X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Ja juz po maturach pisemnych
    W wtorek i srode ustne a potem tylko pisemna rozszerzona historia sztuki i koniec mordegi .
    Dzis zawiozlam papiery na studium zaoczne opieke dziecieca i technik masazysta w sierpniu dowiem sie czy otworza opieke dziecieca :)


    W takim razie życzę powodzenia w ustnych i w historii ;) I przyjęcia na studium ;)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Jesteś kochana <3 Wiem kochana, ale to objawy @ mnie przerażają. Niby nie są uciążliwe, i pewnie jakbym się czymś zajęła to nawet bym tego nie czuła, ale jak tak siedzę i się wsłuchuje to boje się że @ przyjdzie. Brzuch mnie tylko lekko ćmi od czasu do czasu, ale najbardziej mnie denerwuje bulgotanie/przelewanie/mrowienie w podbrzuszu. Chciałabym zaufać, ale się boje. Za wiele razy się zawiodłam. Nie chcę testować za wcześnie żeby nie było jak dwa cykle temu. Spróbuje poczekać, ale też chyba nie wyrobię z emocji ;) Jeszcze raz dziękuje za wsparcie, potrzebowałam z kimś o tym pogadać <3


    Nie będzie tak! Teraz będzie szczęśliwie, ja na serio w to wierzę! <3 Ogólnie jestem przeciwna wciskaniu dziewczynom kitu na 100% się uda, zajebisty wykres itp. Ale w Twoim wypadku to szczera prawda. I wszystko bym dała żeby mój tak wyglądał. Zwłaszcza jeśli na końcu namalujesz zieloną kropencję <3 Kurde blaszka, ja wiem, że boisz się rozczarowania. Ja dziewczynom nie mówiłam wcale, tylko jedna przyjaciółka wiedziała i mąż ale w zeszłym cyklu ja też miałam pozytyw. Mega wyraźna choć trochę po czasie. Napaliłam się, uwierzyłam. A następnego dnia @ przyszła...
    A jednak mimo to w tym cyklu czuję, że jest inaczej. Po prostu wiem to. Nawet jeśli nie uda się to na pewno ten cykl jest inny od poprzedniego. Ja jestem spokojniejsza. I to mi pomaga. I wiem też, że Ty na pewno też czujesz, że jest inaczej. Że ten cykl nie jest taki jak poprzedni i inne nie udane. Bo wierzysz. A to nie bierze się z nikąd. <3

    Margaretka89, kozamonia, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ powodzenia kochana i zamykaj już ten nieszczęsny miesiąc :) Wracaj do starań bo wszystkie z niecierpliwością ściskamy kciuki za Ciebie! ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapachmalin juz nie długo:)
    Tarczyca wyleczona wiec jest nadzieja ze w czerwcu nam sie uda

    zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc trzymam kciuki ;)

    A tymczasem uciekam spać, jutro przychodzą do nas znajomi pograć w pokera :P Muszę ogarnąć lepiankę rano i przygotować jakieś przekąski dla Pana domu i jego gości :D hahahahaha. Ogarnie się, damy radę. :D Już się nie mogę doczekać następnego piątku <3 hahahaha. Dobranoc Kochane do jutra <3 I proszę chuchać na mój wykres żeby temp urosła. :D buziaki ^_^ ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 6 maja 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nie będzie tak! Teraz będzie szczęśliwie, ja na serio w to wierzę! <3 Ogólnie jestem przeciwna wciskaniu dziewczynom kitu na 100% się uda, zajebisty wykres itp. Ale w Twoim wypadku to szczera prawda. I wszystko bym dała żeby mój tak wyglądał. Zwłaszcza jeśli na końcu namalujesz zieloną kropencję <3 Kurde blaszka, ja wiem, że boisz się rozczarowania. Ja dziewczynom nie mówiłam wcale, tylko jedna przyjaciółka wiedziała i mąż ale w zeszłym cyklu ja też miałam pozytyw. Mega wyraźna choć trochę po czasie. Napaliłam się, uwierzyłam. A następnego dnia @ przyszła...
    A jednak mimo to w tym cyklu czuję, że jest inaczej. Po prostu wiem to. Nawet jeśli nie uda się to na pewno ten cykl jest inny od poprzedniego. Ja jestem spokojniejsza. I to mi pomaga. I wiem też, że Ty na pewno też czujesz, że jest inaczej. Że ten cykl nie jest taki jak poprzedni i inne nie udane. Bo wierzysz. A to nie bierze się z nikąd. <3


    Chciałabym w to wierzyć tak jak Ty, ale Ci zaufam i spróbuje chociaż troszkę wierzyć, a może wtedy stanie się cud ;) Więc wiesz co to za ból zobaczyć dwie kreseczki a na następny dzień dostać @. Dlatego nie ufam już testom. Bardzo Ci kochana współczuje <3 Też czuje że ten cykl jest inny. Jak byłam na weekendzie majowym, to byłam pewna że się udało, ale teraz już nie tak bardzo. Wtedy tak sądziłam nie mierząc tempki, nie sprawdzając szyjki i śluzu. Takie były po prostu moje przeczucia, a jak zaczynam za dużo myśleć i kombinować to stwierdzam że może jednak się nie udać. Trochę się zaczynam gubić w tym wszystkim. Chciałabym już poniedziałek.
    Idę kochana już spać. Szybciej zleci ;) Ciekawa jestem jak jutro będzie wyglądać moja tempka. Mam wrażenie jakby jutrzejsze mierzenie miało o wszystkim rozstrzygnąć. Do spisania jutro <3 I jeszcze raz Ci dziękuje <3 Dobranoc kochana <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 7 maja 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :-)
    Kolejny piękny, wiosenny dzienw przed nami! :-) ja mam takie przeschniete i onszczypane usta, że to jest poezja :-( aż są spuchniete :-(

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5f6524b9796.jpg

    Bry Bry :D

    kozamonia, Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ;)
    Kozamonia posmaruj sobie jakąś pomadką albo wazeliną ;)
    Zołza piękne słońce z teletubisiów :D :D :D hihi

    U mnie tempka o dziwo nie spadła, wręcz podskoczyła. Sama nie wiem co się dzieje i co o tym myśleć. Nie chce się jeszcze bardziej nakręcać.

    Jak Wam mija dzionek?

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w oczekiwaniu na owulke ;) wczoraj wieczorem tak mnie nawalał lewy jajnik że chyba coś się ruszyło. Dzis dodatkowo temp wzrosła z 36,45 na 36,74 więc owu idzie :D

    Margaretka89, kozamonia, zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja w oczekiwaniu na owulke ;) wczoraj wieczorem tak mnie nawalał lewy jajnik że chyba coś się ruszyło. Dzis dodatkowo temp wzrosła z 36,45 na 36,74 więc owu idzie :D


    Więc trzymam kciuki za owocną owulkę ;) Co Ty tu jeszcze robisz? Powinnaś już ze swoim w łóżku leżeć :P :P :P hehehe Do roboty a nie opieprzać się :D :D hihihi

    zapachmalin, Zołza:) lubią tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My z mężulkiem mniej wiecej za godz wybieramy się na wycieczkę rowerową a później zrobimy sobie piknik z naszymi psiakami :P
    Bo w taki piękny dzień szkoda siedzieć w domu! :D
    Z drugiej jednak strony męczy mnie suchy kaszel non stop :( ale mam nadzieje, ze to nic poważnego.
    Margaretka naprawde obiecujący wykres! <3

    kozamonia, Margaretka89, Zołza:) lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek! :D

    Kozamonia zwykły krem nivea. Posmaruj hojnie usta i zaraz pomoże. :P

    Margaretko wiedziałam! :) hahaha. A u mnie bez zmian właściwie temperatura. Zaraz biorę się za ogarnianie mojej chatki ale tak mi się nie chce... :D masakra :|

    Margaretka89, Zołza:) lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka smaruję i to robię taką warstwę, że mam takie wary obciągary :D

    Zołza to działaaaj! <3 <3 <3

    Margaretka89, Zołza:) lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie w pracy, ale jak wrócę i ogarnę mieszkanie to planuję jakiś spacer z mężem :) albo właśnie rowery, byle wykorzystać piękną pogodę!

    Marteczka93, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Więc trzymam kciuki za owocną owulkę ;) Co Ty tu jeszcze robisz? Powinnaś już ze swoim w łóżku leżeć :P :P :P hehehe Do roboty a nie opieprzać się :D :D hihihi
    Czekam aż się obudzi hehehe

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczko życzę udanego pikniku ;)
    Malina może Ty wróżką zostaniesz :P hihi
    Ja zaraz chyba na ogród polecę porobić tylko kawkę wypije ;)
    Kozamonia to smaruj więcej :P :P A tak serio to musisz cierpliwie poczekać, bo nie zadziała od razu ;)

    zapachmalin, kozamonia, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Marteczko życzę udanego pikniku ;)
    Malina może Ty wróżką zostaniesz :P hihi
    Ja zaraz chyba na ogród polecę porobić tylko kawkę wypije ;)
    Kozamonia to smaruj więcej :P :P A tak serio to musisz cierpliwie poczekać, bo nie zadziała od razu ;)



    No pewnie, w końcu ja nadal czekam na swoją sowę z Hogwartu :D Więc kto wie, kto wie :D

    Zbieram się ogarnąć chaupę, potem szybkie zakupy, wstawię ciasto, ukręcę jakąś sałatkę i z młodym na huśtawki. Może na rowerku. Znajomi dopiero koło 19 będą więc dużo czasu. :D Miłego dnia dziewczynki :D

    Zołza:), Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w takich ładnych, słonecznych dniach najbardziej brakuje domu rodzinnego, gdzie zawsze można było wyjść i zjeść śniadanie na tarasie albo po prostu posiedzieć na słońcu... A teraz to nawet balkonu nie mam :(

    zapachmalin, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 7 maja 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego malina! :)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ