X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :)

    Ja już na nogach. Wracam do żywych powoli ;) @ już ostatnie znaki bycia daje :) także jeszcze troszkę i czas zacząć wypatrywać owulki. Dzionek słoneczny u mnie trzeba korzystać z pięknej pogody i ruszyć tyłek niedługo tym czasem mykam na śniadanko. Miłego dnia Wam życzę kochane <3

    Nats, Marteczka93, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 maja 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) u mnie pojawił się ból skutków, są takie wrażliwe jak w każdym miesiącu przed @. Nie mam już za dużo nadzei, że się udało :-(

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane <3
    U mnie tempka troszkę spadła, ale się nie zamartwiam ( w końcu nie może cały czas rosnąć, bo bym się ugotowała :P ) hihi
    @ nadal nie ma, brzuch nie boli, jedynie piersi zaczęły boleć i "ciąży" mi prawy jajnik ;)
    A Wam jak dzionek leci? U mnie pochmurnie.

    Gizmo, Karolina2787, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia ja wierze że jeszcze może się udać <3 Pamiętaj dopóki nie ma @ jest nadzieja ;) Wykresik mas bardzo ładny, więc się nie poddajemy ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim ! :)
    U mnie dzis pelen luz ,temperatura mnie guzik obchodzi pieknie swievi słońce, robiny obiadek i idziemy na rowery :)
    Życzę Wam wszystkim pieknej ,slonecznej niedzieli <3

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka opadła i zmiękła, czuje że jednak @ przyjdzie :( :( Nie potrzebnie się tak nakręcałam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/014500b7691c.jpg

    Dzień dobry wszystkim :*

    U mnie ten cykl jest chyba bez owulkowy... Cały czas cień kreski. W zeszłym już miałam mocną kreche.. a teraz same cienie..

    Nats lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 8 maja 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że większości z nas temp płata figle dzisiaj. Bo i ja nie jestem zadowolona z temp. Powoli mi spada, więc chyba nawet nie będzie sensu robić testu.. :(
    Jeszcze suchy kaszel dalej mnie męczy, że już przepuklina zaczyna mnie boleć :/

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/014500b7691c.jpg

    Dzień dobry wszystkim :*

    U mnie ten cykl jest chyba bez owulkowy... Cały czas cień kreski. W zeszłym już miałam mocną kreche.. a teraz same cienie..


    Zołza a o jakich godzinach robisz te testy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Zołza a o jakich godzinach robisz te testy?
    10:00 . W zeszłym cyklu robiłam o 10:00 i 17:00 i o 10:00 były mocne a o 17:00 slabizna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    10:00 . W zeszłym cyklu robiłam o 10:00 i 17:00 i o 10:00 były mocne a o 17:00 slabizna

    To ja miałam podobnie mi te robione później też wychodziły słabe a jak zrobiłam po 10 to wyszły dwie mocne krechy. To teraz też robisz przed południem tylko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto jeszcze pokombinować z godzinami. Ja niedługo też bd ćwiczyć i pewnie kminić z godzinami.

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane.
    Od początku czułam, że nic z tego nie będzie, trzeba było wierzyć przeczuciu. W każdym razie temp poleciała na łeb na szyję (choć zaburzony pomiar i po alko.) ale już przestałam w to ufać. Obiecałam tylko mojemu małżowi, że zrobię test jeśli jakimś cudem temp jeszcze odbije (wątpię). No mniejsza, czekam na nowy cykl i po cichu liczę, że @ przyjdzie między wyjazdem do pl, bo 8h w aucie podczas @ to nic fajnego. :/
    Miłego wieczorku, ja czekam właśnie na zestaw ratunkowy :D pizza, kebab, drink :D Od razu mi humor wrócił. :) Pozdrawiam Was wszystkie ;) <3

    Zołza:), Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Może warto jeszcze pokombinować z godzinami. Ja niedługo też bd ćwiczyć i pewnie kminić z godzinami.


    Jutro w robocie zrobie o 10:00 , 14:00 i może o 20;00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyna :* <3

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina,
    Przecież to dopiero 8dpo! Za wcześnie na malpowy spadek! Proszę tutaj nie krakac!

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też chciałam to napisać. Mamy testować w piątek, więc nawet ten dzisiejszy spadek może zwiastowac coś dobrego!

    Nats lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Właśnie też chciałam to napisać. Mamy testować w piątek, więc nawet ten dzisiejszy spadek może zwiastowac coś dobrego!
    Czekamy w piateczek na obiecane 4 kreseczki! :)
    Nie ma innej opcji :*

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek tak ale nie taki duży... Oglądałam wykresy ciążowe dziewczyn i raczej spadki to malutkie a mój prawie na krechę czerwoną spadł. Więc nie wierzę w to. Ale zatestuję w piątek chyba. Jeśli podskoczy choć troszkę...

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 8 maja 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Spadek tak ale nie taki duży... Oglądałam wykresy ciążowe dziewczyn i raczej spadki to malutkie a mój prawie na krechę czerwoną spadł. Więc nie wierzę w to. Ale zatestuję w piątek chyba. Jeśli podskoczy choć troszkę...
    Ja też trochę wykresów widziałam i spadki sa różne. Zresztą każda z nas jest inna i nie ma co porownywac :)
    Czasem jest idealny wykres i kończy się malpa, a czasem jest pokrecony na maksa i zielony :)
    Także proszę mi tu kochana bez żadnych czarnych myśli! :)
    Kiedys nawet widziałam tutaj wykres "bezowulacyjny" A zakończony Zielona kropka. Także różne cuda się zdarzają :)))

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ