X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko może jednak jeszcze podskoczy. Nie trać wiary. Wiem że Ci smutno. Mam to samo. Ściskam Cię mocno <3 Może ten miesiąc nie był nam pisany. Ale kochana nie opuszczaj nas. Razem jest raźniej ;)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale chyba jest ok. Może myśl o weekendzie w pl, o wychodnym bez dziecka, o odpoczynku poprawia mi humor ale daje radę. Przemyślę to sobie wszystko na spokojnie i zobaczymy... Eh. Dobrze, że za oknem pogoda cudowna od razu uśmiech wraca. Miłego dnia dziewczyny ja uciekam, nie mam co tu szukać póki co. Buziaki.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie życzę Ci udanego weekendu, tak fajnego żeby Ci się do domu nie chciało wracać ;) Mam nadzieje że jeszcze do nas zaglądniesz ;) Ściskam mocno i życzę pięknego i słonecznego dnia <3 I dużo uśmiechu na twarzy <3

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj malyna.,.. no coś Ty... weź się ogarnij :) każda z Nas ciągle przerabia to samo... nakręca się, potem rozczarowuje... ale nie zostawiaj nas :)
    Tak samo jak My potrzebujemy Ciebie do wspólnych rozmów tak Ty potrzebujesz Nas :)

    Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ! Malyna ! A w dupsko chcesz ?!
    Nigdzie nie idziesz! Zostajesz z nami !
    Wiem że Ci źle... mi też było jak @ dostałam i się zegnalam... druga sprawa że jak przyszła @ to miałam wrażenie że jestem niewidzialna bo nikt mnie nie zauważał... i mnie to troche wnerwilo... ale pare prywatnych rozmów sprawiło że jednak mimo niepowodzenia chce się tu być... dla m.in. takich rozmow, wsparcia...
    Takze głowa do gory! Razem damy radę! :* <3

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram dziewczyny ;) Malinko musisz z nami zostać ;) Nie masz wyjścia ;)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgen Laseczki :)
    udało mi się wszystko nadrobić przy porannej małej czarnej :)
    Malina no coś Ty?? nie zostawiaj nas!!!!! NAWET NA CHWILĘ!

    Ja na weekend zostawiłam termometr w Waw i powiem Wam, że chyba zacznę to robić co tydzień :)
    oboje z M tak wyluzowaliśmy... cudownie!

    Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyna ! Bo Cie znajdziemy ! :p

    Margaretka89, Canti 90, Nats lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Malina ja na Twoim miejscu zaczęłabym się bać ;D ;D ;D

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu oszalałam/zwariowałam odkąd mam tu konto. Doszukuję się objawów których nie ma, interpretuje wykresy koleżanek (póki co z marnym skutkiem) doszukuje się sensu i znaczenia a przede wszystkim próbuje wkręcać sobie że się uda nawet gdy nie ma szans. Źle się z tym czuję i tyle. Ale fakt macie rację, nie zostawię Was. (boję się Zołzy :D) muszę po prostu wyluzować i odpuścić. Może wtedy będzie łatwiej. Ale będę z Wami i będę Wam kibicować i wierzyć w Was. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 10:04

    Nats, Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka,
    Tak jak Gaduaaa mówi każda z nas ma czasem dość tego wszystkiego, ale nie wolno się poddawać. Proszę tutaj ładnie z nami zostać :)
    Ja też mam dzisiaj jakiś dół. Strasznie się źle ze sobą czuje. Myślałam, że to będzie łatwiejsze. Odstawimy gumki. Pyk i się uda, a tu dupa. Mój wykres i cykle to niezła loteria.
    Mam też wrażenie, że za bardzo głowa mi pracuje. Ostatnio o niczym innym nie mogę myśleć tylko o staraniach.

    Ehh ciężki ten nasz los :(

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Nats ;) Ciężki los staraczek ;) Widzę że większość z nas ma dziś dzień do d***. Mam nadzieje że za niedługo wrócimy do formy i zaczniemy walczyć tak jak kiedyś ;) Ale najważniejsze żebyśmy były razem i się wspierały. W kupie cieplej ;)

    Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że w kupie raźniej :)
    W końcu łączy nas jedno malutkie wielkie marzenie. :)

    Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w końcu wszystkim nam się uda <3 Ja w to wierze <3

    Canti 90, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! :) w końcu udało mi się zalogować i was nadrobić, bo od wczoraj strona nie chciała ze mną współpracować.
    U mnie temp poszła dzisiaj do góry, dziwny ten cykl jest naprawdę :/ ale sutki mnie taaak bolą, że masakra. I są wielkie i nabrzmiałe.

    Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia u wszystkich dzisiaj ten sam problem. Jakaś usterka chyba w serwisie :/
    Ciesze się że tempka idzie w górę ;) Oby tak dalej :D Będę dmuchać i chuchać żeby nie spadła ;) Trzymam kciuki <3

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Monia :)
    Dziwny cykl, bo to będzie Twój najdłuższy cykl ever :D
    A z tymi sutkami to dobry objaw. U mojej znajomej był to jeden z pierwszych objawów ciążowych. Jak ona to mówiła: "Miałam takie oślizłe suty" :D

    kozamonia, Margaretka89, Zołza:) lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Cześć Monia :)
    Dziwny cykl, bo to będzie Twój najdłuższy cykl ever :D
    A z tymi sutkami to dobry objaw. U mojej znajomej był to jeden z pierwszych objawów ciążowych. Jak ona to mówiła: "Miałam takie oślizłe suty" :D
    Czy są oślizłe to nie wiem :D ale mam wrażenie, że bardziej bolą i są większe niż zazwyczaj o.O

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Czy są oślizłe to nie wiem :D ale mam wrażenie, że bardziej bolą i są większe niż zazwyczaj o.O
    No to czekamy do piątku na teścior :)
    Trzymam kciuki :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja po prostu oszalałam/zwariowałam odkąd mam tu konto. Doszukuję się objawów których nie ma, interpretuje wykresy koleżanek (póki co z marnym skutkiem) doszukuje się sensu i znaczenia a przede wszystkim próbuje wkręcać sobie że się uda nawet gdy nie ma szans. Źle się z tym czuję i tyle. Ale fakt macie rację, nie zostawię Was. (boję się Zołzy :D) muszę po prostu wyluzować i odpuścić. Może wtedy będzie łatwiej. Ale będę z Wami i będę Wam kibicować i wierzyć w Was. :)
    Teraz dobrze gadasz ! :p
    Polać jej ! :D

    Margaretka89, Nats, zapachmalin lubią tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ