X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś emocje by się tutaj przydały :D
    Ktoś sika na testa owu dzisiaj? :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikalam i był czysty... zero cienia... cienia.. i wyszło na to że owulacje miałam 4 maja :P

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja sikalam i był czysty... zero cienia... cienia.. i wyszło na to że owulacje miałam 4 maja :P
    Ciekawe. No to ten spadek dzisiaj jest interesujący :) ciekawe jak jutro ta Twoja tempka się zachowa :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zagniezdzenie duzo za wcześnie. Także hugo wie :p Jutro mi pokaze 34,4 :p

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Na zagniezdzenie duzo za wcześnie. Także hugo wie :p Jutro mi pokaze 34,4 :p
    Albo może organizm robi drugie podejscie do owu. Czasem tak jest. No nic. Zobaczymy jutro.
    Proszę tutaj jutro grzecznie zameldować temp! Ja będę czekać :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Albo może organizm robi drugie podejscie do owu. Czasem tak jest. No nic. Zobaczymy jutro.
    Proszę tutaj jutro grzecznie zameldować temp! Ja będę czekać :)
    Ok ok :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa welcome back:) Mowilam, ze z dziadkiem bedzie wszystko ok. Ja ostatnio mam taki mega pozytywny stosunek do wszystkiego, ze az mi prolaktyna spadla:) I nie biore moich uspokajajacych dragow nawet juz. Chyba pogoda i wysilek fizyczny powoduje, ze endorfiny mi buzuja heh

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam :)
    Mimo, że miałam zrobić jutro test, to oczywiscie nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj - ale oczywiscie NEGATYWNY. Ale uwaga, nie poddaję się, bo po raz pierwszy mam taki ładny wykres (tfu tfu aby nie zapeszyć). Dokupiłam sobie jeszcze dwa testy i jutro i pojutrze czeka mnie kolejne testowanie :D

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka,
    Trzymamy kciuki. Wrzuć jutro zdjęcie. My tu jesteśmy eksperty od szukania cieni cienia :D
    W razie czego jak będzie potrzeba to wypatrzymy :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsik <3 :D

    Nats lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcuu zmieniłam zdjęcie profilowe! <3 I jak podoba się Wam? Bo mi baaaaaaaardzo :D hihi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 12:06

    kozamonia lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Ale mnie nie było.. Nie nadrobiłam Was. Przyznaje się. Miałam chwilę zastoj, Małż tak mi organizował czas, że nawet nie mierzyłam rzetelnie temperatury a i testy owu robie "na czuja" hehe.. Szalony cykl będzie ;-) A jak wczoraj chciałam do Was wejść wieczorem i nie mogłam, bo była jakaś aktualizacja to sobie pomyślałam, że wszystkie znaki na niebie i na ziemi pokazują mi, że mam luzować hehe :-D

    Teraz zrobiło się ciepło, jakoś lepiej się wstaje, lepiej się żyje :-) Nawet trochę zapomniałam o staraniach.

    Troszkę mi się stęskniło za Wariatkowem B-) Coś ciekawego się wydarzyło? Dzisiaj będę siakac na owu, także Nats jakieś emocje tam dorzucę po południu :-P

    Miłego dnia <3 <3

    Nats lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Natsik <3 :D
    Zolzunia <3

    Marteczka - fajna kicia :D

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro,
    Czekamy na Twój test owu :)
    I prosimy o ładne zdjęcie :D

    Caro lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam małego pietra... bo jutro mam badanie TK i wyczytałam że nie powinno się go robić w 2 cyklu, jeśli się podejrzewa że może być się w ciąży...
    U mnie coprawda na ciążę za wcześnie.. ale czy to nie zaszkodzi/przeszkodzi w zagniezdzeniu które jeśli do niego dojdzie może być na dniach...?
    Test pozytywny miałam 4 maja... mocny ból owulacyjny ( wyczytalam ze takie bole moga swiadczyc o peknieciu pecherzyka ) był chyba nastepnego dnia albo dwa dni później ( na wykresie mam zaznaczone ) ... i teraz mam Zonka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Ale mnie nie było.. Nie nadrobiłam Was. Przyznaje się. Miałam chwilę zastoj, Małż tak mi organizował czas, że nawet nie mierzyłam rzetelnie temperatury a i testy owu robie "na czuja" hehe.. Szalony cykl będzie ;-) A jak wczoraj chciałam do Was wejść wieczorem i nie mogłam, bo była jakaś aktualizacja to sobie pomyślałam, że wszystkie znaki na niebie i na ziemi pokazują mi, że mam luzować hehe :-D

    Teraz zrobiło się ciepło, jakoś lepiej się wstaje, lepiej się żyje :-) Nawet trochę zapomniałam o staraniach.

    Troszkę mi się stęskniło za Wariatkowem B-) Coś ciekawego się wydarzyło? Dzisiaj będę siakac na owu, także Nats jakieś emocje tam dorzucę po południu :-P

    Miłego dnia <3 <3

    Sikaj sikaj ! Czekamy :D

    Caro lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Zołza chciałabym Ci coś doradzić, ale nie mam pojęcia.
    Wydaje mi się, że raczej takie badania nie ma dobrego wpływu na zagniezdzenie, ale mogę się mylić. Z drugiej strony chodzi o Twoje zdrowie. Nie wiem z jakiego powodu będziesz mieć TK, ale lepiej zawsze wszystko sprawdzic.
    Najlepiej by było jakbyś jakiegoś lekarza zapytała :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Kurczę Zołza chciałabym Ci coś doradzić, ale nie mam pojęcia.
    Wydaje mi się, że raczej takie badania nie ma dobrego wpływu na zagniezdzenie, ale mogę się mylić. Z drugiej strony chodzi o Twoje zdrowie. Nie wiem z jakiego powodu będziesz mieć TK, ale lepiej zawsze wszystko sprawdzic.
    Najlepiej by było jakbyś jakiegoś lekarza zapytała :)


    TK kręgosłupa. Od dluzszego czasu mam pulsacyjne mrowienie w lewej stopie. Caly czas... i jest to cholernie wnerwiajace. Byłam u ortopedy i gdzieś coś jakis nerw uciska.
    I zostalam skierowana na tk

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    A tu moje testy owu:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/758f5908b33e.jpg
    Dzisiaj jakby ciemniejsza, ale to chyba nie to?

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ze staramy sie o dziecko i zobacze co powiedza..

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ