X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurra !!!!!
    Poniedziałek !!!
    Czas do pracy !!!! :)

    .....


    Boże !!!! Why ??????!!!!! :(


    U mnie dziś mega spadek... z 36,74 na 36,22.... że niby na owulke czy o co comon ? :p

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Trza wracać do rzeczywistości. Tempka u mnie przedziwna w tym cyklu się robi :/ ale już i tak jej nie wierzę. Zgadzam się z Nats jeśli chodzi o te temperatury to nie ma co im ufać bo to różnie bywa.Także kochane ja mierze ale nie wierze :) Od tego cyklu. Miłego dzionka dla wszystkich! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 05:56

    Zołza:), Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam was ;) już z Irlandii buuu ;(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacji jeszcze nie odnotowałam <3 nie było żadnych przez ten cały mój płodny w Polsce czas... Ale żołnierzyki zmagazynowane daj Boże na dziś ;) no i w sobotę miałam plamienie takie jednorazowe.. Nie wiem co mogło oznaczać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 06:54

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba troszkę nadrabilam.. widziałam nasza kochana Gizmo w tych skromnych,wąskich szeregach.. Suuuuper!!! I focha na drugą grupę ;) i nerwowa KlaudyŚ i dużo innych hehe

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Gaduaaa - jak się udał wyjazd? Dziadek zadowolony? Odnośnie tego plamienia to czytałam kiedyś gdzieś, ze to może być przez wyrzutów estrogenow czy cos takiego Ale to było dawno i mogę się mylić
    Zołza - jestes chlodna babka. Może to spadek na owulke. Jutro powiedz mężowi, żeby Cię bardziej przez noc rozgrzal :D
    Karola - Ja mam ostatnio ochotę wywalić termometr :P
    W moim cyklu nie ma nadzei już. Niby średni cykl u mnie to 36 dni, ale jakoś przestałam go czuć. Ogólnie mam tak sucho jakoś, ze prawie nie mam żadnego sluzu. Takze wiesiek cudow nie zdzialal. W ogole czarno to widzę. Niedługo wizyta u Gina to zobaczymy co powie.
    Miłego poniedziałku <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Hurra !!!!!
    Poniedziałek !!!
    Czas do pracy !!!! :)

    .....


    Boże !!!! Why ??????!!!!! :(


    U mnie dziś mega spadek... z 36,74 na 36,22.... że niby na owulke czy o co comon ? :p
    no tak by to wyglądało :)
    u mnie też nisko.. mimo tych lotów wszystkich, nerwów itd.

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc dziewczyny :)
    Gaduaaa - jak się udał wyjazd? Dziadek zadowolony? Odnośnie tego plamienia to czytałam kiedyś gdzieś, ze to może być przez wyrzutów estrogenow czy cos takiego Ale to było dawno i mogę się mylić
    Zołza - jestes chlodna babka. Może to spadek na owulke. Jutro powiedz mężowi, żeby Cię bardziej przez noc rozgrzal :D
    Karola - Ja mam ostatnio ochotę wywalić termometr :P
    W moim cyklu nie ma nadzei już. Niby średni cykl u mnie to 36 dni, ale jakoś przestałam go czuć. Ogólnie mam tak sucho jakoś, ze prawie nie mam żadnego sluzu. Takze wiesiek cudow nie zdzialal. W ogole czarno to widzę. Niedługo wizyta u Gina to zobaczymy co powie.
    Miłego poniedziałku <3


    Pingłynek :* No zobaczymy o 10 testa :p
    Trupia ta dzisiejsza temp hehe :p

    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no tak by to wyglądało :)
    u mnie też nisko.. mimo tych lotów wszystkich, nerwów itd.
    A ja właśnie zero stresu.. Dziś się tylko w nocy przebudzilam... ale czasem tak mam i takiego spadku nie odnotowalam :p

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc dziewczyny :)
    Gaduaaa - jak się udał wyjazd? Dziadek zadowolony? Odnośnie tego plamienia to czytałam kiedyś gdzieś, ze to może być przez wyrzutów estrogenow czy cos takiego Ale to było dawno i mogę się mylić
    Zołza - jestes chlodna babka. Może to spadek na owulke. Jutro powiedz mężowi, żeby Cię bardziej przez noc rozgrzal :D
    Karola - Ja mam ostatnio ochotę wywalić termometr :P
    W moim cyklu nie ma nadzei już. Niby średni cykl u mnie to 36 dni, ale jakoś przestałam go czuć. Ogólnie mam tak sucho jakoś, ze prawie nie mam żadnego sluzu. Takze wiesiek cudow nie zdzialal. W ogole czarno to widzę. Niedługo wizyta u Gina to zobaczymy co powie.
    Miłego poniedziałku <3
    wyjazd się udał bardzoooo, było warto nawet te 4 dni zawalić dla tego wszystkiego, tej przepięknej pogody, tych ludzi moich wszystkich których tak kocham !! byłam zmęczona bo nocki zawalone od rana do wieczora w trasie... ale na prawdę było super... cały powrót przepłakałam...
    dziadek już w czwartek rano doglądał ze szpitala przez okno ladującyh samolotów i czekał na mnie.. a mi udało się dopiero dojechać na 17.. i to tak nie zapowiedzianie bo On już myślał że nie przyjedziemy a tu niespodzianka wieczorem :)
    w piątek go wypuścili do domu.. miałam okazję go odbierać ze szpitala, pozałatwiać recepty itd... nerwów zjadłam co niemiara... chciałam już wracać do domu bo w tej Polsce służba zdrowia, lekarze to jest DRAMAT! o 21 jeszcze tego samego dnia wylądowaliśmy na pogotowiu... bo dziadek ma skoki cukru i jest na insulnie i biedaka wypisali do domu z receptą na insulinę.... ale bez pena! i nie wiedzieliśmy jak ją podać itd... aaa mówie wam cuda na kiju ! długo by pisac...
    teraz dziadek w czwartek jedzie do szpitala do Tczewa na rehabilitacje... ogólnie jest słabo.. ale ja wierzę że w lipcu się na pewno jeszcze spotkamy :)


    co do owulacji mojej... i plamienia... to tak pomyslałam że to jakieś okołoowulacyjne ... robiłam testy owulacyjne ale póki co żaden mi owu nie pokazał.. z tym że ja sikałam jak mi się przypomniało więc nie wiem czy to takie miarodajne :)


    ale się kuźwa napisałam ;)

    Nats, Lago lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa cieszę się, ze się wyjazd udał. Niby kilka dni, ale widzę że dobrze wykorzystanych :)
    Fajna jeszcze jest ta świadomość, ze w lipcu znowu wszystkich zobaczysz :)

    Co do testów to ja robię ostatnio po 2,3 dziennie. Póki co ani jeden pozytyw. Raz w ogole nie ma kreski, raz jest ledwo widoczna, raz jasna, ale nie tak jak kontrolna. Nie wiem o co kaman :D już trochę mam to gdzieś.
    Chyba popadam w jakąś paranoje powoli. Te całe mierzenie temperatury, szukanie sluzu trochę mnie dobija. Może też dlatego, ze nie ma efektów póki co. Ale ogólnie to ostatnio o niczym innym nie mogę myśleć i chyba trzeba trochę przystsowac, bo niedługo i wariatów skończę. :(

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie <3 U mnie tempka spadła ale @ nadal brak :/ Miałam robić test ale stwierdziłam że jak tak poleciała to pewnie @ zaraz przyjdzie, ale troszkę zaczynam żałować bo mnie teraz korci :P A jak Wam dzionek leci?

    PS:Wy też macie dzisiaj problem z ovufriend? Mi po odświeżeniu strony wychodzi "aktualizacja aplikacji" czy coś takiego, i muszę parę razy odświeżać żeby wejść :|

    Wiem "Aplikacja w trakcie aktualizacji" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 08:16

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Gaduaaa cieszę się, ze się wyjazd udał. Niby kilka dni, ale widzę że dobrze wykorzystanych :)
    Fajna jeszcze jest ta świadomość, ze w lipcu znowu wszystkich zobaczysz :)

    Co do testów to ja robię ostatnio po 2,3 dziennie. Póki co ani jeden pozytyw. Raz w ogole nie ma kreski, raz jest ledwo widoczna, raz jasna, ale nie tak jak kontrolna. Nie wiem o co kaman :D już trochę mam to gdzieś.
    Chyba popadam w jakąś paranoje powoli. Te całe mierzenie temperatury, szukanie sluzu trochę mnie dobija. Może też dlatego, ze nie ma efektów póki co. Ale ogólnie to ostatnio o niczym innym nie mogę myśleć i chyba trzeba trochę przystsowac, bo niedługo i wariatów skończę. :(
    wiesz co ja poczułam duży luz psychiczny jak te kilka dni nie mierzyłam nic.. nie sprawdzałam szyjki itd... i szkoda tylko ze dziś wszystko wróciło.. i od nowa bede walczyć z tymi sluzami i temp...

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wiesz co ja poczułam duży luz psychiczny jak te kilka dni nie mierzyłam nic.. nie sprawdzałam szyjki itd... i szkoda tylko ze dziś wszystko wróciło.. i od nowa bede walczyć z tymi sluzami i temp...


    Ja byłam na weekendzie majowym to też nie mierzyłam tempki, nie sprawdzałam śluzu, ani szyjki, i również odpoczęłam psychicznie ;) Czasami warto zrobić sobie wolne od termometru ;)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Ja byłam na weekendzie majowym to też nie mierzyłam tempki, nie sprawdzałam śluzu, ani szyjki, i również odpoczęłam psychicznie ;) Czasami warto zrobić sobie wolne od termometru ;)
    oj tak to prawda... :)

    mi tez nie działa ovu dzisiaj... co chwilę jakieś problemy

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    oj tak to prawda... :)

    mi tez nie działa ovu dzisiaj... co chwilę jakieś problemy


    To troszkę mi ulżyło bo myślałam że to tak tylko u mnie. Ciężko mi się nieraz tu dostać, muszę parę razy odświeżać. Już wczoraj się zaczęło, ale myślałam że do dzisiaj będzie ok, ale widzę że usterki ciąg dalszy ;) Mam nadzieje że za niedługo to naprawią bo jest to strasznie irytujące :/

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Miałam rację. Dzisiaj już jest 36.65 wychodzi na to, że owu wcale nie było chyba. Smutno mi bo chciałam zrobić test zanim pojedziemy na weekend ale cóż. Życie. Czasami zastanawiam się po co mi to było... Yh. :(

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko jeszcze nic straconego <3 Tempka nie spadła poniżej czerwonej linii, a do @ jest jeszcze troszkę czasu, może jeszcze podskoczy <3 Głowa do góry kochana <3 Owulka na pewno była ;)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym nie dała ignoruj temp wczorajszą to żadnej krechy by nie było. Nie wierzę w to już. Cholera jak mi smutno. No ale muszę zająć się moim cudem nr jeden który biega dookoła. Od przyszłego cyklu odpuszam jakiekolwiek pomiar i wgl wyłączam of chyba. A swoją drogą czuję, że @ przyjdzie za chwilę bo taka temp nie zwiastuje nic innego...

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach... Miałam powiedzieć, że u mnie ta sama awaria od wczoraj i powoli szlag mnie trafia... -_-'

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ