X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum to jutro od rana wielka mobilizacja kciukowa :* na pewno będzie wszystko dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 12:57

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:52

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:52

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko ok :) dzidzia nadal jest chłopcem ;) waży już całe 173 g, wszystkie pomiary w normie :) łożysko przesunelo się na tylna ścianę więc te "smyrania" które od paru dni czuje mogą być wierceniem dzidzi.

    calanthe, ladybag, Marteczka93, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Marlena24 jakie miałaś objawy endometriozy, miałaś w ogóle jakieś?
    Żadnychm oprócz może tego że 1 dzień miesiączki jadłam 6 tabletek ibum max. W ogóle nie miałam świadomości że coś może być nie tak. Wydawało mi się że okres musi po prostu boleć. ;)
    Okres w 1 dniu był obfity potem skąpy więc też nie taki jak opisują przy endomendzie.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:52

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)
    Calanthejak dobrze Cię czytać :) fajnie,że u Was wszystko okey ;)

    Słuchajcie wczoraj rozmawiałam z koleżanką z klasy liceum.. po latach się spisałyśmy na fejsie :) Napisała mi ,że 6 lat się starali o dziecko.. i się udało :) Także głowy do góry :) Uwierzcie,że prędzej czy później się uda :)

    Caro, calanthe, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum pewnie jesteś już w trakcie daj znać kochana jak będziesz po jak się czujesz i jak poszła laparoskopia :*

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Veritaserum pewnie jesteś już w trakcie daj znać kochana jak będziesz po jak się czujesz i jak poszła laparoskopia :*
    taaaa :) też czekam na wieści :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kaate Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa, mam 27 lat staramy się od pół roku i nic. Opadam już z sił i myślę żeby troszkę odpuścić może wtedy się uda. Chodziłam do gina ale tych wizyt było sporo i nie dało się wtedy nie spinać i nie myśleć o staraniu. Więc postanowiłam odstawić na jakiś czas i z luzem do tego podejść. Gin przepisywał mi tabletki na jajeczkowanie - które miałam bo czułam i progesteron bez badań jego poziomu . To łykanie tabletek było straszne... Teraz zostałam przy witaminach Ovarin . A jak u was, długo się starałyście ? Lepiej odpuścić i wtedy się uda ? Ja już sama nie wiem :(

    relg3ew1cgu693gw.png
    relgibuhlxnlk1qi.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :**

    Ojojojo, chyba dzisiaj szykuje się jakaś zmiana pogody bo gęste chmury wiszą na niebie, słońce niby się przebija, ale wieje tak że hu hu.. :-D

    magdzia noo wiem właśnie, że pewnie nosidło to nie to samo.. I dlatego też się zastanawiam co zrobić :-P Mam kilka "za" chustą i kilka "za" nosidłem ;-) Gratuluję udanej wizyty! Super wieści <3 No i może faktycznie czujesz już ruchy! W drugiej ciąży podobno wcześniej można je wyczuć :-D

    calanthe no żebyś wiedziała! Lato minie, zacznie się jesienny czas i ani się obejrzysz a będziesz na porodówce! A ja to mam wrażenie, że teraz to mi czas przyspieszył :-D No i u Ciebie już II trymestr pełną gębą. Pięknie <3 A u Nas dobrze :-) Tośka chyba będzie bokserką :-D :-D A Małż właśnie maluje jej pokój <3

    Gaduua noo widzisz!! Takie historie są naprawdę budujące <3

    veritaserum TRZYMAM KCIUKI <3 <3 <3

    Karola <3

    Ona Anusias myszkaka Malinka ladybag Marteczka Yoselyn co u Was?

    Samara jak sobie radzicie? :-D

    Monia jak się czujesz? Jak tam z tym progesteronem? :*

    Barbia halo halo! Co tam u Ciebie? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 10:01

    magdzia26, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaate wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa, mam 27 lat staramy się od pół roku i nic. Opadam już z sił i myślę żeby troszkę odpuścić może wtedy się uda. Chodziłam do gina ale tych wizyt było sporo i nie dało się wtedy nie spinać i nie myśleć o staraniu. Więc postanowiłam odstawić na jakiś czas i z luzem do tego podejść. Gin przepisywał mi tabletki na jajeczkowanie - które miałam bo czułam i progesteron bez badań jego poziomu . To łykanie tabletek było straszne... Teraz zostałam przy witaminach Ovarin . A jak u was, długo się starałyście ? Lepiej odpuścić i wtedy się uda ? Ja już sama nie wiem :(

    Kochana, po pierwsze jeżeli gin przepisywał Ci jakieś leki bez badań no to powinnaś go zmienić, bo może wcale Ci nie były potrzebne. Zwłaszcza, że mówisz że "czułaś", że z owulacją jest wszystko ok. Ovarin jest ok. Samo jego branie fajnie stabilizuje i wzmacnia jajeczka. A miałaś robione jakiekolwiek badania hormonalne? Tarczyca itp?

    Powiem Ci, że złotego środka co do staranek to chyba nie ma.. I każda z Nas w pewnym momencie łapie doła. Ale jesteśmy tu po to by się nawzajem wspierać, więc jeśli masz ochotę to możesz tu z Nami zostać ;-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • kaate Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CARO dziękuję za odpowiedź, jasne że z Wami zostanę bardzo mi miło :) Miałam robione badania na tarczycę i wszystko ok miałam też badania prl - prolaktynę i też wszystko ok . Mamy w planach zbadać nasienie mojego ale to może w przyszłym miesiącu. Kurcze tak się ciągnie to staranie, człowiek chce to się nie udaje ... Co do gina podobno jest bardzo dobry, opinie super, poleciła mi go znajoma ale też dla mnie to dziwne z tymi tabletkami ileż to można się faszerować. Wczoraj dostałam @ , teraz nic tylko czekać na dni płodne ;) Ale postanowiłam na luzie, chciałabym też kilka kg zrzucić to chyba nie przeszkadza w staraniu się ? mała dieta i ćwiczenia

    Caro lubi tę wiadomość

    relg3ew1cgu693gw.png
    relgibuhlxnlk1qi.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaate wrote:
    CARO dziękuję za odpowiedź, jasne że z Wami zostanę bardzo mi miło :) Miałam robione badania na tarczycę i wszystko ok miałam też badania prl - prolaktynę i też wszystko ok . Mamy w planach zbadać nasienie mojego ale to może w przyszłym miesiącu. Kurcze tak się ciągnie to staranie, człowiek chce to się nie udaje ... Co do gina podobno jest bardzo dobry, opinie super, poleciła mi go znajoma ale też dla mnie to dziwne z tymi tabletkami ileż to można się faszerować. Wczoraj dostałam @ , teraz nic tylko czekać na dni płodne ;) Ale postanowiłam na luzie, chciałabym też kilka kg zrzucić to chyba nie przeszkadza w staraniu się ? mała dieta i ćwiczenia
    polecam podsunąć mężowi witaminki na polepszenie spermy... Fertilman Plus :) Nam pomogły :) do tego jakieś witaminki dla siebie najlepiej takie które mają dość żelaza np femibion natal 1 :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kaate Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dziękuję. Nawet nie wiedziałam że są takie tabletki dla mężczyzn ale super kupimy i będzie łykał a co :P ja łykam ovarin lepsze są te które polecasz ?

    relg3ew1cgu693gw.png
    relgibuhlxnlk1qi.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaate wrote:
    Super, dziękuję. Nawet nie wiedziałam że są takie tabletki dla mężczyzn ale super kupimy i będzie łykał a co :P ja łykam ovarin lepsze są te które polecasz ?
    czekaj kłamię, bo jak zaszłam to brałam elevit, ze względu własnie na żelazo.. bo żelazo pomaga w zagniżdżeniu.. niby głupota, błaha sprawa, ale własnie koleżanka o której pisałam po 6 latach zaszła bo wyszedł u niej własnie niedobór żelaza i zagnieżdżeniu przez to tyle lat nie mogła zajść.. wiesz to nie jest na 100%.. to są gdybania, ale ja własnie brałam elevit

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kaate Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzięki przyda się :) to skład ovarinu , czytałam opinie podobno dobry jest ale dodamy jeszcze te tabletki dla plemniczków :) Nie nastawiam się na nic ale poczekamy zobaczymy . Teraz tylko czekać na dni płodne ;)

    Składniki Zawartość w 1 tabletce Zawartość w dziennej porcji
    Inozytol 550 mg* 1100 mg*
    Kwas foliowy 200 mcg (100 % RWS) 400 mcg (200 % RWS)
    Witamina D 12,5 mcg - 500 IU (250 % RWS) 25 mcg - 1000 IU (500 % RWS)
    Witamina B6 0,7 mg (50 % RWS) 1,4 mg (100 % RWS)
    Kwas pantotenowy 3 mg (50 % RWS) 6 mg (100 % RWS)
    Witamina B12 1,25 mcg (50 % RWS) 2,5 mcg (100 % RWS)

    relg3ew1cgu693gw.png
    relgibuhlxnlk1qi.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:52

    Marteczka93, Caro lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • kaate Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam witam :) Fajnie tu u was, pewnie że zostanę. A wam widzę po suwaczkach udały się starania gratulacje :) długo trwały ?

    relg3ew1cgu693gw.png
    relgibuhlxnlk1qi.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja od dwóch dni nadrabiam odpoczynek, leniuchuje jak tylko mogę, bo przez ostatnich kilka dni było fatalnie w tym temacie. Na szczęście praca mgr już obłożona i złożona do dziekanatu. Teraz tylko czekać równo tydzień na obronę :)

    Witam nową koleżankę kaate :)
    Ja brałam m.in. ovarin, myślę że w jakimś stopniu pomógł na pewno :)

    Ściskam was wszystkie bardzo mocno :)

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 1083 1084 1085 1086 1087 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ