X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 lipca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag miło Cię widzieć :) Ty już na finiszu :) życzę szybkiego i bezproblemowego porodu i koniecznie daj znać jak już będziesz po.

    Calanthe, a jak Ty się czujesz? Zaraz Ci połówka wskoczy, ale ten czas leci.

    Karolina, współczuję mężowi, nawet nie chce sobie wyobrażać jaki to musiał być ból.


    Ja dziś miałam wizytę u mojego gina, potwierdził że była owulka :) Bardzo się cieszę, bo myślałam że ten pęcherzyk nie pęknie, a jednak :) Stwierdził, że terapia jest skuteczna, kazał brać trochę więcej bromergonu jak mu powiedziałam o plamieniach. Teraz tylko wyluzować i zobaczymy co będzie.

    Karolina2787, calanthe, magdzia26, Posok82 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 20 lipca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka cześć Kochana! <3 Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka chłopa w takim razie i co by clo pomogło w przyszłym cyklu. ;) Cały czas zaglądam i wyczekuję wieści- pamiętajcie wszystkie! ;)

    U mnie wszystko w porządku, rośniemy, na poprzedniej wizycie dowiedzieliśmy się, że w brzuszku rośnie drugi synek, także czekamy na Misia. <3 ;) Następna wizyta w poniedziałek i ze względu, że kupiłam parę pierdół liczę na to, że nic mu nie odpadło :D hihi. A tak poza tym to jutro rano idę do dentysty i powoli zaczyna mi się włączać "o mamusiu ja nie chcę, nic mnie nie boli, wszystko ok, nigdzie nie idę". hehe. No ale mus to mus. ;) :/

    pozdrowionka dla Was wszystkich <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 21:08

    Karolina2787, magdzia26, Posok82, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 lipca 2017, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:53

    myszkaka lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że wszystko u Was w najlepszym porządku i możesz w pełni cieszyć się zdrową, bezproblemową ciążą :) W ciąży chyba jest inne odczucie temperatury, nie? Jakoś bardziej gorąco?

    Też mam nadzieję, że cykl zaskoczy, ale się nie nastawiam..
    Temperatura mi nie rośnie jakoś ładnie.. znaczy skoczyła przy owulacji z 36,45 do 36,68, ale dziś już 36,63 więc wydaje mi się niska. Może powinnam przestać mierzyć, bo mnie to stresuje :(

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:53

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam Wasze posty ale nie mam sily juz pisac wieczorem tak jak teraz padam na pysk, a tak w ogole u mnie ok powoli przygotowujemy sie do chrzcin, jak tylko troche odetchne to wyskrobie cos wiecej

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Veritaserum jak Twoja stymulacja?

    Calanthe a jak Tobie skakała tempka? Brałaś luteinę albo dupka, czy bez leków?
    Mi 5dpo spadła do temperatury bazowej, więc wzięłam luteinę, później urosła ale nie jakoś spektakularnie.. Rano 36,68 a po lutce 36,85.
    Niestety obawiam się, że znowu się nie udało :(

    Posok82, czyli początki ciężkie? Maluch mocno płacze?

    Caro a Ty jak tam? Wybieracie się na jakiś urlop czy grzecznie w domu? :)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:53

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, ładny wykres miałaś :) Właśnie mój problem polega na tym, że mi tempka spadła do wartości bazowej :(
    https://ovufriend.pl/graph/df25a78227a910d673fed1e3a5135278

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:53

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 25 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki, na prośbę jednej z zaprzyjaznionych staraczek napisałam moją historię starań, jeśli któraś z Was szuka otuchy to moze uda się ja znaleźć właśnie w tej historii.
    Mozecie znaleźć ja na innym wątku pod tym adresem
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/rozmawiamy-o-wszystkim-wspolnie-dazymy-do-spelnienia-marzen,10495,247.html?sd=1

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 27 lipca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:**

    Ladybag halo halo! Ty nadal w dwupaczku? :-D

    myszkaka gdzie tam urlop.. Mogę o nim ewentualnie pomarzyć :-P Ale planujemy w przyszłym roku sobie pofolgować. Nawet bym się chyba bała gdzieś jechać. Cały czas bym się stresowała. Zresztą pogoda niezbyt nastraja na urlopowanie hehehe ;-) Moi Rodzice są właśnie z siostrą, jej Mężem i dziećmi nad morzem i właściwie marzną :-/ Gdzie to lato jak się pytam?

    Posok o żesz w mordę! Teraz tak patrzę na ten Twój suwaczek i nie mogę uwierzyć że Mały ma już ponad 4 miesiące. Kiedy to zleciało?? Jak tylko będziesz miała chwilkę to napisz co nieco jak Wam te pierwsze miesiące zleciały :-)

    Wakacyjny czaaar i taaka cisza. Ja tylko leżę i już czasem z tego lenistwa to nawet nie chce mi się palcem kiwnąć :-P

    Posok82, magdzia26 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 31 lipca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dzień dobry :) wieki mnie tu nie było...
    Dziś zaczynam 39 tydzień.. więc jeszcze tylko chwilka :)
    Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki, abyście doczekały tego momentu co ja :) Wierzę,że każdej z Was prędzej czy później się uda :)

    Caro, myszkaka, magdzia26, Marteczka93, Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoooo i Ja się witam w ten upalny dzień- ugotowac się można mam 30 stopni w domu - katorga malz chodzi jak poparzony zmierzly ciepło daje się we znaki
    U mnie bez zmian a raczej jest zmiana już trzeci dzień czekam na terminowa @ a jej nie ma czasem brzuch poboli cycki tylko z boku robiłam test i negatyw - nigdy się nie spoznoala zawsze była wcześniej trochę mi to nie w sos bo w niedzielę już wyjeżdżamy na wakacje i myślałam zaszaleć bo akurat dni płodne by były no ale małpa robi mi psikusa parę razy tak mnie bolał brzuch że myślałam tak dostałam a tu klops nic :-(

    Gaduuu jak to zleciało ojej a jak się czujesz ? W sumie to już możesz w każdej chwili urodzić
    W ogóle brzuchatki jak znosicie upały?

    Caro przyroslas już do łóżka?
    Jak się czujesz? Czytałam że mała rośnie że hej super ! Rośnijcie zdrowo :-)

    Karolcia jak mąż już lepiej?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciekawe co u Ladybag bo ona już po terminie ;) ciekawe czy nie urodziła...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29, to może zrób na wszelki wypadek betę? Ja w mojej straconej ciąży zrobiłam test jakoś dwa-trzy dni po spóźnionym okresie, wyszedł negatywny, pojechaliśmy na wakacje, piłam alkohol itp, wróciliśmy, okresu nadal nie było, znowu zrobiłam test i wyszedł cień cienia. Ciągle myślę, że może jakbym nie piła to by się nic nie stało.. No ale się nie dowiem.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Hejoooo i Ja się witam w ten upalny dzień- ugotowac się można mam 30 stopni w domu - katorga malz chodzi jak poparzony zmierzly ciepło daje się we znaki
    U mnie bez zmian a raczej jest zmiana już trzeci dzień czekam na terminowa @ a jej nie ma czasem brzuch poboli cycki tylko z boku robiłam test i negatyw - nigdy się nie spoznoala zawsze była wcześniej trochę mi to nie w sos bo w niedzielę już wyjeżdżamy na wakacje i myślałam zaszaleć bo akurat dni płodne by były no ale małpa robi mi psikusa parę razy tak mnie bolał brzuch że myślałam tak dostałam a tu klops nic :-(

    Gaduuu jak to zleciało ojej a jak się czujesz ? W sumie to już możesz w każdej chwili urodzić
    W ogóle brzuchatki jak znosicie upały?

    Caro przyroslas już do łóżka?
    Jak się czujesz? Czytałam że mała rośnie że hej super ! Rośnijcie zdrowo :-)

    Karolcia jak mąż już lepiej?
    a no zleciało, zleciało.. ino z bicza strzelił :) w sumie to bym chciała żeby już się zaczęło... ale i też mam od jakiegoś czasu anemię i staram się jak najwięcej tego żelaza ładować.. i podnieść trochę ta hemoglobinę..
    lato w ciąży to masakra.. na prawdę.. i to w mojej Irlandii z irlandzkim latem jest ciężko przetrwać w najgorętsze dni.. więc nie wiem jak w Polsce sobie dziewczyny radzą..
    pochwal się gdzie wyjeżdżacie ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde często się słyszy o anemi kobiet w ciąży dzidziuś zabiera dużo żelaza najwidoczniej:-/
    U nas dziś o 9 rano termometr w cieniu pokazywał 35 stopni teraz mam 36 w mieszkaniu jako zw mieszkam na ostatnim piętrze stopni mam dokładnie 29.8 wysiedziec nie idzie
    Jeszcze ten brzuch mnie tak muli co jakiś czas jakbym miała zaraz dostać okres a jego ani śladu ciekawe co znów się u mnie porobiło
    A jeśli chodzi o wakacje to jedziemy do Chorwacji konkretnie Makarska ;-)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam po długiej przerwie :)
    Której z Was nie mówiłam jeszcze o płci i itp to nadrabiam - synek Olaf <3
    Od kilku dni czuję ruchy, ostatnio nawet tatuś poczuł małego kopniaka :)
    Życzę wszystkim miłego dnia. A my zmykamy nad jeziorko :)

    Karolina2787, Gaduaaa, magdzia26, Posok82, Caro lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki <3

    Witam się i ja letnio ^_^ u nas też ciepełko w końcu zawitało chociaż przeplatanka to deszcz i burzowo a to smaży i upał.

    Ona zrób betę może coś jest na rzeczy czego oczywiście Ci życzę :) Co do mojego to już całkiem dobrze tylko ręki jeszcze nie może do końca wyprostować, zwolnienie dostał jeszcze na dwa tygodnie. Dziękuję za pamięć kochana i zazdro wyjazdu :) też bym gdzieś wyjechała z chęcią chociaż na kilka dni.

    Myszkaka nie zadręczaj się, ja myślę że picie nie było główną przyczyną straty ciąży bo sama wiesz ile to się mówi że zarodek słaby, ze samoistne poronienia a kobiety nawet o tym nie mają pojęcia a poza tym zarodek we wczesnej ciąży jest chroniony bardziej przed szkodliwym działaniem tego typu także to nie Twoja wina <3 życzę Ci by tym razem udało się szczęśliwie :)

    Magdzia co u Was? Jak się czujesz?

    Gadua <3 Jedz buraki na potęgę :) i zdrówka mamusiu :*

    Caro Rośnijcie zdrowo kochane dziewuszki <3

    Calanthe co u Ciebie?

    Posok koniecznie naskrob cosik więcej jak tylko znajdziesz chwilkę :) <3

    Malinko imię już macie dla synka? Czy może przeoczyłam tą wiadomość? ;)

    Marteczka suuuuper! Gratki synka ^_^ my niedawno wróciliśmy znad jeziorka fajnie tak popluskać się.

    Miłego wieczorku dla wszystkich laseczki Ściskam każdą z osobna :*

    myszkaka, Gaduaaa, magdzia26, Posok82, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

‹‹ 1091 1092 1093 1094 1095 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ