X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak mi piszecie o tej becie a do mnie jakoś to nie dociera że mogłabym być w ciąży, ciągle czekam na @ i czekam i czekam
    Ale pewnie przyjdzie
    Karolcia powiem Ci faktycznie wyjazd wyczekiwany strasznie się cieszę chciałam poszaleć bo wiedziałam że będą dni płodne a tu taki psikus wiecznie jak wyjezdzalismy w miałam małpe
    A u Ciebie jak tam przed po w trakcie ? Kiedy testujesz lub oczekujesz ?
    Robiliście już badanie po zylakach? Stymulujesz się?

    Myszaka też nie wydaje mi się powiem Ci po krótce szwagierka ż córka e brzuszku wyjechała do Tunezji na wakacje mówiła że opalala się maks bawili się w tzw kanapkę czyli jeden na drugiego się kładł poparzyla się- spaliła się pila alkohol i regularnie szalała w łóżku starając się o pociechę jak wróciła poszła do lekarza to był już 7 tydzień dziś mała ma 10 lat ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a ile dni jesteś po terminie @? Czy kiedyś tak się spóźniła? Rób betę bo może już wakacje spędzicie we trójkę ^_^ i tylko nic o tym nie wiesz.

    Ja obecnie jestem w 20dc także 9 dni do @ teraz cykl luzacki ale kolejny już będzie z Clo. Gin dał mi dwa cykle na Clo a potem chce mnie wysłać na HSG trochę się cykam ale chcę zrobić wszystko co się da. Mój 23 lipca dwa miechy po zabiegu więc jeszcze za wcześnie na badanie nasienia, czekamy do września. Z tego co wiem jednym poprawia się po 3 miesiącach innym dopiero po pół roku także na spokojnie i bez spiny. Jednak chcę zaryzykować i kolejny cykl ze stymulacją a co tam ;)

    Caro lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia dziś zaczyna się 5 dzień, ale 0owoem szczerze nie czuje tego a odwrotnie czuje że małpa nadejdzie jeszcze poczekam w razie czego w piątek pojadę ma betę
    I pytasz czy miałam tak kiedyś- właśnie nie zazwyczaj @ przychodziła szybciej mój jeszcze nic nie wie nic mu nie mówiłam bo nie chce robić nadzieji Tym bardziej że testy wychodzą negatywne

    Masz rację, działaj każdy miesiąc walki zbliża nas do upragnionej ciąży i ja w to wierzę:-)

    Dziś właściwie teraz czuje takie ciągnięcia w dół brzuch pobolewa dziwne uczucie:-/

    I jeszcze taka ciekawostka w niedzielę wyjazd a ja jeszcze stoję z praniem automat śmierdzi mi spalenizna, przyjechał spec od sprzętu wczoraj zajrzał do środka i mówi moduł się przepala , nie opłaca się wymieniać- jego rada prac kontrolowac jak zacznie wybijac bezpiecznik automat wyrzucić ma śmietnik dodał że nie powinien się zapalić bo są dwa bezpieczniki a kabel dopiero zmienia kolor.... I bądź tu człowieku mądry mam czekać aż się wszystko przegrzejei jebnie a co jak się zapali bo bezpiecznik nie wybije ? Może ktoś coś miał podobną sytuację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona kciukam żeby wszystkie objawy okazały się ciążowymi i niedługo pochwalisz się plusikiem :-)

    Co do pralki to niestety nie wiem bo u nas co prawda też był wcześniej problem z pralką a dokładnie z wirowaniem ale skończyło się na tym że kupiliśmy nową.

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona aaaaaapppssssiiikkk takie dorodne wiruski lecą żeby ta @ nie zawitała przez najbliższe 9 mc :*
    Karola super ze mezusiowi już lepiej będziecie mogli zacząć szaleć :) ps. Może w końcu uda nam się na jakąś kawkę ustawić w OL ;)
    My z synciem w dzień nad jeziorem siedzimy i się pluszczemy więc tragedii nie ma ale noc to masakra szczególnie że sypialnia na poddaszu ponad 30 stopni i można ugotować się...poza tym ostatnio byłam na polowkowych dzidziolec ma się dobrze ważył 465g i z tego co ginek mówi to wszytko z nim ok tylko coś się ukrywa i teraz już nie ma takiej pewności czy chłopak czy dziewczynka więc zobaczymy :P

    Karolina2787, Ona29, Caro lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia no to jeszcze może być niespodzianka :-D hehe ale jazda a kiedy znów będziesz w Olsztynie?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz 22 sierpnia mam wizytę :) ciekawe czy się ujawni lobuziak ;)

    Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    Karolina2787, magdzia26, Ona29, Posok82, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny myślałam że to jest tak że to się czuje , bo ja właśnie tego nie czuje , dziś mam brzuchowy spokój raz po raz czasem coś zaboli niewiem nieiwem nie nakręcam się

    Karolcia HSG nie ma się czego bać kochana ja to zrobiłam nawet bez znieczulenia kompletnie trochę bolało wkładanie tej rurki i pierwszy moment wpuszczania kontrastu i noc pozatym dwie godziny później jechałam już do domu

    Calanthe a to Ci bezwstydnica jedna ! :-P hahaah i dobrze ona specjalnie mamie się pokazała w całej okazałości;-)

    Magdzia za corcie pewnie byś się nie pogniewala :-P

    Karolina2787, magdzia26, calanthe lubią tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ona29 trzymam kciuki żeby jednak @ nie przyszła, daj znać jak zrobisz betę :)

    Magdzia jakby się okazało że jednak dziewczynka to byście mieli niezłego psikusa :) Mojej siostrze do 6 miesiąca twierdzili że chłopak, a później wyszło że jednak dziewczynka :)

    Calanthe, przynajmniej jak się tak do Was wypięła to nie ma żadnych wątpliwości ;)

    Veritaserum hop, hop? Co u Ciebie?


    A ja Wam powiem, że dziwny troszkę ten cykl.. Najpierw potwierdziłam owulkę i się mega ucieszyłam, później mi 5dc spadła tempka (na 1 dzień, a po dwóch dniach na lutce przestałam mierzyć, bo mnie to stresuje) i uznałam, że nic z tego nie wyszło. Ale po kilku dniach w nocy miałam dziwny ból w dole brzucha, jak na okres, kolejną noc znowu mnie pobolewało, dziś 26dc i znowu w nocy lekki ból ale okresu nie mam, nawet plamień nie mam, a jutro powinna być @. Piersi zaczęły mnie boleć dopiero 4 dni temu, a tak to zawsze od połowy cyklu. Może bromergon i luteina w końcu mi wyregulowały hormony i cykl wygląda jak powinien, ale jestem w szoku że nie mam plamień i no te bóle podbrzusza dziwne. Jutro rano testuję, bo powinnam odstawić lutkę.

    magdzia26, Ona29, Posok82, calanthe lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie pogniewalabym się za córeczkę ale z drugiej strony synuś mamusi też jest fajny więc chyba miałabym problem gdybym to ja miała podejmować decyzje ;) co ma być to będzie ważne żeby była dzidzia zdrowa i poród przebiegł bez komplikacji żebym mogła szybko do domku wrócić do swojego drugiego skarba <3 a reszta mało ważna
    Karolina no to życzę Ci żeby z Twoim HSG było jak z moim ( udało mi się w ostatniej chwili wywinac testem z dwiema krechami :D)
    No to Myszkaka dawaj znać jutro rano co i jak :)
    Calanthe no jeziorko super sprawa na takie upały :)

    Karolina2787, calanthe lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole zupełnie inaczej podchodzę niż w pierwszej ciąży do kupowania rzeczy dla dziecka :P wogole nie mam na to ciśnienia tak jak wtedy za to kupuje masę ubrań ciążowych co by się brzuszek ładnie prezentował i ja żebym się dobrze czuła ;)

    Posok82, calanthe lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Znowu czuję nadchodzący okres. To już 10 miesiąc starań. Badania porobione niby wszystko ok.

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 ja tez czekalam na @ bo wszystko wskazywalo ze powinna sie pojawic a teraz mlody wisi przy cycku :)

    magdzia26, calanthe, Ona29 lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka jak teścior?

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano blada druga kreska.. Zrobiłam dwa testy, ten bladzioch wyszedł jakoś po 3 min, taki cień, później trochę ściemniał.. Czekam na wynik bety bo od razu pojechałam do laboratorium. To jakiś 14-15 dpo, więc trochę chyba słaba ta kreska. Nie nakręcam się.

    Caro, calanthe, magdzia26, Posok82, Ona29 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :**

    Noooo ja to wiem kiedy wejść na forum!

    myszkaka jest druga kreseczka i tego się trzymaj <3 Bladzioch czy nie bladzioch. Trzymam cholernie moooocno kciuki za betę! Koniecznie daj znać jak będziesz miała wyniki :-D

    Ona a u Ciebie jak wygląda sytuacja? :-)
    Noo do łóżka prawie, że przyrosłam :-P zwłaszcza w te upaaaaały. Ale są dobre wieści!! We wtorek na wizycie gin pozwolił Nam się więcej poruszać :-D Szyjka trzyma bardzo ładnie, ma 4,5cm, a Tośka waży już 1300g <3

    Ladybag haaaaaalo halo! Daj Nam tu info co u Ciebie :** A raczej już pewnie u Was <3

    magdzia to mówisz że możliwe że jednak Teoś jest Teosią? :-O :-P Ale by była niespodzianka! Teraz będę czekać z niecierpliwością na wieści z wizyty! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2017, 11:37

    myszkaka, Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona a ile dni jesteś po terminie @? Czy kiedyś tak się spóźniła? Rób betę bo może już wakacje spędzicie we trójkę ^_^ i tylko nic o tym nie wiesz.

    Ja obecnie jestem w 20dc także 9 dni do @ teraz cykl luzacki ale kolejny już będzie z Clo. Gin dał mi dwa cykle na Clo a potem chce mnie wysłać na HSG trochę się cykam ale chcę zrobić wszystko co się da. Mój 23 lipca dwa miechy po zabiegu więc jeszcze za wcześnie na badanie nasienia, czekamy do września. Z tego co wiem jednym poprawia się po 3 miesiącach innym dopiero po pół roku także na spokojnie i bez spiny. Jednak chcę zaryzykować i kolejny cykl ze stymulacją a co tam ;)

    Luzackie cykle są zawsze największą niespodziewajką i za to trzymam kciukaski :* A na HSG pewnie zawsze warto iść. A może uda Ci się "uciec" tak jak magdzi ;-)
    To będziecie stymulować kolejne dwa cykle a potem ewentualnie hsg tak? Oby wszystko zbiegło się z poprawą wyników po zabiegu u Męża :-D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    myszkaka, Caro lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki! :)

    beta-HCG 104,0 mIU/ml

    Progesteron 38,10 ng/ml

    W sobotę idę sprawdzać, czy przyrasta.. Kurcze.. Oby się udało.. Dokładnie rok temu byłam w ciąży.. dowiedziałam się dosłownie kilka dni później niż teraz. Rok czekania na fasolkę.

    Karolina2787, Caro, calanthe, zapachmalin, Posok82, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
‹‹ 1092 1093 1094 1095 1096 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ