X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro cieszę się że zdrowo rośniecie i dzidzia już duża, pięknie! :-)

    Ten cykl kompletnie olewka i bez stymulacji był więc na pewno nic z tego. A nawet i ze stymulacją się nie udaje więc o czym ja tu gadam... Tak dwa cykle z Clo a potem hsg i bardzo bym chciała żeby mnie to ominęło ale zapewne nic z tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka 3mam kciuki!!! && ❤ teraz musi być dobrze :-)

    myszkaka lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka u mnie na początku też mega bladziochy wychodziły więc wiesz nie ma co patrzyć na to czekamy z niecierpliwością na betę :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj na wizycie u gina na NFZ i dwa newsy jeden średni drugi hmmm w szoku jestem a więc po teście obciążenia glukoza wyszlo podejrzenie cukrzycy ciążowej więc czeka mnie wizyta w poradni diabetologicznej w najlepszym razie dieta w najgorszym insulina :(
    A po drugie wg tego gina w brzuszku rośnie córeczka :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka noo cudownie! Super beta! Po cichutku gratuluję i nadal będę trzymać kciuki za ładny przyrost <3 Wynik progesteronu bajunia! :-) Warto czekać na taką piękną chwilę:**

    Karola Ty mi tu nie głuptaskuj! Raz się udaje, raz nie. Chwytacie się różnych możliwości, walczycie, nie trwacie w miejscu. Wierzę że się w końcu uda :*

    magdzia ooo Panie! Czyli jednak córeczka??? :-O A info o cukrzycy nie lubię.. Kurczę.. Wysoko miałaś te wyniki?

    Karolina2787, myszkaka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia miejmy nadzieję że nie będzie tak źle i co najwyżej skończy się na dietce. Bądź dobrej myśli. A co do drugiej wiadomości no to Kochana WOW ale niespodzianka :-D hehe

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    myszkaka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Caro ale wiesz, sądziłam że w 3 cyklach z Clo się zmieszczę i się uda ale niestety :-( dało mi to do myślenia że nie tylko brak owulacji jest u nas problemem tylko coś jeszcze, mam nadzieję że nic poważnego. Co do hsg to też czytałam że jednym się udaje a innym nie.

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia hahaha no to Was Maleństwo przerobiło ;) macie alternatywne imię? :)
    Może nie będzie tak źle z cukrzycą :( oby dieta wystarczyła


    Karolina mam nadzieję, że wszystko się uda. Ze stymulacją to słyszałam, że statystycznie najwięcej ciąż jest w 2-3 cyklu z CLO, albo już po odstawieniu, bo to jakaś reakcja organizmu na zmianę, ale nie wiem jak duża była ta grupa badanych. No tylko pod warunkiem, że problem leży w samej owulacji. Ja się akurat łapię w statystykę, bo 2 cykl.

    Caro, nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :) Teraz się cieszę i boję na zmianę. Nie chcę się jakoś super pozytywnie nastawiać, bo będzie większy zawód.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2017, 14:28

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dzięki Caro ale wiesz, sądziłam że w 3 cyklach z Clo się zmieszczę i się uda ale niestety :-( dało mi to do myślenia że nie tylko brak owulacji jest u nas problemem tylko coś jeszcze, mam nadzieję że nic poważnego. Co do hsg to też czytałam że jednym się udaje a innym nie.

    No ale mówiłaś, że Twój miał zabieg na żylaki i jeszcze trzeba miesiąc czekać na robienie badań nasienia, więc się nie stresuj. Jak wyniki się poprawią + będziesz miała stymulację to na pewno się uda :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka ja też czytałam właśnie że 2/3 cykle i się udaje, dlatego sądziłam że i ze mną tak będzie no ale cóż. Ogólnie jestem po 3 cyklach z Clo i teraz mija drugi cykl bez stymulacji. Na mnie jak na razie Clo nie działa tak jak bym chciała ale może po hsg coś się wyjaśni.

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź dobrej myśli, mam nadzieję że zobaczysz dwie kreski jeszcze przed HSG, tak jak Magdzia :)

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ile bym dała żeby tak się właśnie stało :-) Dziękuję Myszkaka i bd czekać z niecierpliwością na info od Ciebie ❤

    myszkaka, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    Dziewczyny mam wyniki! :)

    beta-HCG 104,0 mIU/ml

    Progesteron 38,10 ng/ml

    W sobotę idę sprawdzać, czy przyrasta.. Kurcze.. Oby się udało.. Dokładnie rok temu byłam w ciąży.. dowiedziałam się dosłownie kilka dni później niż teraz. Rok czekania na fasolkę.

    Myszkaka super wieści,na pewno wzrośnie i będzie ok. Odpoczywaj teraz ile możesz ;)

    myszkaka lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka piękna beta i próg :) teraz niech pięknie rośnie <3
    U mnie jak to się mówi jak nie urok to... w pierwszej ciąży cholestaza ciążowa a teraz cukrzyca ehhh nie dość że problemy z zajściem w ciąże to później jeszcze takie akcje :(

    myszkaka lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A imię dla dziewczynki to już od dawna było ustalone ;) jeszcze przed poczeciem :P ale jeszcze nie przywiązuje się do myśli o płci bo wiem że to nadal może się zmienić zobaczymy co ginek na wizycie w sierpniu powie

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka ja juz gratuluje :)
    Magdzia to sie porobilo mam nadzieje ze bedziesz tylko na diecie, a z ta plcia to faktycznie fajnie a moze w brzuszku masz blizniaki chlopca i dziewczynke ;)
    Ona29 daj znac co u ciebie

    myszkaka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie no coz na pierwszym miejscu synus :) nie moge uwierzyc ze za moment bedzie mial 5 miesiecy. Nie da sie ukryc ze jestem ogolnie zmeczona ale usmiech dziecka bezcenny. Eh czasem jednak brakuje mi pracy zawodowej czy przez to jestem wyrodna matka nie wiem... Nie chce tu smecic o trudach macierzynstwa bo nie jedna z was by sie ze mna zamienila nie da sie ukryc ze nawet jak maly marudzi itd to i tak jest cudowmy :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaka kochana ogromne gratulacje zobaczysz wszystko będzie dobrze !!! :-) <3

    Ja moje kochane nadal czekam brzuch mnie już boli od tygodnia normalnie na okres, raz mocniej raz mniej cycki bolą
    Wczoraj, wyjeżdżalam w dość daleka podróż i zaaplikowalam sobie tampon , wyciagalam to miał dwie rozowe plamki
    Brzuch mnie boli normalnie jak na okres więc się nie napalam jutro mam lekarza :-)

    myszkaka lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Myszaka kochana ogromne gratulacje zobaczysz wszystko będzie dobrze !!! :-) <3

    Ja moje kochane nadal czekam brzuch mnie już boli od tygodnia normalnie na okres, raz mocniej raz mniej cycki bolą
    Wczoraj, wyjeżdżalam w dość daleka podróż i zaaplikowalam sobie tampon , wyciagalam to miał dwie rozowe plamki
    Brzuch mnie boli normalnie jak na okres więc się nie napalam jutro mam lekarza :-)
    A ja nada trzymam kciuki za ten cykl :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
‹‹ 1093 1094 1095 1096 1097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ