X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :-)

    Caro to jak lekarz pozwolił to pewnie nie wiesz co ze sobą zrobić:-P wkoncu bo powiem Ci parę razy myślałam w tym upale o Tobie że a Ty bidna Leżysz w łóżku czy siedzisz ani poszaleć ani co , jak mała urośnie myślałaś kiedyś o tym żeby opowiedzieć o walce jaką trzeba było pokonać aby była na świecie?
    Dziewczyny a Wy ? Myslalyscie kiedyś o tym ?
    Posok ja Ci bardzo dziękuję czasem dopada mnie taka myśl " a może jednak " ale jutro mija tydzień po spodziewanym terminie dziś jako że mam lekarza rano na czczo zrobiłam test i żadnego cienia

    Ale dostałam psikusa, pojutrze wyjazd a wkoncu ta małpa przyjdzie i mi wakacje popsuje:-/

    Myszaka a a Ty jak tam ? ;-)


    Gaduuuuu jak tam ?

    Mnie znów dziś czeka podróż bo do lekarza jadę bardzo daleko od siebie mój mnie olal i zapomniałam że mam kartoteke w bocianie tam miałam dzwonić ale teraz to i tak już za późno:-/

    Dziewczyny a może orientujecie się co by to mogło być dlaczego ta miesiączka mi się zatrzymała? Jakie mogą być tego powodyjeśli by ciążę wykluczyc , stresu to ja niemam wcale bo wiem że stres potrafi narobić psikusow i co dalej .... ?
    Wiem jedno jak żyje jeszcze nie przytrafiło mi się nic podobnego

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 ciężko powiedzieć, mnie się zdarzały nieregularne okresy, a już szczególnie teraz, podczas starań. Najdłuższy cykl trwał 40 dni, ale zupełnie nie wiem co to spowodowało, bo na pewno nie ciąża, bo beta była wtedy ujemna. Pewnie dostaniesz luteinę na wywołanie skoro dzisiaj idziesz do lekarza. Twarda jesteś, że bety nie zrobiłaś ;)

    Ja się za to zaczęłam zastanawiać, czy badać jutro znowu betę, czy lepiej nie, żeby się w razie czego nie stresować.

    Dziewczyny, w którym tygodniu poszłyście pierwszy raz do lekarza? Ja planowałam dopiero za jakieś 2-2,5 tygodnia. Bardzo wcześnie potwierdziłam ciążę, więc póki co lekarz nic nie zobaczy.

    Zaczęłam brać euthyrox 50, bo lekarz kazał zwiększyć dawkę jeśli zajdę.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    myszkaka lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wierzę w to.. Mój lekarz ma już zajęte wszystkie godziny na termin 14-17.08, a później idzie na urlop i będzie dopiero 31.08.. No i nie wiem co mam zrobić. Niby 31.08 to będzie 8+6 dc, tylko że mi leków zabraknie do tego czasu. Mogłabym prosić żeby mnie wzięli jako dodatkową pacjentkę 17.08, ale to z kolei 6+6dc i nie wiem co mam robić :(

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    No nie wierzę w to.. Mój lekarz ma już zajęte wszystkie godziny na termin 14-17.08, a później idzie na urlop i będzie dopiero 31.08.. No i nie wiem co mam zrobić. Niby 31.08 to będzie 8+6 dc, tylko że mi leków zabraknie do tego czasu. Mogłabym prosić żeby mnie wzięli jako dodatkową pacjentkę 17.08, ale to z kolei 6+6dc i nie wiem co mam robić :(

    Ja bym poszła wcześniej w razie "w". Pierwszy raz w tej ciąży byłam u gina w 4t5d :-P Był już pęcherzyk <3 Ale ja po prostu jestem panikarą, a oprócz tego potrzebowałam od razu leków.

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona co może być przyczyną braku @? W pierwszej myśli przychodzi mi od razu - ciążunia ;-) Ale wiem, że czasem też wina hormonów. Jednak u Ciebie trzymam kciuki za tą pierwszą myśl:**Daj znać bynajmniej po wizycie.
    Ahh powiem Ci, że mimo iż gin pozwolił wiecej chodzić to po pierwszej euforii przyszła jednak znowu fala niepokoju.. Jednak te 10tygodni strachu a potem 14 ciągłego leżenia wprowadziły w moją psychikę i myślenie coś czego nie da się ot tak wypedzic. Nadal jak idę do łazienki to ze strachem. Nie życzę nikomu przeżycia tego w gruncie rzeczy wspaniałego czasu w życiu kobiety w ten sposób gdzie strach przeplata się z radością. Mam nadzieję, że teraz los Nam sprzyja i dotrwamy jeszcze te 8tygodnie w spokoju <3 Moja kondycja pozostawia wiele do życzenia, a wejście do domu na II piętro to dla mnie aktualnie nie lada wyczyn.. Z ekscytacją weszłam do sklepu osiedlowego na zakupy, w samochodzie wyglądam jak turysta który przyklejony do szyby patrzy jakie to nowe sklepy się otworzyły, jak ładnie przebudowali park, jak idą postępy w budowie nowej Galerii, jak zielono zrobiło się na dworze.. Szook. Może kiedyś opowiem Małej jak Rodzice o Nią walczyli, ale mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała jej wspierać w takiej samej walce.

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro, no nie masz łatwo w tej ciąży :( ale za to jakie będzie Szczęście jak już weźmiesz Antosię w ramiona :) jak w ogóle sobie radzisz z tym ciągłym leżeniem? Powiem szczerze, że nie wiem jakbym to zniosła.

    Ja się jednak zapisałam na 31.08, żeby zaklepać termin, bo nie mam pewności czy mnie 17.08 przyjmie dodatkowo. Po pracy zadzwonię i zapytam co mam robić. W pracy nie chcę, bo jeszcze ktoś wejdzie w nieodpowiednim momencie, a nie chce żeby się dowiedzieli tak szybko.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro masz rację tyle czasu zamknięta, to pewnie teraz wszystko jak nowe ... Ale co się nie zrobi dla upragnionego dziecka:-)
    Najważniejsze że jesteście zdrowe, i wiesz że warto było;-)

    Co do mnie ja już po wizycie miesniak stałe rośnie to ja już wiedziałam że tak jest lekarze o tym nie mówią- trzeba pytać
    Mój w kwietniu miał 4 cm teraz ma 6 cm z racji moich krótkich cyklow na ciążę jeszcze za szybko dziś byłby 4 tydzień ciąży więc według lekarza to zdecydowanie za szybko żeby cokolwiek zobaczyć jedyne co widział to dość spore endometrium
    Tak czy siak mam lutke której mam jeszcze nie brać:-P
    I skierowanie na laparoskopie ponowne:-)

    Caro co do hormonów raczej u mnie wszystko było ok , wszystko a wszystko stresów też nie mam oj w porównaniu do poprzedniego czasu ja już wogole się nie stresuje
    Jedynie co to wyjazd ale czy aż tak żeby zatrzymać miesiączke ? Nie sądzę
    Jedno jest pewne nigdy tak nie miałam- zresztą nigdy nie miałam okazji nawet zatestowac dzień po terminie po moja @ była albo szybciej albo punktualnie

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 jak spore endometrium to dobrze jakby co :) a ja bym i tak bete zrobila bo gin chyba nie wyklucza ciazy, a co on na tego rosnacego miesniaka?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok laparoskopia
    Choć mówi ze on jest sobie gdzie indziej i w zajsciu nie przeszkadza to napewno dodał też że nie znieksztalca jamy macicy
    Nie wykluczył mówił o endometrium i o tabletkach kazał się jeszcze wstrzymać z ich brniem ale gdyby po braniu @ nie przyszła to wtedy przyjść bo to będzie ciąża.
    A ja właśnie wróciłam z pazurów i w trakcie tak mnie brzuch rozbolal rwie dość mocno pewnie badanie swoje zrobiło byłam pewna że okres przyszedł wręcz leciałam do domu
    A tu psikus dalej nic
    Z beta będzie problem bo w niedzielę wyjeżdżam nie dostanę u mnie nigdzie wyników w jeden dzień:-/

    Zresztą parę dni temu miałam różowe plamienia może to dopiero zarodek się zagniezdal dlatego testy wychodzą negatywne bo szczerze ja już sama niewiem dlaczego tej małpy nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 20:26

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 to bede czekac z niecierpliwoscia na dalsze wiesci i ju teraz zycze udanego urlopu bez @ :)

    Ona29 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam powtorzone badania.

    Beta 198
    Progesteron 30,2
    Prog spadł z 38 :(
    Beta wzrosła ok 90% nie za mało?

    Posok82, Marteczka93, magdzia26, Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    Dziewczyny mam powtorzone badania.

    Beta 198
    Progesteron 30,2
    Prog spadł z 38 :(
    Beta wzrosła ok 90% nie za mało?
    Przyrost bety w normie a progesteron ma to do siebie ze jest uwalniany pulsacyjnie i jego poziom w ciagu dnia sie waha, za 48h mozesz bete powtorzyc a teraz ciesz sie ta wyjatkowa chwila :)

    myszkaka, magdzia26, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaka nieznam się na wynikach ale czuje że mogę Ci szczerze gratulowac:-)

    Co do mnie hmm bez zmian @ nie ma drugi czy trzeci dzień jakieś delikatnie kropli brązowego plamienia
    Wczoraj seks myślę jak się zatrzymała małpa to pójdzie ale dalej nic brzuch raz boli mocniej raz mniej
    Kupiłam test ciążowy i myślę robić czy nie jutro rano czy może się jeszcze wstrzymać dziś byłby 4 tydzień, niewiem czy jeszcze czekać może poczekam parę dni
    Ach czasem brzuch tak boli że myślę że przyszła a czasem cisza totalna że zapominam

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 nie chce Ciebie nakręcać ale objawy masz takie jak ja miałam: ból brzucha, plamienie, ból piersi tyko mnie dziwnie po bokach cycki bolały, jak plamienie ustało zamiast się rozkręcić w małpę to zrobiłam bete która wyniosła zaledwie coś około 35, pamiętaj ze teściora robisz z porannego moczu i od razu piszesz nam co wyszło :) od kiedy gin kazał Ci brać luteinę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 01:05

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziewczyny widzę cień cienia nie wierzę normalnie nie wierzę aż mnie brzuch rozbolal, co teraz zrobić? Co z tymi plamieniami? Za parę godzin wyjeżdżam
    Jestem normalnie w szoku!!!!

    Karolina2787, myszkaka, Caro, magdzia26, Posok82, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/c3b695c589c9.jpg.html

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki z rana dla nowo zaciążonych :D

    Myszkaka <3 Gratuluję :)

    Ona Cudownie! :D <3 Gratki!




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gratki z rana dla nowo zaciążonych :D

    Myszkaka <3 Gratuluję :)

    Ona Cudownie! :D <3 Gratki!

    Karola ja jeszcze nie wierzę, naprawdę nie dociera to do mnie tym bardziej że czuje się typowo okresowo
    Ale dziękuję i jeśli się potwierdzi to będzie cud tyle lat i nic a tu taka niespodzianka :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja tak czułam że jednak będzie zielono u Ciebie :) sama wiesz że na @ i na fasolkę są podobne objawy a u Ciebie tyle czasu już po terminie @ więc nie mogło być inaczej :) Bardzo się cieszę kochana powiedz który to ten szczęśliwy cykl?

‹‹ 1094 1095 1096 1097 1098 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ