X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag wielkie gratulacje :) duży chlopak, dużo zdrówka dla Was :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag w końcu jesteście razem :) teraz cieszcie się sobą kochani i dużo zdróweczka dla Was <3 Niech synek rośnie zdrowo a dla Ciebie szybkiego powrotu do zdrówka po CC bo ja osobiście też tylko naturalnie bym chciała rodzić no ale niestety czasem bywa tak że nie ma innego wyjścia ale co ja tam mam do gadania najpierw to muszę zajść w ciążę a potem gadać :P


    Co do mnie to czekam na @ więc humor mam do D... i zastanawiam się czy kolejny cykl sobie nie darować z tym clo i poczekać do września na poprawę żołnierzy czy pójść na żywioł i wziąć mimo wszystko. Jak byście radziły laski?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag gratuluje ! ;-) Kawał chłopa z tego Twojego syna;-)
    Odpoczywaj zbieraj siły i ciesz się teraz każdym dniem - tak długo wyczekiwanym:-)

    Karola ja bym nie odpuszczala naprawdę- każdy cykl to stracony cykl a żołnierzy naprawdę przybyło wierz mi
    Zresztą Karola załatw mężowi ten sperman ż firmy himalaya nam to pomogło!!!
    Trzymam kciuki !

    U mnie bez zmian brzuch boli dość mocno plamienia nadal są ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona tak też myślałam żeby mimo wszystko startować z Clo ale myślisz że po 2,5 miesiąca coś z plemnikami się zadziało? (23.08. miną 3 miesiące od zabiegu) Tzn mam nadzieję że się nie pogorszyło ale może skoro miał zabieg robiony tą lepszą techniką to szybciej się poprawią znaczy się ja tak myślę, ale badanie chcemy zrobić dopiero we wrześniu. A gdzie kupiłaś to coś?Tzn ten specyfik? To są tabsy?

    Mam nadzieję że Twoje dolegliwości są związane jedynie z zagnieżdżającą się dzidzią bo się mości w brzuszku i dobrego miejsca szuka by spędzić tam dłuższy czas ^_^ no i że niedługo miną <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona tak też myślałam żeby mimo wszystko startować z Clo ale myślisz że po 2,5 miesiąca coś z plemnikami się zadziało? (23.08. miną 3 miesiące od zabiegu) Tzn mam nadzieję że się nie pogorszyło ale może skoro miał zabieg robiony tą lepszą techniką to szybciej się poprawią znaczy się ja tak myślę, ale badanie chcemy zrobić dopiero we wrześniu. A gdzie kupiłaś to coś?Tzn ten specyfik? To są tabsy?

    Mam nadzieję że Twoje dolegliwości są związane jedynie z zagnieżdżającą się dzidzią bo się mości w brzuszku i dobrego miejsca szuka by spędzić tam dłuższy czas ^_^ no i że niedługo miną <3


    Wiesz co my to zamawialismy od jakiegoś chłopa w sumie powiem tak mąż to sobie załatwił: ale normalnie kupisz to na stronce tej firmy himalya ż tymże to idzie prosto z indii około 3 tyg i tak dokładnie to tabletki na bazie ziół;-)


    Jeśli chodzi o operację u nas po zylakach po 2 miesiącach były wyniki super także śmiało!

    Też bym chciała żeby tak było, tylko coś długo to trwa:-(
    Ogólnie dziś mocno rwalo ale od rana miałam spokój dopiero nie dawno się zaczęło plamienia są już jakby mniej brązowe taka bardziej kawa z mlekiem jeszcze się z tabletkami pomyliłam bo to luteinA 50 mg a nie 50 tabletek tylko 30 więc nim wrócę braknie mi tabletek a to może grozić spadkiem progesteronu i to nagłym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to dzięki luknę co i jak z tymi tabsami :) i mam nadzieję że i u nas też się poprawiły więc zaryzykuję z tym clo a co tam ;)

    Co do proga to ja ostatnio czytałam taki artykuł który znalazłam na necie bo też mam problem z niskim progesteronem więc podsyłam i Tobie a nóż pomocny się okaże: http://www.towsrodku.pl/home/jak-podwyzszyc-progesteron/

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno tu do was nie zaglądałam a tu takie wiadomości! Gratuluję zafasolkowanym! :) Ona super, że się udało :) toż to prawdziwy cud ;)
    Ladybag super, że maluszek jest już z tobą. <3

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    giphy.gif

    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 smileys-baby-896390.gif

    Caro ==> PTP: 12.10.2017 <3 W brzuszku rośnie Antosia <3

    magdzia26 ==> PTP: 02.12.2017 <3 W brzuszku rośnie Teoś <3

    calanthe ==> PTP: 17.12.2017r <3 W brzuszku rośnie Wiktoria <3

    zapachmalin ==> PTP: 29.12.2017 <3 W brzuszku rośnie Michaś <3

    Marteczka93 ==> PTP: 29.12.2017 <3 W brzuszku rośnie Olaf <3

    Barbia ==> PTP: 16.01.2018 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    kozamonia ==> PTP: 20.02.2018 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    myszkaka <3

    Ona29 <3

    smileys-baby-271658.gif FORUMOWE MAMUŚKI smileys-baby-271658.gif

    Nats 02.02.2017 ==> <3 ZUZIA <3 3500g i 53 cm szczęścia!

    Klaudyś 19.02.2017 ==> <3 MIKOŁAJ ADAM <3 3490g i 56cm szczęścia <3

    Posok82 12.03.2017 ==> <3 PRZEMEK <3 3640g i 52 cm szczęścia!

    LILITH.P 24.05.2017 ==> <3 MICHAŁ FRANCISZEK <3 3050g i 53 cm szczęścia!

    Samara 01.06.2017 ==> <3 STANISŁAW IGNACY <3 2940g i 56 cm szczęścia!

    ladybag PTP: 22.07.2017 ==> <3 ADAŚ <3 4140g i 59cm szczęścia!

    Gaduaa 09.08.2017 ==> <3 TYMON <3 3250g szczęścia!

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :**

    ladybag GRATULUJĘ <3 Czekałyśmy na wieści od Ciebie! Maluszek to kawał silnego chłopaka! A jaki dłuuuugi! :-O Ile cm ciałka do całowania dla Mamy :-D To kiedy dokładnie Maluszek przyszedł na świat? Długo po terminie? Dobrze mu w brzuszku było ;-) Jak będziesz miała chwilkę to napisz co nieco :*

    veritaserum Kochana, ależ pewnie, czasem luzackie podejście jest dobre i pomaga odskoczyć głowie od ciągłego myślenia. Ja sama miałam kilka cykli bez termometru. I jakoś byłam szczęśliwsza hahha ;-) Napisz jednak czasem do Nas co tam u Ciebie! Wakacyjny czas to może być laba :-)

    Ona jak się czujesz? Jak te plamienia i brzuch? Odpuszczają? A co z tą luteiną? Nie starczy Ci w ogóle? A jakbyś zmniejszyła na 2 dziennie to nadal Ci nie starczy? Żeby to jakoś zaplanować do powrotu do Pl.

    Karola pewnie, że działać! Wysyłać Armię :-) A patrz, może jednak żołnierze się trochę podreperowali co? 3 miesiące to jednak długo, więc kto wie. Myślę, że warto spróbować! :* A może jednak Małpiszon nie przyjdzie co? Ostatnio same cuda dzieją się u Nas :-D

    A no i powitaliśmy dzisiaj Tymka na świecie <3 Gaduua pewnie jak dojdzie do siebie to napiszę i podzieli się tą wspaniałą wiadomością z Wami :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 11:22

    Karolina2787, magdzia26, Posok82, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil wrote:
    Witajcie,

    Chyba dosyć nietypowo, bo mężczyzna tutaj :)
    Staramy się z żoną od 12 miesięcy, PCO, glucophage 2 razy dziennie od 2 miesięcy. Może ten miesiąc to ten miesiąc?
    Powiem Wam, że mężczyźni tez przezywają, czytają i radują się z Wami, a nawet czasem się pocieszają z Wami.
    Póki co starania trzeba kontynuować.
    W tym tygodniu wyniki pierwszego badania żołnierzy - trzymajcie kciuki!


    Witamy :-) oczywiście że trzymamy kciuki!! :-)

    Dziewczyny ja się witam ze słonecznej plaży:-P stopni 39 a ja w cieniu:-P leżę na leżaku;-)

    Ale musiałam napisać- właśnie dostałam wiadomość od siostry wiadomość w postaci testu z dwoma krechami :-D szok!!! Nasze ciążę jak dobrze pójdzie będą się roznily o 3 dni!!! Rewelacja !!

    A co do mnie no wczoraj brzuch bolal i jakieś tam plamki były dziś narazie spokój od czasu do czasu zaboli i plamien jeszcze nie widzialam:-)

    Karolina2787, magdzia26, Posok82, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona to trochę jak u mnie jedna siostra urodziła w kwietniu druga ma termin na sierpień a ja na grudzień ;) wszystkie dzieciaczki z tego samego rocznika ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ale szook! To właściwie super wiadomość :-) Będziecie miały Maleństwa z tego samego rocznika, a dodatkowo możecie nawzajem się wspierać. Jak tam w ogóle u Ciebie? Rozumiem, że opalasz ewentualnie stopy ;-)

    magdzia u Ciebie to już w ogóle szaleństwo :-P I nadal czekam na Twoją wizytę do rozwiązania zagadki Maleństwa <3

    Kamil noo mężczyzna na tym forum to totalna rzadkość! Trzymam kciuki w takim bądź razie za badania :-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro najlepsze jest to ze ja 31 lat (2 dziecko) jedna siostra 35 (3 dziecko) a 2 siostra 38 lat (2 dziecko) wie trochę różnicy wiekowej między nami ;) u obu sióstr dziewczynki ciekawe co będzie ostatecznie u mnie ;) gdyby dziewczynka to byłoby niezle a jak chłopczyk to będzie "rodzynek" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 14:06

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdyby nie poronienie moje i najstarszej siostry to byśmy miały dzieci z jednego miesiąca :D jak trojaczki :P ( ja miałam termin na 1 kwietnia, najstarsza siostra koło połowy a druga pod koniec) i żadna nie wiedziała że któraś dziecko planuje więc byłby niezły przypadek :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 14:08

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag gratuluje... zdrowka dla was! :)

    Ona29 po cichy gratuluje :)

    myszkaka gratuluje :)

    Gaaduaaa mega gratki... zdrowka dla was :)

    magdzia26, Caro, myszkaka, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn ooo! Jesteś! Opowiadaj co u Ciebie? :*

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn bardzo dziękuję;-)
    Kozamonia też tak uważam a przede wszystkim nawet się tego nie spodziewalam:-)


    Caro Magdzia moja siostra ma 37 lat ;-) i też to będzie jej druga dzidzia ma core 14 lat :-)
    Ale to fakt razem zawsze raźniej

    A co do opalania no ja raczej w cieniu siedzę;-)
    Mimo to dziś 48 stopni nawet nie wychodziłam z domu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2017, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny niestety moje wakacje się pokomplikowaly dziś w nocy już nie wytrzymałam dziennie ból ból spać nie mogłam ból i ból i zadzwoniłam na pogotowie przyjechał ambulans zabrali mnie do jakiegoś poskórnego szpitala gdzie lekarze mają po 20 lat i tak też jeden stetoskopem osluchiwal mi brzuch drugi tętno w ręce
    Nic nie pomogli skierowali na szpital 200 km ode mnie (mojej wakacyjnej miejscowości)
    Wróciliśmy ból nadal nie ustepowal szukaliśmy prywatnych gin nadal nie
    Ja już naprawdę zmęczona tym bólem to dosłownie skurcze dość mocne dość Dług o trzymające
    I tak oto leze w szpitalu w Splicie przywiózł mnie tu mąż musiałam zostać bo UWAGA : ciąży nie widać nigdzie !!!
    Powtórzone badania moczu i krwi potwierdziły że mówiłam o ciąży
    Beta na dzień dzisiejszy to 919 ale co z tego jak nie widać zarodka nigdzie:-(
    Przeciwbolpwego też nie dostanę bo oni nie wiedzą czy jestem w ciąży czy nie czy mogą czy nie a mnie tu skurcze skrecaja

    Mąż jeszcze nie dojechał tłucze się już 3 godzinę spowrotem mnie też tu tak dziwnie dzięki że choć trochę język umiem bo pewnie miałabym ogromny problem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona kochana bardzo współczuję zaistniałej sytuacji i że musisz tak cierpieć :( Przytulam wirtualnie bardzo mocno. Co do zarodka to nie widać bo może jest jeszcze za wcześnie a jeśli beta wzrasta to jest dobrze i bądź dobrej myśli bo ja wierzę że lada dzień zobaczysz zarodek a bóle miną i będzie wszystko dobrze. Kochana 3maj się i bądź silna <3 Ja tu kciuki zaciskam z całych sił by wszystko zakończyło się pomyślnie i wierzę że tak właśnie będzie :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona kochana bardzo współczuję zaistniałej sytuacji i że musisz tak cierpieć :( Przytulam wirtualnie bardzo mocno. Co do zarodka to nie widać bo może jest jeszcze za wcześnie a jeśli beta wzrasta to jest dobrze i bądź dobrej myśli bo ja wierzę że lada dzień zobaczysz zarodek a bóle miną i będzie wszystko dobrze. Kochana 3maj się i bądź silna <3 Ja tu kciuki zaciskam z całych sił by wszystko zakończyło się pomyślnie i wierzę że tak właśnie będzie :*


    dziękuję! <3
    Fakt jest ciężko obcy kraj szpital nikt polskiego angielski też nie każdy rozumie telewizor no jest ale programy po chorwacku prawdopodobnie siostra mówiła że jutro badań robić mi nie będa dopiero w poniedziałek
    Nadal boli ale mam pod ręką lekarzy jak się zacznie to ich wszystkich sprowadze
    A beta chyba rośnie w niedzielę miałam betę 47
    Dziś sobota beta 919 nie Wiem czy prawidłowy przyrost ...w poniedziałek chyba powtórzą

    Gadu a Ty jak tam już z dzidzia w domu?
    Jak znajdziesz chwilę to napisz nam tu o swojej pociesze jak duży jak grzeczny jaki kochany :-)

    Karola moja rada , proszę idź do lekarza skontroluj miesniaka nie mów lekarzowi ile miał zapytaj ile ma teraz....
    Tu lekarze kręcą głowami każdy miesniak w ciąży rośnie z dzieckiem gdybym wiedziała jak i to ból jak nigdy uzywalabym prezerwatyw
    Według lekarza ten ból to norma przy miesniakach.....migdy tego nie miałam mimo to jest norma
    Nie chce Cię straszyć ale do końca ciąży ja będę się martwić czy dziecku starczy miejsca żeby prawidlowo się rozwinac .... jestem załamana tu lekarze zdziwieni że to dawno powinno być usunięte każdy miesniak nie chodzi o rozmiar chodzi o to że one wraz z ciąża rosną
    Ehhhhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 20:55

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 1098 1099 1100 1101 1102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ