X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona mi gin powiedział od razu że gdybym chciała usunąć mięśniaka to musiałaby mi zostać usunięta macica :-( to że może rosnąć wraz z dzieckiem wiem i że jest ciut większy niż był ale co mogę więcej zrobić? Powiedział też że kobiety mające mięśniaki zachodzą w ciążę i rodzą zdrowe dzieci więc to nie jest powiedziane że każdej zdarzy się to samo bo mają mięśniaka. Chodzę do gina często bo mam monitoringi w tym miesiącu też bd miała i lekarz mi zawsze mówi o mięśniaku i gdyby coś się działo to chyba przepisał by mi jakieś leki choć wiem że drogie ale na operację się nie zgodzę bo nie chcę stracić macicy. Nie wiem czy to lekarz mnie straszy czy tak na prawdę jest. Nigdy nie miałam dolegliwości związanych z mięśniakiem silnych krwawien, boli czy tp. Nie wiem może pora na zmianę lekarza. Do tej pory myślałam że dobrze mnie prowadzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Absolutnie ja Ci nic nie sugeruje do niczego nie zmuszam .... niewiem jak jest w Twoim przypadku ale dopiero teraz jak jest dzidzia albo i nie bo już sama niewiem czytam o koszach z miesniakami i jestem przerażona i dziś też dopiero wiem że ból którego wcześniej nigdy nie miałam jest normalny .....
    A co krwawien silnych i dolegliwości to krwawien nie miałam do dziś ( i dalej nie mam ) , właściwie nawet odwrotnie skąpe miesiączki a bóle takie bole pojawiły się od paru dni ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2017, 00:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię kochana i dziękuję Ci bardzo za info :) tym bardziej mnie to motywuje bym poszła do innego lekarza na konsultację bo sądząc po gadce obecnego gina to tak czy siak skończy się na jednym czyli powie że nie można nic zrobić. Ja w tym cyklu @ prawie nie miałam a raczej plamienia i zastanawiam się co jest powodem bo test oczywiście negatywny więc ciążę wyklucza, może to efekt przyjmowania dupka tylko że we wcześniejszych cyklach brałam i nie było tak jak teraz. Bardzo Ci współczuję bólu i tego wszystkiego mam nadzieję że już będzie wszystko w porządku i dzidzia jest cała i zdrowa <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Rozumiem Cię kochana i dziękuję Ci bardzo za info :) tym bardziej mnie to motywuje bym poszła do innego lekarza na konsultację bo sądząc po gadce obecnego gina to tak czy siak skończy się na jednym czyli powie że nie można nic zrobić. Ja w tym cyklu @ prawie nie miałam a raczej plamienia i zastanawiam się co jest powodem bo test oczywiście negatywny więc ciążę wyklucza, może to efekt przyjmowania dupka tylko że we wcześniejszych cyklach brałam i nie było tak jak teraz. Bardzo Ci współczuję bólu i tego wszystkiego mam nadzieję że już będzie wszystko w porządku i dzidzia jest cała i zdrowa <3


    Przed chwilą mnie obudzili znów beta znów usg ciąży nadal nie widać mimo że beta tak wysoka
    Po tym usg zabilabym wszystkich tak mnie to boli .... mam wrażenie ze od 2 dni rodze już jestem dosłownie wyczerpana
    Ale bardzo dziękuję

    A i pamiętaj mi przez tydzień wychodziły testy negatywne ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałaś coś przeciwbólowego czy nadal boją się podać? Przecież nie możesz tak cierpieć :(


    Ciążowo wgl się nie czuję, piersi nie bolą i nie mam żadnych objawów czyli wątpię żeby coś tam się zadziało ;)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, nie chcę jakiś złych fluidów rozsiewać, ale jeżeli już jesteś w szpitalu to niech sprawdzą, czy to nie jest ciąża pozamaciczna. Bo to by z tymi bólami się zgadzało.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny to ciąża pozamaciczna będzie usuwana jeszcze dziś laparoskopowo .
    ..
    Ohhh tragedia :-(

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona :-( trzymaj się Kochana..

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona tak bardzo mi przykro :( Przytulam <3 Bądź silna kochana

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wykrakałam :( przykro mi :(

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 Trzymaj sie :(

    Nikusiia
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona współczuję :( jeszcze akurat na wakacjach takie złe wiadomości i kłopoty :(
    Ta ich służba zdrowia to chyba trochę dziwna, skoro wyszła Ci wysoka beta, a oni nadal twierdzili że nie wiedzą czy jesteś w ciąży i czy mogą podać przeciwbólowe..
    A masz ubezpieczenie albo EKUZ? Jak to się odbywa? W szpitalu nie było problemów?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 sierpnia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona przykro mi bardzo :(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam ekuz i mam wykupione w pzu ubezpieczenie na wakacje
    Ogólnie powiem tak , ja od wczoraj nic nie jem a oni dalej nic nie wiedzą moja beta wzrasta wczoraj 1300 przedwczoraj 900 , według nich to dopiero 5 tydzień i sami nie mają pewnośći czy to normalna ciąża czy nie ... Wczoraj lekarz który mnie badal mówi pozamaciczna bo on widział dziś trzech lekarzy na wizycie rano mówili że trzeba czekać bo nic nie widać...
    I bądź tu człowieku mądry, jedyne co to bóli nie mam praktycznie żadnych czasem taki malutki moesiaczkowy
    Dalej leżę i dalej czekam
    Myszaka nie ma zadnego problemu , chodzi o powrót pzu trzęsie dupa ze będą musieli pokryć koszty powrotu bo w razie laparoskopi czy innego zabiegu chce wracać karetka - chce żyć pzu wczoraj dzwonilo do szpitala i wszyscy czekają na wynik
    Tyle dobrze ze nie biorą i nie tną odrazu tylko dokładnie badają trochę gorzej że tyle to trwa

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, ogromnie Ci współczuję. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie w porządku. Dziwnie, że tylu lekarzy i ciągle nie wiedzą o co chodzi.
    Widocznie później miałaś owulację niż myślałaś, podobno jak beta przekroczy 1000 to już pęcherzyk może być widoczny, więc lada dzień powinni coś zobaczyć. Może mają dość słaby sprzęt i stąd te problemy.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego lekarza rozmawiałam z nim mówił że taka granica żeby zobaczyć zarodek to 2000 potem należy zacząć się martwić, dodał też że przez moje miesniaki może to być jeszcze bardziej utrudnione nie mówił nic o pozamacicznej powiedział jedynie że jak znajdą to puszczą do domu a ja koniecznie mam przyjść do niego i mam pamiętać że z miesniakami to zawsze ciąża podwyższonego ryzyka ... Ale mam być dobrej myśli i nie panikowac bo możliwe że poprostu jej jeszcze nie widać..
    Miałam robione może 5-6 usg na 3ech sprzetach

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze aż nie wiem co napisać :/ dobrze ze juz Cię nie boli i oby jednak dzidzia się ujawniła tam gdzie trzeba <3

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha i co ciekawe dziewczyny w dniu przyjęcia miesniak miał 6 cm dziś po usg ze zdjęciem ma 5.4 cm
    Dziwne .... ?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro widze ze u ciebie suwaczek mknie szybko :P ciesze sie ze wszystko w porzadku. Bedzie chlopczyk czy dziewczynka? :)

    Ona beta ladnie rosnie, po cichu gratuluje :P na usg mialo prawo nic jeszcze nie widac.. pecherzyk pojawia sie przy becie ok 1000. Mysle ze jak pojdziesz w tym tygodniu to juz zobaczysz pecherzyk ciazowy

    p/s teraz doczytalam? po czym stwierdzili ze to cp? po tych bolach? niech sprawdzaja tobie bete i usg...


    A u mnie w sumie nic nowego, czekam na @ i podchodze do crio poki mam jeszcze sily :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 1099 1100 1101 1102 1103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ