X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias gratulacje i zdróweczka dla Was :) <3 :*

    Anusias lubi tę wiadomość

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 16 października 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie wiem co dalej robić. Tarczyca unormowana badania wszystkie zrobione i wszystkie są ok. Jedno dziecko już mam. Rok starań o drugie. Ginekolog mówi że wszystko ok że jestem stworzona do rodzenia ale nie ma żadnych efektów. Co ma robić dalej poradźcie coś proszę.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Już nie wiem co dalej robić. Tarczyca unormowana badania wszystkie zrobione i wszystkie są ok. Jedno dziecko już mam. Rok starań o drugie. Ginekolog mówi że wszystko ok że jestem stworzona do rodzenia ale nie ma żadnych efektów. Co ma robić dalej poradźcie coś proszę.

    Mąż badania robił?

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 17 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Caro Tosia jest śliczna tylko ja tulić i całować, a z Ciebie hardcorowa babka skoro dzisiaj jeszcze Ci w głowie siedzenie na necie dla nas oczywiscie super ale Ty odpoczywaj bo leniwe czasy wlasnie sie skonczyly ;)


    Aj tam, nie strasz ;)
    U nas faktycznie początek był cięzki szczegolnie ze mialam ta infekcje rany i przez mc nie moglam mlodego nosic, ale na szczescie maz byl w domu i wcale takiego hardcoru nie bylo ;)

    BTW polecam chustowanie :) maluszek przy mamuni a rece wolne i mozna robic co sie tylko chce ;)
    To bardzo ulatwia zycie :)

    Anusias gratulache :*

    Caro cudna ta Twoja malutka :) do zacalowania <3

    A my rosniemy na potege - 70 cm i 6800g ;)
    Jeszcze z tymi dlugimi wlosami co to sie wycierac wcale nie chca wyglada jak pol roczne dziecko :D

    Karolina2787, calanthe, Caro, magdzia26, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 17 października 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:54

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 17 października 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:**

    Anusias Ogromne GRATULACJE <3 <3 Takie cudne wieści!! Trzymam mocno kciuki. Napewno wszystko będzie dobrze :-) Jak się w ogóle czujesz? U gina już byłaś?

    ladybag nooo! W końcu się odezwałaś :-) Oj taak, takiego Malucha można zacałować <3 Chociaż mistrzem zacałowywania to jest u Nas Małż ;-) Śmieje się sam z siebie, że waruje przy niej jak pies. Co tam u Was słychać? Bo widzę że Maluch rośnie jak na drożdżach! Pięknie! U mnie na szczęście z raną wszystko dobrze. Ładnie się goi, macica obkurcza. Wiadomo, ciągnie i muszę uważać ze spodniami itp ale z dnia na dzień coraz lepiej :-)

    Karola a ja widziałam na wykresie że to ostatni cykl z clo. To co, kolejny cykl spróbujcie z laparo? A widziałam też że byłaś na monitoringu. Jak tam wyszło podglądanie? :-)

    Ona Kochana a jaki plan działania u Was? Pamiętam że kiedyś czekałaś na tą informację dotycząca pozbycia się tych mięśniakow. Udało się z tym?
    Ahhh.. Nie chce zapeszać, ale Tosia jest Aniołkiem. Je i śpi na zmianę. W nocy muszę ja wybudzać na karmienie ;-) Jest bardzo silnym i bystrym Bąbelkiem co mnie bardzo cieszy. A wczoraj odpadł Nam pępuszek!! Małżowi od razu lepiej się przebiera pieluszkę, bo nie musi już tak uważać. I najlepsza kąpiel to kąpiel w umywalce hahah ;-) Teraz Maluda sobie śpi a ja popijam kawke :-)

    Wczoraj też byliśmy na sesji noworodkowej. Zdjęć co prawda jeszcze nie mamy, ale Małż cyknął fotke zza pleców fotografa :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21ac3b956d76.jpg

    calanthe, Karolina2787, magdzia26, anyzratak, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 17 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Anusias gratulacje! <3 rośnijcie zdrowo :)

    Łoooo! Widzę Twój suwaczek tu! I mówię "jaaaaa" :-D :-D

    calanthe lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 17 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Już nie wiem co dalej robić. Tarczyca unormowana badania wszystkie zrobione i wszystkie są ok. Jedno dziecko już mam. Rok starań o drugie. Ginekolog mówi że wszystko ok że jestem stworzona do rodzenia ale nie ma żadnych efektów. Co ma robić dalej poradźcie coś proszę.

    Tarczyca ok. A ta reszta badań to masz na myśli resztę hormonów? Wiesz gin niech sobie mówi co chce, bo to nie on jest na Twoim miejscu każdego miesiąca kiedy oczekujesz tych dwóch kresek. A z poprzednim Maluszkiem też był problem z zajściem? Może warto by było zbadać Męża? Albo wprowadzić jakieś suplementy?

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 17 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 17 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Tarczyca ok. A ta reszta badań to masz na myśli resztę hormonów? Wiesz gin niech sobie mówi co chce, bo to nie on jest na Twoim miejscu każdego miesiąca kiedy oczekujesz tych dwóch kresek. A z poprzednim Maluszkiem też był problem z zajściem? Może warto by było zbadać Męża? Albo wprowadzić jakieś suplementy?

    Z moja córka to było zaskoczenie pojawiła się z nienacka w czasie w którym miałam nie planować dzieci ponieważ miałam problemy z sercem. Jednak stało się inaczej zaszłam w ciążę. Mała ma już prawie 5 lat. Tak resztę hormonów zrobiłam i to wszystkie możliwe jakie są. Już mieliśmy jedna próbę badania nasienia ale małe niedogadanie z panią profesor było , ponieważ za daleki okres było ostatnie współżycie. Chciałam do końca roku sobie dać spokój teraz z tym badanie bo mam już powoli dość. Ale nie wiem czy czekać czy działać dalej coś z tymi badaniami. Lekarz mówił też o drożności jajowodów ale to już ostateczność. A te suplementy to może mi coś podpowiesz?

    ona32
  • Milka91 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 października 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mam kryzys i czuję, ze mam dość. Wszystkie koleżanki w koło rodzą, albo w ciąży, a ja staram się jak głupia z partnerem i nic od ponad roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro super focia! Malutka prześliczna ❤

    Co do mnie to na monit idę jeszcze w sobotę bo gin nie jest pewny czy owulka była moim zdaniem tak. Z tego co mówił to planuje najpierw histero, później hsg a potem esmya ale nie wiem jeszcze dokładnie. Nie jestem optymistycznie nastawiona do dalszej walki :(

    Milka91 a badania macie z mężem porobione? B.nasienia, hormony? Masz owulację?

    Caro lubi tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 18 października 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro chyba skisne- super fotka <3 <3 <3
    My niestety przez to moje latanie do szpitala nie mielismy okazji zdążyć z sesją :(

    A no własnie nie ma mnie bo jak mam chwilę dla siebie to i tak leżę i patrzę na niego jak zaczarowana :D i tak nam słodko dni mijają :D
    .
    .
    .
    Powoli myślę o drugim :P

    magdzia26, Posok82, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 18 października 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Łoooo! Widzę Twój suwaczek tu! I mówię "jaaaaa" :-D :-D

    Aż i ja spojrzałam i oczy mi wyszły z orbit - jak ten czas zasuwa ! <3

    Caro lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 18 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka91 wrote:
    Ja ostatnio mam kryzys i czuję, ze mam dość. Wszystkie koleżanki w koło rodzą, albo w ciąży, a ja staram się jak głupia z partnerem i nic od ponad roku


    Milka u mnie jest taka sama sytuacja. Od roku się już staram i żadnych efektów i też wszyscy wokoło zachodzą w ciążę. Najbardziej mnie denerwuje fakt że ktoś tam powiedział że ja jestem w ciąży rozniosło się każdy pyta gada masakra. Skąd takie inf mają nie wiem. Ale te ciągłe pytania kiedy będę w ciąży kiedy planuje bo przecież z jednym dzieckiem nie zostanę bo zaraz będę starą babcią. Poprostu porażka.

    ona32
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 18 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka91 wrote:
    Ja ostatnio mam kryzys i czuję, ze mam dość. Wszystkie koleżanki w koło rodzą, albo w ciąży, a ja staram się jak głupia z partnerem i nic od ponad roku
    Mam to samo.. ciężko jest zwłaszcza że kuzyn ma piękne dwie małe córeczki zaszli od razu po ślubie z jednym później drugie oczywiście zaplanowane tak jak chcieli wszystko im sie udało.. codziennie je widuje i patrze na te maleństwa z utęsknieniem.. kiedy w końcu będę takie miec.. tak mocno czuje to macierzyństwo byłabym świetną mamą jestem gotowa i dlaczego nie mogę tego mieć.. czasem nawet nie chce tam chodzić z zazdrości..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 18 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Milka u mnie jest taka sama sytuacja. Od roku się już staram i żadnych efektów i też wszyscy wokoło zachodzą w ciążę. Najbardziej mnie denerwuje fakt że ktoś tam powiedział że ja jestem w ciąży rozniosło się każdy pyta gada masakra. Skąd takie inf mają nie wiem. Ale te ciągłe pytania kiedy będę w ciąży kiedy planuje bo przecież z jednym dzieckiem nie zostanę bo zaraz będę starą babcią. Poprostu porażka.
    najgorsze te pytania rodziny i insynuacje no kiedy to dziecko będzie, co najmniej jakbym nie chciała go mieć.. masakra..

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 18 października 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niektórzy to rozumieją i nie pytają ale niektórzy są tak niedomyślni.

    ona32
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias gratulacje :* spokojnych 9mc miesięcy :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro coz to za focia niebiańska <3 Macie wspaniałego slicznego zdrowego Aniołka<3
    Muszę przyznać że jestem zakochana w Twojej córci - jest przekochana <3
    Napewno to dla Ciebie wspaniale chwilę;-)

    Ladybag , pisałaś o wpatrywaniu się w małego...od razu to sobie wyobrazilam!!! Zdecydowanie jestem na tak ! :-) widok nie do zastapienia <3

    Co do mnie hmm no tak termoablacja o to zapewne pytasz , czekam w kolejce wiadomości żadnej kiedy zadzwonią ale zadzwonią napewno... :-)
    Po poronieniu miesniak znacznie zmalal prawie o 2 cm ! Więc lekarz na siłę przepisał stymulacje , żeby szybciej się udało być może obejde się z zabiegiem
    Narazie jestem na etapie ciągłego testowania i dopatrywania się bladych cieni cienow :-(
    Tak muszę przyznać wrócił mi ten czas , kiedy to wstawalam z termometrem i 3 dni po owu sikalam na testy ciążowe... :-(
    To trudne, tym Bardziej że wiem że dziś mozglabym czuc już pierwsze ruchy ... myślę o tym nie da się tego tak o wywalic ż głowy przez to czuje ogromne parcie na dziecko , czuje się jakbym dopiero na nowo zaczynała starania...
    Dodam też że po zabiegach moje endometrium po owulacji miało 5mm więc też bardzo kiepsko !! :-(

    Caro lubi tę wiadomość

‹‹ 1110 1111 1112 1113 1114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ