X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    No niektórzy to rozumieją i nie pytają ale niektórzy są tak niedomyślni.

    Wyobraź sobie ze ja po poronieniu po pierwszym zabiegu lyzeczkowania dowiedziałam się że będę miała następny bo zostawili resztki wsiadajac do windy spotkałam znajoma w szpitalu i ta do mnie
    Co w ciąży jesteś? Odp .: nie
    A ona na to : to myśleć myśleć przydało by się już już chyba czas nie ?

    Czułam się jakby szpilke mi ktoś w serce wbił...
    Niektórzy ludzie są naprawdę niedomyslni:-(

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 18 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest to bardzo nieprzyjemna sprawa. Bardzo współczuję. Przedwczoraj dowiedziałam się że koleżanka z pracy wraca tez poroniła. Bardzo jej współczuję ale co powiedzieć żeby nie urazić jej? Współczuję ci Ona 29 . A to poronienie to 1 dzidzia czy już masz dziecko? Pozdrawiam i lecę do pracy pa

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę przez pomyłkę polubiłam.

    U mnie święta będą tak wyglądały bo jedziemy do rodziców mojego narzeczonego a tam będzie jego brat ze świeżo upieczoną żoną i już w ciąży a do mnie już gadka była że powinnam się spieszyć bo wiek i czas mi nie sprzyja :( na samą myśl o wyjeździe tam, robi mi się niedobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    No jest to bardzo nieprzyjemna sprawa. Bardzo współczuję. Przedwczoraj dowiedziałam się że koleżanka z pracy wraca tez poroniła. Bardzo jej współczuję ale co powiedzieć żeby nie urazić jej? Współczuję ci Ona 29 . A to poronienie to 1 dzidzia czy już masz dziecko? Pozdrawiam i lecę do pracy pa

    Pierwsze od ponad 6 lat starań:-( ( Mąż ma dziecko - ale to długa historia)
    Nie mam pojęcia, nie mów tylko wracaj do domu i się staraj znów czy np zachwile znów zajdziesz w ciążę ...
    Mnie strasznie irytowalo to jak mówili uda Ci się zobaczysz wracaj atakuj męża czy do męża weź pan żonę w obroty itp - wiadomo nie to było nam wtedy w głowie ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2017, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kurczę przez pomyłkę polubiłam.

    U mnie święta będą tak wyglądały bo jedziemy do rodziców mojego narzeczonego a tam będzie jego brat ze świeżo upieczoną żoną i już w ciąży a do mnie już gadka była że powinnam się spieszyć bo wiek i czas mi nie sprzyja :( na samą myśl o wyjeździe tam, robi mi się niedobrze

    Dla mnie październik jest ciężkim okresem wszystkie maluchy obecne ( ż męża strony ) przyszły na świat w październiku włącznie z jego synem ...
    Jeszcze jego urodziny przed nami
    ... choć o dziwo jakoś dobrze to znoszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję bo ja bym nie wytrzymała tego. Silna z Ciebie babka szacun kochana ❤

    ladybag lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 października 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Wyobraź sobie ze ja po poronieniu po pierwszym zabiegu lyzeczkowania dowiedziałam się że będę miała następny bo zostawili resztki wsiadajac do windy spotkałam znajoma w szpitalu i ta do mnie
    Co w ciąży jesteś? Odp .: nie
    A ona na to : to myśleć myśleć przydało by się już już chyba czas nie ?

    Czułam się jakby szpilke mi ktoś w serce wbił...
    Niektórzy ludzie są naprawdę niedomyslni:-(
    Trzeba było powiedziec jej że wlaśnie poroniłaś to by jej kopara opadla i to jej byloby głupio, chyba że to osoba z takich co nic nie dociera...

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Trzeba było powiedziec jej że wlaśnie poroniłaś to by jej kopara opadla i to jej byloby głupio, chyba że to osoba z takich co nic nie dociera...

    Bardziej balabym się odpowiedzi nic się nie martw będzie następne, uda Ci się itp

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kurczę przez pomyłkę polubiłam.

    U mnie święta będą tak wyglądały bo jedziemy do rodziców mojego narzeczonego a tam będzie jego brat ze świeżo upieczoną żoną i już w ciąży a do mnie już gadka była że powinnam się spieszyć bo wiek i czas mi nie sprzyja :( na samą myśl o wyjeździe tam, robi mi się niedobrze
    Kurcze współczuję wiem co przechodzila rok temu... jeszcze wtedy jedna siostra w ciąży w 6 mc a druga oznajmiła że właśnie zaszła w ciążę :( ja wyszłam i przeryczalam pół świat w lazience... a teraz hmmm na święta będzie mały bobasek <3 życzę Ci z całego serca Karola i wszystkim tu starajacym się żebyś za rok miała już bobaska po drugiej stronie brzuszka jak ja :*

    Karolina2787, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 ja miałam taka sytuacje ze swoją lekarka...poszłam do niej do szpitala parę dni po poronieniu żeby sprawdzić czy wszystko ok a ona do mnie z tekstem "zapraszam zobaczymy co u WAS słychać "...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Magdzia :*

    Szczerze to coraz bardziej w to wątpię, nawet nie znam konkretnej przyczyny niepowodzeń a lekarz ciągle odwleka hsg miało być a wczoraj się dowiedziałam że najpierw histero bd musiała przejść. Ech... ciężko i brak sił :(

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tym HSG to mógłby się pospieszyc weź go pogoń co on sobie mysli...
    Ja też już straciłam wszelką nadzieję a tu taki psikus który ma już 2kg :D i skacze aż mi cały brzuch faluje lobuz jeden :P ja myślę że to HSG może bardzo Ci pomóc... a czemu najpierw histeroskopie chce robić?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym szpitalu będą Ci te badanie robili?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedział że chce zobaczyć jak wygląda macica, czy nie ma jakichś zmian a przede wszystkim chce ocenić dokładne położenie mięśniaka i sprawdzić czy nie ma ich więcej. Później hsg i w razie co esmya ale to już po tych zabiegach. Wiem że on sam będzie wykonywał mi histero więc jestem spokojniejsza a z tego co wiem to on podlega do Szpitala Miejskiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ona29 ja miałam taka sytuacje ze swoją lekarka...poszłam do niej do szpitala parę dni po poronieniu żeby sprawdzić czy wszystko ok a ona do mnie z tekstem "zapraszam zobaczymy co u WAS słychać "...

    No to grubo poszła... :-/
    Masakra jakie to przykre :-(

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No to grubo poszła... :-/
    Masakra jakie to przykre :-(
    No poryczalam się szczególnie że 3 dni wcześniej byłam u niej i stwierdzala poronienie itp...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy to pierwsze badanie Karolina? Wyznaczył już jakąś date?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A kiedy to pierwsze badanie Karolina? Wyznaczył już jakąś date?


    No właśnie jeszcze nic nie wiadomo :/

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 października 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No właśnie jeszcze nic nie wiadomo :/
    To weź z nim pogadaj bo to bez sensu że tak Cię zwodzi...nosz bo ile można czekać...kiedy masz teraz wizytę? Najpierw obiecał Ci HSG w październiku a teraz kreci... :/

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam w sobotę i mam zamiar się zapytać co dalej bo też mnie to wkurza :/

‹‹ 1111 1112 1113 1114 1115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ