X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 18 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ladybag , pisałaś o wpatrywaniu się w małego...od razu to sobie wyobrazilam!!! Zdecydowanie jestem na tak ! :-) widok nie do zastapienia <3

    Co do mnie hmm no tak termoablacja o to zapewne pytasz , czekam w kolejce wiadomości żadnej kiedy zadzwonią ale zadzwonią napewno... :-)
    Po poronieniu miesniak znacznie zmalal prawie o 2 cm ! Więc lekarz na siłę przepisał stymulacje , żeby szybciej się udało być może obejde się z zabiegiem
    Narazie jestem na etapie ciągłego testowania i dopatrywania się bladych cieni cienow :-(
    Tak muszę przyznać wrócił mi ten czas , kiedy to wstawalam z termometrem i 3 dni po owu sikalam na testy ciążowe... :-(
    To trudne, tym Bardziej że wiem że dziś mozglabym czuc już pierwsze ruchy ... myślę o tym nie da się tego tak o wywalic ż głowy przez to czuje ogromne parcie na dziecko , czuje się jakbym dopiero na nowo zaczynała starania...
    Dodam też że po zabiegach moje endometrium po owulacji miało 5mm więc też bardzo kiepsko !! :-(

    Tak <3 szczególnie jak się karmimy i patrzy na mnie tymi wielkimi oczyskami, a pierś trzyma tak jakby ktoś miał ją ukraść :D uwielbiam <3 <3 <3

    Też niebawem będziesz tego doświadczać -mocno w to wierzę.
    Wiem jak ciężko jest po stracie i że w kółko myśli się "jakby to było"..
    W zasadzie nie mam złotej rady na to - jedynie że z czasem będzie lżej.
    Trzymam mocno kciuki :*

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 18 października 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    No jest to bardzo nieprzyjemna sprawa. Bardzo współczuję. Przedwczoraj dowiedziałam się że koleżanka z pracy wraca tez poroniła. Bardzo jej współczuję ale co powiedzieć żeby nie urazić jej? Współczuję ci Ona 29 . A to poronienie to 1 dzidzia czy już masz dziecko? Pozdrawiam i lecę do pracy pa


    Wiesz co to chyba wszystko zależy od osoby. Ja nikomu nic nie powiedziałam bo właśnie nie chciałam dobrych rad i pocieszania i patrzenia litościwego :/
    Musisz spróbować wyczzuć.
    Albo - nie wiem jak bliska Ci ta koleżanka - ale zwyczajnie możesz przytulić i powiedzieć, że jakby chciała pogadać to jesteś obok :)
    Posok82 wrote:
    Trzeba było powiedziec jej że wlaśnie poroniłaś to by jej kopara opadla i to jej byloby głupio, chyba że to osoba z takich co nic nie dociera...

    O to to. Chociaż teraz jestem taka mądra a w takiej sytuacji "zaraz po" nie wiem czy bym znalazła siłę na to

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 października 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 czekam na Twojego jutrzejszego sikańca :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Mi dzis ovu wyznaczylo owulacje w 8dc...czyl jakby juz byla...a ja zawsze kolo 19 dnia...wczoraj robilam test owulacyjny i byla blada kreska wiec jakby negatywny...zglupialam....
    Dzisiejszy test owu tez bladzioch...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Ona29 czekam na Twojego jutrzejszego sikańca :)

    Negatyw :-/

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 października 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    podczytuję Was i mocno trzymam kciuki za staraczki :*

    Karolina, przyciśnij jutro tego gina. Dziwne, że tak zdanie zmienia i termin przeciąga. Wie ile czasu się staracie i że każdy miesiąc coraz gorzej wpływa na samopoczucie i komfort psychiczny, dlatego nie powinien Cię tak zwodzić :/

    Ona29 przykro mi, że miałaś taką nieprzyjemną sytuację. Właśnie chyba najgorzej kogoś spotkać przypadkiem w szpitalu i usłyszeć taki text..

    U mnie w pracy dwie dziewczyny poroniły ciąże w II trymestrze, więc już brzuch miały duży i każdy wiedział. Ja nie komentowałam tego w ogóle. Nie wiedziałam jak się mam w stosunku do nich zachować, a wiem że sama nie chciałabym z nikim o tym rozmawiać. Szczególnie w pracy, z luźnymi znajomymi.. To jednak zbyt intymny i delikatny temat.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 października 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to zostało mi trochę witamin po staraniach oraz luteina dowcipna mogę odstąpić za koszt przesyłki bo mi zawala szufladę ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A tak wogole to zostało mi trochę witamin po staraniach oraz luteina dowcipna mogę odstąpić za koszt przesyłki bo mi zawala szufladę ;)

    A co masz ? ;-)

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę tego jest ;) a szkoda żeby się zmarnowalo muszę zajrzeć do szuflady to dokładnie napisze

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Trochę tego jest ;) a szkoda żeby się zmarnowalo muszę zajrzeć do szuflady to dokładnie napisze

    Daj znać chętnie przyjmę;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaka ale ten czas leci patrzę na Twój suwak jaaaacie!!! Dopiero co testy pamiętam:-O
    A co powiedz u Ciebie? Jak się czujesz?

    Mnie dziś babka zaatakowała i mnie po brzuchu glaska i mówi wszystkiego najlepszego a ja patrzę na nią ta mnie tuli mówię jej ale kto ma urodziny? A ona dalej swoje no gratuluje no pięknie- masakra !!! Lampka mi się zapalila bo już wiedzialam o co chodzi ... japier...skad ci ludzie się biorą
    Przecież nawet nie wyglądam jakbym w ciąży była ( a może jednak? )
    Nieiwem skąd po co i na co wyskoczyła

    Madzia a Ty już gotowa na szpital ?
    Jesteście pewni ze to synek ? Hehe

    Gaduuu jak Tymus :-P

    Posok jak Przemus :-)

    Caro jak Tosinka:-)

    Calanthe jak brzusio ?

    Veritaserum co słychać !!

    Karola Ciebie nie pytam bo my na bieżąco jesteśmy:-P

    No ja test negatywny więc od przyszłego cyklu stymulacja .... tylko jaki ona ma sens skoro moje endometrium po owulacji ma całe 5 mm :-/ więc po co ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2017, 12:46

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 października 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurde to lez ! Dużo Ci już nie zostało- dasz radę!
    Za chwilkę przytulisz swoją księżniczkę:-)

    Nie ma lekko ,najpierw problem zajsc potem martwić się w ciąży a potem martwić się dalej i tak w kółko.. myk kobiety mamy przewalone:-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Trochę tego jest ;) a szkoda żeby się zmarnowalo muszę zajrzeć do szuflady to dokładnie napisze
    Luteine dowcipna moge przytulić...Napisz priv

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Daj znać chętnie przyjmę;-)
    Luteina 100 mg dowcipna ( 90 tabletek)
    Parenton 24 tabletki
    Castagnus 20 tabletek
    Salfazin 45 tabletek
    Inofem 15 saszetek
    Dong quai swansona około 90 kapsułek (wypilam max 10 szt bo to jeden cykl zdążyłam brac)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 października 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe leż dzielnie oszczędzaj się pod każdym względem bo poród tuż tuż, niestety Ona29 ma rację cały czas będziemu sie zamartwiać taka nasza natura :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 października 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie życie na wysokich obrotach toczy się oczywiście wokoło małego Przemusia, absorbuje całą moją uwagę, dla siebie w ogóle nie mam czasu ale taka jest kolej rzeczy - synuś teraz jest najważniejszym mężczyzną dla mnie.

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 21 października 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to się kiedyś skończy. Nie podnoś tego nie dźwigaj tamtego bo zapewne jesteś w ciąży. Przez ostatnie parę miesięcy ciągle to tylko słyszę już 3 osoby mi to gadają w tym nawet moja babcia. co oni z tą ciążą. I jak tu się nie stresować a ciąży brak.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2017, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Luteina 100 mg dowcipna ( 90 tabletek)
    Parenton 24 tabletki
    Castagnus 20 tabletek
    Salfazin 45 tabletek
    Inofem 15 saszetek
    Dong quai swansona około 90 kapsułek (wypilam max 10 szt bo to jeden cykl zdążyłam brac)

    Madzia zaprosze do przyjaciółek:-)

‹‹ 1112 1113 1114 1115 1116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ