X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    na dodatek boli mnie brzuch jak na okres

    Jak sie czegos obawiasz to najlepiej do lekarza podejdz..
    Moze to jakas infekcja ktora trzeba przeleczyc

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 27 października 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprędzej w poniedziałek będę mogła tylko niewiem czy do rodzinnego z tym czy od razu do ginekologa. Jak radzicie?

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie dziewczyny. Ja ciągle czekam i już rok mija, czas leci i ciągle nic. w niedziele miałam prawdopodobnie owulację tak mi się w każdym bądź razie wydaje.
    Niewiem ale jakoś tak dzisiaj dość często do ubikacji biegam i w pracy i w domu i nawet zdarza się tak że dobiec nie umiem. Najdziwniejsze to że podczas oddawania moczu a dokładnie podczas wytarcia narządów miałam śladowe ilości krwi tak jakby krwinki nie wiem jak to dokładnie określić . Jak żyje pierwszy raz mi się coś takiego między cyklami zdążyło. Czy to coś może oznaczać. Nie chce znowu rozczarowań dlatego nie chce się nakręcać

    Ewidentnie to pęcherz, radzę zaopatrzyć się w jakaś furagine miałam to samo , pojedyncze nitki krwi przy podcieraniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Częste siku uczucie parcia podczas oddawania moczu i przy podcieraniu zabarwiony papier na czerwono plus nitki jeśli to to to apteka duża dawka furaginy ewentualnie nasiadowki

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 27 października 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ewentualnie gdyby to była ciąża to czy furagina zaszkodzi

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 28 października 2017, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    A czy ewentualnie gdyby to była ciąża to czy furagina zaszkodzi
    Niestety dziewczyny mają rację masz zapalenie pęcherza lepiej się udaj do lekarza bo jak nic z tym nie zrobisz to dojdzie jeszcze straszny ból podczas sikania, a co do brania furaginy w ciąży to tak jak ze wszystkimi lekami lepiej uważać ale z tego co wiem to dziewczyny biorą furaginę w ciąży a czasem to nawet jakiś mocny antybiotyk

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 28 października 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam faatalny czas - swojego chłopa odstrzeliłabym w kosmos, czasem tak sobie myślę że świetnie dałabym sobie radę bez niego, eh niby ten sam garunek a fceci tacy są różni...

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    A ja mam faatalny czas - swojego chłopa odstrzeliłabym w kosmos, czasem tak sobie myślę że świetnie dałabym sobie radę bez niego, eh niby ten sam garunek a fceci tacy są różni...

    Chyba wszystkie taki czas przechodzimy, ja już miałam taka chwilę że mojemu powiedziałam daj mi dziecko a potem spier***** haha
    Wiadomo nie chce tego ale nerwy swoje robią
    Może dziś Posok będzie lepiej :-P

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    A czy ewentualnie gdyby to była ciąża to czy furagina zaszkodzi

    Nie zaszkodzi tym bardziej jeśli nie masz jeszcze terminu @ a jesteś przed

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 28 października 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:**

    Ahh chciałabym być bardziej aktywna, ale aktualnie Tosia zawładnęła Moim całym światem i wolnym czasem. Małż wrócił od czwartku do pracy, także od rana do 18 jesteśmy same ;-)

    Dziękuję za wszystkie miłe słowa od Was <3

    veritaserum wiem, że jest ciężko i że w pewnym momencie człowiek ma wszystkiego dość. Przeszłam to nie raz. Ale warto walczyć dalej. Patrząc na Małą, cieszę się, że się nie poddałam, a miałam na to ochotę nie raz.. I podobnie było u Nas. I owu i wszystko inne w najlepszym porządku, a ciąży brak. I dwa poronienia i narastające przygnębienie. Nie powiem, po po tym drugim to bez tabletek na uspokojenie bym nie podołała. Ale powtórzę jeszcze raz. Warto walczyć. I wierzę, że każdej z Was się uda <3

    Karola i co z tą Twoją hsg? Byłaś u gina? Pogoniłaś go?

    Ona a no Tosina od jakiegoś czasu ma problemy brzuszkowe, ale wychodzi na to że to z powodu niedojrzałości układu pokarmowego. Oprócz tego jest małym żarłokiem i zamiast ssać grzecznie pierś, ona z niej wychłeptuje mleko w mniej niż 10min :-D :-D Oprócz tego uwielbia kąpiel i spanie na Maminie ;-) We wtorek idziemy na pierwszą wizytę patronażową do pediatry. No i jutro kończy 3 tygodnie Moja Kluseczka <3
    Kochana, a to nawet dobrze że wróciły Ci chęci i zakrecenie na ciążunie. Wiem, że to męczące, ale lepsze takie zmienne nastroje niż pogłębiające się negatywne emocje. Może to ten czas. Mięśniak się ładnie zmniejszył. A w ogóle jak ocenia wszystko gin?

    Posok ahh faceci, bez nich źle z nimi jeszcze gorzej ;-) Choć ja narazie nie narzekam, bo pewnie jesteśmy jeszcze w sferze ekscytacji i zauroczenia :-P

    ona32 Twój opis wygląda jak zapalenie pęcherza. Najlepiej jak najprędzej do gina. A Furagina nie zaszkodzi. Ja brałam w ciąży zarówno Furagine jak i antybiotyk.

    Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro :) Mnie czeka jeszcze jeden tym razem już na pewno ostatni cykl z clo później hsg, histeroskopia i w razie czego dostanę drogie tabsy na zmniejszenie mięśniaka podejrzewam że esmya no i zobaczymy. Także plan jakiś jest no i działamy :) mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej i jestem dobrej myśli. Buziaczki dla Was kochane dziewczynki i zdróweczka Słoneczka :) <3 :*

    Caro lubi tę wiadomość

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 29 października 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny już ki minęły bóle i plamienia także zapalenie pęcherza tak jak pisałyście to było na bank. furagina pomogła i to natychmiastowo . Jest wszystko jak dawniej także zastanawia mnie jeszcze czy jest potrzeba iść do lekarza co myślicie?

    Posok82 lubi tę wiadomość

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 29 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie dziewczyny już ki minęły bóle i plamienia także zapalenie pęcherza tak jak pisałyście to było na bank. furagina pomogła i to natychmiastowo . Jest wszystko jak dawniej także zastanawia mnie jeszcze czy jest potrzeba iść do lekarza co myślicie?
    Ja bym pewnie już nie poszła, tylko pamiętaj że furaginę bierze się przez parę dni ale to przeczytsz w ulotce od tabletek.

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 30 października 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza aż dzwoni w uszach ;)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry w ten zimny i sloneczny dzien.

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 31 października 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimno ale slonecznie i tak nie wieje jak wczoraj, a ja już wróciłam ze spaceru po lesie z psiakiem i młodym teraz jeszcze tylko muszę wyskoczyć po pieczywo i obiad upichcić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2017, 11:29

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 31 października 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie co u Was bo mnie rzecztwistość przytłacza :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Piszcie co u Was bo mnie rzecztwistość przytłacza :)
    Mnie tez.
    Zazdtoszcze spaceru...ja z reguly sie zmobilizowac nie moge by wziac psa na spacer...nie lubie sama chodzic na dłuższe wyprawy.

    Ja obiad zrobilam jyz o 7..na 14 do pracy...jeszcze ogarniam dom...naczynia..pranie itp...
    Tez mnie wszystko prxytlacza...probuje sie czyms zajac bo chyba zwariuję bo zaczelam sobie wkręcać..

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 31 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie muszę się wziąść w garść i zabrać za siebie. Chcę zacząć brać jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego który od roku zażywam. Czy możecie mi polecić jakieś zioła lub witaminy na te naszą płodność. U mnie oczywiści wszystkie badania dalej ok, męża muszę wysłać na to badanie nasienia końcu a w ostateczności zostanie drożność jajników, ale to ostateczność. Dlatego może jak narazie dalej drogą naturalna będziemy walczyć. Chociaż w listopadzie już mija rok starań ii mnie już krew zalewa to nie poddam się i będziemy walczyć dalej. Mąż mnie wspiera w tym wszystkim na badanie tez się godzi także jest ok. Jedna próba badania nasienia już była ale niedogadanie z panią doktor małe wyszło i niestety badanie poszło na marne, ale wszystko przed nami. Także drogie Panie może polecicie mi jakieś witaminy lub zioła które warto brać.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Piszcie co u Was bo mnie rzecztwistość przytłacza :)

    Hej :-)
    U mnie no jakoś w miarę, starania wstrzymane przez mojego :-/
    Niby mądrze myśl i tyle nie myśli o mnie że zegar mi tyka
    No zobaczymy
    Ja nadal obserwuje siebie, robię śmieszne testy które nawet owu nie pokazują
    Itd
    Posok jak ż chłopem? ;-)


    Carooo no gin to wogole w skowronkach nawet laparo nie chce mi zrobić dumny taki że miesniak zmniejszył się jakby to była jego zasługa hahaha
    Ale jak to nie ma dobrze rozwiniętego układu pokarmowego ? To normalne?
    Buziaki dla Was dziewczynki:-):-)

‹‹ 1114 1115 1116 1117 1118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ