X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz syna ma 11lat.
    Mojego dziecko ma 3miesiace( o nic nie pytajcie bo to ciezki temat....ona29 Ty cos tam juz wiesz..ale nie chce o tym mówić) wiec mojego na badania nie wysylam poki co...

    Ja na własną reke zrobilam prl i po leczeniu 2miesisce na distinexie teraz jest ok. Wczoraj robilam badania akurat.

    Moj lekarz twierdzi ze nic mi nie jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide do pracy...

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że wątek ożył :) u mnie wszystko dobrze, wydaje mi się że zaczęłam czuć pierwsze ruchy :) czas leci strasznie szybko. Nadal pracuję, połówkowe mam dopiero 4.12 bo lekarzowi jakoś się nie spieszy. Najbliższa wizyta 20.11, zobaczymy co u małego :)

    Ona29 jak się czujesz?

    Powiem Wam, że cykl w którym się udało uważałam za stracony. Chwilę po ovu spadła mi temperatura, wykres był dziwny. Dopiero jak mnie na jakiś tydzień przed okresem zaczął boleć brzuch w nocy jak na okres i nie zaczęły jak zwykle boleć piersi to pomyślałam że może być cos na rzeczy.

    Posok82 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 listopada 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 no coz... u mnie 29 dni zostało do terminu porodu O.o więc już tuż tuż coraz ciężej ale jakoś się kulam ;)

    Posok82, Caro lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ale jak to nie ma dobrze rozwiniętego układu pokarmowego ? To normalne?
    Buziaki dla Was dziewczynki:-):-)

    Nornalne :)
    Czesto sie mowi o 4 trymestrze bo takie maluszki jescze sie b intensywnie rozwijaja :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ona29 no coz... u mnie 29 dni zostało do terminu porodu O.o więc już tuż tuż coraz ciężej ale jakoś się kulam ;)

    Serio tak ciezko?
    Powaznie pytam ;)
    Mnie tez na koncowce wszyscy pytali ze pewnie juz mam dosc i ze ciezko a ja odpowiadalam ze nie i wszyscy zdziwieni.
    Nawet moj gin w szpitalu (juz po terminie) mowil ze ja to nie wygladam jakbym miala rodzic bo biegam jak perszing :P

    Melduje ze u nas wszystko w porzadku :) mamy juz 3 miesiace <3 <3 <3 ida zęby wiec jest wesolo ;)
    Maluszek jest bardzo rozmowny (agu, maaa, glii, grrr) szczegolnie rano o 5 :)ale w ogole mi to nie przeszkadza jetem zakochana na maksa <3
    Juz jest duzy chlop, wszyscy mowia ze wyglada jak polroczniak no ale ledwo wchodzimy w rozmiar 68 wiec cos w tym jest ;)
    Caluje Was wszystkie :)
    I trzymam mocno kciuki za nowe staraczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 20:24

    Posok82, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag problem jest u mnie ze spojeniem (zaczyna mi się rozchodzic) więc boli w każdej pozycji...plus noga mi strasznie dretwieje i boli ( mały jest bardzo nisko i musi mi gdzieś na nerwy naciskac)...niestety przez to od jakiegoś czasu prawie wogole nie śpię... :/

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag to masz małego olbrzyma bo my dopiero wyrastamy z rozmiaru 68 amłody ma ponad 7m-cy

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to życzę szybkiego porodu abyś już nie cierpiała, chociaż potem też się nie wyśpisz ale to zupełnie coś innego :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Ladybag to masz małego olbrzyma bo my dopiero wyrastamy z rozmiaru 68 amłody ma ponad 7m-cy

    To prawda ;) chociaz wiesz on tez urodzil sie duzy wiec na dzien dobry juz nie wyglądal jak typowy noworodek ;) juz prawie nie miesci sie w gondoli - dzieki bogu ze spacerowka rozklada sie.do zera. No chyba ze zima beda trzaskające mrozy to nie bedziemy wychodzic ;)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ladybag problem jest u mnie ze spojeniem (zaczyna mi się rozchodzic) więc boli w każdej pozycji...plus noga mi strasznie dretwieje i boli ( mały jest bardzo nisko i musi mi gdzieś na nerwy naciskac)...niestety przez to od jakiegoś czasu prawie wogole nie śpię... :/

    Spojenie znaczy po poprzedniej cesarce? :/
    Kurcze przerabane. Odpoczywaj ile sie da.

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Spojenie znaczy po poprzedniej cesarce? :/
    Kurcze przerabane. Odpoczywaj ile sie da.
    Spojenie przez to że dzidzia bardzo nisko i napiera mocno główka...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787, Posok82, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe <3 :) super że u Was wszystko dobrze się układa i niech dzidzia czeka jeszcze cierpliwie na swoją kolej ;)

    U mnie hmm... było kiepsko szczególnie po wyniku bety :( no ale tego się spodziewałam i na nic nie liczyłam jak niestety zawsze. Jednak światełko w tunelu widzę bo póki co jest plan dalszego działania. Na razie jestem w ostatnim cyklu z clo a potem lekarz skieruje mnie na hsg i histeroskopię mam nadzieję że te zabiegi coś pomogą i rozwieją problemy. Na razie czekam na zakończenie tego cyklu i na info od gina co i jak, kiedy zabieg itp. Walczę cały czas, nie poddaję się i wierzę że kiedyś mi też się uda zostać mamą. Dziękuję za Twoje wsparcie i wiarę naprawdę dużo to pomaga :) Zdrówka życzę dla Was kochani 3majcie się cieplutko Buziaczki gorące :* :*

    calanthe, Posok82, magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety czas leci jak szalony ale mam nadzieję że nowy rok przyniesie mi więcej pozytywów niż ten który znowu okazał się dla mnie pechowym. Gin co prawda się ociąga ale na ostatniej wizycie już powiedział stanowczo że zaczynamy z zabiegami po tym cyklu więc jestem dobrej myśli. Co do b.nasienia jeszcze nie robiliśmy bo mój ma dużo pracy i wraca późno a ostatnio jego lekarz przekładał wizytę bo to bo tamto no i nie wyszło :/ mam nadzieję że niedługo uda nam się zrobić badanie i sprawdzić żołnierzy ale nieunikniony będzie zapewne kolejny zabieg tym razem laparo bo coś lekarz wspominał. Jednak wiedząc że plemniki są zdolne do zapłodnienia aż tak się nie martwię moim raczej bardziej na sobie się teraz skupiam bo myślę że to ja wymagam głębszego leczenia i ustabilizowania wszystkiego. Badałam ostatnio prl, progesteron i kortyzol i wszystkie wyniki mam ok więc nie wiem co jeszcze mogłoby być nie tak. Liczę bardzo na zabiegi i że w końcu zacznę działać w dobrym kierunku :)

    Caro lubi tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się bardziej wydaje że te jajowody mogą być niedrożne i w tym może być problem no al wróżką nie jestem niestety i muszę czekać. Ja mam macicę w przodozgięciu.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że i u mnie tak będzie po hsg ;) a przynajmniej dowiem się co jest nie tak i zacznę działać we właściwym kierunku. Mój już wie że mu nie daruję dlatego teraz go oszczędzam :D co by sił nabrał na później

‹‹ 1116 1117 1118 1119 1120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ