X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    hehe oszczędzasz, jak to fajnie brzmi :P no ale chyba nie jest całkiem na głodzie? :P


    haha :D całkiem bez to się nie da kochana :D hehe póki co jestem świeżo po @ więc do płodnych jeszcze trochę ;) coś nie coś tam pewnie będzie chociażby dla samej przyjemności no bo nie mam zamiaru już fiziować za dużo już tego było.

    calanthe lubi tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:55

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak :D hehe

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Dzień dobry :) widzę ciut się forum ożywiło :P u nas dobrze, lekarz pozwolił i prowadzę tryb domowy, więc dobre to że leżeć nie muszę cały czas. Powoli odliczam dni, bo godzina zero coraz bliżej, chociaż tak naprawdę to teraz w każdej chwili może nastąpić akcja porodowa, ale wolałabym żeby dziecię jeszcze trochę poczekało, przynajmniej do końca listopada :) w czwartek wizyta więc zobaczymy co za nowości wyniosę z gabinetu :)

    Ladybag o kurczę 3 miesiące, kiedy to zleciało? :) ooo i zęby to bardzo szybko, kurcze ale rośnie ten Wasz chłopak :D

    Posok Ty już nim się obejrzysz to Maluch skończy rok :) powiedz mi jak Wasza psina zareagowała jak wróciłaś z dzieckiem do domu? :) Ja się cały czas zastanawiam jak to będzie, bo to moje to takie nieokrzesane jeszcze :P

    Kurczę, pamiętam jeszcze jak dopiero co czekałyśmy kiedy się rozpakujecie, a Wasze Maluchy już takie duże :) gdzie ten czas tak pędzi? :P

    Fajnie, że możesz troszkę się poruszać. Leżenie jest okropne :/ Ale uważaj na siebie i trzymam kciuki żeby maleństwo jednak poczekało minimum do grudnia ;)

    No szybko z tymi zębami tez byłam zaskoczona :/ No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :P

    Ja nie Posok ale apropo pieska (my mamy lumpa) to zareagował bardzo dobrze :D
    Też jest nieokrzesany (Jakby nie było mozna powiedzieć jeszcze szczeniak bo dopiero 1,5 roku ma) i musimy studzić jego zapędy bo jest wielkie love i on najchętniej spędzałby cały czas z młodym. Wszystko fajnie bo dzięki temu np jak dzieć lezy w łóżeczku i zacznie stękać, a my nie słyszymy to pies już jest by nas powiadomić ;)
    ale z drugiej jak np maluch lezy na kanapie to on chciałby koło niego leżeć, a to taki niezgrabiuch jest i to jeszcze 30 parę kilo to musimy uważać żeby nie wskakiwał bo to nigdy nie wiadomo jak się położy..
    Ale ogólnie kłopotów nie było :)
    Nie był zazdrosny jak to niektórzy sugerowali ;)
    Aczkolwiek zszedł na boczny tor i to odczuwa, ja tez nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić ale nie jestem w stanie się rozdwoić :/


    Karolajn a Wy próbowaliście tego żelu Conceive plus?

    calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Karolajn a Wy próbowaliście tego żelu Conceive plus?


    Nie, nie próbowałam a co myślisz że pomógł by mi żel? Ja raczej wątpię czy to w śluzie tkwi problem no ale nigdy nie wiadomo jednak nie wiem czy to nie jest tylko strata kasy :/

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe oby maleństwo było jak najdłużej w brzuchu.
    Oj czas leci aby nie napisać brzydziej że zap....la. My mamy akurat psa(samca) i na poczatku leciał do łóżeczka przy każdym płaczu małego ale później przestał, jak gdzieś się wyjdzie na dłużej bez psa to po powrocie wszyscy jesteśmy witani wylewnie oczywiście czasem musimy studzic temperamenty naszego czworonoga bo waży jakieś 25kg. Teraz Przemuś bardzo żywiołowo reaguje na psinę więc pies też interesuje się młodym i daje nam znać jak młody zrobi coś grubszego :) na początku pies miał znacznie gorzej ale po jakimś miesiącu zaczęłam znowu chodzić na długie spacery po lesie czasem nawet są dwa dziennie i teraz przy rozszerzaniu diety jak młody czegoś nie zje to pies bardzo chętnie wiec w sumie ma lepiej :)

    calanthe lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jasne że czemu by nie spróbować już i nawet nie chodzi o koszt czy tp ale raczej o aplikację jakoś nie widzę siebie w tej roli po prostu straciłabym ochotę na seks a mój to już podejrzewam że całkiem no bo jednak trzeba iść do toalety i zaaplikować to sobie to takie no nie wiem jak to ująć w słowa :/ brak spontanu wgl wiecie co mam na myśli.

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zazdrości nie zauważyłam ale pies swoje pieszczoty też otrzymuje, przede wszystkim nie izoluj psa od dziecka, pies musi polizać obwąchać wiesz jak jest :) niektórzy myśleli że pozbędziemy sie psa po porodzie to teraz są zdziwieni że dajemy radę :)

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę Karola że tego żelu warto spróbować ja też go używałam zresztą ja próbowałam wszystkiego :P :D i tak do końca nie wiem co pomogło ;) ważne że efekt jest i Tobie też bardzo tego życzę a najbardziej żebyś po mnie przejęła miejscowke jako ciężarówka :*

    calanthe, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    magdzia26, Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak Calanthe pisze ;) może Twój m aplikować ten żel ;) zależy jak do tego podejdziecie... ja kupowałam takie w pojedynczych tubkach do aplikacji było to łatwiejsze :)

    calanthe, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 3 grudniowki się rozpakowaly godzina O coraz bliżej O.o

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:56

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień mam ciążę donoszona a 9 listopada wizyta ciekawa jestem jak tam maluszek i jak tam u mnie wszystko wygląda... do mnie to wogole nie dociera że to już za chwilę...ciekawa też jestem co ginek zdecyduje czy cc czy sn

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 1117 1118 1119 1120 1121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ