X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Czyli to moje plamienie półtorej tyg temu i częste sikanie to nie było chyba zapalenie pęcherza :) tylko już jakieś oznaki.
    Albo jedno i drugie...

    Ona29 lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona32 wielkie gratulacje ciesze sie jak dziecko, jak masz mozliwosc to zrob bete a lekarz faktycznie moze nic nie widziec zalezy jak dobre bedzie mial oko i jak dobry sprzet do USG. Ale na koniec dnia super wiadomosc jacie :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę wróżyć z pieluch młodego ;)

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Będę wróżyć z pieluch młodego ;)
    No to patent juz masz

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Ona32 wielkie gratulacje ciesze sie jak dziecko, jak masz mozliwosc to zrob bete a lekarz faktycznie moze nic nie widziec zalezy jak dobre bedzie mial oko i jak dobry sprzet do USG. Ale na koniec dnia super wiadomosc jacie :)


    z beta możne być problem bo mam na rano do pracy a nie wiem czy po południu można tez robić czy to musi być z krwi rannej? nie chce aby w pracy wiedzieli dopóki nie mam 100 % pewnośći

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 17:45

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    z beta możne być problem bo mam na rano do pracy a nie wiem czy po południu można tez robić czy to musi być z rannego sikania? nie chce aby w pracy wiedzieli dopóki nie mam 100 % pewnośći
    Bete robisz z krwi i nie trzeba być naczczo, wiec tylko musisz znaleźć punkt pobrań który pobiera po południu

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już poprawiłam myślałam o krwi a napisałam z moczu to chyba z tego szczęścia.

    Posok82 lubi tę wiadomość

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Już poprawiłam myślałam o krwi a napisałam z moczu to chyba z tego szczęścia.
    Jezeli mieszkasz w duzym miescie to nie bedziesz miala problemu z pobraniem krwi po pracy

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wyszukałam sobie punkt pobrań który do 17 przyjmuje. Mam nadzieje że jak jutro pójdę to w czwartek bedę już miała wynik bo mam już wizytę u ginekologa.

    ona32
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 listopada 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Czyli to moje plamienie półtorej tyg temu i częste sikanie to nie było chyba zapalenie pęcherza :) tylko już jakieś oznaki.
    Jakie to bylo plamienie;) ja mialam w 16 dc cyklu po srosunku uplawy z krwia a a oqulke chyba byla 13 bo tak kluly mnie jajniki i sluzu bylo sporo temoeratura w pochwie dzis 36.9

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 7 listopada 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Jakie to bylo plamienie;) ja mialam w 16 dc cyklu po srosunku uplawy z krwia a a oqulke chyba byla 13 bo tak kluly mnie jajniki i sluzu bylo sporo temoeratura w pochwie dzis 36.9
    Martusia to moje plamienia to najpierw były takie liche nitki z krwią potem zafarbiony papier na jasno różowo 2 dni to trwało i to ciągłe sikanie . Było to prawie 2 tyg temu. Plamienia ustąpiły po tych 2 dniach i do dzisiaj nic nie miałam ani sikania ani plamień, także nie wiadomo czy to było zagnieżdżenie zarodka czy rzeczywiście to zapalenie pęcherza które mi dziewczyny sugerowały. Ciężko powiedzieć.

    ona32
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 7 listopada 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam na 2 dzien rozowy papier i minelo a mialas tak po stosunku czy normlnie i ile dni po owu? Albo w ktorym dniu cyklu

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Ja tez mialam na 2 dzien rozowy papier i minelo a mialas tak po stosunku czy normlnie i ile dni po owu? Albo w ktorym dniu cyklu

    W 19 dniu cyklu zaczęły się te plamienia a ostatni stosunek miałam 17 dnia cyklu

    ona32
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7008 6991

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które brały duphaston. Jaką miałyście po nim miesiączkę? Moja trwała jeden dzień i była skąpa ... I nie wiem czy jest coś nie tak, czy to normalna reakcja po tabletkach?

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które brały duphaston. Jaką miałyście po nim miesiączkę? Moja trwała jeden dzień i była skąpa ... I nie wiem czy jest coś nie tak, czy to normalna reakcja po tabletkach?

    Witaj , słyszałam że właśnie Duphaston powoduje skąpe miesiączki
    Ja go mam własne przepisany na polepszenie tych @ , ze względu na naturalnie skąpe i krótkie okresy
    Tyle że u mnie cienkie endometrium i też nie ma się co zluszczac ....
    Badałas może swoje ?
    Po ostatniej tabletce okres przyszedł regularnie i był mnie skapy niż zazwyczaj
    Ale wiem że u Nas jedna z dziewczyn ma podobnie jak Ty :-)

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 8 listopada 2017, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Witaj , słyszałam że właśnie Duphaston powoduje skąpe miesiączki
    Ja go mam własne przepisany na polepszenie tych @ , ze względu na naturalnie skąpe i krótkie okresy
    Tyle że u mnie cienkie endometrium i też nie ma się co zluszczac ....
    Badałas może swoje ?
    Po ostatniej tabletce okres przyszedł regularnie i był mnie skapy niż zazwyczaj
    Ale wiem że u Nas jedna z dziewczyn ma podobnie jak Ty :-)
    Witaj u mnie było wręcz odwrotnie. Miałam skąpe miesiączki wręcz skrzepy. Po dupku normalne krwawienia bez skrzepów. Okres miałam regularnie . Tak dupek na mnie dzialal

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witaj u mnie było wręcz odwrotnie. Miałam skąpe miesiączki wręcz skrzepy. Po dupku normalne krwawienia bez skrzepów. Okres miałam regularnie . Tak dupek na mnie dzialal

    Właśnie o tym pisze :-) na mnie działa podobnie jak na Ciebie
    Dlatego ja go miałam przepisany aby moje miesiączki były " lepsze " ;-)
    Jak się czujesz ? Robilas wczoraj bete ?

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 8 listopada 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzisiaj jadę po pracy zaraz a samopoczucie dopuki pewności nie będę miała to nie uwierzę chyba pozdrawiam

    Posok82 lubi tę wiadomość

    ona32
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok beta zrobiona to czekamy na wyniki może na necie wieczorem już będą

    KoniczynkaNaSzczęście, magdzia26, Posok82, Caro lubią tę wiadomość

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki❤

‹‹ 1119 1120 1121 1122 1123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ