X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie muszę się wziąść w garść i zabrać za siebie. Chcę zacząć brać jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego który od roku zażywam. Czy możecie mi polecić jakieś zioła lub witaminy na te naszą płodność. U mnie oczywiści wszystkie badania dalej ok, męża muszę wysłać na to badanie nasienia końcu a w ostateczności zostanie drożność jajników, ale to ostateczność. Dlatego może jak narazie dalej drogą naturalna będziemy walczyć. Chociaż w listopadzie już mija rok starań ii mnie już krew zalewa to nie poddam się i będziemy walczyć dalej. Mąż mnie wspiera w tym wszystkim na badanie tez się godzi także jest ok. Jedna próba badania nasienia już była ale niedogadanie z panią doktor małe wyszło i niestety badanie poszło na marne, ale wszystko przed nami. Także drogie Panie może polecicie mi jakieś witaminy lub zioła które warto brać.

    To raczej sprawa indywidualna
    Ja od siebie np polecilabym inofem a dlaczego ? Przez prawie 10 lat nie mogłam zajść w ciążę, w 3 miesiącu jego picia udał o się , w tym cyklu już regularnie lykalam magnez b6 ( 4 tabletki- ze względu na kawę którą pochłaniam litrami ) beta karoten ( bo szykowalam się na wczasy ) i to tyle ;-)
    Myślę że to naprawdę kwestia indywidualna
    Uważam też ze podstawa jest do kwasu branie witaminy D ( witaminy tzw płodności) raczej większość Polaków ma jej niedobór, ważne również są witaminy grupy B jak B6 czy B12

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 31 października 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ci za odp ona 29. Witaminę D zażywam cały czas przepisała mi ja pani endokrynolog ponieważ mam niedoczynność tarczycy i jestem pod stałą kontrolą.

    ona32
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 31 października 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Mnie tez.
    Zazdtoszcze spaceru...ja z reguly sie zmobilizowac nie moge by wziac psa na spacer...nie lubie sama chodzic na dłuższe wyprawy.

    Ja obiad zrobilam jyz o 7..na 14 do pracy...jeszcze ogarniam dom...naczynia..pranie itp...
    Tez mnie wszystko prxytlacza...probuje sie czyms zajac bo chyba zwariuję bo zaczelam sobie wkręcać..
    U mnie las to prawie jak park bo wszyscy z okolicznych osiedli przychodza z psami dziecmi, biegaja spaceruja itd, a psina jak sie nie wyszaleje na swiezym powietrzu to potem chalupe roznosi :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 31 października 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Hej :-)
    U mnie no jakoś w miarę, starania wstrzymane przez mojego :-/
    Niby mądrze myśl i tyle nie myśli o mnie że zegar mi tyka
    No zobaczymy
    Ja nadal obserwuje siebie, robię śmieszne testy które nawet owu nie pokazują
    Itd
    Posok jak ż chłopem? ;-)


    Carooo no gin to wogole w skowronkach nawet laparo nie chce mi zrobić dumny taki że miesniak zmniejszył się jakby to była jego zasługa hahaha
    Ale jak to nie ma dobrze rozwiniętego układu pokarmowego ? To normalne?
    Buziaki dla Was dziewczynki:-):-)
    Eh te chlopy niby dobrze ale coś wisi w powietrzu takie nie do końca rozwiazane sytuacje pewnie za jakis czas znowu bomba wybuchnie...

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok dokładnie...u mnie od dluzszego czasu wisi bomba....
    Teraz oczekuje okresu a jak mam czekac jeszcze 11 dni to chyba oszaleje

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 listopada 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wykres masz ciekawy, czy z reguły owulke masz około 20dc?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Załamana85 wykres masz ciekawy, czy z reguły owulke masz około 20dc?
    Takvzewsze kolo19 dnia mam...w tym cyklu wydaje mi się ze owu byla pare dni wczesniej...tam gdzie zaznaczylam bol owulacyjny...no ale moge sie mylic....to pierwszy cykl po leczeniu i odstawieniu distinexu..prl mialam za niska na początku cyklu.
    Generalnie temp skaczę jak szalona

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Takvzewsze kolo19 dnia mam...w tym cyklu wydaje mi się ze owu byla pare dni wczesniej...tam gdzie zaznaczylam bol owulacyjny...no ale moge sie mylic....to pierwszy cykl po leczeniu i odstawieniu distinexu..prl mialam za niska na początku cyklu.
    Generalnie temp skaczę jak szalona
    Też mnie się wydaje że owu miałaś trochę wcześniej niż wyznaczył to program ale wiadomo że cykle potrafią być pokręcone na wszystkie strony.
    A ja coś zasnąć nie mogę...

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Też mnie się wydaje że owu miałaś trochę wcześniej niż wyznaczył to program ale wiadomo że cykle potrafią być pokręcone na wszystkie strony.
    A ja coś zasnąć nie mogę...

    Dzien Dobry

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry, ja za moment wychodze na spacer z psem i młodym, mam nadzieje ze nie bedzie padac :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Już czuję że przychodzi kolejne rozczarowanie. Czuję zbliżający się okres także kolejne niepowodzenie:(

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie
    Już czuję że przychodzi kolejne rozczarowanie. Czuję zbliżający się okres także kolejne niepowodzenie:(

    Witaj w klubie...choc ja w tym cyklu wiedzialam ze nic z tego...jeszcze 6 dni...
    Ona32 jesteśmy w tym samym wieku

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rzeczywiście ten sam wiek chyba jakiś pechowy:)rocznik. Ile cykli się już starasz? Bo u mnie w listopadzie mija równy rok.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Tak rzeczywiście ten sam wiek chyba jakiś pechowy:)rocznik. Ile cykli się już starasz? Bo u mnie w listopadzie mija równy rok.

    U mnie to w sumie 9 lat....ale wczesniej bez spiny....noi z przerwami... Dopiero w sierpniu zaczelam sie badać..

  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już sporo czasu minęło. A coś ci wyszło w badaniach coś już lekarz znalazł? U mnie jedynie niepokojące jest jedynie fakt że mam niedoczynność. Mam już jedno dziecko dlatego bardzo się ciesze z tego powodu, ale chciałam aby moje dziecko doczekało się rodzeństwa, sama nawet zaczyna się pytać o to. Ja jestem niestety bezradna w tej sytuacji niestety.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    U mnie to w sumie 9 lat....ale wczesniej bez spiny....noi z przerwami... Dopiero w sierpniu zaczelam sie badać..

    U lala toś Ty weteranka jest!
    Starego poslij na badania nasienia :-P
    Ile jego dzieci mają ? U Ciebie to ja widzę ładny wykres :-P
    Może i szczęśliwy:-P

    Ona32 a skąd pewność że @ nadejdzie? Nadzieję trzeba mieć zawsze !

    Posok Hello :-)
    I jak pogoda i spacerek?

    Madzia co tam ? Jak się czujesz ?calanthe ? Myszaka ?
    Kozamonia !!! ? ? ?
    Ladybag?
    Veritaserum?
    Yoselyn?
    Caro ? No opowiadaj co u Naszych Dziewczyn :-)
    Gadu !! Jak Tymus!! ?? Co u Ciebie ?
    Karolcia <3
    Marteczka ?
    Zapachmalin?
    Lago ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2017, 12:45

    Caro lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana to faktycznie sporo czasu, może już pisałaś ale nie pamiętam czy tylko Ty sie badasz czy twoj mąż też?
    Ona32 a ile ma twoje dziecko że już samo się dopytuje o rodzeństwo?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 3 listopada 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spacer sie udał :) nie padało i jeszcze psich kumpli spotkaliśmy :)
    Ona29 nie ukrywam że was podglądam na wątku obok jak teraz u ciebie z pracą bo jak dobrze pamiętam to miało się coś zmienić i co z samochodem?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś






























    Ona32 a skąd pewność że @ nadejdzie? Nadzieję trzeba mieć zawsze !

    Skąd wiem bo jak zawsze te same bóle brzucha jak co miesiąc mam i wzdęty brzuch, obolałe piersi. Wiem że takie też dolegliwości przy ciąży są, ale czuje że to nie to, chociaż chciałabym się mylić.

    ona32
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 3 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ona32 a ile ma twoje dziecko że już samo się dopytuje o rodzeństwo?[/QUOTE]

    Już prawie 5 latek ma mój skarb.

    Allmita lubi tę wiadomość

    ona32
‹‹ 1115 1116 1117 1118 1119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ