X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Jest dobrze :) maluch sie sie rozwija , mial 3 cm wiek idealny co do OM, tetno 171. Krwiak ciagle jest ale wyglada troche na splaszczonego i nie takiego swiezego , ale plamienia ciagle moge miex dlugo. Lekarz mowi ze najwazniejsze ze dziecko sie rozwija, kosmowka nigdzie sie nie odkleja. Jestem dobrej mysli. 1 marca ide na prenatalne ;)

    myszkaka, Posok82, Yoselyn82, magdzia26, calanthe, ladybag, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy ktos to jeszcze czyta ale pragne poinformowac ze u mnie po prenatalnych wszystko dobrze ! Maluszek 5,60 cm , to co mialo byc widoczne bylo widoczne, trisomie bardzo niskie ryzyko. Pepowinka prawidlowa , lozysko poki co na tylnej scianie.
    No i krwiaka juz nie ma ! Jestem przeszczesliwa ;)

    myszkaka, Posok82, magdzia26, calanthe, Karolina2787, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy ktos to jeszcze czyta ale pragne poinformowac ze u mnie po prenatalnych wszystko dobrze ! Maluszek 5,60 cm , to co mialo byc widoczne bylo widoczne, trisomie bardzo niskie ryzyko. Pepowinka prawidlowa , lozysko poki co na tylnej scianie.
    No i krwiaka juz nie ma ! Jestem przeszczesliwa ;)

    No pewnie ze tak ! Gratuluje ! :-* ! Wszystkiego dobrego dla Was :-)

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 2 marca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, bardzo się cieszę :))))
    To teraz oby reszta ciąży już przebiegła bez żadnych perturbacji :)
    A jak w końcu z Twoją pracą? Przy tych plamieniach to chyba Cię wysłał lekarz na L4?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem od poczatku na L-4 i bede juz do konca ze wzgledu na trudne poczatki. Jakos to zaakceptowano troche slabo zaczynac prace i od razu isc na zwolnienie ale coz. Sila wyzsza. Ogolnie od razu dostalam umowe na nieokreslony wiec sie ciesze :)
    Jedyne co mnie martwi to wyszlo z tej glupiej statystyki wysokie ryzyko porodu przedwczesnego ale nie wiem nawet jak to gin obliczyl bo ja Pappy nie robilam tylko Usg. Juz sie troche przerazilam jak to zobaczylam chociaz gin mnie uspokajal ze w ogole na tym etapie nie ma to znaczenia. Ze to tylko statystyka. Wiec staram sie nie martwic juz i cieszyc ciaza :)

    Jej myszkaka Ty juz prawie rodzisz ^^ ale to zlecialo. Super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 21:06

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 3 marca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że masz stałą umowę :) Przynajmniej będziesz spokojniejsza.
    Myślę, że nie ma się co przejmować statystykami, bo to jednak wróżenie z fusów, trzeba myśleć pozytywnie :)
    Fakt, czas mega szybko leci, zostało mi 39 dni do porodu!! Szok. Trochę się stresuję jak to będzie, ale mam nadzieję że dam radę ;) Praktycznie już mamy wszystko skompletowane, muszę tylko torbę spakować, a jakoś nie mogę się zebrać.
    Ale Ty już też zaczynasz II trymestr, super :) U mnie I i II były lightowe, teraz też nie jest źle, ale jednak czuję się trochę jak słoń :P No i mnie ciągle coś boli pod żebrem, a to drętwieje bok na którym śpię, a to co chwilę muszę sikać. No ogólnie w 8 miesiącu zaczęłam mieć jakieś tam dolegliwości, ale i tak nie jest źle :) Grześ jest dla mnie łaskawy, mam nadzieję że po porodzie też będzie :D
    Życzę Ci leniwej i bezproblemowej reszty ciąży :) no i koniecznie dawaj znać, co słychać :)

    Posok82, veritaserum, calanthe lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 4 marca 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny nie wiem czy ktos to jeszcze czyta ale pragne poinformowac ze u mnie po prenatalnych wszystko dobrze ! Maluszek 5,60 cm , to co mialo byc widoczne bylo widoczne, trisomie bardzo niskie ryzyko. Pepowinka prawidlowa , lozysko poki co na tylnej scianie.
    No i krwiaka juz nie ma ! Jestem przeszczesliwa ;)
    Super :) bardzo się cieszę a co do pracy to cóż nawet jak już dłużej się pracuje to potrafią krzywo patrzeć na ciążę, teraz najważniejsza jest dzidzia i Twoje zdrowie :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 4 marca 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    To super, że masz stałą umowę :) Przynajmniej będziesz spokojniejsza.
    Myślę, że nie ma się co przejmować statystykami, bo to jednak wróżenie z fusów, trzeba myśleć pozytywnie :)
    Fakt, czas mega szybko leci, zostało mi 39 dni do porodu!! Szok. Trochę się stresuję jak to będzie, ale mam nadzieję że dam radę ;) Praktycznie już mamy wszystko skompletowane, muszę tylko torbę spakować, a jakoś nie mogę się zebrać.
    Ale Ty już też zaczynasz II trymestr, super :) U mnie I i II były lightowe, teraz też nie jest źle, ale jednak czuję się trochę jak słoń :P No i mnie ciągle coś boli pod żebrem, a to drętwieje bok na którym śpię, a to co chwilę muszę sikać. No ogólnie w 8 miesiącu zaczęłam mieć jakieś tam dolegliwości, ale i tak nie jest źle :) Grześ jest dla mnie łaskawy, mam nadzieję że po porodzie też będzie :D
    Życzę Ci leniwej i bezproblemowej reszty ciąży :) no i koniecznie dawaj znać, co słychać :)
    Hehe jak zaczną się skurcze to szybko będziesz pakować torby :) pamiętam że ja yeż bardzo długo zwlekałam ale wyrobiłam się na czas :) a za moment stuknie Przemusioei roczek nie mam pojęcia kiedy to zleciało bo pamiętam jeszcze jak co dopiero do szpitala jechalismy :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie od ktorego tygodnia gin powinien mierzyc szyjke ?
    Ja jestem chyba przewrazliwiona , moj gin jwszcze tego nie robil a ja sie martwie ze ona jakas slaba bo po lyzeczkowaniu raptem drugi cykl i sie udalo.
    Z drugiej strony ten lekarz prowadzi mnie od tych prawie 2 lat wiec wie jaka ta ciaza dla mnie wazna jest i wyczekana wiec chyba wie co robi ...

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie od ktorego tygodnia gin powinien mierzyc szyjke ?
    Ja jestem chyba przewrazliwiona , moj gin jwszcze tego nie robil a ja sie martwie ze ona jakas slaba bo po lyzeczkowaniu raptem drugi cykl i sie udalo.
    Z drugiej strony ten lekarz prowadzi mnie od tych prawie 2 lat wiec wie jaka ta ciaza dla mnie wazna jest i wyczekana wiec chyba wie co robi ...

    Mi pierwszy raz zmierzono kolo 18-20 tygodnia.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum i jak rozwija sie fasolka?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Veritaserum i jak rozwija sie fasolka?
    Mam nadzieje ze dobrze :) w czwartek mam wizyte wiec dam znac. Jesli chodzi o mnie to wreszcie zaczelam czuc sie o niebo lepiej. Zobaczymy. Dzieki ze pytasz :)

    myszkaka, Posok82 lubią tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 marca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka Ty z krzaczorow podglądasz ;) a jak Ty się czujesz bo patrząc n Twój suwaczek to już tuż tuż :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 marca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:00

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:00

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 marca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe oj tak czas leci to prawda i nie ma kiedy na forum zajrzec.
    Jakos mi sie kojarzylo ze Ty jeszcze w dwupaku. :D
    Veritaserum trzymam kciuki by teraz bylo juz tylko dobrze :)
    Posok jak tam dziec ? :) Do kogo bardziej podobny? :D


    My 7.5 mca i poki co mamy na stanie 8 zebow.. tak tak 8. Biedne dzieci sa jak im zeby wychodza, serce sie kraje :(
    Choc z rozmowy z kolezankami wiem ze i tak najgorzej nie bylo.
    Siadamy juz jakis czas, raczkujemy.
    Wydaje mi sie to jakos wczesnie ale wyglada na to ze zbiera sie, zeby stanac na nozkach. Takze juz zabezpieczamy meble :P
    On i pies to 2 najlepszych przyjaciol :D mlody ciagnie psa za wasy a ten wniebowziety go lize
    Cyrk mowie Wam :D
    Rozszerzanie diety nam srednuo idzie ale w sumie mnie jakby tyle zebow na raz szlo pewnie tez bym nie miala ochoty przezuwac..
    I nadal nie moge sie napatrzec <3 <3 <3

    A dopiero co byl taki maly ^_^
    Moze trzebaby pomyslec o rodzenstwie :P
    Ale powiem Wam ze mam lęki przed powtorka z rozrywki.. :/ :/ :/

    Caro, Gadua, dziewczyny co u Was?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 marca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:00

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 20 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Myszkaka Ty z krzaczorow podglądasz ;) a jak Ty się czujesz bo patrząc n Twój suwaczek to już tuż tuż :)

    :) No ja już prawie na wylocie. W sobotę mam ciążę donoszoną :) czuję się dobrze, cała ciąża przebiegała bezproblemowo. Ostatnio boli mnie dół brzucha przy chodzeniu, szczególnie jak się przeforsuję bo np sprzątam albo za dużo na nogach. Trochę się boję jak to będzie przy porodzie, pewnie to zleci ekspresowo bo już tylko 3 tygodnie.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 marca 2018, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag wow 8 zębów to mój ma 6 i podejrzewamy że niedlugo pojawią się jeszcze dwa.
    Przemek ma już rok ale sam jeszcze nie chodzi oczywiscie najchętniej przy pomocy psa :) a co do rodzeńsrwa to nie planujemy. A podobny jest do tatusia :)
    Calanthe tylko się cieszyć z grzecznej córeczki, nasz już teraz pokazuje swój charakterek jak czegoś się zabrania i niestety ciagle sie budzi w nocy choćby na moment ale wystarczy jedno jego kwilenie to ja już się budzę, marzę o przespaniu całej nocy :)
    Myszkaka to już jesteś na ostatniej prostej, zobaczysz jak to szybko zleci, a potem nagle czas przydpieszy i będzie gnał do przodu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 01:07

    myszkaka lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe akurat o porodzie i komplikacjach juz zapomniałam choć brzydka blizna nie pozwala mi do końca zapomnieć - ale przynajmniej już tak nie przeżywam.. Bardziej się boje, a co będzie jak zajdę w ciążę i znów będzie jakiś kłopot? trafie do szpitala i maluszek zostanie bez mamy a ja będę znów cierpieć z powodu utraty ciąży :(
    Tego się bardzo boję :(

    myszkaka zleciało, uuuła. życzę szybkiego i bezproblemowego i bezbolesnego porodu :D <3

    Posok no śmiesznie wygląda z tymi zębami :D jeszcze niedawno się smiałam i mówiłam, że nie wyobrażam sobie jak będzie wyglądał z zębami, a teraz nie mogę sobie przypomnieć jak wyglądał bez, a jak oglądam zdjęcia to tak dziwnie :D
    I jeszcze te na dole takie prościutkie a na górze takie tic tacki :D

    jako że tak pojawiam się i znikam to ja już do przodu pozycżę Wam kochane wszystkiego dobrego pod to nadchodzące jajeczko :D
    Niezafasolkowanym niezmiennie 2 kresek na tescie - by marzenie sie ziściło :)
    (Karolajn aj law ju i pamiętam o Tobie)

    Składom dwuosobowym zyczę bezproblemowego rozpakowania :D

    A mamusiom by ich pociechy rosły zdrowo i były silne :*

    Posok82, calanthe, myszkaka, Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
‹‹ 1133 1134 1135 1136 1137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ