X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guzik! Nic się nie sprawdza, ja ogromny łasuch słodyczy na słodycze nie mam ochoty. A mięso, szyneczki, kiełbaski wpierniczamy z córeczką haha :D

Mnie tylko denerwowało, że wszyscy mi wmawiamy chłopca że naprawdę tak na tego chłopca wyglądam a ja czułam że dziewczynka już w zasadzie od tego 8 tygodnia. Mimo że troszkę bardziej pragnęłam chłopaka ale to bez znaczenia na ten moment. Jesteśmy baaaaaaardzo szczęśliwi ;)

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum super że dziewczynka a co ludzie mówią nie ma znaczenia, mi wszyscy wmawiali że będzie właśnie dziewczynka i ja się nastawiłam psychicznie na córeczkę a jak na USG powiedział że chłopak to nawet z pretensjami do lekarza że jak to przecież to córcia miała być hahaha ale to kompletnie nie ma znaczenia ważne by było zdrowe :) a imię macie już wybrane?

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my chorujemy i synek i mamusia i tatuś masakra.....

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ to macie troszkę utrudnione aby się dobrze wstrzelić :(

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej Anna lub Joanna ale raczej to pierwsze

calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

• KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    KlaudyŚ to macie troszkę utrudnione aby się dobrze wstrzelić :(

No niestety :(
    Ale wczoraj zrobił mi niespodzianke i przyjechał na przepustkeprzepustkę :)

Posok82 lubi tę wiadomość

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• calanthe Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:03

Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Posok kuruj sie tam z chlopakami ! Szkoda bo pogoda piekna.
    Calanhe mam nadzieje ze u Wiki to tylko zabki :)
    Ja dzis poczulam dosc wyrazne z 3 kopniaki zawolalam szybko meza i cisza : D
    Ja sie tylko martwie bo hemoglobina mi leci strasznie , biore zelazo , zdrowo sie odzywiam naprawde i nic.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka odezwij się w wolnej chwili! Podejrzewam, że godzina zero już wybiła i tulicie się z Grzesiem ;)

• calanthe Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 01:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie byla opryszczka tylko jakis maly pryszcz ^^ zszedl po 2 dniach : )

Mam tez dużo leukocytów w moczu i bakterii, posiew moczu ujemny, posiew z pochwy ujemny. Brak objawów jakiekolwiek stanu zapalnego ;/ crp jeszcze zrobiłam dla spokoju i niskie. Nie rozumiem skąd leukocyty bo ostatnio miałam ich prawie 30 w polu widzenia ;/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 08:13

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    To nie byla opryszczka tylko jakis maly pryszcz ^^ zszedl po 2 dniach : )

Mam tez dużo leukocytów w moczu i bakterii, posiew moczu ujemny, posiew z pochwy ujemny. Brak objawów jakiekolwiek stanu zapalnego ;/ crp jeszcze zrobiłam dla spokoju i niskie. Nie rozumiem skąd leukocyty bo ostatnio miałam ich prawie 30 w polu widzenia ;/
    Polubiłam za pryszcza :)
    A co do moczu to może błąd pobrania albo za długo stał w labie zanim badanie zrobili, a posiew był robiony z tej samej próbki czy z innego pobrania?
    Ja też miałam kiepskie wyniki morfologii brałam ostatecznie żelazo na receptę to trochę pomogło ale dodatkowo miałam kiepskie płytki krwi, a tuż po porodzie to w ogóle wszystko się posypało w morfologii, nie woem gdzie moeszkasz ale jeśli masz też mało płytek to poczytaj o konflikcie płytkowym - jest program badawczy w którym kobieta może za darmo takie badanie zrobić

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 09:50

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płytek też nie mam szałowych. Ostatnio 180 a normy od 150 i też sukcesywnie spadają. Bo startowałam jakoś z 240.
    Posiew był robiony z tej samej próbki, w ogóle tego nie rozumiem. Chyba powtórzę badanie.
    Ja też biorę żelazo na receptę na razie słabo działa, zwiększył mi dawkę do 2 tabletek na dobę. Jeszcze słyszałam, że pokrzywa jest dobra na wzrost żelaza. Zamierzam kupić sok i pić.

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja plytki mialam sporo ponizej normy od samego poczatku stad podejrzenie konfliktu, a to z moczem mnie zaskoczylas tzn ze jakis blad labu i musisz powtorzyc bo to niemozliwe

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz, tulę mocno, kibicowałam z całych sił <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 09:10

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok owulacja przez owu źle wyznaczona :D
    Bo ok 14/15 kwietnia miałam owu tak mi ginekolog mówiła wiec dziś 6 dpo dopiero :)

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• Posok82 Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Posok owulacja przez owu źle wyznaczona :D
    Bo ok 14/15 kwietnia miałam owu tak mi ginekolog mówiła wiec dziś 6 dpo dopiero :)
    Eh tak ładnie ten wykres wygląda a Ty tu owulację przesuwasz :) no cóż ale i tak trzymam kciuki :)

zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • KlaudyŚ Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Eh tak ładnie ten wykres wygląda a Ty tu owulację przesuwasz :) no cóż ale i tak trzymam kciuki :)
    Nie ja tylko ginekolog :)
    Ja to bym z chęcią zostawiła tak jak jest :)

p19uskjonvbututx.png

relgwn15ul8mpggj.png

• ladybag Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helou :D

Witam starą/nową koleżankę i trzymam kciuki :D

Yoselyn gratuluje :) :D obyście jak najszybciej doczekali się upragnionego brzdąca :D

Posok, jak napisałaś o żłobku to tak właśnie miałam zapytać czy zdrowi jesteście a tu bach - kurujcie się buziaki :D

Tez właśnie miałam Was pytać o okres bo my 8 mcy po i nadal nie ma :P Ale myślę sobie, że jak połóg u mnie trwał 3 (!!!) miesiące to chyba nie ma co liczyć by szybko się pojawił ;)
    Choć nie powiem - w terminie kiedy ewentualnie miałabym mieć okres (aplikacja z uporem maniaka ciągle mi o tym przypomina :P ) mam przez dzień, maksymalnie dwa (choć rzadziej trwa dwa dni) takie bóle właśnie jakbym miała dostać okres - i też zastanawiam się czy to normalne..

Co do dyskusji żłobka, to myślę, że każdy robi tak jak uważa - tudzież tak jak mu sytuacja na to pozwala - nie ma co generalizować. Są dzieci nieśmiałe i takie które są bardziej nastawione na nawiązywanie nowych kontaktów. Duzo też zależy od tego jakie się ma podejście do wychowania i jak to wszystko wygląda. Ja z kolei znam dużo rodziców stosujących rodzicielstwo bliskości i dzieci do żłobka nie chodza i to w większości mali odkrywcy bardzo chętni do poznawania świata, już na pewno nie chowajacy się za spódnicą mamuni - więc ja bym się tu nie zgodziła. Każdy widać ma swoje obserwacje :)

A co u nas. Młody szaleje i wstaje, póki co spaceruje tylko przy meblach, ale coraz częściej zdarza mu się zapominać i puszcza się, ale to raptem wytrzymuje sekundę czy dwie :)
    A ja wybieram się niebawem do gina zobaczyć czy po czasie nadal tam wszystko w porządku i dowiedzieć się kiedy ewentualnie można by zacząć się starać o kolejne bobo ;)

Pozdrawiam ciepło i słonecznie - oby ta pogoda została na dłużej - wreszcie nie tzreba na siebie zakładać tyle warstw jak się wychodzi z domu <3

calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

Aniołki [*][*]

8p3ougpjeaw2i60x.png
  • calanthe Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 1138 1139 1140 1141 1142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ