X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/99fc549354a7.jpg

    Karolina2787, Posok82, veritaserum, calanthe, rosamare, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż muszę poczytać co tam u was bo widzę dzieje się :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia26 cudny maluszek :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczelam prace w ten poniedzialek, wiec powoli wracam w tematy sluzbowe ale stwierdzam ze mnie sie zrobila papka z mozgu

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 17 maja 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 14:50

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2018, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Powroty są najtrudniejsze, ale wrobisz się i będzie ok ;) jak Przemuś pierwsze dni sam w żłobku?
    Dzisiaj mialam spotkanie ze swoim dzialem i nowym przelozonym (ogolnie pracuje z domu) az mnie glowa rozbolala...
    A Przemek zaczal przygode ze zlobkiem w kwietniu wiec teraz jest super cieszy sie jak go odprowadzam i cieszy sie jak go odbieram, podobno jest grzeczny ale napatrzy sie na tamtejsze ancymonki i bedzie urwisem :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miesiąc od ostatniego postu i nikt nic nie napisał! Skandal ;) Przywołuje Was do porządku i pisać co u Was i Waszych pociech słychać. Jakie plany wakacyjne?

    Mój suwaczek zapiernicza, w czwartek mam kolejną wizytę więc zobaczymy. Na ostatniej wizycie 28.05 mała ważyła 770 gram i wszystko było okej. Mi osobiście nic ne dolega, waga rośnie jak szalona i to mnie przeraża a pilnuje się na każdym kroku. Powoli wijemy swoje gniazdko, wczoraj kupiliśmy wozek ( używany) i jestem przeszczęśliwa.

    Koło 30 tyg zacznę może bardzo powoli prać, chociaz to i tak chyba za wcześnie ale się boje że na koniec coś się wydarzy i nie będe mogła tego dopilnować a mąż w ogole nie ogarnia co gdzie jak ;)
    Pozdrawiam Was i buziaki :*

    calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Dziewczyny miesiąc od ostatniego postu i nikt nic nie napisał! Skandal ;) Przywołuje Was do porządku i pisać co u Was i Waszych pociech słychać. Jakie plany wakacyjne?

    Mój suwaczek zapiernicza, w czwartek mam kolejną wizytę więc zobaczymy. Na ostatniej wizycie 28.05 mała ważyła 770 gram i wszystko było okej. Mi osobiście nic ne dolega, waga rośnie jak szalona i to mnie przeraża a pilnuje się na każdym kroku. Powoli wijemy swoje gniazdko, wczoraj kupiliśmy wozek ( używany) i jestem przeszczęśliwa.

    Koło 30 tyg zacznę może bardzo powoli prać, chociaz to i tak chyba za wcześnie ale się boje że na koniec coś się wydarzy i nie będe mogła tego dopilnować a mąż w ogole nie ogarnia co gdzie jak ;)
    Pozdrawiam Was i buziaki :*


    Veritaserum - czytam jak piszesz o swojej ciąży i odzyskuję nadzieję i spokój. Twój podpis daję nadzieję.

    W ogóle lubię zaglądać w wątki gdzie są Dziewczyny, którym się udało. Ja ciągle postrzegam to jako abstrakcję. Po poronieniu w kwietniu jeszcze bardziej spadła mi nadzieja i umiejętność wyobrażenia sobie siebie w ciąży/z dzieckiem.
    A tak jak czytam, że Wam się udało, to iskierka się tli coraz mocniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Veritaserum - czytam jak piszesz o swojej ciąży i odzyskuję nadzieję i spokój. Twój podpis daję nadzieję.

    W ogóle lubię zaglądać w wątki gdzie są Dziewczyny, którym się udało. Ja ciągle postrzegam to jako abstrakcję. Po poronieniu w kwietniu jeszcze bardziej spadła mi nadzieja i umiejętność wyobrażenia sobie siebie w ciąży/z dzieckiem.
    A tak jak czytam, że Wam się udało, to iskierka się tli coraz mocniej :)

    Moje starania dla mnie były długie chociaż tutaj na forum raczej przeciętne ;) Spokojnie masz dopiero poł roku starań, cierpliwości i Ty się doczekasz. Przykro mi z powodu poronienia ale nawet tutaj w tym wątku były dziewczyny ze stratami a teraz są przeszczęśliwymi mamusiami ;)

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

  • marlenafabijanowska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 5 września 2018, 23:31

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 14:50

    Posok82, veritaserum lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe cieszę się że u Was dobrze a te lekka wadę na pewno szybko skorygujecie , ważne że jesteście pod opieką i trzymacie rękę na pulsie ;)

    Moja mala z ostatniej wizyty tydzień temu 1330 gram i wszystko dobrze. Coraz bardziej do mnie dociera że to już niedługo tym bardziej że jedna dziewczyna ze szkoły rodzenia z naszej grupy już urodziła 34 tydzień ale jest wszystko dobrze ! W lipcu dokupimy jeszcze kilka brakujących rzeczy i myślę że większość mamy tylko teraz to uporządkować :)

    Upaly są trochę męczące ale w zasadzie nie jakoś bardziej niż jak w ciąży nie byłam. Jak dużo chodzę to trochę mi stopy puchną ale źle nie jest. Taka pogoda jak jest teraz czyli ok 20 stopni to ideał :) ogólnie robię wszystko w domu jakoś się specjalnie nie oszczedzam i jest dobrze ;)

    Pozdrawiam Was :*

    calanthe lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum jak się czujesz? Wielki Dzień już niebawem <3 <3

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie widziałam że ktoś napisał :) Caro tak jak piszesz wielki dzień zbliża się krokami ogromnymi właśnie w piątek miałam wizytę mała Ania wazy już 2622 i ma podobno caaaala główkę we włosach :)
    Ja o dziwo czuję się dobrze nic mnie nie boli, troszkę puchne ale do ogarnięcia. Gdyby nie te upały to w ogóle byłby luzzzz. Ale i tak robię wszystko w domu sensie zakupy , gotuję itp. jedyne co to czyszczenie okien zostawiłam na donoszona ciążę ;p

    Naprawdę do mnie nie dociera że to już niedługo, wszystko mamy gotowe zostało tylko spakować torbę do szpitala ale to codziennie zwlekam : D

    A co u Was dziewczyny ? Czy ktoś tu zagląda jeszcze ?

    Edit: w ogóle dziewczyny Yoselyn jest w ciąży !! już chyba 11 tydzień !! :) Organizm kobiety jest zaskakujacy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 07:05

    calanthe, Caro, Posok82 lubią tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak ja dawno tu nie zaglądałam! :) Veritaserum, super że się dobrze czujesz, faktycznie upały się dają we znaki, a w zaawansowanej ciąży to już w ogóle może być ciężko.

    Grześ skończył już 4 miesiące, czas szybko leci, dopiero po dziecku to widać. Od kilku dni umie się przekręcać na brzuch i co chwilę to robi, nawet na przewijaku. Ja jestem na diecie eliminacyjnej bo niestety mały źle reaguje na nabiał i jajka. Niestety chyba jakoś wiele to nie pomaga bo cały czas ma krew utajoną w kale no i okropne zmiany na skórze, nie wiadomo czy to AZS, czy ŁZS czy co.

    Wow, super że Yoselyn jest w ciąży! Wielkie gratulacje dla niej. A oni przeszli już całą procedurę adopcyjną? Los bywa przewrotny.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka super że się odezwałaś no czas leci wyjątkowo szybko : D ja teraz na tej końcówce daje sobie troszkę odpocząć ale w zasadzie myślę że moge powiedzieć że z wyjątkiem pierwszego trymestru i trochę teraz to byłam aktywna w ciąży ;)

    Tak przeszli całą procedurę i czekają na dzieciątko. A raczej dzieci no bo brzusKowe i adopcyjne. Piękna sprawa.

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to adopcyjne też będzie takie małe, czy starsze, wiesz coś?

    Odpoczywaj póki możesz, później nie odpoczniesz :P
    Ja bym chciała się czasem tak zwyczajnie ponudzić, ale nie da rady :D no i dziecko rewiduje wszystkie plany, to się tak wydaje że wszystko zaplanujesz, że to kwestia organizacji, a później się okazuje że Ty planowałaś wychodzić na spacer o konkretnej godzinie, no bo przecież dzieci lubią rytuały, ale dziecko wyszło z założenia że chce jeść, albo usypia szybciej, no i przecież nie będziesz przekładać do wózka żeby się obudziło :P
    Grześ to np. w dzień śpi po 30 minut i nic zrobić wtedy nie mogę bo go budzi byle szelest. Jest wesoło :P Ale miłość do dziecka jest ogromna, może Cię wkurzyć marudzeniem bez powodu, ale wystarczy że się uśmiechnie i Ci wynagradza cały trud skakania nad nim i uspokajania.

    Posok82 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 14:50

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe, no wszyscy lekarze twierdzą że badań z krwi nie ma co robić bo za mały. Tylko ten kał daliśmy do badania 3 razy i zawsze krew wychodzi :-/ w pieluszce też kilka razy widziałam delikatne nitki. Generalnie to lekarze uważają że to minie i mam się nie przejmować, ale jego skóra coraz gorzej wygląda i ciężko na to patrzeć. W sobotę dermatolog.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn gratulacje! Rośnijcie zdrowo! ;)

    Pozdrawiam Was Dziewczyny Serdecznie. ^_^

    calanthe, Caro lubią tę wiadomość

‹‹ 1140 1141 1142 1143 1144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ