X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane we Wrocławiu to jest masakra. Tutaj żłobek państwowy ok 400 zł prywatny z dofinansowaniem od miasta ( też mega ciężko go dostać ) 900 zł a prywatny od 1500 w górę. Jest to cena ze wszystkim to fakt. Czyli zajęcia dodatkowe wyżywienie. Ale dla mnie to jest mega dużo.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co to będzie.
    Ja jeszcze nie wiem co to znaczy przespana noc : D
    Oj to Przemus urwis faktycznie.
    Co do zabawek to u nas hity : blaszany durszlak, tłuczek drewniany do mięsa , łopatka itp. więc wszystkie przybory kuchenne lepsze niż jakieś tam zabawki :)

    Posok82, calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Ale to w domu czy jak gdzieś jesteście też?
    Ponoć to się nazywa buntem dwulatka 😉

    Co do lodówki jeszcze nie rozkminiła żeby otwierać więc to jedyne w domu co nie ma blokady
    Na razie takie cyrki w domu ale ciekawe kiedy sie przeniesie np na ulice 😀

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam sie wydawalo ze 1000 to duzo ale fakt jest w tym jakies minimalne dofinansowanie miasta, zlobek na pewno duzo daje dziecku o ile sa fajne ciocie, a i dla Ciebie Veritaserum odetchniecie i zajecie sie czyms innym duzo moze dac, no a panstwo kaze sie tylko rozmnazac ale zeby pomoc w takich kwestiach to juz nie ma chetmych ani programow plus chyba zakladaja ze kobieta ciagle w ciazy bedzie i ciagle na macierzynskim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:21

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dzieci maja wyobraznie ktorej my juz nie mamy 😁 nasz tez zajmie sie np pudelkiem po chusteczkach albo najlepiej sznurkiem psa 😂

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jak cudnie :D coś się ruszyło :D :D :D

    Posok - mam nadzieję, że jednak się wszystko ułoży. Trzymam mocno kciuki no i WOW 2 lata?!!
    Kiedy to zleciało ja się pytam :D

    My mamy 1,5 roku z okładem - ostatnio miałam jakąś fazę na oglądanie zdjęć - mój bubek tak bardzo się zmienił - nie uwierzyłybyście, że to to samo dziecko :D
    Teraz to już duży chłopak i...... uwaga- nadal zasypia tylko na cycku. Inaczej nie daje rady, próbowałam już wielu rzeczy. I oczywiście przez to nadal ja nie mam okresu więc o staraniach mogę zapomnieć :/
    U nas chyba jakiś skok obecnie bo znów dużo się budzi w nocy - a przespanej nocy jeszcze nie doświadczyłam :P nadal czekam :D
    Misio nosi już 92, jest duzym chłopcem choć notorycie jest mylony z dziewczynką ! :D :D :D Ponoć z taką urodą będzie zarywał dziewczyny - także kochane strzeżcie się :D
    Bardzo dużo mówi, na szczęście nie choruje (tfu tfu) i mimo, że ulubionym stwierdzeniem jest "nie nie" (koniecznie dwa razy jakbym w razie nie zrozumiała, że jedno nie to za mało :P ), albo "nie chce" :P
    ale tak naprawdę mimo tego cyckowania i kiepskiego spania właściwie nie mogę narzekać <3

    Aaaa apropo zabezpieczeń to nie wiem zy znacie/widziałyście - są takie fajne schowane - że przyczepia się w środku szafki/szuflady, a na zewnątrz jedynie przykłada się gałkę i dopiero wtedy można otworzyć - działa na zasadzie magnesu. Super sprawa bo raz, że nie widać, a dwa tego już tak prosto sie rozpracować nie da jak nie ma gałki ;)

    Fajnie, że wątek trochę ożył - a co u reszty?
    Dziewczyny hop hop co tam u Was? :D

    veritaserum, calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Zobaczymy co to będzie.
    Ja jeszcze nie wiem co to znaczy przespana noc : D
    Oj to Przemus urwis faktycznie.
    Co do zabawek to u nas hity : blaszany durszlak, tłuczek drewniany do mięsa , łopatka itp. więc wszystkie przybory kuchenne lepsze niż jakieś tam zabawki :)

    tak - albo opakowania czy reklamówki po zabawkach :D
    u nas jakoś specjalnego zainteresowania zabawkami jako takimi własnie nie ma - książki - love, budować, stawiać wieże.. apropo tego - mamy klocki takie drewniane - kupiłam kiedyś w biedronce, fajne sa ale ich wadą jest to, że są śliskie i ciężko coś postawić, żeby się zaraz nie przewróciło - co zrobiło dziecko przy okazji jedzenia? przekładało klocki wedliną żeby mu się nie ślizgało :D - To tak apropo tej wyobraźni której u nas dorosłych już nie ma ;)

    a w ogóle to genialne są DIY jeśli ktoś ma chęci i czas - jest wspólna zabawa, niemijające zainteresowanie i trenowanie małych rączek :)

    veritaserum, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag super że się odezwalas. Widze że możemy dzielić się swoia " niedola " czyli zasypianie na cycu i milionami pobudek. U nas dzisiaj 6 ( pozdrawiam !!)

    Możesz dać linka do tych zabezpieczeń ?

    Co do okresu to ja mimo karmienia non stop i wiszenia na cycu w nocy to okres odzyskałam po 3 miesiącach.... Masakra. U mnie to raczej mnie martwi bo pewnie znowu mi narasta to endometrium z którym problem mialam i już się obawiam że jest polipowate efhhuhh

    Miłego weekendu dziewczyny !

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:15

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 23 marca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:

    Co do okresu to ja mimo karmienia non stop i wiszenia na cycu w nocy to okres odzyskałam po 3 miesiącach.... Masakra. U mnie to raczej mnie martwi bo pewnie znowu mi narasta to endometrium z którym problem mialam i już się obawiam że jest polipowate

    No masz.. my juz sie karmimy tylko do spania i w nocy i czekam jak na zbawienie i nic..
    Te nocne najgorsze bo wtedy najwiecej prolaktyny sie wydziela :/
    No ale co zrobic..

    Tak calanthe wrzucila te o ktore mi chodzi :D

    My dzis tylko 3 pobudki, ale za to dzien zaczelismy o 6 :O
    Ale akurat nie ma tego zlego bo u nas tez pieknie i 14 stopni <3

    calanthe wrote:
    Ladybag no proszę jaki duży chłop 😁 i rośnie łamacz damskich serc, nim się obejrzysz będzie panny do domu przyprowadzał. W ogóle super, że nie chorujecie.
    Uśmiałam się z szynki między klockami, uwielbiam takie śmiechowe sytuacje 😛

    Zebys wiedziala - zawsze na spacerze czy gdzies w autobusie znajdzie sobie kogos i usmiechy sprzedaje ^_^

    A te sytuacje to chyba wypadaloby chyba gdzies zaczac spisywac zeby bylo co wspominac bo za pare lat moge tego nie pamietac a juz samo to ze jest maly czlowiek w domu i pies generuje tyle smiesznych sytuacji ze naprawde moznaby gadac i gadac :D

    Szkoda ze dziewczyny usunely konta :( mam nadzieje, ze tam sie jednak ulozy :(

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag 1,5 roku i jaki duży chłopak 😀 no wlaśnie i gdzie to zleciało przecież przed chwilą z brzuchami chodziłyśmy 😀

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIY musze sprawdzic na mlodym ale dla niego wszystko na 5min 😀
    A pogoda popsuła się zimno i zaraz pewnie bedzie padać 😐

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:15

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Ladybag 1,5 roku i jaki duży chłopak 😀 no wlaśnie i gdzie to zleciało przecież przed chwilą z brzuchami chodziłyśmy 😀

    No nie?? a pamietam jakby to było wczoraj jak płakałam jak poszłam na monitoring i okazało się, że już było owu i myślałam, że znów cykl w plecy ;)


    Apropo DIY mój ostatnio się bawił słomkami i słoikiem z otworkiem na te słomki.
    Miałam chwilę dla siebie :D

    No i nie wiem jak u Was ale u nas dzieć uwielbia książki "czytać" i czytać :D Kabelki, nawijanie i rozwijanie i wyjmowanie i przekładanie z pudełka do pudełka, budowanie z klocków - u nas to się sprawdza. Dziecko się bawi a ja siedzę i nie pzreszkadzam :D i trwa to dłuuugo :D

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pogoda też do bani. Wiatr okropny ale na spacerze byłyśmy . Później wpadła koleżanka na kawę i ciacho to i mam lepszy humor bo sie oslodzilam. Echh nigdy nie schudne . Niby mi zostały jeszcze 3kg do czasu sprzed ciąży ale mam taki apetyt przy kp i to głównie na słodycze że chyba to się nie skończy.

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    U nas pogoda też do bani. Wiatr okropny ale na spacerze byłyśmy . Później wpadła koleżanka na kawę i ciacho to i mam lepszy humor bo sie oslodzilam. Echh nigdy nie schudne . Niby mi zostały jeszcze 3kg do czasu sprzed ciąży ale mam taki apetyt przy kp i to głównie na słodycze że chyba to się nie skończy.

    To u mnie z kolei odwrotie - bardzo schudlam.
    Schudlam to co przytylam w ciazy i jeszcze dodatkowo 10kg. A jem jak glupia :P
    Musialam isc badania zrobic czy wsio ok bo mi wszyscy chorobe wmawiali.

    Takze.. oddaj z 5 kg i obie bedziemy zadowolone :D

    A pogoda okropna.. u nas dzis grad, burza i... snieg :O
    Smialam sie ze standardowo jak co roku - swieta sie zblizaja to musi byc snieg :P

    veritaserum, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
‹‹ 1143 1144 1145 1146 1147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ