X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane we Wrocławiu to jest masakra. Tutaj żłobek państwowy ok 400 zł prywatny z dofinansowaniem od miasta ( też mega ciężko go dostać ) 900 zł a prywatny od 1500 w górę. Jest to cena ze wszystkim to fakt. Czyli zajęcia dodatkowe wyżywienie. Ale dla mnie to jest mega dużo.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co to będzie.
    Ja jeszcze nie wiem co to znaczy przespana noc : D
    Oj to Przemus urwis faktycznie.
    Co do zabawek to u nas hity : blaszany durszlak, tłuczek drewniany do mięsa , łopatka itp. więc wszystkie przybory kuchenne lepsze niż jakieś tam zabawki :)

    Posok82, calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Ale to w domu czy jak gdzieś jesteście też?
    Ponoć to się nazywa buntem dwulatka 😉

    Co do lodówki jeszcze nie rozkminiła żeby otwierać więc to jedyne w domu co nie ma blokady
    Na razie takie cyrki w domu ale ciekawe kiedy sie przeniesie np na ulice 😀

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam sie wydawalo ze 1000 to duzo ale fakt jest w tym jakies minimalne dofinansowanie miasta, zlobek na pewno duzo daje dziecku o ile sa fajne ciocie, a i dla Ciebie Veritaserum odetchniecie i zajecie sie czyms innym duzo moze dac, no a panstwo kaze sie tylko rozmnazac ale zeby pomoc w takich kwestiach to juz nie ma chetmych ani programow plus chyba zakladaja ze kobieta ciagle w ciazy bedzie i ciagle na macierzynskim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:21

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dzieci maja wyobraznie ktorej my juz nie mamy 😁 nasz tez zajmie sie np pudelkiem po chusteczkach albo najlepiej sznurkiem psa 😂

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:14

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jak cudnie :D coś się ruszyło :D :D :D

    Posok - mam nadzieję, że jednak się wszystko ułoży. Trzymam mocno kciuki no i WOW 2 lata?!!
    Kiedy to zleciało ja się pytam :D

    My mamy 1,5 roku z okładem - ostatnio miałam jakąś fazę na oglądanie zdjęć - mój bubek tak bardzo się zmienił - nie uwierzyłybyście, że to to samo dziecko :D
    Teraz to już duży chłopak i...... uwaga- nadal zasypia tylko na cycku. Inaczej nie daje rady, próbowałam już wielu rzeczy. I oczywiście przez to nadal ja nie mam okresu więc o staraniach mogę zapomnieć :/
    U nas chyba jakiś skok obecnie bo znów dużo się budzi w nocy - a przespanej nocy jeszcze nie doświadczyłam :P nadal czekam :D
    Misio nosi już 92, jest duzym chłopcem choć notorycie jest mylony z dziewczynką ! :D :D :D Ponoć z taką urodą będzie zarywał dziewczyny - także kochane strzeżcie się :D
    Bardzo dużo mówi, na szczęście nie choruje (tfu tfu) i mimo, że ulubionym stwierdzeniem jest "nie nie" (koniecznie dwa razy jakbym w razie nie zrozumiała, że jedno nie to za mało :P ), albo "nie chce" :P
    ale tak naprawdę mimo tego cyckowania i kiepskiego spania właściwie nie mogę narzekać <3

    Aaaa apropo zabezpieczeń to nie wiem zy znacie/widziałyście - są takie fajne schowane - że przyczepia się w środku szafki/szuflady, a na zewnątrz jedynie przykłada się gałkę i dopiero wtedy można otworzyć - działa na zasadzie magnesu. Super sprawa bo raz, że nie widać, a dwa tego już tak prosto sie rozpracować nie da jak nie ma gałki ;)

    Fajnie, że wątek trochę ożył - a co u reszty?
    Dziewczyny hop hop co tam u Was? :D

    veritaserum, calanthe, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 22 marca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Zobaczymy co to będzie.
    Ja jeszcze nie wiem co to znaczy przespana noc : D
    Oj to Przemus urwis faktycznie.
    Co do zabawek to u nas hity : blaszany durszlak, tłuczek drewniany do mięsa , łopatka itp. więc wszystkie przybory kuchenne lepsze niż jakieś tam zabawki :)

    tak - albo opakowania czy reklamówki po zabawkach :D
    u nas jakoś specjalnego zainteresowania zabawkami jako takimi własnie nie ma - książki - love, budować, stawiać wieże.. apropo tego - mamy klocki takie drewniane - kupiłam kiedyś w biedronce, fajne sa ale ich wadą jest to, że są śliskie i ciężko coś postawić, żeby się zaraz nie przewróciło - co zrobiło dziecko przy okazji jedzenia? przekładało klocki wedliną żeby mu się nie ślizgało :D - To tak apropo tej wyobraźni której u nas dorosłych już nie ma ;)

    a w ogóle to genialne są DIY jeśli ktoś ma chęci i czas - jest wspólna zabawa, niemijające zainteresowanie i trenowanie małych rączek :)

    veritaserum, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag super że się odezwalas. Widze że możemy dzielić się swoia " niedola " czyli zasypianie na cycu i milionami pobudek. U nas dzisiaj 6 ( pozdrawiam !!)

    Możesz dać linka do tych zabezpieczeń ?

    Co do okresu to ja mimo karmienia non stop i wiszenia na cycu w nocy to okres odzyskałam po 3 miesiącach.... Masakra. U mnie to raczej mnie martwi bo pewnie znowu mi narasta to endometrium z którym problem mialam i już się obawiam że jest polipowate efhhuhh

    Miłego weekendu dziewczyny !

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:15

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 23 marca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:

    Co do okresu to ja mimo karmienia non stop i wiszenia na cycu w nocy to okres odzyskałam po 3 miesiącach.... Masakra. U mnie to raczej mnie martwi bo pewnie znowu mi narasta to endometrium z którym problem mialam i już się obawiam że jest polipowate

    No masz.. my juz sie karmimy tylko do spania i w nocy i czekam jak na zbawienie i nic..
    Te nocne najgorsze bo wtedy najwiecej prolaktyny sie wydziela :/
    No ale co zrobic..

    Tak calanthe wrzucila te o ktore mi chodzi :D

    My dzis tylko 3 pobudki, ale za to dzien zaczelismy o 6 :O
    Ale akurat nie ma tego zlego bo u nas tez pieknie i 14 stopni <3

    calanthe wrote:
    Ladybag no proszę jaki duży chłop 😁 i rośnie łamacz damskich serc, nim się obejrzysz będzie panny do domu przyprowadzał. W ogóle super, że nie chorujecie.
    Uśmiałam się z szynki między klockami, uwielbiam takie śmiechowe sytuacje 😛

    Zebys wiedziala - zawsze na spacerze czy gdzies w autobusie znajdzie sobie kogos i usmiechy sprzedaje ^_^

    A te sytuacje to chyba wypadaloby chyba gdzies zaczac spisywac zeby bylo co wspominac bo za pare lat moge tego nie pamietac a juz samo to ze jest maly czlowiek w domu i pies generuje tyle smiesznych sytuacji ze naprawde moznaby gadac i gadac :D

    Szkoda ze dziewczyny usunely konta :( mam nadzieje, ze tam sie jednak ulozy :(

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag 1,5 roku i jaki duży chłopak 😀 no wlaśnie i gdzie to zleciało przecież przed chwilą z brzuchami chodziłyśmy 😀

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIY musze sprawdzic na mlodym ale dla niego wszystko na 5min 😀
    A pogoda popsuła się zimno i zaraz pewnie bedzie padać 😐

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2020, 20:15

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Ladybag 1,5 roku i jaki duży chłopak 😀 no wlaśnie i gdzie to zleciało przecież przed chwilą z brzuchami chodziłyśmy 😀

    No nie?? a pamietam jakby to było wczoraj jak płakałam jak poszłam na monitoring i okazało się, że już było owu i myślałam, że znów cykl w plecy ;)


    Apropo DIY mój ostatnio się bawił słomkami i słoikiem z otworkiem na te słomki.
    Miałam chwilę dla siebie :D

    No i nie wiem jak u Was ale u nas dzieć uwielbia książki "czytać" i czytać :D Kabelki, nawijanie i rozwijanie i wyjmowanie i przekładanie z pudełka do pudełka, budowanie z klocków - u nas to się sprawdza. Dziecko się bawi a ja siedzę i nie pzreszkadzam :D i trwa to dłuuugo :D

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pogoda też do bani. Wiatr okropny ale na spacerze byłyśmy . Później wpadła koleżanka na kawę i ciacho to i mam lepszy humor bo sie oslodzilam. Echh nigdy nie schudne . Niby mi zostały jeszcze 3kg do czasu sprzed ciąży ale mam taki apetyt przy kp i to głównie na słodycze że chyba to się nie skończy.

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    U nas pogoda też do bani. Wiatr okropny ale na spacerze byłyśmy . Później wpadła koleżanka na kawę i ciacho to i mam lepszy humor bo sie oslodzilam. Echh nigdy nie schudne . Niby mi zostały jeszcze 3kg do czasu sprzed ciąży ale mam taki apetyt przy kp i to głównie na słodycze że chyba to się nie skończy.

    To u mnie z kolei odwrotie - bardzo schudlam.
    Schudlam to co przytylam w ciazy i jeszcze dodatkowo 10kg. A jem jak glupia :P
    Musialam isc badania zrobic czy wsio ok bo mi wszyscy chorobe wmawiali.

    Takze.. oddaj z 5 kg i obie bedziemy zadowolone :D

    A pogoda okropna.. u nas dzis grad, burza i... snieg :O
    Smialam sie ze standardowo jak co roku - swieta sie zblizaja to musi byc snieg :P

    veritaserum, Posok82 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
‹‹ 1143 1144 1145 1146 1147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ