X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym cyklu i teraz miałam tak że raz w nocy obudziło mnie silne klucie ktore trwało pare minut, i teraz w tym cyklu 2 dni po pozytywnym tescie wieczorem też mnie mega klulo ze az musialam usiasc...

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz czyli cos sie tam dzialo!

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po temp to ja nic nie potrafie wyczytać :p Szczególnie nieogarniam tej teraz :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    A widzisz czyli cos sie tam dzialo!
    Jak zaczęłam sie starac to wyhacze czasem jakies dziwne odczucia :P

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 10 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałabym wprowadzać nerwowej atmosfery ale muszę to napisać. Elunia zapytałaś czemu Ci nikt nie powiedział gdzie jesteśmy. Być może dlatego, że właściwie wszystkie jesteśmy tutaj z zaproszenia kogoś innego, tyle. Owszem założyłyśmy nowy wątek bo na starym zrobiła się wkurzająca wszystkich fioletowa strona. Ale też dlatego, że chciałyśmy odciąć się też od towarzystwa które nam nie pasuje. Przykro mi że muszę to napisać, ale nie chcę być tutaj jeśli będziesz tu ty. Mamy zupełnie inne podejście do ciąży i macierzyństwa, życzę Ci jak najlepiej, życzymy wszystkie jestem pewna, ale nie uważam żebyśmy miały jakiekolwiek wspólne tematy. Nie pozwolę na to żeby tutaj również zapanowały jakieś spory i kłótnie, żeby dziewczyny rezygnowały i odchodziły. Dlatego niestety, jeśli chcesz tutaj zostać proszę bardzo, ale wtedy ja rezygnuję. Nie mam ochoty krzywo się uśmiechać za każdym razem gdy czyjś komentarz wyprowdzi mnie z równowagi. Jeszcze raz powodzenia, ale niestety, nie zostaniemy przyjaciółkami. Większość dziewcząt przyszła tutaj, na nowy wątek i nowy początek żeby odciąć się od "nowych" staraczek które strasznie denerwowały nas tam. Dlatego wybacz, ale chyba jednak wolałybyśmy gdybyś opuściła nasz wątek...

    Elunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e626462fb563.jpg

    Dzień doooooooooooobry :D <3

    Budzimy się ! :D

    Kawusia ! :)

    Canti 90, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Kochana jesZcze jutro angielski I koniec :*
    No to 3mam mocno kciukole!! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam obecność ! :P

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł! :D
    Jednak Gina miała racje OVF dziś mi brutalnie wywalił owulkę a więc.... butla wina wieczorem leeeeci ^^ mmmm pyszka

    Miłego dzionka kochane <3

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie się temp utrzymuje 36.80 dziś ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa a czemu smutna minke zrobilas? Wczytuje sie w Twoj wykres i hyyym :) moze to jakos teraz?
    Zolza zglaszam swoja obecnosc choc ciagle z lozka :)
    U mnie bez skoku temp jeszcze, 16 dc, wiec jeszcze jest to u mnie normalne. Ciekawe jak bedzie z testem owu bo mam nadz ze dzis lub jutro pojawi sie pozytyw...

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretko przepraszam że się wtrące, ale moim skromnym zdaniem tak się nie da jak piszesz... Mi za to przeszkadza kto inny... wkurzylam się jak Ty ale co mam zrobić??? Nie będe odchodzila z powodu jednej osoby bo tych co lubię jest więcej.. Ta nie lubiana przeze mnie zawsze mogę ignorować.. Lub faktycznie czasem przypalic glupa że jest ok.. Nie uciekniemy na koniec świata przez niektórymi.. Trzeba umieć się nauczyć wśród nich żyć ;) boję się tylko żeby za chwilę z tego wątku też nie zrobilo się to samo co na tamtym :) tyle ode mnie ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Gaduaa a czemu smutna minke zrobilas? Wczytuje sie w Twoj wykres i hyyym :) moze to jakos teraz?
    Zolza zglaszam swoja obecnosc choc ciagle z lozka :)
    U mnie bez skoku temp jeszcze, 16 dc, wiec jeszcze jest to u mnie normalne. Ciekawe jak bedzie z testem owu bo mam nadz ze dzis lub jutro pojawi sie pozytyw...
    Minnka nie jest smutna ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2016, 07:05

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Minnka nie jest smutna ;)

    Hahaha soczewek jeszcze nie zalozylam i czytam na komorce hihi :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do starego forum....
    Ja w pewnym momencie poczulam sie nie na miejscu - grupa wsparcia zaczela byc dla mnie jak brzemie bo mialam wrazenie ze jestem jedyna ktora nie jest w ciazy... Tematy byly juz nie staraniowe ale typowo ciazowe... A co Cie boli a jaka beta a kiedy porod... Zaczelo mi byc tak ciezko jak wsrod rodziny czy znsjomych gdzie kazdy zachodzi latwo a ja nic...
    Dlatego jesli kiedys sama zajde a daj Boze tak sie stanie to przejde na stronke dla mam zeby dziewczyn nie dobijac - moze raz na czas pozdrowie i powiem ze u mnie ok. Nie mam za zle dziewczynom ktorym sie udalo ale przyszlam tu szukac wsparcia i moc sie wyzalic a nie miec dodatkowe obciazenie psychiczne..
    Mam nadzieje ze mnie rozumiecie...
    Dlatego ciesze sie ze Zolza zabrala mnie tutaj i znow moge szukac z Wami swojej owulacji ;) i mam nadzieje ze nikt sie nie gniewa ze tu jestem.
    Caluje mocno!

    Zołza:), Karolina2787 lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Gaduaaa - Super tempka. Jajko poszło w świat i progesteron szaleje :D
    Ja też pozdrawiam z łóżka, ale to moja ostatnie chwilę pod kołderką. Zaraz trzeba się do pracy zbierać.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc dziewczyny :)
    Gaduaaa - Super tempka. Jajko poszło w świat i progesteron szaleje :D
    Ja też pozdrawiam z łóżka, ale to moja ostatnie chwilę pod kołderką. Zaraz trzeba się do pracy zbierać.
    taką mam cichutką nadzieję... i coś czuję że właśnie wczoraj ta smużka krwi w śluzie mogła to oznaczać że to jajo poszło... oby tylko żolnierzyki nie nawaliły... 5 dni były magazynowane żeby przed wczoraj pokazać co potrafią heheh

    Nats, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    taką mam cichutką nadzieję... i coś czuję że właśnie wczoraj ta smużka krwi w śluzie mogła to oznaczać że to jajo poszło... oby tylko żolnierzyki nie nawaliły... 5 dni były magazynowane żeby przed wczoraj pokazać co potrafią heheh

    5 dni - no ładnie :D Wielka armia poszła w świat na poszukiwanie jajka :D trzymam kciuki, żeby misja zakończyła się powodzeniem :)

    Gaduaaa, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    5 dni - no ładnie :D Wielka armia poszła w świat na poszukiwanie jajka :D trzymam kciuki, żeby misja zakończyła się powodzeniem :)
    szczerze? to nie brałam w ogole tego cyklu pod uwagę... no bo akurat wszystkie płodne przypadały mi akurat na Polskę .. i generalnie Owu miała też być w Polsce.. no i wiadomo lot samolotem i podróze nie sprzyjają i miałam takie nastawienie że owulacji w ogóle nie będzie a tu niespodzianka :)

    Kasia1987, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze :)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ