X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o nieee... jak teraz każda napiszę komu kto nie pasuje to zaraz nikt tu nie zostanie :D ehhhhh

    Lago, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa według mnie zdrowie najważniejsze. Jeżeli ta praca jest taka ciężko to może nie ma co? Tym bardziej, że finansowo wychodzi na to samo

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wiesz co... ja na socjalu mam takie same pieniądze jak wtedy kiedy pracuję.. w Irlandii jest tak że jest średni przychód tygodniowy dla rodziny... i jesli mój R. pracuje a ja nie to mi Państwo dokłada do tej średniej tygodniówki... kiedy pracujemy oboje i ja zarabiam nadal mniej niż jest średni limit to i tak mi dopłacają... suma sumarum nie ma dla mnie finansowo żadnej różnicy.. a praca niestety jest ciężka w tej fabryce... różnica jest taka że pracują wyrabiam sobie lata... tylko nie wiem czy jest sens myśleć w Irlandii o emeryturze skoro nawet jak jej nie wypracujesz to możesz do końca życia pobierać zasiłek emerytalny i to w wysokości takiej jaki jest najniższą emeryturą po wypracowanych latach... i właśnie o to chyba chodzi że ja nie umiem siedzieć na dupie... fakt że sobie dorabiam na sprzątaniu.. ale ciągle mi mało... a że jestem typem człowieka który i tak narzeka i tak narzeka hahah to nie umiem podjąć decyzji.. wiem że jak wrócę to będzie mi za ciężko.. z tego właśnie powodu odeszłam bo mi kręgosłup strasznie daje w kość... teraz kiedy nie pracuje jest o niebo lepiej ale i tak boli i tak.... więc sama nie wiem... ;(

    To ja bym jednak wybrała zdrowie...

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    o nieee... jak teraz każda napiszę komu kto nie pasuje to zaraz nikt tu nie zostanie :D ehhhhh
    Hyhyhy ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    o nieee... jak teraz każda napiszę komu kto nie pasuje to zaraz nikt tu nie zostanie :D ehhhhh
    atmosfera się zagęszcza ^^
    aż sięboje odzywać ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa e kochana to jak masz taka sama kase to faktycznie chyba lepiej sobie dorabiac niz nadwyrezac kregoslup. A moze jakis part time tylko w tej fabryce co? Sluchaj, a z tym zasilkiem emerytalnym to tylko jak na starosc mieszkasz w Irlandii czy kraj zamieszkania nie ma znaczenia?
    No ja wlasnie czesto mysle o tej emeryturze, bo w Polsce prawdopodobnie ZUS sie sypnie jak terazniejsze pokolenie dobije wieku, wiec ja radze mlodym dziewczynom juz o tym myslec. Druga sprawa jak taka dziunia nie pracuje, bo jej sie " nie oplaca" to na starosc z jednej emerytury bedzie zyla? To mnie przeraza.

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączyłam na OF jak jeszcze pracowałam.. ale w grudniu 2015 miałam niezły incydent ze wezłami chłonnymi.. ponieważ w fabryce jest strasznie zimno... a ja jestem wrażliwa na zimno od nóg.. to w Wigilie siedziałam na pogotowiu bo mi tak wywaliło węzły chłonne w pachwinie że nie mogłam chodzić...brałam antybiotyk dwa tygodnie.. cuda niewidy wychodziły po dordze.. mam wirusa EBV... i generalnie muszę o siebie dbać jak o jajko... ze względu na to że mam bardzo dużo powiększonych węzłów chłonnych w rożnych miejscach.. zarówno w pachwinach jak i pod pachami i na szyi... a że mój wirus jest onkonogenny to nie mogę doprowadzać do ciągłego przeziębiania i powiększania tych już i tak powiększonych węzłów....
    ale nie chcę też siedzieć jak kaleka i czekać Bóg wie na co...

    no ale jednak rozum mi chyba mówi żeby olać tą fabrykę...

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej... smutki... żale....
    I baw się doskonale ! :D

    Jesteśmy tu wszystkie w jednym celu !
    W sumie w dwóch :P

    1. GROSZEK !
    2. Aby wspierać się nawzajem w walce o groszka !

    Poza tym...

    Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodzil i by go wszyscy lubili !

    Uśmiech ! Coco jumbo i do przodu ! :D

    Love każda z osobna ! :D

    Canti 90, Gaduaaa, Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Olej... smutki... żale....
    I baw się doskonale ! :D

    Jesteśmy tu wszystkie w jednym celu !
    W sumie w dwóch :P

    1. GROSZEK !
    2. Aby wspierać się nawzajem w walce o groszka !

    Poza tym...

    Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodzil i by go wszyscy lubili !

    Uśmiech ! Coco jumbo i do przodu ! :D

    Love każda z osobna ! :D
    oOo.. to jest to !! <3 <3 <3

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Gaduaaa e kochana to jak masz taka sama kase to faktycznie chyba lepiej sobie dorabiac niz nadwyrezac kregoslup. A moze jakis part time tylko w tej fabryce co? Sluchaj, a z tym zasilkiem emerytalnym to tylko jak na starosc mieszkasz w Irlandii czy kraj zamieszkania nie ma znaczenia?
    No ja wlasnie czesto mysle o tej emeryturze, bo w Polsce prawdopodobnie ZUS sie sypnie jak terazniejsze pokolenie dobije wieku, wiec ja radze mlodym dziewczynom juz o tym myslec. Druga sprawa jak taka dziunia nie pracuje, bo jej sie " nie oplaca" to na starosc z jednej emerytury bedzie zyla? To mnie przeraza.
    wiesz co w Polsce to w Polsce... kazdy musi cieżko zapierdala* na emeryture przez ten zasrany ZUS... a tutaj mam tą przyjemność posiadania dożywotniego zasiłku emerytalnego i to nie małego... ale haczyk jest że muszę być rezydentem czyli mieszkać na stałe.. nie mogę sobie z nim wyjechać do innego kraju... to samo jest zresztą z emryturą.. dostaje ją w kraju w którym mieszkam.. jesli zachciałoby mi się wrócić do Polski na emeryturze to muszę sobie przeniść wypracowane lata do Polski.. do ZUSU i pobierać Polską emeryturę.. więc to nie ma sensu... a latać sobie będę mogła tak czy inaczej... z resztą nie wiem czy jest sens o tym teraz myśleć, bo pewnie emerytury nie dożyję...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ale nie chcę też siedzieć jak kaleka i czekać Bóg wie na co...

    no ale jednak rozum mi chyba mówi żeby olać tą fabrykę...


    rozumiem Cie doskonale. Ja dawno temu nie moglam pracowac przez jakies pol roku (nie ze wzgledu na zdrowie, ale biurokracje). Czulam sie jak pasozyt wiszacy na mezu, bo zdrowa baba, pelna checi i siedzi w domu. No i zycie jakos tak mi przelewalo sie przez palce. Domowa rutyna mnie dobijala.

    Olej fabryke!!! Moze porozgladaj sie za jakas inna robota na part time. Bedziesz miala zajecie a zdrowie nie bedzie cierpialo. Jakas recepcja czy cus, w kazdym badz razie ta fabryka nie dla Ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy zbyt młode i piękne by się denerwować pierdolami :p
    Skupmy się na ... na naszej misji :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareta !!!! Wychodz z krzaków ! :P

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    z resztą nie wiem czy jest sens o tym teraz myśleć, bo pewnie emerytury nie dożyję...


    juz takich bzdur to nie pitol babo! No nic dziewnego ze Irlandia to Zielona Wyspa nie tylko przez krajobraz:)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Jesteśmy zbyt młode i piękne by się denerwować pierdolami :p
    Skupmy się na ... na naszej misji :D


    Sorry zolza, ale czasem fajnie jest porozmawiac na inne tematy niz tylko sluzy, temperatury, owulacje i lody....

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    juz takich bzdur to nie pitol babo! No nic dziewnego ze Irlandia to Zielona Wyspa nie tylko przez krajobraz:)
    Oj nic nie mów o pogodzie bo jest depresyjna strasznie... nie zdawałam sobie sprawy wcześniej że brak słońca może tak zrujnować człowieka psychicznie... w niedziele wylatywałam z Polski na którkim rękawku...wylądowałam w Irlandii i przeżyłam dramat.. szybko szukaliśmy kurtek bo 11stopni wiatr i deszcz....
    to jest katastrofa...
    w Irl też jest drogo... fakt taki że masz tą pomoc socjalną z każdej strony... ale tez to na bierząco wydajesz bo są podatki wysokie, ubezpieczenia... ale zginąć nie dadzą... można czuć się bezpiecznie a jak ktoś ma chęci zeby podorabiać i się dobrze zakręcić to i odłoży na wakacje dwa razy w roku heh

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Sorry zolza, ale czasem fajnie jest porozmawiac na inne tematy niz tylko sluzy, temperatury, owulacje i lody....
    zgadzam się... nie tylko <3 i testami człowiek żyje....
    własnie wskazane jest się od tego odrywać... :)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej szkoda mi Eluni bo mimo że Elunia specyficzna to nie jest głupia i zła ;)
    mi każdego szkoda .... nawet tych co nie lubię.. hehe i jestem z natury taka że albo olewam te co mnie wkurzają albo przypale głupa dla dobra ogółu hehe
    sama nie wiem kiedy tak się zmieniłam.. kiedyś bym pojechała po bandzie i wyslała ostry pocisk w kierunku osoby która mnie wkurza :D

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Sorry zolza, ale czasem fajnie jest porozmawiac na inne tematy niz tylko sluzy, temperatury, owulacje i lody....

    Rozmawiaj. Nikt nie broni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle do 15ej... a później fruuu :P

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ