X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże... czy u Was też takie upały?
    Normalnie basen w spodniach :p

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, zaliczaj pozytywa i wysyłaj oddziały :-D

    Ja Dziewczyny na dzisiaj znikam, wpadnę wieczorem podejrzeć zza krzaków.
    Mamy dzisiaj małą WIELKĄ rocznicę "bycia razem ze sobą" 10 lat <3 <3 Kwiaty już były, teraz zostałam porwana w podróż. Ehh, niech moje endorfiny sprawią, że jajko połączy się z plemniorkiem B-)

    Karolina2787, Zołza:), Gaduaaa, Nats, rozowyflaming, Marteczka93, Marteczka93, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Tak mi tempka zwariowała w tym cyklu że teraz nie wiadomo jak z owulką. Pierwszy cykl z inofem i liczę że wyrówna mi troszkę hormony i wgl troche ponaprawia w moim cyklu, może nie liczę że już teraz od razu w tym także też się nie nastawiam na cuda :) Już lukam żeby zakupić na następny cykl i chyba Castagnusa mi trza


    aaa bo myslalam, ze masz jakiegos newsa, ze inofem moze cos popsuc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100 lat 100 lat niech żyją nam ! :D <3
    Dużo sexu , groszka i słodyczy Zołzolek Wam Kochani życzy ! :D

    Caro lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kasiula, zaliczaj pozytywa i wysyłaj oddziały :-D

    Ja Dziewczyny na dzisiaj znikam, wpadnę wieczorem podejrzeć zza krzaków.
    Mamy dzisiaj małą WIELKĄ rocznicę "bycia razem ze sobą" 10 lat <3 <3 Kwiaty już były, teraz zostałam porwana w podróż. Ehh, niech moje endorfiny sprawią, że jajko połączy się z plemniorkiem B-)


    No to najlepszego kochana! <3 miłego wieczorku ;) i oby owocnego jak się później okaże

    Caro, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    aaa bo myslalam, ze masz jakiegos newsa, ze inofem moze cos popsuc.


    A nie nie kochana :) jest spoko dobrze się pije, nie mam żadnych dolegliwości także jestem zadowolna jak na razie. Ta tempka pewnie dlatego że organizm się oswaja z nowością ;) tak sobie tłumaczę heh.

    Lago, Nats lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kasiula, zaliczaj pozytywa i wysyłaj oddziały :-D

    Ja Dziewczyny na dzisiaj znikam, wpadnę wieczorem podejrzeć zza krzaków.
    Mamy dzisiaj małą WIELKĄ rocznicę "bycia razem ze sobą" 10 lat <3 <3 Kwiaty już były, teraz zostałam porwana w podróż. Ehh, niech moje endorfiny sprawią, że jajko połączy się z plemniorkiem B-)




    bosz....przeczytalam "dostalam parawan w podroz", bawcie sie dobrze:)

    Caro lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kasiula, zaliczaj pozytywa i wysyłaj oddziały :-D

    Ja Dziewczyny na dzisiaj znikam, wpadnę wieczorem podejrzeć zza krzaków.
    Mamy dzisiaj małą WIELKĄ rocznicę "bycia razem ze sobą" 10 lat <3 <3 Kwiaty już były, teraz zostałam porwana w podróż. Ehh, niech moje endorfiny sprawią, że jajko połączy się z plemniorkiem B-)
    fajnie :) wszystkiego dobrego pod ten dzień :)

    Caro lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro - wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy :)
    Kaśka - ja miałam wczoraj też taki i za pozytyw uznałam. Dzisiaj wieczorem znowu sikam :)
    Karolina - Ja od następnego cyklu też sobie inofem włączę chyba albo ziola Sroki. Zobaczę jeszcze :) Ale dużo dobrego o tym specyfiku słyszałam. Może bym mi coś pomogło na moje szalone cykle :)

    Karolina2787, Kasia1987, Caro lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Caro - wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy :)
    Kaśka - ja miałam wczoraj też taki i za pozytyw uznałam. Dzisiaj wieczorem znowu sikam :)
    Karolina - Ja od następnego cyklu też sobie inofem włączę chyba albo ziola Sroki. Zobaczę jeszcze :) Ale dużo dobrego o tym specyfiku słyszałam. Może bym mi coś pomogło na moje szalone cykle :)


    Natsik kochany :) polecam inofem chociaż dopiero jestem na początku to powiem Ci że jest ok jeśli chodzi o smak ale słyszałam dużo dobrego o nim więc i ja polecam na dalsze efekty musimy poczekać może pod koniec cyklu coś więcej bd mogła powiedzieć. A miałam zapytać o ten Castagnus Ciebie jak długo go już bierzesz?

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to jestem generalnie anty tabletkowa i anty wspomagająca.. ale jak nadal nic nie będzie wychodziło i zrobię później badania i się okaze że cos będę musiała brać to wezmę.. póki co jem tylko kwas foliowy i używam tego żelu wspomagającego..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytam że ten Castagnus pomaga obniżyć prolaktynę. Jest bez recepty i jest ziołowy więc nie mocny a ja właśnie takiego czegoś potrzebuję bo u mnie nie wydaję się aż tak bardzo wysoka.

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Natsik kochany :) polecam inofem chociaż dopiero jestem na początku to powiem Ci że jest ok jeśli chodzi o smak ale słyszałam dużo dobrego o nim więc i ja polecam na dalsze efekty musimy poczekać może pod koniec cyklu coś więcej bd mogła powiedzieć. A miałam zapytać o ten Castagnus Ciebie jak długo go już bierzesz?
    Ja jestem w trakcie drugiego opakowania :)
    Jak narazie to efektem są mniej bolesne miesiączki. Zobaczymy co będzie dalej, bo na efekty trzeba poczekać trochę :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tez czytałam, że prolaktyne obniża. A mi się to bardzo przyda :)
    W czwartek za tydzień mam Gina to wypytam go co i jak. Może przed wizytą zbadam też prolaktyne, bo wydaje mi się ze ona mi dużo miesza w cyklu.
    Castangus to typowy lek ziołowy. Moze pomoc, a raczej nie zaszkodzi. Jeszcze słyszałam, ze na owulacje jest dobry jeszcze dong chai czy coś takiego :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats dlatego też chcę go zakupić bo z moimi wynikami to mam tak pomieszane że sama nie dojdę do tego. Wiem że Castagnus trza brać 90 dni ale od pierwszego dnia cyklu czy obojętnie? Jak nie zaszkodzi to zakupię a wydaje mi się że jednak mam za wysoką tą prolaktynę bo są objawy :/

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nats dlatego też chcę go zakupić bo z moimi wynikami to mam tak pomieszane że sama nie dojdę do tego. Wiem że Castagnus trza brać 90 dni ale od pierwszego dnia cyklu czy obojętnie? Jak nie zaszkodzi to zakupię a wydaje mi się że jednak mam za wysoką tą prolaktynę bo są objawy :/
    Ja zaczelam brać w połowie cyklu. Nic nie ma napisane, ze od 1 dnia :)
    Ja się właśnie zastanawiałam czy mam objawy podwyższonej PRL i niestety tak. Mam trochę problem z piersiami. Robią mi się zawsze przed malpa twarde i takie jakby guzy. Już nieraz miałam USG przez to robione i nigdy nic nie wykazało i teraz sobie myślę, ze ta prolaktyna może byc prxyczyna.

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Jeszcze słyszałam, ze na owulacje jest dobry jeszcze dong chai czy coś takiego :)


    hahahah Dong Quai :) Chai to taka indyjska herbata:)

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ja zaczelam brać w połowie cyklu. Nic nie ma napisane, ze od 1 dnia :)
    Ja się właśnie zastanawiałam czy mam objawy podwyższonej PRL i niestety tak. Mam trochę problem z piersiami. Robią mi się zawsze przed malpa twarde i takie jakby guzy. Już nieraz miałam USG przez to robione i nigdy nic nie wykazało i teraz sobie myślę, ze ta prolaktyna może byc prxyczyna.
    u mnie to samo się robi z piersiami przed @ a prolaktyne mam w normie.. prędzej obstawiałabym progesteron.. chyba On jest za to odpowiedzialny

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahah Dong Quai :) Chai to taka indyjska herbata:)
    Jezuuu weź mi nic nie mów o indyjskich herbatach... kiedyś jak pracowałam jako koordynator i poszłam na spotkanie do dwóch gości w zarządzie osiedlowej wspólnoty, a zaprosili Nas do domu to jeden Pan zaparzył Nam indyjską herbatę.. nie wiem co to była za herbata ale ja po niej nie mogłam skleić zdania... motałam sie, mieszałam... nie umiałam odpowiadać na proste pytania aż współtowarzysze się na mnie dziwnie patrzyli hahaha także uważajcie na indyjskie herbaty! hah

    Karolina2787, Lago, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ja zaczelam brać w połowie cyklu. Nic nie ma napisane, ze od 1 dnia :)
    Ja się właśnie zastanawiałam czy mam objawy podwyższonej PRL i niestety tak. Mam trochę problem z piersiami. Robią mi się zawsze przed malpa twarde i takie jakby guzy. Już nieraz miałam USG przez to robione i nigdy nic nie wykazało i teraz sobie myślę, ze ta prolaktyna może byc prxyczyna.

    Ja na bank mam PMS bo przed @ zawsze ból piersi i ogólne rozdrażnienie, trądzik. W dzień @ mam taki ból brzucha aż całe uda mnie bolą i czasem się zwijam z bólu chociaż teraz i tak jest znośny kiedyś płakałam jak @ przychodziła tak cierpiałam. Co do piersi to ja sądzę że mam podwyższoną prolaktynę bo mam mały wyciek z sutków przy uciśnięciu i to mnie martwi. Dlatego ten Castagnus na ratunek chyba kupię jutro :)

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ