X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahah Dong Quai :) Chai to taka indyjska herbata:)
    Haha no może i to :D
    Mała pomyłka :)

    To mówisz Gaduaaa, ze progesteron?
    Hmm zawsze mi się wydawało, że piersi to prolaktyna :) wypytam gina na wizycie, ale słyszałam że wysoka PRL i niski progestron ida w parze to może ta dwojka mi miesza razem :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Jezuuu weź mi nic nie mów o indyjskich herbatach... kiedyś jak pracowałam jako koordynator i poszłam na spotkanie do dwóch gości w zarządzie osiedlowej wspólnoty, a zaprosili Nas do domu to jeden Pan zaparzył Nam indyjską herbatę.. nie wiem co to była za herbata ale ja po niej nie mogłam skleić zdania... motałam sie, mieszałam... nie umiałam odpowiadać na proste pytania aż współtowarzysze się na mnie dziwnie patrzyli hahaha także uważajcie na indyjskie herbaty! hah


    haha a może tam jakiego ziółka dosypali :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahhahah Gaduaaa moze jakiegos opium Ci sypneli:)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Hahahahahhahah Gaduaaa moze jakiegos opium Ci sypneli:)
    zapachem przypominało jakiś jaśmin... jeny pamiętam tą herbatę jakby to było wczoraj

    Nats, Lago, Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    zapachem przypominało jakiś jaśmin... jeny pamiętam tą herbatę jakby to było wczoraj


    Podaj nazwę chętnie się napiję jak bd miała wnerwa :D

    Lago, Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago,owszem komorka jajowa żyje 12-24godz ale zdolna do zapłodnienia jest tylko okolo 6godz.
    Tak niedawno czytałam.

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane. <3

    A mnie strasznie kłuje w boku, nie mam pojęcia co to jest, jakby kolka, ale to wgl jest możliwe bez jakiegoś wysiłku? :D Masakra. Chyba pójdę do wanny jak mi dziecię padnie. :D

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Lago,owszem komorka jajowa żyje 12-24godz ale zdolna do zapłodnienia jest tylko okolo 6godz.
    Tak niedawno czytałam.

    Oj to mega krotko ;( buuu

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Cześć Kochane. <3

    A mnie strasznie kłuje w boku, nie mam pojęcia co to jest, jakby kolka, ale to wgl jest możliwe bez jakiegoś wysiłku? :D Masakra. Chyba pójdę do wanny jak mi dziecię padnie. :D


    Nie chcialam polubic, z kom pisze :D

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Nie chcialam polubic, z kom pisze :D


    A lub lub przynajmniej widzę, że ktoś jest i czyta moje wypociny :D

    A co do jaja Kasiu dokładnie, mega krótko a tyle kobiet wpada nie chcąc dziecka. To naprawdę jest jak los na loterii, że tak się wstrzelą, i plemniory się przygotują i zmieszczą w tych 6 godzinach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Tak mi tempka zwariowała w tym cyklu że teraz nie wiadomo jak z owulką. Pierwszy cykl z inofem i liczę że wyrówna mi troszkę hormony i wgl troche ponaprawia w moim cyklu, może nie liczę że już teraz od razu w tym także też się nie nastawiam na cuda :) Już lukam żeby zakupić na następny cykl i chyba Castagnusa mi trza
    Ja wczoraj pytałam Ginę o inofem właśnie ale zaleciła mi przy Hashi Ovarin. (Inozytol, Kwas foliowy, Wit.D,Wit.B6,Wit B12 i kwas pantetenowy). Stwierrdziła, że dużo lepiej się wchłania a przy Hashi mogą być z tym problemy. Pewnie też mi tempka zeświruje od niego no ale zobaczymy ;)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D
    Klaudyś GRATULACJE ;D ;D ;D
    Caro bardzo Cię lubię i nic do Ciebie nie mam, ciesze się że jesteś z nami <3
    I żeby było jasne, nie mam nic już do żadnej z Was do kogo co miałam to już powiedziałam ;) Więc żeby nie było- lubię Was wszystkie i wasze towarzystwo ;)
    Wszystkie Was lofciam <3 <3 <3
    Caro wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy <3

    Canti 90, Karolina2787, Nats, Caro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Ja wczoraj pytałam Ginę o inofem właśnie ale zaleciła mi przy Hashi Ovarin. (Inozytol, Kwas foliowy, Wit.D,Wit.B6,Wit B12 i kwas pantetenowy). Stwierrdziła, że dużo lepiej się wchłania a przy Hashi mogą być z tym problemy. Pewnie też mi tempka zeświruje od niego no ale zobaczymy ;)

    Jak na razie tydzień piję inofem także nic powiedzieć więcej nie mogę bo zmian nie widzę jedynie jutro zaczynam testować więc mam nadzieję że wykaże owulkę :) Jakby co to zdawaj relację będziemy na bieżąco co jak u Ciebie z tym a u mnie z tym ;) zawsze to jakaś pomoc na kogo lepiej działa itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Jak na razie tydzień piję inofem także nic powiedzieć więcej nie mogę bo zmian nie widzę jedynie jutro zaczynam testować więc mam nadzieję że wykaże owulkę :) Jakby co to zdawaj relację będziemy na bieżąco co jak u Ciebie z tym a u mnie z tym ;) zawsze to jakaś pomoc na kogo lepiej działa itp.
    ok, pewnie :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki już spadać muszę więc do jutra i mam nadzieję że będziecie tu jeszcze ;) miłego wieczorku i dobrej nocki buziaki ja melduję się jutro rano z tempką :* papa kochane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2016, 20:28

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek wyjdzie tylko na zajęcia, a tu tyle do nadrabiania :P
    Rzeczywiście atmosfera zrobiła się co najmniej taka jaką obecnie mam za oknem - pochmurno, po deszczu i zarazem przed kolejnym deszczem :P
    No ale cóż, jak to się mówi: "co zrobisz, nic nie zrobisz" :P

    hmm, co ja mogłabym powiedzieć w takiej sytuacji?
    Że z jednej strony ja też trochę poczułam się teraz jak "intruz". Przyszłam tu chyba nieproszona, choć wcześniej spytałam o zgodę! :P Ale i tak mam wrażenie, ze moja osoba dużo tu nie wnosi, zaryzykuję mówiąc że chyba nawet nie byłoby przez nikogo zauważone gdybym już tu wcale się nie udzielała. :(
    A szkoda, bo ja Was polubiłam. Dawno nie miałam do czynienia na forum z tak zabawnymi osobami. <3 Najwyżej będe Was tylko podczytywać..

    I w sumie z daleka widać kto się tu lubi a kto niee (jak na każdym forum). I to jest prawda, ze im więcej kobiet ma ze sobą do czynienia tym gorzej. Kobiety są jak te koty, wiecznie na siebie z pazurami. Jak któraś coś przeskrobie, tak nie ma zmiłuj. Wiecznie jest jakaś rywalizacja, zazdrość itd.

    ps. Gadua wpiszesz mnie na listę testerek? Czekam i czekam i widzę, że dalej mnie nie ma :( Jeśli to nie celowe, to wybaczam! <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia dobranoc <3

    Marteczka93 ja nic do Ciebie nie mam, a co do zaproszeń to chodziło o to że my prawie wszystkie znamy się z poprzedniego wątku. A jak stworzyłyśmy ten, to dziewczyny "ściągałyśmy tutaj" (zapraszałyśmy).
    Kochana każda z nas coś tutaj wnosi. Nawet jak się mało udziela. Zostań z nami. Też Cię bardzo lubimy <3 Naprawdę nie chciałam żadną z Was urazić, napisałam to do konkretnej osoby, nie do Was. Przepraszam jeśli odebrałyście to inaczej :(
    To nie chodzi o to że ktoś coś przeskrobie, bo każdemu zdarza się coś napisać co innej nie spasuje, ale zdarzają się takie sytuacje, że słowa jednej osoby naprawdę mogą zaboleć... Zresztą nieważne...

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka ogromne sorry!!!!!! Podaj datę i jutro rano cie wrzucę na listę :) ok?? Przepraszam jeszcze raz mam nadzieję że się nie gniewasz ;)

    Marteczka93, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka to miłe, dziękuję. Wystarczyło na tyle, że nie będę chciała odchodzić <3 no chyba że reszta mnie wygoni :P
    I jasne, ze rozumiem co masz na myśli, inaczej bym nie polubiła twojego wcześniejszego długiego posta - w końcu są pewne granice wytrzymałości :P Ale nie da się ukryć, ze tak jest miedzy kobietami i nie tylko na forum, ale ogólnie w życiu codziennym..

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 maja 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa nie gniewam się <3
    Jakże wspaniała data - 13 maja w piąteczek :D

    Gaduaaa, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ