X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ej ja szczerze mówiąc też mam takiego swojego Lucka :D Czarne włosy, czarne oczy... no może kaloryfera brak, ale i tak jest najcudowniejszy na świecie. Bo mój <3 :D

    A co do forum, dobrze jest móc znowu rozmawiać o sprawach starań a nie ciąż. :) Oczywiście cieszę się mega szczęściem lasek itd, sama już jestem mamą ale po to wydaje mi się, że twórcy serwisu zrobili podział na różową i fioletową stronę żeby każdy znalazł coś dla siebie. :)
    dokładnie tak !! brawo dla tej Pani bez wąsa :)
    podzielam zdanie :)

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie mam pojęcia :) a chcesz mnie mieć? to Cu priv wyślę

    Jak zbanują ovu to będzie chociaż jakiś kontakt haha :-D A poza tym, to fajnie jest zobaczyć kogoś kogo się czyta ;-)

    zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Jak zbanują ovu to będzie chociaż jakiś kontakt haha :-D A poza tym, to fajnie jest zobaczyć kogoś kogo się czyta ;-)
    przyjmij zaproszenie do przyjaciół bo inaczej nie mogę wysłać Ci wiadomości :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    przyjmij zaproszenie do przyjaciół bo inaczej nie mogę wysłać Ci wiadomości :)

    Gotowe ;-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hi hi myślałam że masz ciemne włosy... czarne ;) tak sobie wyobrażałam :)

    zapachmalin, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę żeby jakaś dziwna sytuacja wyniknęła z tego itd, ja na serio nie mam nic do dziewczyn, którym się udało ale powoli robi mi się po ludzku przykro i smutno kiedy ja dostałam @, albo mam rozkminę dotyczącą owu itp, a dookoła czytam tylko o wymiotach, uciskach, serduszkach, usg, objawach itd itp. I to kompletnie nie chodzi o zazdrość czy coś. Po prostu, dziewczyny które są w tej sytuacji mają swoje wątki i swoje tematy żeby swobodnie dzielić się spostrzeżeniami, uwagami, pytaniami nie raniąc tych, które ciągle walczą. A ja osobiście właściwie czytałam ostatnio też nasz wątek ale zupełnie straciłam ochotę by coś napisać. No bo co? O czym? Ja nie jestem w tej sytuacji więc niby jak mam się wypowiadać? Zostało tylko czytać i się w duchu wkurzać.


    Amen, sorki za wywód.
    Tak czy inaczej, niech dziewczynom idzie szybko i bezproblemowo całe 9 miesięcy ale ja spałzuje póki co pisanie o tym. I wydaje mi się też troszkę, osobiście, że same powinny wpaść na to, że chyba jednak coś nie halo. Ale to tylko moje, subiektywne zdanie.


    peace and love, kocham wszystkich :D ^_^

    Karolina2787, Caro, Nats, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro a to Twój naturalny kolor? farbowałam się kiedyś na taki miedziany rudy.. mega mi się podobał... i nadal bym na taki farbowała gdyby nie to że rude farby szybko płowieją.. tracą blask i moc po 2 tyg....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nie chcę żeby jakaś dziwna sytuacja wyniknęła z tego itd, ja na serio nie mam nic do dziewczyn, którym się udało ale powoli robi mi się po ludzku przykro i smutno kiedy ja dostałam @, albo mam rozkminę dotyczącą owu itp, a dookoła czytam tylko o wymiotach, uciskach, serduszkach, usg, objawach itd itp. I to kompletnie nie chodzi o zazdrość czy coś. Po prostu, dziewczyny które są w tej sytuacji mają swoje wątki i swoje tematy żeby swobodnie dzielić się spostrzeżeniami, uwagami, pytaniami nie raniąc tych, które ciągle walczą. A ja osobiście właściwie czytałam ostatnio też nasz wątek ale zupełnie straciłam ochotę by coś napisać. No bo co? O czym? Ja nie jestem w tej sytuacji więc niby jak mam się wypowiadać? Zostało tylko czytać i się w duchu wkurzać.


    Amen, sorki za wywód.
    Tak czy inaczej, niech dziewczynom idzie szybko i bezproblemowo całe 9 miesięcy ale ja spałzuje póki co pisanie o tym. I wydaje mi się też troszkę, osobiście, że same powinny wpaść na to, że chyba jednak coś nie halo. Ale to tylko moje, subiektywne zdanie.


    peace and love, kocham wszystkich :D ^_^
    and extasy ! hahahahaha



    co racja to racja, ja też nic do nich nie mam.. uwielbiam nad wyraz Sylwuś i razem z nią przżywam i przeżywałam każdy objaw i usg :)
    ale ostatnio jakoś tak jakby nie wszyscy poczuli umiar :)
    no trudno..
    ale i też mnie i wiem że nie tylko mnie zabolało kila razy zlanie ciepłym moczem...
    zawsze starałam się.. i staram odpisać każdemu na tyle ile potrafię.. i w zasadzie oczekuje tego samego.. i nie lubię sie narzucać i wypraszać uwagi....
    ale to takie tylko moje odczucia :)
    a i szczerze? bardzoooo szczerze?? to troszkę poirytowało mnie takie wpadanie dziewczyn które nie były z nami cały czas... codziennie itd tylk se wpadły , potem się np nie odzywały i nagle są w ciaży i ooo super! mamy się cieszyć...
    nie umiałam...

    zapachmalin, Nats, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hi hi myślałam że masz ciemne włosy... czarne ;) tak sobie wyobrażałam :)

    Czarne? O jaaa. Bo ja taka czarna owca chyba ;-) hahaha. Mój naturalny to ciemny blond, a ogólnie to je farbuje. Na taki właśnie miedziany, karmelowy. Mimo, że myje włosy codziennie to jakoś się trzymają. Chyba trwałość zależy głównie od włosów :-) A Ty, to cała Ty :-) Uśmiechnięta, fajna babka, taka sobie Ciebie wyobrażałam :-D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko obiecuję Tobie jak i wszystkim tu obecnym dziewczynkom że gdy ja zafasolkuję przeniosę się na fioletową stronę, sama i bez proszenia ale oczywiście bd Was odwiedzać :) <3

    Gaduaaa, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się! Serio! Bo jakoś tak... detektor tętna płodu mnie rozwalił a potem było coraz gorzej :) A co do nowych to dokładnie to samo pomyślałam. Napisały dwie wiadomości i zniknęły a potem wracają i poematy walą bo się udało. Super, gratki, ale to nie ta strona. :) Ot, przemyślenia w godzinie szczerości :P <3 :D

    Karolina2787, Gaduaaa, Caro, Nats lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko obiecuję Tobie jak i wszystkim tu obecnym dziewczynkom że gdy ja zafasolkuję przeniosę się na fioletową stronę, sama i bez proszenia ale oczywiście bd Was odwiedzać :) <3
    wiesz co... to chyba chodzi o umiar...
    wiesz badźmy sobie w ciąży.. i one niech bedą w ciąży... miejmy kontakt... ale rozmawiajmy z tymi co się starają o staraniach a z tym co się w ciąży o ciąży... ale wszystko w granicach umiaru...
    a nie na wątku dla starających rozmawiać tylko o ciąży bez zwracania uwagi na tych którzy zostali

    Karolina2787, zapachmalin, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Czarne? O jaaa. Bo ja taka czarna owca chyba ;-) hahaha. Mój naturalny to ciemny blond, a ogólnie to je farbuje. Na taki właśnie miedziany, karmelowy. Mimo, że myje włosy codziennie to jakoś się trzymają. Chyba trwałość zależy głównie od włosów :-) A Ty, to cała Ty :-) Uśmiechnięta, fajna babka, taka sobie Ciebie wyobrażałam :-D
    to się cieszę że Ciebie nie rozczarowałam hehehe

    Caro, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina! To tyczy się każdej z nas, ale to każda z nas sama powinna wiedzieć. Oczywiście w przypadku zawiązanych przyjaźni jak najbardziej, rozmawiajcie prywatnie o wszystkim, jeśli obie tego chcecie, bez względu na to czy obu się udało, ale tutaj jednak... dziwnie tak. Wiadomo, cześć co słychać, tak i tak się czuje, ten i ten tydzień, wszystko ok, lub nie daj Boże nie ok, ale ot takie ludzkie napisanie i tyle. A nie tysiąc wiadomości o tym co mi się wydaje i czy też tak mam. To mnie wgl najbardziej rozwala. Ciągłe porównywanie objawów. Jak można porównywać objawy ciąży na forum kobiet, które dopiero próbują zajść? No i dochodzimy do momentu, w kótrym profil się trochę zmienił. :) tyle. :P

    Gaduaaa, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka i gaduaaa The best potraficie ubrać to w słowa lepiej niż kto kolwiek :) ja stoję za Wami murem i co do słowa się zgadzam :) <3 ale ten wątek i temat należy do nas kochane tylko do nas starających :)

    zapachmalin, Nats, Gaduaaa, Caro lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ogólnie strasznie dużo gadam więc to chyba wpisane w zawód chcąc nie chcąc, że pierdziele ciągle o tym samym :D
    Ale jestem z Wami całym serduchem! <3 :D


    Póki co uciekam bo Mężuś już z monopoly na mnie czeka :) Miłego wieczorku Dziewczynki :) :D <3

    Gaduaaa, Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    ja ogólnie strasznie dużo gadam więc to chyba wpisane w zawód chcąc nie chcąc, że pierdziele ciągle o tym samym :D
    Ale jestem z Wami całym serduchem! <3 :D


    Póki co uciekam bo Mężuś już z monopoly na mnie czeka :) Miłego wieczorku Dziewczynki :) :D <3
    i wzajemnie :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego Malinko <3 i do spisanka

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się chyba uzależniłam od termometru...
    dwa dni nie mierzyłam.. bo się na niego obraziłam.. ale muszę go przeprosić heh

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina! Dużo nieruchomości, domków i hoteli :-) Uwielbiam Monopoly <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ