Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Mój narzeczony pojechał na 2 dniowy wieczór kawalerski także czeka mnie samotny weekend. Nie spałam sama chyba od roku :P

    jesooooo jak ja bym chciala miec kilka nocy dla siebie. Dzis sie obudzilam o 4, a tam piesu miedzy nogami moimi, a stary centralnie nosem przycisniety do mojego policzka. A wyro mamy 2x2. Jeszcze troche i bym spadla....

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętasz jak ja tak chrychalam? Ze 3tyg mnie meczylo i w koncu zap płuc i antybiotyk byl potrzebny. Wiem ze akurat teraz masz ciężki okres ale bez lekarza raczej sie nie obejdzie :/

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    jesooooo jak ja bym chciala miec kilka nocy dla siebie. Dzis sie obudzilam o 4, a tam piesu miedzy nogami moimi, a stary centralnie nosem przycisniety do mojego policzka. A wyro mamy 2x2. Jeszcze troche i bym spadla....
    Heheh no to niezła ekipa :D Ale łóżko konkretne macie,
    My zawsze się do siebie w nocy kleimy, kiedyś za studenta nawet na takim pojedynczym się bez problemu zmieściliśmy i było nam wygodnie.

    Gizmo lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wybiorę się ale dopiero w poniedziałek wtorek jak mąż wróci do domu. Nie mam jak wcześniej. Zrobię sobie ino nie mam szałwi mam tylko mięte i zioła na rewolucje żołądkowe :D to co? :D hihi. muszę sobie jakoś rozrzedzić to gówno bo się uduszę, przysięgam. I tak się dziwię, że małego nie budzę jak się tak tłuczę :P

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Heheh no to niezła ekipa :D Ale łóżko konkretne macie,
    My zawsze się do siebie w nocy kleimy, kiedyś za studenta nawet na takim pojedynczym się bez problemu zmieściliśmy i było nam wygodnie.


    za studenta, to i w 3 osoby na pojedynczym sie spalo, hahahhahah
    no na starosc lubimy wygode, a jak sie poklucimy to kazdy idzie na swoj koniec, hahahhhaha tylko z kupnem poscieli jest problem:)

    zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsik powiadasz ze na lyzeczke spicie?? Uwielbiam tak spac :P

    Malina nawet z samej wody i soli zrób parówkę

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No wybiorę się ale dopiero w poniedziałek wtorek jak mąż wróci do domu. Nie mam jak wcześniej. Zrobię sobie ino nie mam szałwi mam tylko mięte i zioła na rewolucje żołądkowe :D to co? :D hihi. muszę sobie jakoś rozrzedzić to gówno bo się uduszę, przysięgam. I tak się dziwię, że małego nie budzę jak się tak tłuczę :P


    Malina a masz w chacie jakas aspiryne? Ja zawsze zawijam sie w kokon i lykam ich kilka na rozgrzanie. Przechodzi po 2 dniach, ale pizamy to ze 2 razy w ciagu nocy zmieniam. Serio, zebys sie nie nabawila czegos zlego....czosnek jedz z chlebem!!!

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzę, że tematy Greya :D
    Ja np uwielbiam Greya, przeczytałam 3 części chyba w 3-4 dni (tak mnie to wciągnęło) + obejrzałam film i nie mogę się doczekać kolejnej części :P
    Ale uważam, że co jak co ale taka umowa (zapomniałam ten skrót) nie sprzyja trwałości małżeństwa. Jak dla mnie to czysty absurd. Ale to również tylko moje zdanie. :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    za studenta, to i w 3 osoby na pojedynczym sie spalo, hahahhahah
    no na starosc lubimy wygode, a jak sie poklucimy to kazdy idzie na swoj koniec, hahahhhaha tylko z kupnem poscieli jest problem:)
    Tez mam spore wyrko ale 1/4 go zajmujemy. I identico przy cichych dniach :D każdy ma swój brzeg.
    Kołdrę nowa musze kupic bo chyba po praniu sie deko skurczyla haha

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Oo widzę, że tematy Greya :D
    Ja np uwielbiam Greya, przeczytałam 3 części chyba w 3-4 dni (tak mnie to wciągnęło) + obejrzałam film i nie mogę się doczekać kolejnej części :P
    Ale uważam, że co jak co ale taka umowa (zapomniałam ten skrót) nie sprzyja trwałości małżeństwa. Jak dla mnie to czysty absurd. Ale to również tylko moje zdanie. :)
    Obejrzyj film Sekretarka :P

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    za studenta, to i w 3 osoby na pojedynczym sie spalo, hahahhahah
    no na starosc lubimy wygode, a jak sie poklucimy to kazdy idzie na swoj koniec, hahahhhaha tylko z kupnem poscieli jest problem:)


    wiem coś o tym :D My mamy 2x2,2 :D haha. Ma to swoje plusy i minusy zdecydowanie. :) :D

    Gizmo, Lago lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Natsik powiadasz ze na lyzeczke spicie?? Uwielbiam tak spac :P

    Malina nawet z samej wody i soli zrób parówkę

    Najlepsza pozycja do spania ever :D
    My takiego wielkiego łoża jeszcze nie mamy, ale może kiedyś :)

    Gizmo lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy mniejsze bo chcę sobie sypialnię zrobić i mi miejsca braknie inaczej :D hahahaha.
    Muszę zrobić tą parówkę bo oszaleje. Aspiryny nie mam i nie biorę- nie mogę. Ale mam jakiś paracetamol jeszcze :) Tylko, że ja nie mam temperatury. :|
    Yh, mnie właściwie nic nie jest poza tą zalegającą flegmą. :/

    Lago lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina - uwielbiam pudelka hahah

    Widzę że zescie się tu rozbestwily szalone.. Ja też czytałam wszystkie części Greya i oglądałam film.. No i fajne były te trzy części tylko ta ostatnia przeslodzona i przekolorowana.. Polecam Ollivie Cunnig i jej sage sinners on tour.. Kozak erotyk!! Heh

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    My chcemy mniejsze bo chcę sobie sypialnię zrobić i mi miejsca braknie inaczej :D hahahaha.
    Muszę zrobić tą parówkę bo oszaleje. Aspiryny nie mam i nie biorę- nie mogę. Ale mam jakiś paracetamol jeszcze :) Tylko, że ja nie mam temperatury. :|
    Yh, mnie właściwie nic nie jest poza tą zalegającą flegmą. :/
    Dużo pij i faktycznie inhalacje lub parówki z byle czego.. rozrzedza ci wydzieline.. nie masz soli fizjologicznej?

    Gizmo lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    My chcemy mniejsze bo chcę sobie sypialnię zrobić i mi miejsca braknie inaczej :D hahahaha.
    Muszę zrobić tą parówkę bo oszaleje. Aspiryny nie mam i nie biorę- nie mogę. Ale mam jakiś paracetamol jeszcze :) Tylko, że ja nie mam temperatury. :|
    Yh, mnie właściwie nic nie jest poza tą zalegającą flegmą. :/
    A może Ty alergie masz i tak zatkana jestes???
    Zamiast apapu bym syrop małego wypila jakis ibufen czy cos przeciwzapalnego. Albo czysta fleganine z 15ml dwa razy dziennie i tylko do godz 16

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Dużo pij i faktycznie inhalacje lub parówki z byle czego.. rozrzedza ci wydzieline.. nie masz soli fizjologicznej?


    a mam, we flaszeczkach takich małych, dla małego kiedyś do przemywania miałam :D

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie pij tej soli :D inhalacje z niej zrób

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A może Ty alergie masz i tak zatkana jestes???
    Zamiast apapu bym syrop małego wypila jakis ibufen czy cos przeciwzapalnego. Albo czysta fleganine z 15ml dwa razy dziennie i tylko do godz 16


    ja wiem wiem, pije flavamed bo mam i do 19 bo ja późno spać chodzę. Ale mam do tego mucosolvan tabletki raz dziennie i do ssania jakieś i gówno to daje. :/ wrrrr.

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    a mam, we flaszeczkach takich małych, dla małego kiedyś do przemywania miałam :D
    No to najlepiej tym się inhalowac,skoro masz sól fizjologiczna to.masz pewnie neubulizator

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ