Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Albo czysta fleganine z 15ml dwa razy dziennie i tylko do godz 16


    ej Gizmek a co chodzi z ta 16? Bo ja staremu ostatnio ACC Optima dawalam o 19, a dzis w aptece kupowalam Flegamine i tez babka mowila "tylko do 17 prosze pic"

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    ja wiem wiem, pije flavamed bo mam i do 19 bo ja późno spać chodzę. Ale mam do tego mucosolvan tabletki raz dziennie i do ssania jakieś i gówno to daje. :/ wrrrr.
    Mucodolvan mi kazali brać dwie tabletki na raz trzy razy dziennie. Ale ja je polykac miałam a nie ssac

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flegamina jest wykrztuśna. Nie bierze się pod wieczór bo będzie źle się spało będzie dusił kaszel :)

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ej Gizmek a co chodzi z ta 16? Bo ja staremu ostatnio ACC Optima dawalam o 19, a dzis w aptece kupowalam Flegamine i tez babka mowila "tylko do 17 prosze pic"
    Flegamina ma chyba opóźniony zapłon i jak po 16-17 to wypijesz to w nocy pluca możesz zaczac w trakcie snu wypluwac. :D

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Mucodolvan mi kazali brać dwie tabletki na raz trzy razy dziennie. Ale ja je polykac miałam a nie ssac


    no przeca napisałam,że ja też. mam mucosolvan I do ssania :D to jako inne :D hahahaha. I mi kazali raz tylko :P kurna idę ogarnąć tą inhalację.

    Ps. Nie Gadi nie mam takich wypasów. Natomiast mam tubę do podawania wziewów ponieważ raz musiałam dziecku podawać (łącznie jakieś 5 razy) więc musiałam ponad stówkę zainwestować :D

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po inhalacjach najlepiej jest plecy wyklepac porządnie żeby wydzielina ktora sie rozrzedzi łatwo sie oderwala. No i lepiej nie jesc przed inhalacjami.

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to luuuuzik, bo ja staremu daje na rozrzedzenie plemniorow

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdyle, ale Wy laski obcykane jestesce w tych klimatach....

    Gizmo, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlugo juz mu dajesz? Nie kaszla Ci ojczulek? :D

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja pierdyle, ale Wy laski obcykane jestesce w tych klimatach....
    Mówiłam ze wiedze medyczna i nt lekow posiadam. Dwóch alergikow mam w domu. Troje dzieci odchowane :P ogrom badan, pobytów w szpitalach robi swoje :D

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z rodziny pielęgniarskiej pochodze. Aby ojciec nie robił w szpitalu, przyjęcia do kostnicy byly to mu matka powiedziala ze oddzielny talerz i sztućce bedzie miał :D

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Dlugo juz mu dajesz? Nie kaszla Ci ojczulek? :D

    hahahhaha nie, bo on to pije tylko w czasie ovu. Acc Optima dzis nie bylo to babka mi Flegamine dala.....zoaczymy

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Z rodziny pielęgniarskiej pochodze. Aby ojciec nie robił w szpitalu, przyjęcia do kostnicy byly to mu matka powiedziala ze oddzielny talerz i sztućce bedzie miał :D


    o masakra, hahahahhahhaahahahhaahah

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zobaczysz ze zwykla stara flegamina pomoże. Tych lekow sie tyle namnozylo teraz na rynku, nazw nowych od groma a moim zdaniem najlepsze stare leki. Np z antybiotykow na bazie ampicyliny. Żadne apapy tylko pyralgina. Itepe itede

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczęście nie mam problemu z łóżkiem. Bo na jakim bym nie spala, to i tak mam prawie całe łóżko dla siebie. Gorzej ma mój mężulek, bo praktycznie za każdym razem budzi się tylko jednym pośladkiem na łóżku i bez kołdry :P haha :P
    Chociaż ostatnio nie powiem, bo się poprawiam pod tym względem i zajmuję już mniej miejsca niż wcześniej. :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    I zobaczysz ze zwykla stara flegamina pomoże. Tych lekow sie tyle namnozylo teraz na rynku, nazw nowych od groma a moim zdaniem najlepsze stare leki. Np z antybiotykow na bazie ampicyliny. Żadne apapy tylko pyralgina. Itepe itede


    no cos w tym jest, chociaz ja sie nie znam bo nie bylo potrzeby korzystania. Obys miala racje z ta Flegamina....
    id spac babki, bo oczy sie kleja, Jutro obowiazkowo widzimy sie z kawa:) Pa!

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Ja na szczęście nie mam problemu z łóżkiem. Bo na jakim bym nie spala, to i tak mam prawie całe łóżko dla siebie. Gorzej ma mój mężulek, bo praktycznie za każdym razem budzi się tylko jednym pośladkiem na łóżku i bez kołdry :P haha :P
    Chociaż ostatnio nie powiem, bo się poprawiam pod tym względem i zajmuję już mniej miejsca niż wcześniej. :P
    Poczekaj jak brzuszek sie pokaze :D wtedy calkiem męża wydelegujesz na kanapę w salonie :D

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na suchy i mokry kaszel polecam syrop Herbapect. Na wykrztuszenie też jest dobry :)

    Gizmo lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa Lago :-* spokojnej nocy oby fala Cie nie zalała ;)

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    A na suchy i mokry kaszel polecam syrop Herbapect. Na wykrztuszenie też jest dobry :)
    O tak. Ziolowe leki tez sa fajne.
    A co sadzicie o homeopatii??

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ