Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Jade na Sor. Ali rękę w lancuchy wpierdzielila. Palcami nie rusza.


    Jeny a co się stało?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Jade na Sor. Ali rękę w lancuchy wpierdzielila. Palcami nie rusza.

    Oby nic poważnego :/

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Co do Caro to wiem, Gaduę obserwuję cały czas :P ale co do wątku że szpiegi są to chyba wkręcasz co? :P
    nie ;) nie wkręca :P

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Gizmo mam nadzieję że to nic poważnego i na strachu się skończy ;)


    słuchajcie ja ledwo żyję... chłopaki wyciągneli mnie dziś na wycieczkę w góry.. i wdrapywaliśmy się na szczyt... godzinę i 40minut... dla mnie to wyczyn... na prawdę ledwo żyję..

    zapachmalin, Posok82 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie ;) nie wkręca :P

    A kto? Co i jak? Piszcie bo ciekawam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ebfa6d748f1.jpg

    Piłyście takie cudo? Kupiłam dziś w Auchan z ciekawości i teraz popijam hehe co prawda piwa to nie przypomina ale jako soko coś tam ujdzie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2016, 21:00

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ebfa6d748f1.jpg

    Piłyście takie cudo? Kupiłam dziś w Auchan z ciekawości i teraz popijam hehe co prawda piwa to nie przypomina ale jako soko coś tam ujdzie :D

    piwo z bananem i jeszcze kogut wśród piw? no nie mnie się wszystko z jednym kojarzy :P

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Boże Gizmo mam nadzieję że to nic poważnego i na strachu się skończy ;)


    słuchajcie ja ledwo żyję... chłopaki wyciągneli mnie dziś na wycieczkę w góry.. i wdrapywaliśmy się na szczyt... godzinę i 40minut... dla mnie to wyczyn... na prawdę ledwo żyję..

    wdrapanie godzina i 40min a ile trwało zejście ;)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    wdrapanie godzina i 40min a ile trwało zejście ;)
    teraz mój mówi że wejście i zejście to było godzinę i 40min...
    szczyt trochę onad 700 metrów .. dla mnie to na prawdę wyczyn haha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    piwo z bananem i jeszcze kogut wśród piw? no nie mnie się wszystko z jednym kojarzy :P


    Taaaak? A z czym Ci się kojarzy :P

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kondycja u mnie zerowa....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    teraz mój mówi że wejście i zejście to było godzinę i 40min...
    szczyt trochę onad 700 metrów .. dla mnie to na prawdę wyczyn haha

    liczy się każda aktywność a zdobywanie szczytów to jest to co lubię :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Taaaak? A z czym Ci się kojarzy :P

    haha no cóż jestem teraz w takim momencie cyklu że tylko jedno mi w głowie i ciągle mi mało :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    liczy się każda aktywność a zdobywanie szczytów to jest to co lubię :)
    Poważnie? Ja nie lubię chodzić po górach.. Ale niestety jak mam 3 chłopów w domu to moja siła przebicia niestety jest nikła.. Hehe

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Poważnie? Ja nie lubię chodzić po górach.. Ale niestety jak mam 3 chłopów w domu to moja siła przebicia niestety jest nikła.. Hehe

    to współczuję, ja góry uwielbiam i na szczęście mój też uwielbia.... o kurcze jak my dawno nie byliśmy w górach trzeba będzie coś na urlop wymyślić :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    haha no cóż jestem teraz w takim momencie cyklu że tylko jedno mi w głowie i ciągle mi mało :P


    hehe no w sumie tak :D to działaj tam działaj bo ja na ten cykl wgl nie liczę. Z resztą już by coś się działo jakby miało zwiastować a tu nic. Gaduaaa ale Twój wykres mmmmm :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe no w sumie tak :D to działaj tam działaj bo ja na ten cykl wgl nie liczę. Z resztą już by coś się działo jakby miało zwiastować a tu nic. Gaduaaa ale Twój wykres mmmmm :D
    Moje wykresy z reguły są mmmmm a potem @ jest mmmmm hahaha

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe no w sumie tak :D to działaj tam działaj bo ja na ten cykl wgl nie liczę. Z resztą już by coś się działo jakby miało zwiastować a tu nic.

    Działam :D oby tylko druga połówka była przygotowana na maraton :P

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa mam nadzieję że tym razem będzie inny niż zwykle i pokaże nam to czego oczekujemy czyli zielonego groszunia 3 mam kciuki za to bardzo mocno!!!

    Posok82 najlepiej nic nie mów bo faceci wolą o tym nie wiedzieć że mają się spisac bo zazwyczaj zawalają :D hehe także lepiej na luziku go weź ;)

    Posok82, Gaduaaa lubią tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina <3

    Gizmo, jejka mam nadzieję, że z Ali to nic poważnego.. Bo zabrzmiało groźnie to co napisałaś.. :-/

    Gaduaaa, ja uwielbiam góry a za mój Małż woli morze. Hehe. Taki nierówny podział, ale podróż poślubna była w góry ;-) W ogóle uwielbiam wycieczki piesze, wspinanie, te widoki.. O jaaa. W górach zostawiłam moje serce już za dzieciaka :-P

    Posok, działaj, działaj ogiń w szopie musi być B-)

    Posok82, Gaduaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 360 361 362 363 364 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ