Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats a tych pojemników na mocz to chyba wszystkich od razu nie :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Nats a tych pojemników na mocz to chyba wszystkich od razu nie :)
    miało byc nie napełnisz :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Nats a tych pojemników na mocz to chyba wszystkich od razu nie :)
    Nie. Na jutro tylko jeden, ale wolę mieć w zapasie :)

    3500 g 54 cm <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem głodna ale na obiad to jeszcze za wcześnie :P

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Jestem głodna ale na obiad to jeszcze za wcześnie :P
    Ja właśnie postawiłam rosolek. Kupiłam świeże warzywa na targu i zaczyna już pyrkac powoli :)
    A później fasolka szparagowa z bułką tartą, jajko sadzone i ziemniaczki młode :)

    Posok82, nick nieaktualny, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo fasolka jak dawno nie jadałam :) no ja na razie muszę się zapchać jakimś jogurtem czy czymś w tym stylu:)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej rusałki.

    Wczoraj udało się pobiegać wreszcie. Bo u mnie tak jak u Ciebie Lago.. Zawsze deszcze i itp stoją na przeszkodzie.
    Ze mnie to żadna sportsmenka. Postanowiłam na początku maja biegać i do tej pory przebieglam się może z 5 razy :)
    Gaduaaa może lepiej zadzwoń na infolinię Wizz i powiedz ze chcesz anulować transakcje. 3 biletów na ten sam lot dla jednej osoby nie potrzebujesz :) Mój chłop miał dokładnie taki sam problem kiedyś i nie z bankiem tylko z linią lotniczą musiał załatwiać :/
    Apropo wykresów spadków temp itp... To właśnie dlatego przestałam prowadzić wykres. Za duże obciążenie mózgu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 11:54

    Lago lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najtrudniejsze to zacząć biegać i mobilizować się do tego, czasem to w grupie raźniej, ja np. od jakiegoś czasu z koleżanką z kijkami pomykamy - nordic walking, ale muszę przyznać że samemu w życiu by mi się nie chciało :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubie biegac, bo mam za duze cyce, hahahhaha dochodzilo do tego, ze nawet 2 staniki sportowe zakladalam, ale i tak skakaly.....

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Ja nie lubie biegac, bo mam za duze cyce, hahahhaha dochodzilo do tego, ze nawet 2 staniki sportowe zakladalam, ale i tak skakaly.....

    to pozostają sporty "nieskaczące" może joga?

    Lago lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja koleżanek do biegania nie mam, ale nawet jakbym miała to wolę i tak sama, przynajmniej mam czas się wyciszyć i pomyśleć.
    Mnie cycki nie przeszkadzają w bieganiu. Bo mam lekki deficyt w tym temacie :D
    Przez tą Luteine to żreć mi się chce non stop. I boję się że przez to będę musiała więcej biegać :)

    Gizmo, Posok82, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    to pozostają sporty "nieskaczące" może joga?


    a wiesz ze ostatnio coraz bardziej o tym mysle i szukam jakichs zajec? Nie dosc ze to gimnastyka to jeszcze wyciszenie i spokoj ducha. Boje sie tylko, ze wyrzyciliby mnie z zajec bo ja sie ze wszystkiego chichram a tam trzeba zachowac powage. Chyba najpierw w domu sprobuje i jak mi sie spodoba, to wtedy na zajecia.

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    Ja koleżanek do biegania nie mam, ale nawet jakbym miała to wolę i tak sama, przynajmniej mam czas się wyciszyć i pomyśleć.
    Mnie cycki nie przeszkadzają w bieganiu. Bo mam lekki deficyt w tym temacie :D
    Przez tą Luteine to żreć mi się chce non stop. I boję się że przez to będę musiała więcej biegać :)

    ja mam kumpele co ciagle sie odchudza i chce zebym z nia a to na fitnes szla, a to na rower, a to na kije....no ale ona ciagle gada i to w dodatku narzeka, wiec mysle ze po 5 minutach mialabym dosc. JAk sport, to tylko w pojedynke

    Posok82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja mam kumpele co ciagle sie odchudza i chce zebym z nia a to na fitnes szla, a to na rower, a to na kije....no ale ona ciagle gada i to w dodatku narzeka, wiec mysle ze po 5 minutach mialabym dosc. JAk sport, to tylko w pojedynke
    haha to musi być osoba przy której czujemy się dobrze i nas nie wkurza bo inaczej np. jadąc rowerem można by takiej osobie krzywdę zrobić ze złości, sport to ma być przyjemność :P

    Lago lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a wiesz ze ostatnio coraz bardziej o tym mysle i szukam jakichs zajec? Nie dosc ze to gimnastyka to jeszcze wyciszenie i spokoj ducha. Boje sie tylko, ze wyrzyciliby mnie z zajec bo ja sie ze wszystkiego chichram a tam trzeba zachowac powage. Chyba najpierw w domu sprobuje i jak mi sie spodoba, to wtedy na zajecia.
    mam kumpele która chodzi na jogę i powiedziała że dużo zależy od prowadzącego i podobno jak już się zaangażujesz to coś daje, ale jak zaczęła mi mówić o "podwijaniu kości ogonowej" to wymiękłam :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....a za dzieciaka to czlowiek mial tyle ruchu, ze nawet sie nie myslalo o dodatkowych zajeciach sportowych. JA teraz to nawet nie wiem czy dotkne rekami do podlogi bez zginania kolen..boje sie sie cos chrupnie, jhahahhahahahaa

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja długo "nic nie robiłam" ale wzmożoną aktywność wymusił mój pieseł, teraz praktycznie codziennie chodzę z nim do lasu (ok 5km), sam spacer bardzo dużo mi dal, nawet nie wiedziałam że wyprowadzanie psa poprawi mi kondycję :)

    Lago lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    mam kumpele która chodzi na jogę i powiedziała że dużo zależy od prowadzącego i podobno jak już się zaangażujesz to coś daje, ale jak zaczęła mi mówić o "podwijaniu kości ogonowej" to wymiękłam :)

    no wlasnie to mnie smieszy, hahahahah i ci instruktorzy to naogol jacych nawiedzenie wegetarianie, no ja np medytowac bym nie potrafila, bo zaraz o glupotach bym myslala i w smiech, hahahhahhahah

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej a dlaczego moj post jest podswietlony na rozow?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    który?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ