X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Hej laseczki :)
    udało mi się nadrobić przy porannej Turboowsiance.
    u mnie dziś jakiś skok :)

    Miłego dziona!!


    Czyli tempka wraca do normy po @ i teraz się dopiero zacznie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Czyli tempka wraca do normy po @ i teraz się dopiero zacznie :D

    Dokładnie :D dobrze, że już się skończyła bo M przyjeżdża na weekend ^^
    tylko szkoda, że tydzień przed owulką ale co tam.. i tak będzie fajnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 06:40

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Dokładnie :D dobrze, że już się skończyła bo M przyjeżdża na weekend ^^
    tylko szkoda, że tydzień przed owulką ale co tam.. i tak będzie fajnie


    No będzie <3 hihi to kiedy Ty zazwyczaj masz owulację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg OVF 14-15 dzień chociaż jeszcze ani jeden test na owu mi nie wyszedł
    Wychodzę z założenia że jestem ciapa i po prostu nie umiem ich robić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    wg OVF 14-15 dzień chociaż jeszcze ani jeden test na owu mi nie wyszedł
    Wychodzę z założenia że jestem ciapa i po prostu nie umiem ich robić

    Kochana ja zaczęłam robić testy owu od tamtego cyklu i w tamtym wyszło na to że nie miałam owulacji bo wszystkie testy były ujemne a z godzinami tańczyłam normalnie. W tym cyklu za to pięknie wykazało pozytywny teścik na 12dc :) także nie to że Ty nie umiesz robić tylko trza czasem godziny pozmieniać ja zrobiłam jakoś po 10 i wyszedł pozytywny :) liczę że Tym razem Ci się uda. A jakich testów używasz?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    wg OVF 14-15 dzień chociaż jeszcze ani jeden test na owu mi nie wyszedł
    Wychodzę z założenia że jestem ciapa i po prostu nie umiem ich robić
    A jakie masz te testy? Gdzie kupione w sensie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam na allegro cały pakiet razem z ciążowymi i robgiłam głównie wieczorami w okolicach 18, czasami 21 i zawsze ujemne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kochana ja zaczęłam robić testy owu od tamtego cyklu i w tamtym wyszło na to że nie miałam owulacji bo wszystkie testy były ujemne a z godzinami tańczyłam normalnie. W tym cyklu za to pięknie wykazało pozytywny teścik na 12dc :) także nie to że Ty nie umiesz robić tylko trza czasem godziny pozmieniać ja zrobiłam jakoś po 10 i wyszedł pozytywny :) liczę że Tym razem Ci się uda. A jakich testów używasz?
    dzięki za radę <3 W takim razie w tym cyklu też postaram się je robić we wcześniejszych porach. :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    kupiłam na allegro cały pakiet razem z ciążowymi i robgiłam głównie wieczorami w okolicach 18, czasami 21 i zawsze ujemne


    Ja też mam testy z allegro i kochana radzę Ci o innych porach robić. Ja w tamtym cyklu też wieczorami a tu bach i w tym cyklu po 10 wyszedł także spróbuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja też mam testy z allegro i kochana radzę Ci o innych porach robić. Ja w tamtym cyklu też wieczorami a tu bach i w tym cyklu po 10 wyszedł także spróbuj :)
    <3 <3 <3 tak zrobię :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    <3 <3 <3 tak zrobię :)


    Bd niecierpliwie czekać na rezultaty :)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cosik owulacji nie chce wykryć z temp. No i kurcze nie wiem kiedy do mnie @ przyjdzie

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Szprotka_87 Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry, nie mogę za Wami nadążyć... :) W tygodniu jestem tak zajęta pracą, że nie mam czasu już na pisanie tutaj... :(
    Tylko się pochwalę, że mąż wybiera się w ten piątek na badania - wybraliśmy Invictę i podstawowe badanie nasienia + morfologia na początek. Strasznie cykam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w normie, bo inaczej nie wiem jak zareaguje mój mąż. A to jest ten typ, co ma duże mniemanie o swojej męskości...

    A od jutra urlop i mega długi weekend !!! :D

    Całuski dla Wszystkich, miłego dnia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szprotka_87 wrote:
    Sorry, nie mogę za Wami nadążyć... :) W tygodniu jestem tak zajęta pracą, że nie mam czasu już na pisanie tutaj... :(
    Tylko się pochwalę, że mąż wybiera się w ten piątek na badania - wybraliśmy Invictę i podstawowe badanie nasienia + morfologia na początek. Strasznie cykam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w normie, bo inaczej nie wiem jak zareaguje mój mąż. A to jest ten typ, co ma duże mniemanie o swojej męskości...

    A od jutra urlop i mega długi weekend !!! :D

    Całuski dla Wszystkich, miłego dnia :*

    To super! Na pewno będzie wszystko dobrze 3 mam kciuki! <3

    Szprotka_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szprotka_87 wrote:
    Sorry, nie mogę za Wami nadążyć... :) W tygodniu jestem tak zajęta pracą, że nie mam czasu już na pisanie tutaj... :(
    Tylko się pochwalę, że mąż wybiera się w ten piątek na badania - wybraliśmy Invictę i podstawowe badanie nasienia + morfologia na początek. Strasznie cykam. Mam nadzieję, że wszystko będzie w normie, bo inaczej nie wiem jak zareaguje mój mąż. A to jest ten typ, co ma duże mniemanie o swojej męskości...

    A od jutra urlop i mega długi weekend !!! :D

    Całuski dla Wszystkich, miłego dnia :*

    nie martw się na zapas, wszystko będzie dobrze :)
    a pro po rozmawiałam wczoraj z M a on tak sam z siebie, że jeżeli przez dwa miesiące nic się wyjdzie to zrobi badania. Byłam w szoku...
    faceci też się z tym liczą, że problem może być również po ich stronie

    Szprotka_87 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    A u mnie cosik owulacji nie chce wykryć z temp. No i kurcze nie wiem kiedy do mnie @ przyjdzie
    No faktycznie temp liche póki co.. No ale caly czas czekaj może jeszcze coś die wydarzy

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti no to bravo dla niego :) Ja bd szła z moim w czerwcu bo będzie darmowe to się trochę zaoszczędzi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :D !

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dzień doberek :D !
    heloł Zołzol <3

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    kupiłam na allegro cały pakiet razem z ciążowymi i robgiłam głównie wieczorami w okolicach 18, czasami 21 i zawsze ujemne
    potwierdzam że testy z allegro,ebay,amazona są słabe generalnie...ale da się wyczytać z nich pozytywy...
    i mnie też lepsze kreski wychodziły bardziej około 12 w południe niż wieczorem

    Canti 90 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ