X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    ja zawsze przy podcieraniu widze co w trawie piszczy :D albo w majtach :D
    lykaj Wieska, jest Wiesiek jest zabawa :D

    Jest Wiesiek jest wodospad :P albo kisiel w majtach :p

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    oto mój teścior. 9dc :)
    Póki co negatyw
    13zz60y.jpg

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany... w końcu zobaczyłam jak to ma wyglądać :D Jupiiii....
    bo u mnie zawsze tylko jedna

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    o rany... w końcu zobaczyłam jak to ma wyglądać :D Jupiiii....
    bo u mnie zawsze tylko jedna
    u mnie na owulke za wcześnie :D
    Ale ogólnie liche te kreseczki na testach z allegro ;)

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) witam ponownie.. już po rehabilitacjahch.. dzięki Bogu ostatnie dziś były...
    ale naskrobałyście... ula la...
    szalone :) hehe ale to dobrze, niech wątek się rozwija heh

    rodzice rozmawiali z lekarzem.. operacja ma się odbyć w piątek ze względu na skaczący cukier... więc jednak gdzieś ten Tam U góry czuwa... i słucha :)

    dziękuję Wam z całego serca za wsparcie! jesteście kochane <3

    Nats, Zołza:), Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    cześć :) witam ponownie.. już po rehabilitacjahch.. dzięki Bogu ostatnie dziś były...
    ale naskrobałyście... ula la...
    szalone :) hehe ale to dobrze, niech wątek się rozwija heh

    rodzice rozmawiali z lekarzem.. operacja ma się odbyć w piątek ze względu na skaczący cukier... więc jednak gdzieś ten Tam U góry czuwa... i słucha :)

    dziękuję Wam z całego serca za wsparcie! jesteście kochane <3
    no widzisz kochana, bardzo się cieszę :)
    wszystko będzie dobrze

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaprzę sobie melise i bedę odpoczywać i z Wami pisać :)
    widziałam testy owulacyjne :)
    myślę że jeszcze mu trochę brakuje do pozytywnego.. aczkolwiek jest bardzo dobrze :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa, :)
    super wiadomość! Bardzo się cieszę i wierzę, ze będzie wszystko dobrze. Trzeba być dobrej myśli :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od czwartku czekam, że mój szef łaskawie pojawi się w biurze a ja z uśmiechem na ustach wręczę mu... wypowiedzenie :D
    a ten dziadyga jakby czuł i nic.. nie dzwoni, nie przysyła maili. No nie żyje chyba :P
    a ja już nawet biurko posprzątałam hehe

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    od czwartku czekam, że mój szef łaskawie pojawi się w biurze a ja z uśmiechem na ustach wręczę mu... wypowiedzenie :D
    a ten dziadyga jakby czuł i nic.. nie dzwoni, nie przysyła maili. No nie żyje chyba :P
    a ja już nawet biurko posprzątałam hehe
    ho ho a czemu się zwalniasz? coś mnie ominęło?
    jeśli tak to wybaczcie :) próbowałaam czytać.. i czytałam... szkoda tylko ze nic nie zapamiętałam.. ^_^

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ho ho a czemu się zwalniasz? coś mnie ominęło?
    jeśli tak to wybaczcie :) próbowałaam czytać.. i czytałam... szkoda tylko ze nic nie zapamiętałam.. ^_^
    za miesiąc wyjeżdżam do M bo on w Paryżu siedzi a ja w Wawie i już zmęczeni jesteśmy takim ciągłym lataniem. Poza tym ciężko o groszka jak się widzimy tylko w weekendy :)
    A ponieważ on więcej zarabia ode mnie, to postanowiliśmy, że ja lecę do niego :)

    Zołza:), rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    za miesiąc wyjeżdżam do M bo on w Paryżu siedzi a ja w Wawie i już zmęczeni jesteśmy takim ciągłym lataniem. Poza tym ciężko o groszka jak się widzimy tylko w weekendy :)
    A ponieważ on więcej zarabia ode mnie, to postanowiliśmy, że ja lecę do niego :)
    ale fajnie :)
    U Nas tak było 2 lata temu.. mój poleciał do Irlandii no i po kilku miesiącach dolecieliśmy, bo na odległość to nie życie :)

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    także jakby któraś szukała w Wawce ciepłej posadki w biurze gdzie człowiek bardziej się nudzi niż pracuje to od czerwca do wzięcia ;)

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ale fajnie :)
    U Nas tak było 2 lata temu.. mój poleciał do Irlandii no i po kilku miesiącach dolecieliśmy, bo na odległość to nie życie :)
    i jak było na początku? Już się tam odnalazłaś? Ja się zastanawiam jak się z żabojadami dogadam bo oni za cholerę nie chcą mówić po angielsku

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    i jak było na początku? Już się tam odnalazłaś? Ja się zastanawiam jak się z żabojadami dogadam bo oni za cholerę nie chcą mówić po angielsku
    wiesz co.. ja kiedyś w 2007 roku miałam swój pierwszy epizod w Irlandii kilkumiesięczny, miejsca znałam.. no i mój ma tutaj rodzinę.. teściowie, kuzynostwo.. ja mam przyjaciółkę z lat szkolnych więc nie było źle.. bardzo fajnie mi się tu żyje i mieszka.. i super dla dzieciaków.. zero stresu w szkole itp.. tylko tęsknie za moją rodziną.. to jest najgorsze

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i powiem Ci że wolałabym mieszkać właśnie gdzieś Francja, Niemcy, Holandia, Belgia.. Szwajcaria... bliżej do domu... wsiadasz w samochód i jedziesz...

    A niestety z Irl nie tak łatwo się wydostać. Bilety na samolot uzależnione od sezonu.. drogie.. jeden tylko przewoźnik lata na mojej trasie.. masakra...
    a tak sobie wsiadasz w auto.. paliwo kosztuje tyle samo dla 2 osób co 4 nie patrzysz czy sezon czy nie.. i wsiadasz i jedziesz.. czy ma to trwać 12godz czy 20 to po prostu jedziesz

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti - oooo bedzie Paryz :) ale fajnie :)

    masz racje, zwiazek na odleglosc denerwuje...szczegolnie jak chcecie splodzic dziedzica :D ja do Paryzewa mam chyba 3 godzinki autem - bardzo lubie to miasto :)


    a szef jaki cwaniak :D udaje, ze go nie ma :D

    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    i jak było na początku? Już się tam odnalazłaś? Ja się zastanawiam jak się z żabojadami dogadam bo oni za cholerę nie chcą mówić po angielsku

    haha po angielsku z francuzami? no way ;) najbardziej lubie jak nie wymawiaja "h"
    np. hamburger to jest "amburger" :D


    zapiszesz sie do szkoly jezykowej i dasz rade :)

    Nats, Canti 90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa a jak czesto jestes w PL? takie podroze samolotem dla calej rodziny musza byc strasznie drogie.. :(

    super, ze z dziadkiem lepiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsik - obstawiam owu za niedlugo bo kreska slaba ale jest :D

    za niedlugo to tak kilka dni mysle - bo ja mam takie a potem po kilku dniach czorna prawie jest :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 15:59

    Nats lubi tę wiadomość

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ