X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetkaaa faktycznie masz ta temperaturę bardzo wysoka. Wygląda super :)))

    Karolina, czytałam trochę o tym inofemie i fajnie to wygląda. Jak się nie uda w tym cyklu to może też sobie sprawie. Dawaj na bieżąco znać jakie efekty :)

    Karolina2787, smerfetkaaa lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsik - i jak tam? bylo cicho czy tesciom dalas popalic hahahaha :D

    Karolina - ta temperatura to cholera jest ;) jak spadek - to czlowiekowi smutno albo sie wkurza - przynajmniej mi :D fajna jest tylko, zeby skok bylo widac bo potem czlowiek sie cieszy, cieszy...a w ostatnich dniach sruuuuu. Infolic mozna kupic bez recepty?


    Gaduaaa no tempka nisko - czyli owu bedzie niedlugo? :D

    Milego dnia lasencje
    ja dzisiaj caly dzien udaje, ze pracuje :D

    bo szefunio sie plul troche hyhyhyhy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 08:22

    Nats, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry laseczki :)
    Udało mi się Was nardobić przy porannej kawie.
    Moja tempka zamiast w górę na owulkę to na 36,0 spadła :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 08:28

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Flamingu :)
    Po cichaczu było, ale dzisiaj już wracamy także będzie prawdZiwy ogień w szopie :D

    Miłej "pracy" kochana :D

    rozowyflaming, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats jak tylko zacznę pić to oczywiście bd pisać na bieżąco czy cokolwiek się dzieje ;)

    Flamingu inofolic czy inofem to praktycznie to samo kupiłam ten drugi bo dziewczyny doradziły. Skoro to samo to po co przepłacać a i oczywiście można kupić bez recepty ja kupiłam przez aptekę internetową i na prawdę o wiele taniej wyszło za inofem a skład identyczny co inofolic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2016, 08:40

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :)
    A ja nie ogarniam mojego wykresu i się z nim pokłóciłam. Nie daje się mi poukładać to niech spada :P Mam dość. Od rana mam tak koszmarny katar, że na oczy nie widzę. Chora nie jestem, nic innego mi nie ma :/ Masakr....a... apsik. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hej dziewczyny! :)
    A ja nie ogarniam mojego wykresu i się z nim pokłóciłam. Nie daje się mi poukładać to niech spada :P Mam dość. Od rana mam tak koszmarny katar, że na oczy nie widzę. Chora nie jestem, nic innego mi nie ma :/ Masakr....a... apsik. :D


    Ej Malinko a co Ty chcesz od swojego wykresu? Według mnie jest całkiem przyjemny :) i na zdrówko :)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ej Malinko a co Ty chcesz od swojego wykresu? Według mnie jest całkiem przyjemny :) i na zdrówko :)


    no bo owu miałam w niedziele a nie w sobotę. Ale wg ich algorytmu owu jest albo w dni skoku albo do trzeciego dnia po. A u mnie wyszło, że czwarty. Więc chciałam "zrobić sobie spadek" w środę i czwartek ale to nic nie dało bo dalej jest w sobotę. Więc cofnęłam. I teraz się wkurzam. I tak wg mnie temp spadnie i okaże się, że owu wcale nie było, tylko mi się we łbie ten ból uroił. Poddaje się. Od jutra precz z termometrem. :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    no bo owu miałam w niedziele a nie w sobotę. Ale wg ich algorytmu owu jest albo w dni skoku albo do trzeciego dnia po. A u mnie wyszło, że czwarty. Więc chciałam "zrobić sobie spadek" w środę i czwartek ale to nic nie dało bo dalej jest w sobotę. Więc cofnęłam. I teraz się wkurzam. I tak wg mnie temp spadnie i okaże się, że owu wcale nie było, tylko mi się we łbie ten ból uroił. Poddaje się. Od jutra precz z termometrem. :D


    Kochana dokładnie ja już też przestaje wierzyć tym temperaturom bo nie ma co się głowić, człowiek tylko się wkurza. Od nowego cyklu bd mierzyć bo ciekawa jestem jaka będzie tempka przy braniu inofemu a poza tym trochę z przyzwyczajenia ale nie bd się tak spinać.

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kochana dokładnie ja już też przestaje wierzyć tym temperaturom bo nie ma co się głowić, człowiek tylko się wkurza. Od nowego cyklu bd mierzyć bo ciekawa jestem jaka będzie tempka przy braniu inofemu a poza tym trochę z przyzwyczajenia ale nie bd się tak spinać.


    A ja stwierdziłam, że luzuję do @. Wiem, że już po ewentualnej owu, jeśli wgl była i to mi wystarczy, wiem kiedy powinnam mieć @, szkoda w sumie tylko mi tego mojego nieszczęstnego premium, ale tak to już zdecydowana jestem. :P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    A ja stwierdziłam, że luzuję do @. Wiem, że już po ewentualnej owu, jeśli wgl była i to mi wystarczy, wiem kiedy powinnam mieć @, szkoda w sumie tylko mi tego mojego nieszczęstnego premium, ale tak to już zdecydowana jestem. :P

    No i pewnie co ma być to będzie. Przeglądałam już tyle wykresów i powiem Ci że niektóre to wgl nie wyglądały jak na groszka a wręcz przeciwnie a tu pod koniec bach i zielono od czego to zależy? nie mam pojęcia także nie ma co patrzyć na inne wykresy i porównywać temperatury bo to nie ma sensu, każda z nas jest inna i u każdej jest to inne. Ech... ciężki żywot nasz ;)

    zapachmalin, Nats lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No i pewnie co ma być to będzie. Przeglądałam już tyle wykresów i powiem Ci że niektóre to wgl nie wyglądały jak na groszka a wręcz przeciwnie a tu pod koniec bach i zielono od czego to zależy? nie mam pojęcia także nie ma co patrzyć na inne wykresy i porównywać temperatury bo to nie ma sensu, każda z nas jest inna i u każdej jest to inne. Ech... ciężki żywot nasz ;)


    Zgadzam się w 100%. Więc nie pozostaje nic innego jak wyluzować. ;) W ramach luzowania właśnie szukam nam jakiś atrakcji na czwartkowe święto. 70km od nas jest piękna zabytkowa tama, jedna z największych w de, razem z elektrownią wodną i prawdopodobnie zaczął się już sezon na rejsy statkiem po rzece i jeziorze. Może przynajmniej spędzimy miło ten dzień :P Oby tylko pogoda dopisała. :D

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Zgadzam się w 100%. Więc nie pozostaje nic innego jak wyluzować. ;) W ramach luzowania właśnie szukam nam jakiś atrakcji na czwartkowe święto. 70km od nas jest piękna zabytkowa tama, jedna z największych w de, razem z elektrownią wodną i prawdopodobnie zaczął się już sezon na rejsy statkiem po rzece i jeziorze. Może przynajmniej spędzimy miło ten dzień :P Oby tylko pogoda dopisała. :D


    Ale Super!!! :D Pewnie że korzystajcie jak tylko możecie. My właśnie się wybieramy na spacerek bo słonko zagląda nam przez okno aż szkoda dnia marnować. Jutro już powrót do pracy więc trzeba wykorzystać ostatni wolny dzionek :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ale Super!!! :D Pewnie że korzystajcie jak tylko możecie. My właśnie się wybieramy na spacerek bo słonko zagląda nam przez okno aż szkoda dnia marnować. Jutro już powrót do pracy więc trzeba wykorzystać ostatni wolny dzionek :)


    No dokładnie, u nas już wczoraj mąż był w pracy dzisiaj tak samo, ale za to w czwartek poszalejemy. Cieszę się jak dziecko, znalazłam tyle świetnych atrakcji tam w okolicy, że jedynie się boję, że czasu nam nie wystarczy niestety. Ale podjarałam się jak nie wiem! :D Uciekam sprzątać, muszę ostudzić emocje :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja! :D
    Wróciliśmy wczoraj wieczorem, ale nic nie pisałam bo zasnęłam jak bobas :)
    A dzisiaj wstałam o 10, wiec teraz muszę nogi za pas i ogarniać wszystko.
    Także miłego i słonecznego dnia! <3

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wypucowalismy auto, a zbiera się na deszcz. Ehh typowo.
    Zrobiłam dzisiaj znowu test owu, ale kreseczka kocha. Prawie w ogole jej nie ma. Wczoraj była większa. Dziwne te testy z allegro. Zobaczymy jak temperatura się będzie zachowywać :)

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 3 maja 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Dołączam się i ja :)
    Staramy się z mężem już tak intensywnie 9 miesięcy bez rezultatów :(
    Mój mąż ma bardzo małą i słabą ilość plemników ,ale nie poddajemy się beziemy walczyć do końca ! <3

    Karolina2787, rozowyflaming, Canti 90, Caro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats będzie płókanie dodatkowe :D hihi co do testów to trza mieć cierpliwość.

    Angela Witamy Cię gorrrąco <3 ;) i witamy w naszej rodzinie :D

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 3 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo ! <3
    Nats a co do testów z allegro to ja stosowałam 2 cykle ,i nigdy nie wyszły mi 2 jednakowe kreski :) ALe Tobię życzę powodzenia ! :)

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 3 maja 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nats będzie płókanie dodatkowe :D hihi co do testów to trza mieć cierpliwość.

    Angela Witamy Cię gorrrąco <3 ;) i witamy w naszej rodzinie :D
    Ja już robię po 2 dziennie ostatnio :D Zobaczymy. Muszę pooglądać w galerii jak innym one wychodziły.

    Angela, witamy w naszym najlepszym wątku :)))

    3500 g 54 cm <3
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ