X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nats do dzieła! :D hehe
    Najpierw trzeba poczekać aż wszyscy spać pójdą :D
    Ja biorę Wiesia od tego cyklu i też póki co nie ma efektów. Zobaczymy jak dalej będzie :)
    Liczę na fale sluzu :P

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Najpierw trzeba poczekać aż wszyscy spać pójdą :D
    Ja biorę Wiesia od tego cyklu i też póki co nie ma efektów. Zobaczymy jak dalej będzie :)
    Liczę na fale sluzu :P

    Zawsze można po cichaczu ;) hihi adrenalinka zrobi swoje :P

    Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Zawsze można po cichaczu ;) hihi adrenalinka zrobi swoje :P
    Hehe no też można :D
    Mam nadzieję, ze wiejski klimacik zrobi swoje :)

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Hehe no też można :D
    Mam nadzieję, ze wiejski klimacik zrobi swoje :)


    Zawsze to coś nowego kochana :D

    Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogień w szopie :D jak miło :D
    ja dzisiaj mojego zmusiłam, nie opierał się jakoś wybitnie :P Stwierdziłam, że jeśli jajo wybuchło wczoraj późnym wieczorem to rano można zalać pro forma :D hahahaha. Ciekawe co z tego będzie :P Potem popołudniu siedzimy na kanapie oglądamy film a on do mnie mówi :"...ty dzisiaj zaszłaś!" A ja do niego :"że co? gdzie zaszłam?" "w ciąże głupolu, w co a nie gdzie!" :D Normalnie myślałam, że się posikam :D

    Nats, Karolina2787, Caro, rozowyflaming, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    ogień w szopie :D jak miło :D
    ja dzisiaj mojego zmusiłam, nie opierał się jakoś wybitnie :P Stwierdziłam, że jeśli jajo wybuchło wczoraj późnym wieczorem to rano można zalać pro forma :D hahahaha. Ciekawe co z tego będzie :P Potem popołudniu siedzimy na kanapie oglądamy film a on do mnie mówi :"...ty dzisiaj zaszłaś!" A ja do niego :"że co? gdzie zaszłam?" "w ciąże głupolu, w co a nie gdzie!" :D Normalnie myślałam, że się posikam :D


    hehe może coś w tym jest kochana jak tak :) a nóż się sprawdzi jego przepowiednia :)

    zapachmalin, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe może coś w tym jest kochana jak tak :) a nóż się sprawdzi jego przepowiednia :)


    hahaha, on już dwa cykle temu gadał mi do brzucha :P Ale liczą się chęci? :D

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    ogień w szopie :D jak miło :D
    ja dzisiaj mojego zmusiłam, nie opierał się jakoś wybitnie :P Stwierdziłam, że jeśli jajo wybuchło wczoraj późnym wieczorem to rano można zalać pro forma :D hahahaha. Ciekawe co z tego będzie :P Potem popołudniu siedzimy na kanapie oglądamy film a on do mnie mówi :"...ty dzisiaj zaszłaś!" A ja do niego :"że co? gdzie zaszłam?" "w ciąże głupolu, w co a nie gdzie!" :D Normalnie myślałam, że się posikam :D

    Może poczuł, że wypuścił konkret armię :-D Oby mężowska przepowiednia się spełniła!

    zapachmalin, Nats, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Może poczuł, że wypuścił konkret armię :-D Oby mężowska przepowiednia się spełniła!


    haha no oby! chociaż specjalnie nie będę zbyt o tym myśleć. :P Cykl na luzie, bez testów :P Ostatnio @ wpadła 2 dni wcześniej, teraz zakładam dzień wcześniej. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja ale póki co dupki nie urywa, ani temp ani nic innego :/ Na razie skupiam się na kibicowaniu tym, które przede mną <3 :D

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka życzę Ci, żeby Malz miał rację :)
    Tak jak Caro mówi wpuścił chłop porządną armię plus Twoje mega jajo. Musi z tego coś fajnego wyjść. Nie ma innej opcji :))

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Jasne jasne, rozumiem, ja podczytuje ale się nie udzielam :) Raz tylko pomyliłam fora i napisałam post nie tu, więc szybko edytowałam na powitanie i tyle. :D A tak to się nie wtrącam. Ino szkoda mi się jej zrobiło to napisałam, bo po prostu nie mogę patrzeć jak ją wszystkie wkręcają i cisną że na bank ciąża.

    zapachmalin bo nadzieja umiera ostatnia :D u niej chociaz widac rozmazane te kresko-plamy..ja co miesiac patrze sie na bladziochy :D i sobie wmawiam cienie i mojej mamie sie udziela i je ze mna widzi hahahaha :D raz nawet mialam pozytywny test z piekna aczkolwiek jasna kreska po czym przeczytalam, ze kazdej test tej marki wychodzi pozytywny :D ...a taki drugi z ebaya jest pozytywny po wylaniu na niego soku jablkowego :D


    tylko faktycznie beta negatywna o ciazy nie swiadczy ale hej cuda sie zdarzaja :D jezus po wodzie chodzil i z wody wino zrobil i rozlal :D

    wiec ja jestem z tej szkoly, ze trzeba wierzyc :D

    Caro, zapachmalin, Canti 90 lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Malinka życzę Ci, żeby Malz miał rację :)
    Tak jak Caro mówi wpuścił chłop porządną armię plus Twoje mega jajo. Musi z tego coś fajnego wyjść. Nie ma innej opcji :))


    Zawsze dziękuję więc teraz dla odmiany NIE dziękuję :D :) Kurde, ale by jajca były :D Ja w tym cyklu na serio odpuściłam, temp nawet mi się mierzyć nie chce, chciałam tylko zobaczyć czy pójdzie w górę a potem to olać. :D no ale zobaczymy co wygra :P zdrowy rozsądek czy złudne nadzieje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    ogień w szopie :D jak miło :D
    ja dzisiaj mojego zmusiłam, nie opierał się jakoś wybitnie :P Stwierdziłam, że jeśli jajo wybuchło wczoraj późnym wieczorem to rano można zalać pro forma :D hahahaha. Ciekawe co z tego będzie :P Potem popołudniu siedzimy na kanapie oglądamy film a on do mnie mówi :"...ty dzisiaj zaszłaś!" A ja do niego :"że co? gdzie zaszłam?" "w ciąże głupolu, w co a nie gdzie!" :D Normalnie myślałam, że się posikam :D

    jeny jaaaki fajny maz :)))) trzymam kciuki :))))) maz przepowiada przyszlosc :D

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Hehe no też można :D
    Mam nadzieję, ze wiejski klimacik zrobi swoje :)


    ihaaaaaaaaaa!!!! Nats do dziela!!!!!!!!!!!! :D

    Nats lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    zapachmalin bo nadzieja umiera ostatnia :D u niej chociaz widac rozmazane te kresko-plamy..ja co miesiac patrze sie na bladziochy :D i sobie wmawiam cienie i mojej mamie sie udziela i je ze mna widzi hahahaha :D raz nawet mialam pozytywny test z piekna aczkolwiek jasna kreska po czym przeczytalam, ze kazdej test tej marki wychodzi pozytywny :D ...a taki drugi z ebaya jest pozytywny po wylaniu na niego soku jablkowego :D


    tylko faktycznie beta negatywna o ciazy nie swiadczy ale hej cuda sie zdarzaja :D jezus po wodzie chodzil i z wody wino zrobil i rozlal :D

    wiec ja jestem z tej szkoly, ze trzeba wierzyc :D


    Z jednej strony tak. A z drugiej myślę, że każda z nas wystarczająco sama się nakręca i na forum poza bezsensownym pocieszaniem szuka szczerej i konkretnej opini, wymiany doświadczeń. A ja mogę zaraz załadować tutaj co najmniej trzy testy które są pozytywne choć nie są. :(

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    jeny jaaaki fajny maz :)))) trzymam kciuki :))))) maz przepowiada przyszlosc :D


    no fajny, jak nigdy :P Zaskoczył mnie, bez kitu! :P Myślałam, że on przynajmniej jest realistą :D :P

    rozowyflaming, Nats lubią tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Zawsze dziękuję więc teraz dla odmiany NIE dziękuję :D :) Kurde, ale by jajca były :D Ja w tym cyklu na serio odpuściłam, temp nawet mi się mierzyć nie chce, chciałam tylko zobaczyć czy pójdzie w górę a potem to olać. :D no ale zobaczymy co wygra :P zdrowy rozsądek czy złudne nadzieje :D
    Teraz najgorszy czas przed Tobą - czekanie :D
    Ale będzie dobrze :)
    Może nam się owulki zsynchronizuja i razem rodzic bedziemy :P

    zapachmalin, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    ihaaaaaaaaaa!!!! Nats do dziela!!!!!!!!!!!! :D
    Dzisiaj robimy małego pingwinka :D

    rozowyflaming, zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Z jednej strony tak. A z drugiej myślę, że każda z nas wystarczająco sama się nakręca i na forum poza bezsensownym pocieszaniem szuka szczerej i konkretnej opini, wymiany doświadczeń. A ja mogę zaraz załadować tutaj co najmniej trzy testy które są pozytywne choć nie są. :(


    Rozumiem Ciebie, moja przyjaciolka tak samo mysli i nie raz do pionu mnie postawila :D
    Tylko ja no taka dupa jestem bo nawet z beta 9,1 5dni po terminie @ mialam nadzieje i modlilam sie
    Niestety krwawa merry postanowila mnie odwiedzic :/

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Teraz najgorszy czas przed Tobą - czekanie :D
    Ale będzie dobrze :)
    Może nam się owulki zsynchronizuja i razem rodzic bedziemy :P

    ale by było :D fajnie fajnie, ale u mnie serio, liche szanse :D

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ