X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 11dc i suchooo strasznie... aż dziwne... no i nie mam jakoś specjalnie czasu badać szyjki... a powinnam obczaić jak tam teraz jest :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja mam 11dc i suchooo strasznie... aż dziwne... no i nie mam jakoś specjalnie czasu badać szyjki... a powinnam obczaić jak tam teraz jest :)
    U mnie tak samo. Susza jak na pustyni. A ja czekam na tsunami po wiesiolku :D
    Mam nadzieję, ze na dniach coś się tam zadzieje :)

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Owulka się wydarzyła :)
    Ja nigdy takiego bolu nie miałam. Nie wiem czy to źle czy dobrze. Podobno niektóre kobiety mają tak co miesiąc. To dopiero przerabane.
    Ale przynajmniej wiadomo, ze COŚ się dzieje :)
    A u mnie spokój. Ani nic nie boli, ani nic nie cieknie. Hmm zobaczymy co z tego wyjdzie :)


    Ale to tak jak ja, mi się pierwszy raz tak zdażyło, serio :P i w sumie to nie wiem co lepsze. Owszem plusy bo wiesz, że coś się dzieje ale taki ból co miesiąc?...

    Gaduaaa no mnie tak wczoraj trzymało najpierw delikatnie a po godzinie już kosmos i tak dobre 3-4h. Potem zasnęłam więc nie wiem. Na szczęście mi woda pomogła, rozluźnia trochę. Może faktycznie tak jest, że jak boli to owulka była ale to pewnie w niektórych przypadkach jak Ty :D życzę Ci więc bezbolesnych owulacji Kochana ;) <3

    Gaduaaa, Nats lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ale to tak jak ja, mi się pierwszy raz tak zdażyło, serio :P i w sumie to nie wiem co lepsze. Owszem plusy bo wiesz, że coś się dzieje ale taki ból co miesiąc?...

    Gaduaaa no mnie tak wczoraj trzymało najpierw delikatnie a po godzinie już kosmos i tak dobre 3-4h. Potem zasnęłam więc nie wiem. Na szczęście mi woda pomogła, rozluźnia trochę. Może faktycznie tak jest, że jak boli to owulka była ale to pewnie w niektórych przypadkach jak Ty :D życzę Ci więc bezbolesnych owulacji Kochana ;) <3
    ale ciekawostka taka,że takie coś mam dopiero może od 1,5roku może 2 lat.. nigdy wcześniej takiego czegoś u siebie nie zobserowowałam :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Witam sie w pierwszym dniu 11 cyklu staran :)
    Zycze milego i slonecznego dnia ;*

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Dzien dobry :)
    Witam sie w pierwszym dniu 11 cyklu staran :)
    Zycze milego i slonecznego dnia ;*
    czyli jednak... no szkoda... :(

    ale pamiętaj mocno trzymam kciuki &&& za ten 11cykl :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe z ta owulka faktycznie :)
    Paulette - życzę udanego cyklu.
    A widzialyscie dzisiejsza porade dnia?
    Fajnie to nazwali z tym losem na loteri :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette trzymamy kciuki oby był szczęśliwy :)

    Nie widziałam, zaraz nadrobię :P

    Gaduaaa cholerka to znaczy, że teraz już mogę tak mieć co cykl? :O o matko! :| haha, Nats ciesz się spokojem bo nie wiadomo kiedy Ciebie "ręka sprawiedliwości" dopadnie :D hahaha

    Nats, Paulette lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Paulette trzymamy kciuki oby był szczęśliwy :)

    Nie widziałam, zaraz nadrobię :P

    Gaduaaa cholerka to znaczy, że teraz już mogę tak mieć co cykl? :O o matko! :| haha, Nats ciesz się spokojem bo nie wiadomo kiedy Ciebie "ręka sprawiedliwości" dopadnie :D hahaha
    no ja mam to co któryś cykl.. tak mniej więcej od 1,5 roku heh

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki,
    podgladam wam, wieczorkiem nadrobie

    Gaduaa - super, ze z dziadkiem lepiej :)

    zapachmalin - ja mam od chyba 3 cykli takie bole jak ty wlasnie :D ale okres bezbolesny hahaha poprzestawialo mi sie - starosc nie radosc hahaha :D

    Gaduaaa, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    hej dziewczynki,
    podgladam wam, wieczorkiem nadrobie

    Gaduaa - super, ze z dziadkiem lepiej :)

    zapachmalin - ja mam od chyba 3 cykli takie bole jak ty wlasnie :D ale okres bezbolesny hahaha poprzestawialo mi sie - starosc nie radosc hahaha :D



    Flamingu ale coś w tym jest, masz racje, ja jak byłam młodsza to miałam takie bóle @ że koszmar. U nas to rodzinne, moją siostrę kilka razy karetka ze szkoły zabierała takie miała problemy, masakra. Ja miałam po prostu wszystko na raz, biegunkę, ból brzucha, mdłości, ból głowy, wymioty czasami i ból krzyża. Nospa to był mój największy wróg, bo działa rozkurczowo i jeśli ją wzięłam to z ubikacji nie wychodziłam przed 2-3 dni wogóle właściwie... Jedynie ibum forte mi pomaga, do dzisiaj zresztą. Potem trochę zelżało ale zawsze mnie w 1 dzień okresu goni do kibelka. Dopiero po ciąży bóle ustały i teraz mam krótkie, w miarę słabe (jak na mnie to bardzo słabe tfu tfu) i bezbolesne @. Więc teraz mam się przygotować na hardcorowe owulacje? :D W ramach zmian? :D Zajesuper :D :/ hahaha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 11:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane

    Weszłam tylko napisać że robiłam testa i oczywiście negatyw także czekam na @ mój piękniutki wykres szlag trafił i chyba już nie bd się z tym tak pierdzielić bo widzę że tylko bardziej się wkurzam. Ech...

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - przykro mi :( przytulam. Zobaczysz w końcu się uda. Musi. Może ten infolic Ci pomoże.

    My się właśnie zbieramy do teściów. W planach grill i chillout. Udanej majówki dziewczyny :*

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Witam Was kochane

    Weszłam tylko napisać że robiłam testa i oczywiście negatyw także czekam na @ mój piękniutki wykres szlag trafił i chyba już nie bd się z tym tak pierdzielić bo widzę że tylko bardziej się wkurzam. Ech...

    Poki @ nie ma jest nadzieja:)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Witam Was kochane

    Weszłam tylko napisać że robiłam testa i oczywiście negatyw także czekam na @ mój piękniutki wykres szlag trafił i chyba już nie bd się z tym tak pierdzielić bo widzę że tylko bardziej się wkurzam. Ech...
    jeszcze troszkę wcześnie z tym tekstem wyskoczyłaś ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina jaki nowy avatarek przyjemniacki ^_^

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ho kobitki. U mnie mial byc wczoraj nic nie robing,ale mnie nerwa wziela na chwasty i opielilam na czworakach caly sadek, a mam w nim z 12 drzewek wiec maly nie jest. Dzis mnie tak uda i dupsko naparzaja, ze nawet siedziec nie moge. Tez tak macie, ze jak jest cieplo, to po dniu wolnego nie mozecie zebrac sie do pracy? JA juz odliczam godziny do konca, zebym znow mogla napawac sie widokiem moich kwiaciochow. W kwesti poczynania dziedzica nic nie wiem. Nie mam pojecia ktory dzien cyklu, ani czy owulacja jest bedzie czy byla, lykam tylko leki i to wsio:)

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Malina jaki nowy avatarek przyjemniacki ^_^


    a, że niby taki tajemniczy :D a co mi tam :P Moje włochale :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hej ho kobitki. U mnie mial byc wczoraj nic nie robing,ale mnie nerwa wziela na chwasty i opielilam na czworakach caly sadek, a mam w nim z 12 drzewek wiec maly nie jest. Dzis mnie tak uda i dupsko naparzaja, ze nawet siedziec nie moge. Tez tak macie, ze jak jest cieplo, to po dniu wolnego nie mozecie zebrac sie do pracy? JA juz odliczam godziny do konca, zebym znow mogla napawac sie widokiem moich kwiaciochow. W kwesti poczynania dziedzica nic nie wiem. Nie mam pojecia ktory dzien cyklu, ani czy owulacja jest bedzie czy byla, lykam tylko leki i to wsio:)
    wiesz co? może to i dobrze że takie olewające podejście masz...

    a ruch w ogrodzie to samo zdrowie heh

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    a, że niby taki tajemniczy :D a co mi tam :P Moje włochale :D
    tez mam jedno takie a nawet dwa jakby tajemnicze..i to moje ulubione są :D

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ