X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    jeszcze troszkę wcześnie z tym tekstem wyskoczyłaś ;)


    Testem czy tekstem? :P Jak @ może przyjść dziś wieczorem albo jutro to chyba nie za wcześnie kochana bo jeden dzień nic nie zmieni także w temperatury już nie wierzę.

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Testem czy tekstem? :P Jak @ może przyjść dziś wieczorem albo jutro to chyba nie za wcześnie kochana bo jeden dzień nic nie zmieni także w temperatury już nie wierzę.
    testem hahahaha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    testem hahahaha


    ;) ostatni cykl był właśnie 25 dniowy więc chyba nie będzie z tego dzieci kochana, trudno dziś awizo listonosz zostawił, pod wieczór się zbiorę na pocztę po mój inofem :) może ciut pomoże w tych moich pomieszanych cyklach.

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Karolcia ;* Chyba podpadnę wielmożnej komisji na drugim wątku. Wtrąciłam się bo nie wytrzymałam :P Ale mam nadzieję, że mnie nikt nie zabije za to :D

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hej Karolcia ;* Chyba podpadnę wielmożnej komisji na drugim wątku. Wtrąciłam się bo nie wytrzymałam :P Ale mam nadzieję, że mnie nikt nie zabije za to :D

    A dlaczego miałabyś podpaść komuś kochana? Wyraziłaś tylko swoją opinię :) nic złego nie zauważyłam w Twojej wypowiedzi

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak :P Ale jednak nie odważyła się odpisać. :P Wiem, że to przykre i smutne itd, ale nie lubię dawać komuś fałszywych nadziei. Wiem jak to boli. A my tutaj już wystarczająco wiele przechodzimy żeby jeszcze się łapać nie wiadomo czego. Moje 4 testy odkąd tu jestem były pozytywne. Ale albo po czasie, albo rozlane, albo krzywe. I ciąży nie ma. :/ Więc wiem co to znaczy niestety. :|

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Niby tak :P Ale jednak nie odważyła się odpisać. :P Wiem, że to przykre i smutne itd, ale nie lubię dawać komuś fałszywych nadziei. Wiem jak to boli. A my tutaj już wystarczająco wiele przechodzimy żeby jeszcze się łapać nie wiadomo czego. Moje 4 testy odkąd tu jestem były pozytywne. Ale albo po czasie, albo rozlane, albo krzywe. I ciąży nie ma. :/ Więc wiem co to znaczy niestety. :|


    Rozumiem kochana i zgadzam się z Tobą. Ja na tamtym wątku się już nie udzielam wgl także nawet nie wiem co się dzieje tam ;) zajrzałam bo Ty napisałaś i dowiedziałam się chociaż że Almita w ciąży także gratki dla niej a poza tym to dlatego wątek utworzyłam taki a nie inny :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Rozumiem kochana i zgadzam się z Tobą. Ja na tamtym wątku się już nie udzielam wgl także nawet nie wiem co się dzieje tam ;) zajrzałam bo Ty napisałaś i dowiedziałam się chociaż że Almita w ciąży także gratki dla niej a poza tym to dlatego wątek utworzyłam taki a nie inny :)


    Jasne jasne, rozumiem, ja podczytuje ale się nie udzielam :) Raz tylko pomyliłam fora i napisałam post nie tu, więc szybko edytowałam na powitanie i tyle. :D A tak to się nie wtrącam. Ino szkoda mi się jej zrobiło to napisałam, bo po prostu nie mogę patrzeć jak ją wszystkie wkręcają i cisną że na bank ciąża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 18:02

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Jasne jasne, rozumiem, ja podczytuje ale się nie udzielam :) Raz tylko pomyliłam fora i napisałam post nie tu, więc szybko edytowałam na powitanie i tyle. :D A tak to się nie wtrącam. Ino szkoda mi się jej zrobiło to napisałam, bo po prostu nie mogę patrzeć jak ją wszystkie wkręcają i cisną że na bank ciąża.


    Masz rację kochana chciałaś dobrze poza tym masz rację bo lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż cierpieć i być rozczarowaną.

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziołszki!

    O widzę, że na tamtym wątku coś mnie ominęło heheh ;-) Musze zaraz z krzaków podczytać. U mnie majówka w pełni, także czilałtuje się i czekam na owu. Jak co miesiąc haha :-D U mnie 7 dc. Ogólnie to tempki z dwóch ostatnich dni są "na oko" hehe, bo powrót do domu był jednoznaczny z godziną mierzenia. Szaleństwo ogólnie ;-)

    Mam nadzieje, że Wam majówka też mija pod znakiem dobrego humoru i pogody <3 <3

    Karolina2787, Canti 90, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziołszki!

    O widzę, że na tamtym wątku coś mnie ominęło heheh ;-) Musze zaraz z krzaków podczytać. U mnie majówka w pełni, także czilałtuje się i czekam na owu. Jak co miesiąc haha :-D U mnie 7 dc. Ogólnie to tempki z dwóch ostatnich dni są "na oko" hehe, bo powrót do domu był jednoznaczny z godziną mierzenia. Szaleństwo ogólnie ;-)

    Mam nadzieje, że Wam majówka też mija pod znakiem dobrego humoru i pogody <3 <3


    Ja mam ogólnie leżenie z moim i popijamy sobie pifffko ;) słonko zagląda przez okno a my gapimy się w tv no a ja oczywiście czekam na wredną @ :/

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja mam ogólnie leżenie z moim i popijamy sobie pifffko ;) słonko zagląda przez okno a my gapimy się w tv no a ja oczywiście czekam na wredną @ :/

    Ehh.. Wredna wredota. Widziałam, że teściory poszły w ruch, ale tempka całkiem się trzyma. Ja trochę "zapomniałam" przez te kilka dni o całym tym szaleństwie, że tak sobie to nazwę. Szkoda, że owu nie wypadła mi w międzyczasie, bo zapowiada się dopiero na przyszły tydzień.. A Małż ma teraz cały tydzień wolny, odstresowany, wyspany, dobre plemniorki by były ;-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Ehh.. Wredna wredota. Widziałam, że teściory poszły w ruch, ale tempka całkiem się trzyma. Ja trochę "zapomniałam" przez te kilka dni o całym tym szaleństwie, że tak sobie to nazwę. Szkoda, że owu nie wypadła mi w międzyczasie, bo zapowiada się dopiero na przyszły tydzień.. A Małż ma teraz cały tydzień wolny, odstresowany, wyspany, dobre plemniorki by były ;-)


    Zawsze jest nie po myśli kochana :/ ale ja już odebrałam paczuszkę z inofemem więc przyszły cykl bd pić to cudo oczywiście nie liczę na cuda jednak nie zaszkodzi pomóc sobie chociaż troszku. Mam nadzieję że na mnie podziała ;)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziołszki!

    O widzę, że na tamtym wątku coś mnie ominęło heheh ;-) Musze zaraz z krzaków podczytać. U mnie majówka w pełni, także czilałtuje się i czekam na owu. Jak co miesiąc haha :-D U mnie 7 dc. Ogólnie to tempki z dwóch ostatnich dni są "na oko" hehe, bo powrót do domu był jednoznaczny z godziną mierzenia. Szaleństwo ogólnie ;-)

    Mam nadzieje, że Wam majówka też mija pod znakiem dobrego humoru i pogody <3 <3
    Oj ominęło Cię ominęło.. o to nie mało ;)
    fajnie że taki chilloucik u Was :) u Nas też bez spiny póki co.. a dziś 11dc i śluz już taki mi się ładny robi :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Oj ominęło Cię ominęło.. o to nie mało ;)
    fajnie że taki chilloucik u Was :) u Nas też bez spiny póki co.. a dziś 11dc i śluz już taki mi się ładny robi :)

    A no trochę nadrobiłam ;-) :-P Teraz się spokojnie, ciekawe jak będzie niedługo.. A biorę tego Wieśka i powiem Wam, że normalnie on na mnie działa jako tako :-/

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    A no trochę nadrobiłam ;-) :-P Teraz się spokojnie, ciekawe jak będzie niedługo.. A biorę tego Wieśka i powiem Wam, że normalnie on na mnie działa jako tako :-/


    A który cykl już go bierzesz? Ja drugi i nic nadzwyczajnego nie zauważyłam ale może za mało brałam bo dziewczyny jak pisały to po 5 dziennie aż a ja tylko dwie jak na opakowaniu, tyle że więcej nie chce się faszerować niczym. Od nowego cyklu skończę opakowanie wieśka do końca i inofem wchodzi 2 saszetki dziennie. Czas pokaże co i jak będzie...

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A który cykl już go bierzesz? Ja drugi i nic nadzwyczajnego nie zauważyłam ale może za mało brałam bo dziewczyny jak pisały to po 5 dziennie aż a ja tylko dwie jak na opakowaniu, tyle że więcej nie chce się faszerować niczym. Od nowego cyklu skończę opakowanie wieśka do końca i inofem wchodzi 2 saszetki dziennie. Czas pokaże co i jak będzie...

    No na moim było napisane, ze 2 tabletki 3 razy dziennie. Ja biorę 2 cykl teraz i ogólnie biorę 3 dziennie. Może za mało, a może na efekty trzeba poczekać. Każdy organizm jest inny. Jak byłam u gina to on polecił mi taki suplement Ovarin. Ale jeszcze go nie kupiłam. Wciągnę to co mam, bo mam jeszcze opakowanie Femibionu i zgadamy nasienie i wtedy będę myślała nad zmianą suplementacji :-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znalazlam sluz rozciagliwy!
    Będzie ogień w szefie w pokoju gościnnym teściów :D

    Karolina2787, zapachmalin, Caro, rozowyflaming, Canti 90 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    No na moim było napisane, ze 2 tabletki 3 razy dziennie. Ja biorę 2 cykl teraz i ogólnie biorę 3 dziennie. Może za mało, a może na efekty trzeba poczekać. Każdy organizm jest inny. Jak byłam u gina to on polecił mi taki suplement Ovarin. Ale jeszcze go nie kupiłam. Wciągnę to co mam, bo mam jeszcze opakowanie Femibionu i zgadamy nasienie i wtedy będę myślała nad zmianą suplementacji :-)

    U mnie właśnie pisało dwie dziennie więc to już wgl za mało na pewno ale nie wiem czy zakupić na przyszłość czy już sobie darować. Ovarin słyszałam o nim coś nie coś. To też coś na podobę tego inofemu itp. Wspomaga gospodarkę hormonalną. Osobiście polecam zamawiać przez aptekę internetową bo wychodzi o wiele taniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    A ja znalazlam sluz rozciagliwy!
    Będzie ogień w szefie w pokoju gościnnym teściów :D

    Nats do dzieła! :D hehe

    Nats lubi tę wiadomość

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ