X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj wiecej zdj :) zapraszam za rok :)
    https://facebook.com/profile.php?id=181065861306

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)
    U mnie temp poszła w górę trochę, ale musialam ja zignorować, bo troszkę wypilam wczoraj :P
    Teraz mam mnóstwo sprzątania i brudnych talerzy, ale domowka się udała i jestem zadowolona :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki jak Wam mija dzień? ja byłam na małych zakupach ;) kilka dni temu urodziła znajoma, jutro idę zobaczyć bobaska.. więc kupiłam mały komplecik na lato dla niego... i dla mojego kuzyna synka ma 8 miesięcy to też komplecik na lato, teraz im do Poslki zawiozę :) kurcze szkoda że ciągle nie mogę kupić swojemu takich maluśkich ciuszków ...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 1 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nudy, dzisiaj spacerowaliśmy z chłopakami po dworze i byliśmy na placu zabaw, teraz będę bajkować i za chwilę wezmę sobie kąpiel przygotuję. Weekend minął i od jutra znowu normalny tryb. Byle do czwartku :) pozdrawiam Was gorąco ;) :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 19:49

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj byliśmy na festynie trochę polazic :) fajna pogoda to trzeba korzystać. Jutro mamy wolny dzień. Także najpierw wizyta u Gina, a później jedziemy do teściów na wieś. Zostajemy do środy także robimy wnuka/czke pod ich okiem :D
    Miłego wieczoru dziewczęta :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi.. są jakieś artykuły.. lub może wiecie.. czy ten kwas foliowy my tak możemy przyjmowac miesiącami bez zadnej przerwy?
    ja już biorę 8 miesięcy ..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    powiedzcie mi.. są jakieś artykuły.. lub może wiecie.. czy ten kwas foliowy my tak możemy przyjmowac miesiącami bez zadnej przerwy?
    ja już biorę 8 miesięcy ..
    Wydaje mi się, że bez problemu można brać. W prawie każdych sumplementach witaminowych jest kwas. Podobno w ogole ciężko go przedawkowac. Jak nie zapomnę to zapytam jutro Gina :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Wróciłam do żywych i jutro będę Was nadrabiać. Póki co mam po wyjeździe zapalenie pęcherza :/ ale koncert był niesamowity - warto było :)
    Spokojnej nocy i zielonych snów!

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski.
    U mnie nudy. Temperatura raz w górę, raz w dół ale bez konkretów. Nie wiem co z tą owulka.
    Jeszcze odwołali mi wizytę u Gina. Jakbym nie zadzwoniła dzisiaj do przychodni, zeby potwierdzic godzine to bym się pewnie w ogole nie dowiedziała. Paranoja.
    A jak i Was? Jest tu kto?

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) witam !

    Ja dziś pospałam.. poszłam spać chyba o 21 i wstałam pół godziny temu... czyste szaleństwo.. chyba te nerwy odsypiam.. :) hehe

    a w Polsce wszystkie przychodnie dziś są czynne?

    Nats lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Hej hej :) witam !

    Ja dziś pospałam.. poszłam spać chyba o 21 i wstałam pół godziny temu... czyste szaleństwo.. chyba te nerwy odsypiam.. :) hehe

    a w Polsce wszystkie przychodnie dziś są czynne?
    No to pospalas konkretnie :)
    No moja jest normalnie, ale mój Gin urlop wziął. Mogłabym do innego pójść, ale wolę poczekać. Najgorzej, ze nikt mnie nie poinformował. Uroki chodzenia do Gina na NFZ, ale na szczęście pierwszy raz taka sytuacja.
    A jak Twój dziadek się czuję? Wszystko w porządku? :)

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    No to pospalas konkretnie :)
    No moja jest normalnie, ale mój Gin urlop wziął. Mogłabym do innego pójść, ale wolę poczekać. Najgorzej, ze nikt mnie nie poinformował. Uroki chodzenia do Gina na NFZ, ale na szczęście pierwszy raz taka sytuacja.
    A jak Twój dziadek się czuję? Wszystko w porządku? :)
    no czasami tak bywa... dobrze że zadzwoniłaś bo faktycznie byś się rozczarowała i wkurzyła...

    dziadke w porządku, wyjęli mu dreny , cukier jeszcze skacze ale sam dziadek czuje się dobrze... mocno trzymam kciuki żeby go wypuścili pod koniec tygodnia do domu.. byłoby latwiej... bo z dzieciakami w szpitalu to tak nieciekawie siedzieć... a problem żeby ich gdzieś zostawić też jest bo szpital daleko od rodzinnego domu no i wiadomo jak to jest.. każdy chce do dziadka jechać... więc kto by z nimi zostawał... ale ja wierzę że go wypuszczą... po obchodzie dziś zadzwonie może coś nowego się urodziło oczywiście pozytynwego.... - DZIĘKUJE ŻE PYTASZ <3


    ja już powoli się szykuje do lotu... dom sprzątam... zakupy robię...dziś chyba popakuje walizki powoli.. żeby potem nie zapomnieć połowy heh

    Nats lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) a ja mam zagwozdkę. Wczoraj wieczorem dopadł mnie tak koszmarny ból jajników trochę mocniejszy z jednej strony ale oba bolały jak dawno. Na bank od porodu nie czułam czegoś takiego. Mąż mnie po głowie głaskał i nie wiedział jak mi pomóc. Wzięłam nospe i gorąca kąpiel i trochę puściło... No ale dodatkowo wtedy podczas bólu miałam śluz tak rozciągliwy w tym cyklu pierwszy raz tak bardzo. Myślicie że to mogło być jajo? Ogólnie bym to zupełnie olała ale ja nie mam takich bóli, nigdy nie śródcyklowych... :( chyba dopadła mnie nadzieja, że może nie jest do końca stracony ten cykl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 08:19

    Gaduaaa, Nats lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Cześć dziewczyny :) a ja mam zagwozdkę. Wczoraj wieczorem dopadł mnie tak koszmarny ból jajników trochę mocniejszy z jednej strony ale oba bolały jak dawno. Na bank od porodu nie czułam czegoś takiego. Mąż mnie po głowie głaskał i nie wiedział jak mi pomóc. Wzięłam nospe i gorąca kąpiel i trochę puściło... No ale dodatkowo wtedy podczas bólu miałam śluz tak rozciągliwy w tym cyklu pierwszy raz tak bardzo. Myślicie że to mogło być jajo? Ogólnie bym to zupełnie olała ale ja nie mam takich bóli, nigdy nie śródcyklowych... :( chyba dopadła mnie nadzieja, że może nie jest do końca stracony ten cykl...

    ja myślę że to mogło być jajo....

    mam takie cykle że zwijam sie z bolu podczas owu... mogłabym nawet określić co do minuty moment w którym pękł pęcherzyk..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja myślę że to mogło być jajo....

    mam takie cykle że zwijam sie z bolu podczas owu... mogłabym nawet określić co do minuty moment w którym pękł pęcherzyk..

    O matko! Masakra... Ja sobie pomaistrowałam przy temp dzisiejszej to mi owu na piątek wyznaczyło, ale zmieniłam na taką jaką serio miałam bo czuję, że to serio mogło być wczoraj. Ciekawe czy of to ogarnie...

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    O matko! Masakra... Ja sobie pomaistrowałam przy temp dzisiejszej to mi owu na piątek wyznaczyło, ale zmieniłam na taką jaką serio miałam bo czuję, że to serio mogło być wczoraj. Ciekawe czy of to ogarnie...
    myślę że nie ogarnie.. bo dokładnie w poprzednim cyklu czułam moje jajo w 16dc.. a of wyznaczył mi na 18dc... z tym że no to są tylko 2 dni różnicy więc w zasadzie aż tak od normy nie odbiega :) ale na prawdę miewam takie cykle... raz to nie mogłam pól dnia chodzić bo cały bok w pachwinie i jeden jajnik tak mnie bolał... myślałam że mam jakiś stan zapalny lub jajniki zimna dostaly i się zaziębiły bo to całkiem podobny ból.. poleciałam na drugi dzień do ginekologa i mi tylko potwierdził że to musiał pęknąć pęcherzk bo byłam chwilę po owulacji :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa super, ze wszystko z Dziadkiem w porządku! Jak lekarze beda mogli to na pewno go do domu puszcza. Wiadomo, że w domu lepiej niż w szpitalu. Trzymam kciuki, zeby wszystko sie udalo :)
    Malinka - Ale żeś jajko uhodowala :) super!

    Gaduaaa, zapachmalin lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats jak kura :D a teraz chodzę i gdaczę się nim chwaląc :D hahaha
    Ciekawe co tam się wydarzyło :P

    Gaduaaa nie zazdroszczę takich cykli. Choć przynajmniej masz pewność co i jak. Długo Cię taki ból trzyma potem?

    Nats lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nats jak kura :D a teraz chodzę i gdaczę się nim chwaląc :D hahaha
    Ciekawe co tam się wydarzyło :P

    Gaduaaa nie zazdroszczę takich cykli. Choć przynajmniej masz pewność co i jak. Długo Cię taki ból trzyma potem?
    Owulka się wydarzyła :)
    Ja nigdy takiego bolu nie miałam. Nie wiem czy to źle czy dobrze. Podobno niektóre kobiety mają tak co miesiąc. To dopiero przerabane.
    Ale przynajmniej wiadomo, ze COŚ się dzieje :)
    A u mnie spokój. Ani nic nie boli, ani nic nie cieknie. Hmm zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 2 maja 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nats jak kura :D a teraz chodzę i gdaczę się nim chwaląc :D hahaha
    Ciekawe co tam się wydarzyło :P

    Gaduaaa nie zazdroszczę takich cykli. Choć przynajmniej masz pewność co i jak. Długo Cię taki ból trzyma potem?
    większą połowe dnia... kilka dobrych godzin :)

    całe szczęście nie każdy cykl taki jest... więc śmię twierdzić że co któryś tylko jest owulacyjny hah

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ