X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie się podziewa Karolyynaaa ??

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem. :P Wyskoczę z krzaków, a co mi tam :P

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka,
    Dziękuję. Twoja sałatka robi furorę :* <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Malinka,
    Dziękuję. Twoja sałatka robi furorę :* <3


    Cieszę się, że smakowała :D Polecam się na przyszłość :* <3

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dzień dobry :)
    Jak tam 1 maj?

    ja będe dziś moj domek oporządzać i sprzątać..potem może jakieś zakupy, bo nie mam nic do tej Poslki kupione... a nie lubie jakoś z pustymi rękoma, a do czwartku coraz bliżej :) Pozdrooooo <3 <3

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane

    Ja dziś miałam bardzo kiepską noc. Nie dosyć że wczoraj wróciłam późno od rodziców to jeszcze spać nie mogłam :( całą noc się kręciłam jak już przysnęłam to na godzine i znów oczy jak 5zł ech... także z dzisiejszej tempki nici. Nawet nie zapisuję bo nie mam co. Miłego dnia dla Wszystkich <3 :)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Witam kochane

    Ja dziś miałam bardzo kiepską noc. Nie dosyć że wczoraj wróciłam późno od rodziców to jeszcze spać nie mogłam :( całą noc się kręciłam jak już przysnęłam to na godzine i znów oczy jak 5zł ech... także z dzisiejszej tempki nici. Nawet nie zapisuję bo nie mam co. Miłego dnia dla Wszystkich <3 :)
    ojoj biedna Ty... nie lubię takich nieprzespanych i zarwanych nocek... współczuję

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ojoj biedna Ty... nie lubię takich nieprzespanych i zarwanych nocek... współczuję

    A kochana szkoda gadać. Wróciłam bardzo zmęczona i nie wiem skąd te problemy ze spaniem :/ A u jak tam u Ciebie kochana maj się rozpoczyna? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Widze ze nie tylko ja mialam problem z zasnieciem... Po 1 polozylam sie do lozka bo chcialam jeszcze pozmywac po odjezdzie gosci. To pozniej zasnac nie moglam. Pozniej sie budzilam. I tak wstalam o 6.30 zmierzylam temp poszla w dol pozniej przysnelam na godz. Sprawdzilam temp z 36,66 poszlo na 36,77 ale to na ciaze i tak za malo. Wiec dzis max jutro okres zawita..

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A kochana szkoda gadać. Wróciłam bardzo zmęczona i nie wiem skąd te problemy ze spaniem :/ A u jak tam u Ciebie kochana maj się rozpoczyna? :)
    wiesz co ja też tak mam... tylko u mnie to chyba tarczyca... ona ma swoje pory, swój zegar i jak zostaje zachwiany.. idę spać później niż zywkle... to się męcze całą noc... dokładnie tak jak ty piszesz... kiedyś tego nie miałam... od kilku lat niestety mocno mi to doskwiera... jakaś imrpezka czy dłuższe posiadówki i ja już wiem że będę miała nockę z głowy... i kiedyś właśnie wyczytałam że to tarczyca lubi tak rozbić ;)

    u mnie dziś kalnedarzowo 1 maj to pierwszy dzień lata :) szkoda tylko że go nie widać haha
    odliczam dni do wylotu.. jeszcze 4 !!!!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam. Widze ze nie tylko ja mialam problem z zasnieciem... Po 1 polozylam sie do lozka bo chcialam jeszcze pozmywac po odjezdzie gosci. To pozniej zasnac nie moglam. Pozniej sie budzilam. I tak wstalam o 6.30 zmierzylam temp poszla w dol pozniej przysnelam na godz. Sprawdzilam temp z 36,66 poszlo na 36,77 ale to na ciaze i tak za malo. Wiec dzis max jutro okres zawita..
    no troszkę Ci poleciało w dół... szkoda... miałam nadzieję że jednak może Ci się udało ...
    ale co? następny cykl znowu pełen nadzei i wiary :) 3mam kciuki żeby się udało !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no troszkę Ci poleciało w dół... szkoda... miałam nadzieję że jednak może Ci się udało ...
    ale co? następny cykl znowu pełen nadzei i wiary :) 3mam kciuki żeby się udało !
    Wiadomo ze bym chciala zeby sie udalo, ale trudno co ma byc to bedzie :) w trakcie nowego cyklu sie okaze jak z ta moja checia i wszystkim. Na chwile obecna juz mi wszystko jedno... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wiesz co ja też tak mam... tylko u mnie to chyba tarczyca... ona ma swoje pory, swój zegar i jak zostaje zachwiany.. idę spać później niż zywkle... to się męcze całą noc... dokładnie tak jak ty piszesz... kiedyś tego nie miałam... od kilku lat niestety mocno mi to doskwiera... jakaś imrpezka czy dłuższe posiadówki i ja już wiem że będę miała nockę z głowy... i kiedyś właśnie wyczytałam że to tarczyca lubi tak rozbić ;)

    u mnie dziś kalnedarzowo 1 maj to pierwszy dzień lata :) szkoda tylko że go nie widać haha
    odliczam dni do wylotu.. jeszcze 4 !!!!

    No to ja nie wiem, być może za dużo wrażeń było ;) pod koniec dnia głowa jeszcze bolała. A już niedługo @ zawita ech... jestem pewna. No to kochana dziadek będzie przeszczęśliwy <3 Już chwilka i się zobaczycie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Witam. Widze ze nie tylko ja mialam problem z zasnieciem... Po 1 polozylam sie do lozka bo chcialam jeszcze pozmywac po odjezdzie gosci. To pozniej zasnac nie moglam. Pozniej sie budzilam. I tak wstalam o 6.30 zmierzylam temp poszla w dol pozniej przysnelam na godz. Sprawdzilam temp z 36,66 poszlo na 36,77 ale to na ciaze i tak za malo. Wiec dzis max jutro okres zawita..

    Spoko ja tak samo wszystko ładnie pięknie się zapowiadało a tu dupa blada tempka zaraz spadnie na samo dno :( szkoda mi dzisiejszej ale co poradzić lepiej nie zapisać nic niż zawaloną.

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No to ja nie wiem, być może za dużo wrażeń było ;) pod koniec dnia głowa jeszcze bolała. A już niedługo @ zawita ech... jestem pewna. No to kochana dziadek będzie przeszczęśliwy <3 Już chwilka i się zobaczycie :D
    noo mam nadzieję że go wypuszczą pod koniec tygodnia do domu... wszystko jest super... chyba stał się mału cud... jeśli chodzi i operację i jego powrót do formy... głos ma mocny, dochodzi do siebie w niebywałym tempie... miał leżec 3 dni w spiączce a dobe po operacji przenieśli go z OIOMu na normalną salę.. więc chyba wymodliłam to z Waszą pomocą.. :) tylko teraz ma problem z cukrem który skacze... i słabo dziadek reaguje na insuline...ale miejmy nadzieję że go szybko ustabilizują :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    noo mam nadzieję że go wypuszczą pod koniec tygodnia do domu... wszystko jest super... chyba stał się mału cud... jeśli chodzi i operację i jego powrót do formy... głos ma mocny, dochodzi do siebie w niebywałym tempie... miał leżec 3 dni w spiączce a dobe po operacji przenieśli go z OIOMu na normalną salę.. więc chyba wymodliłam to z Waszą pomocą.. :) tylko teraz ma problem z cukrem który skacze... i słabo dziadek reaguje na insuline...ale miejmy nadzieję że go szybko ustabilizują :)

    Kochana cieszę się razem z Tobą :) wspaniała wiadomość! Teraz będzie tylko lepiej <3 Cuda się jednak zdarzają :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak :) a u mnie szaro buro i do duszy...leje i leje...

    tak wam powiem szczerze że nienawidzę latać samolotem... takie loty do Polski to są dla mnie katusze... nie nawidzę startu, lądowania.. w głowie mi się kręci... dostaje siódme poty i Bóg wie co jeszcze... i już od dziś się powoli tym stresuje... ehh...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś też pogoda taka sobie jak na razie. Co do samolotu to ja jeszcze nigdy nie leciałam więc się nie wypowiem na ten temat :P A Ty Gaduaaa myśl że niedługo zobaczysz się z dziadkiem to dużo lepiej zniesiesz lot :) i szybko minie

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ecf392083fa.jpg

    Tak zaczela sie u mnie majowka:)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 1 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ecf392083fa.jpg

    Tak zaczela sie u mnie majowka:)
    ooo jak pięknie !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ