X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na razie jadę na dupku od 16dc jutro ostatnia dawka a od 2dc zaczynam Clo o zastrzyku nic mi nie wiadomo więc chyba raczej nie bd miała w tym cyklu. Oby samo Clo zadziałało i pęcherzyki pękały. Co do endo to mój gin był pod wrażeniem że jest takie dobre :)

    Veristaserum 3mam kciuki by ten cykl okazał się tym szczęśliwym :)

    Judi tak samo kciukam za następny cykl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:29

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 16dc 12mm ;-) to u Ciebie jeszcze lepiej, dokładnie chociaż to dobre heh

    O tortilla pychotka mniam mniam chyba niedługo też zrobię:-D ja mam dziś schab duszony w sosie pieczeniowym. To smacznego Wam życzę

    veritaserum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:29

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie po obiadokolacji ;-) i pękam ojoj tak się najadlam. No to na weekend może tortilla będzie hehe

    A gdzie reszta dziewczyn?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj chinszczyzne robiłam ;) noi zaczęliśmy z mężem biegać już od ponad tygodnia :D

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja endo w pn na wizycie 16 dc miałam 11 mm

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19.03 nasza pierwsza rocznica ślubu przydałby się prezencik w brzuszku noi na HSG bym nie musiała iść :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia no to u Ciebie też spoko endo. A testujesz też w niedzielę?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo to dopiero 22 dc bedzie więc sensu nie ma ale może być spoznony prezent też się nie obrazę :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 16 marca 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach powiem Wam bo nie wiem czy sledzicie ;) oglądałam właśnie filmik mamyginekolog gdzie mówi o teście pappa - okazuje się ze nie tylko wykrywa on wady genetyczne ale na podstawie czynnika pappa (ilości mom'ów) można stwierdzić wydolność łożyska i ewentualnie jeśli liczba mom'ów jest zbyt niska to można przeciwdziałać np hipotrofi dzidzi albo zatruciu ciazowego.

    Także przyszłe mamy lub te średniozaawansowane jeśli nie wiedziałyście o tym (ja np nie wiedziałam :P ) to tym bardziej polecam ^_^


    A i powiem Wam oglądałam właśnie "jak urodzić i nie zwariowac" :P
    Komedia niby jak każda inna, nie po raz 1 ja oglądam ale po raz 1 się tak na tym filmie uplakalam.. że masakra :P

    A teraz lecę lulu bo ledwo na oczy paczam

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Dzień tak sobie się zaczyna bo wstałam z bólem głowy :/ mam nadzieję że kawka załatwi sprawę. A jak u Was dziewoje? :)

    Magdzia z całego serduszka życzę Ci by ten prezencik zawitał już teraz u Ciebie <3

    Ladybag ciekawe to wszystko więc na pewno luknę i poczytam na ten temat :)

    Miłego dnia dla Was wszystkich laski :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 16 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Karolcia <3
    Ladybag też wczoraj ten film oglądałam co Ciekawe wszystko zależy kidy się ten film ogląda ( przed ciąża z nikosiem wydawał mi się głupi, oglądając go w ciąży gdzieś koło 7 mc była mega smiszna, a teraz przy staraniach po poronieniu itp była pół śmieszna pół smutna... )

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    magdzia a widzisz, gzik gzikiem a zawsze ma gdzieś swoją inną nazwę. Ważne jest jest pycha i smakuje hehe ;-)

    veritaserum jaką tam profanacje ;-P Po prostu to była taka wersja śniadaniowa :-) I powiem Ci, że jesteśmy ten sam rocznik! Z którego miesiąca jesteś?

    Gaduua przykro mi że nie udało się z tą pracą. Zwłaszcza, że tak Ci zależało i dobrze się tam czułaś. Trochę chamsko postąpił.. No co mu szkodziło Cię zatrudnić. Naprawdę czasem lepiej kłamać prosto w oczy i udawać słodką idiotkę niż się do czegokolwiek przyznawać. Trudno. Niech się pocałuj w dooope. A Ty głowa do góry! Jeszcze trochę i poznasz kto siedzi w brzucholku <3

    Karola a nie nie, ja właśnie myślałam o bliźniakach <3 <3 Hihihihi.

    ladybag oglądałam też tą transmisje na temat pappa :-) Przydatne info. A ja ogólnie biorę Dupka. Jeszcze do niedawna 3x2 a od poniedziałku 3x1. Noo jeszcze 11 dni do wizyty. Jakoś wytrzymuje ;-)

    Judi przykro że ta małpa przyszła.. Mogła zaskoczyć. :-/ Trzymam jednak kciuki za jutrzejszą wizytę :-) Bo to jutro tak? Dobrze pamiętam? Jakieś badania robiliscie coś? Tak dodatkowo?

    Aaaaa! Karola i Anusias rozumiem że to się stworzyła konspira i razem fasolujecie :-) <3

    Zaraz wstaję coś zjeść bo mnie ssie od środka. A za oknem taaaka piękna pogoda. Otworze sobie chociaż balkon ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 08:26

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro kochana ❤ bliźniaków mi już w rodzinie wystarczy ;-) hehe wystarczy mi jedno szczęście nie jestem pazerna :-D haha co do konspiry hihi takie właśnie są plany :-D ;-) kwiecień jest nasz!

    U Ciebie piękna pogoda a u mnie paskudna. Pada i wieje, szaro buro i do D ta wiosna chyba nie przyjdzie w tym roku :-\

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - jak brałam clo od grudnia to w lutym byłam w ciąży po raz pierwszy. Po poronieniu zaczęłam z clo chyba w czerwcu lub lipcu a we wrześniu były już dwie kreski.
    Zastrzyk na pęknięcie dostaje się zazwyczaj profilaktycznie, żeby sobie torbieli nie narobić.
    Uciążliwości po clo nie było dużo. Chyba tylko jak brałam to za pierwszym razem to byłam rozbita i nieogarnięta. W miarę łykania organizm się przyzwyczajał.

    Ja też mam jeszcze jedno opakowanie clo (miało być moim ostatnim cyklem stymulowanym). Zostawiłam sobie, bo ma długi okres przydatności i może mi się jeszcze przydać.

    Trzymam kciuki.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja się za bardzo nakręciłam co do tej stymulacji a wiem że nie powinnam bo może się nie udać mimo to pozostaje pozytywnie nastawiona :-)

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja z wisielczym nastrojem..
    U nas ostatnie dwa dni były bardzo ładne a dziś paskuda :( ale wczoraj zaczęło się deszczem po 10 się rozpogodzilo do bezchmurnego nieba to może i dziś sie uda. .

    Mnie się jakieś ciężkie głupoty śniło. . Nawet nie pamiętam co.. jedynie pozostało mi uczucie takie b nieprzyjemne - dużo wstawal am w nocy i ilekroć się budzilam miałam łzy w oczach :/
    I ten nastrój mi pozostał.. bleee :(

    Madzia no właśnie zauważam, że w zależności od tego na jakim etapie jest kobietą to inaczej się go ogląda - pewnie taki był zamysł filmu , w końcu nie bez przyczyny każda historia to był inny przypadek związany z posiadaniem dziecka

    Caro pytam o tego dupka bo wielokrotnie czytałam ze u niektórych kobiet on powoduje plamienia, wiec może samo krwawienie jako takie minęło a teraz dupek powoduje takie dolegliwości?

    Nie będę Cię namawiac bo wiadomo co kobieta to inny przypadek ale zastanów się czy nie lepsza byłaby luteina podjezykowo (dopochwowa niektóre kobiety może uczulać, no i z sexu nici jak wylatuje rozpuszczona tabletka- czy tam jej pozostałość :P), nie ma takich działań ubocznych no i dodatkowo to naturalny Progesteron a nie syntetyczne jak Duphaston (oszczędzisz sobie zoladek i watrobe).
    Wiem ze jest ohydne w smaku ale hej - ja biorę od początku a to już 22 tydz :) i daje rade :)
    Trzymam nieustająco kciuki za Twojego bąbla i za wizytę ^_^

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze co do clo to powiem Wam że był moment kiedy kombinowałam jakby tu gin namówić do brania tego bo wiedziałam, że po nim kilka pęcherzyków się uwalniania i ciąża mnoga może wystąpić :P :P :P
    Glupek jestem wiem :D
    Swoją drogą to chyba tez jednak nie takie proste bo znam.kilka dziewczyn które się tym stymulowaly i czasem byly po 3 czasem nawet 4 pęcherzyki, a rodzily jednego dzidziusia ;)

    Także ten ;)
    W każdym razie kciukam za udane cykle :) a może nawet i uda się groszek bez clo ^_^

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    A jeszcze co do clo to powiem Wam że był moment kiedy kombinowałam jakby tu gin namówić do brania tego bo wiedziałam, że po nim kilka pęcherzyków się uwalniania i ciąża mnoga może wystąpić :P :P :P
    Glupek jestem wiem :D
    Swoją drogą to chyba tez jednak nie takie proste bo znam.kilka dziewczyn które się tym stymulowaly i czasem byly po 3 czasem nawet 4 pęcherzyki, a rodzily jednego dzidziusia ;)

    Także ten ;)
    W każdym razie kciukam za udane cykle :) a może nawet i uda się groszek bez clo ^_^

    Ja miałam trzy pęcherzyki a bobo jedno ;) Nie tak łatwo o bliźniaki czy trojaczki jak widać

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

‹‹ 985 986 987 988 989 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ