X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:19

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czołem :)
    Ostatnio busy u mnie :) praca, dom... organizowanie niektórych rzeczy powolutku .. także ten :)
    Trzymam kciuki za Was karojalna no nie pamiętam,żeby Tobie się kiedyś @ spóźniała... wiesz monitoring , monitoringiem.. nie takie rzeczy już słyszałam.. nie wiem czy bym nie zatestowała jednak :)

    marteczku przykro... tule ..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe ja też lubię fusiastą ogólnie ale jakoś dziś nie mam ochoty, poza tym brak Jacobsa w domu :D hehe

    Gadi <3 No kochana Ty jak zawsze zapracowana, zalatana :) ale grunt że dobrze się czujesz. Bo dobrze prawda? No ja nadal czekam na @ już mnie wkurza grrrr... jak się chce to jej nie ma szlak. A ja bym zatestowała gdyby to miało sens. Pewnie dupek tak na mnie zadziałał że teraz sobie poczekam troszku

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie.

    Noc była z dupy... nie przespaliśmy z małżem nic. Mnie kręgosłup napierdzielał, a on z przeziębieniem walczy. Dopiero nad ranem usnął jak leki zaczęły działać i śpi dalej.

    Pogoda też byle jaka. W nocy tak wiało, że myślałam że szyby wystawi. Rano podnoszę rolety a tu śnieg...

    Miłej niedzieli, u mnie się nie zapowiada.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Calanthe ja też lubię fusiastą ogólnie ale jakoś dziś nie mam ochoty, poza tym brak Jacobsa w domu :D hehe

    Gadi <3 No kochana Ty jak zawsze zapracowana, zalatana :) ale grunt że dobrze się czujesz. Bo dobrze prawda? No ja nadal czekam na @ już mnie wkurza grrrr... jak się chce to jej nie ma szlak. A ja bym zatestowała gdyby to miało sens. Pewnie dupek tak na mnie zadziałał że teraz sobie poczekam troszku
    różnie bywa.. nigdy nie wiesz kiedy to będzie TEN czas.. i TEN cykl.. także no wiesz :D

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    różnie bywa.. nigdy nie wiesz kiedy to będzie TEN czas.. i TEN cykl.. także no wiesz :D


    Bardzo bym chciała ale wiesz ten mały pęcherzyk (nie rosnący) to już był dowód na to że nici z tego cyklu.

    Samara współczuję Tobie i mężowi. Zdrówka dla Was <3 <3

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Witam niedzielnie.

    Noc była z dupy... nie przespaliśmy z małżem nic. Mnie kręgosłup napierdzielał, a on z przeziębieniem walczy. Dopiero nad ranem usnął jak leki zaczęły działać i śpi dalej.

    Pogoda też byle jaka. W nocy tak wiało, że myślałam że szyby wystawi. Rano podnoszę rolety a tu śnieg...

    Miłej niedzieli, u mnie się nie zapowiada.
    ale dziś niedziela, możecie odpoczywać :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Bardzo bym chciała ale wiesz ten mały pęcherzyk (nie rosnący) to już był dowód na to że nici z tego .

    Karola pamiętasz Nats miała podobnie a jednak okazało się że jest ciążunia.
    Testuj kochana tak dla własnej świadomści :-)

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:19

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo nie ma po co :P to dupek tak mnie przestawił na pewno i teraz się ciut opóźni @ czytałam że czasem nawet do 10 dni może się spóźnić.

    P.S a i tak Clo nie zacznę brać do póki @ nie ma bo miałam zacząć od 2dc wszystko już sobie poukładałam a tu pach i muszę zmieniać teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 10:06

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy bym od Was oberwała co? ;) za to że testować nie chciałam wcześniej haha :D noo bardzo bym chciała żeby tak było ale... dobra już nie dokańczam lepiej :P

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe w moim przypadku raczej tego cienia nie ma bo jak już pisałam wcześniej pęcherzyk był do bani i nawet nie zdążyłby urosnąć w tak krótkim czasie by się nadawał. Czekam na @... spieszyło mi się do kolejnego cyklu by zacząć z Clo no i mam tą swoją niecierpliwość :P za karę muszę czekać dłużej

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Dobra, dobra niech Ci będzie :P a te czekanie zostanie Ci wynagrodzone :)
    Masz zamiar mierzyć tempkę ?

    hehe Dzięki za wiarę ;)
    Właśnie się nad tym zastanawiam czy warto prowadzić wykres przy Clo? Czy wgl warto mierzyć tempkę bo u mnie jakoś to się nie sprawdziło wcześniej :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe Dzięki za wiarę ;)
    Właśnie się nad tym zastanawiam czy warto prowadzić wykres przy Clo? Czy wgl warto mierzyć tempkę bo u mnie jakoś to się nie sprawdziło wcześniej :/

    Mi Clo wydłużyło cykl do 30 dni i raz przesunął owulke na 15dc bo mialam 2pęcherzyki wz 2jajników na jednym torbiel na drugim była owulka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Mi Clo wydłużyło cykl do 30 dni i raz przesunął owulke na 15dc bo mialam 2pęcherzyki wz 2jajników na jednym torbiel na drugim była owulka.


    A przed Clo jak długie miałaś cykle? A brałaś dupka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A przed Clo jak długie miałaś cykle? A brałaś dupka?
    24-26 nie brałam dupka ani lutki. Mi każdy lekarz mówił że nie r potrzebny jest sztuczny progesteron nawet teraz na wizycie lekarka powiedziała że jest ok i nie potrzebny jest.
    Jak już przestałam brać to wszystko zrobiło do starego trybu 24-26dni.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ