Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:19

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czołem :)
    Ostatnio busy u mnie :) praca, dom... organizowanie niektórych rzeczy powolutku .. także ten :)
    Trzymam kciuki za Was karojalna no nie pamiętam,żeby Tobie się kiedyś @ spóźniała... wiesz monitoring , monitoringiem.. nie takie rzeczy już słyszałam.. nie wiem czy bym nie zatestowała jednak :)

    marteczku przykro... tule ..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe ja też lubię fusiastą ogólnie ale jakoś dziś nie mam ochoty, poza tym brak Jacobsa w domu :D hehe

    Gadi <3 No kochana Ty jak zawsze zapracowana, zalatana :) ale grunt że dobrze się czujesz. Bo dobrze prawda? No ja nadal czekam na @ już mnie wkurza grrrr... jak się chce to jej nie ma szlak. A ja bym zatestowała gdyby to miało sens. Pewnie dupek tak na mnie zadziałał że teraz sobie poczekam troszku

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam niedzielnie.

    Noc była z dupy... nie przespaliśmy z małżem nic. Mnie kręgosłup napierdzielał, a on z przeziębieniem walczy. Dopiero nad ranem usnął jak leki zaczęły działać i śpi dalej.

    Pogoda też byle jaka. W nocy tak wiało, że myślałam że szyby wystawi. Rano podnoszę rolety a tu śnieg...

    Miłej niedzieli, u mnie się nie zapowiada.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Calanthe ja też lubię fusiastą ogólnie ale jakoś dziś nie mam ochoty, poza tym brak Jacobsa w domu :D hehe

    Gadi <3 No kochana Ty jak zawsze zapracowana, zalatana :) ale grunt że dobrze się czujesz. Bo dobrze prawda? No ja nadal czekam na @ już mnie wkurza grrrr... jak się chce to jej nie ma szlak. A ja bym zatestowała gdyby to miało sens. Pewnie dupek tak na mnie zadziałał że teraz sobie poczekam troszku
    różnie bywa.. nigdy nie wiesz kiedy to będzie TEN czas.. i TEN cykl.. także no wiesz :D

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    różnie bywa.. nigdy nie wiesz kiedy to będzie TEN czas.. i TEN cykl.. także no wiesz :D


    Bardzo bym chciała ale wiesz ten mały pęcherzyk (nie rosnący) to już był dowód na to że nici z tego cyklu.

    Samara współczuję Tobie i mężowi. Zdrówka dla Was <3 <3

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Witam niedzielnie.

    Noc była z dupy... nie przespaliśmy z małżem nic. Mnie kręgosłup napierdzielał, a on z przeziębieniem walczy. Dopiero nad ranem usnął jak leki zaczęły działać i śpi dalej.

    Pogoda też byle jaka. W nocy tak wiało, że myślałam że szyby wystawi. Rano podnoszę rolety a tu śnieg...

    Miłej niedzieli, u mnie się nie zapowiada.
    ale dziś niedziela, możecie odpoczywać :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Bardzo bym chciała ale wiesz ten mały pęcherzyk (nie rosnący) to już był dowód na to że nici z tego .

    Karola pamiętasz Nats miała podobnie a jednak okazało się że jest ciążunia.
    Testuj kochana tak dla własnej świadomści :-)

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:19

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo nie ma po co :P to dupek tak mnie przestawił na pewno i teraz się ciut opóźni @ czytałam że czasem nawet do 10 dni może się spóźnić.

    P.S a i tak Clo nie zacznę brać do póki @ nie ma bo miałam zacząć od 2dc wszystko już sobie poukładałam a tu pach i muszę zmieniać teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 10:06

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    nick nieaktualny, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy bym od Was oberwała co? ;) za to że testować nie chciałam wcześniej haha :D noo bardzo bym chciała żeby tak było ale... dobra już nie dokańczam lepiej :P

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe w moim przypadku raczej tego cienia nie ma bo jak już pisałam wcześniej pęcherzyk był do bani i nawet nie zdążyłby urosnąć w tak krótkim czasie by się nadawał. Czekam na @... spieszyło mi się do kolejnego cyklu by zacząć z Clo no i mam tą swoją niecierpliwość :P za karę muszę czekać dłużej

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Dobra, dobra niech Ci będzie :P a te czekanie zostanie Ci wynagrodzone :)
    Masz zamiar mierzyć tempkę ?

    hehe Dzięki za wiarę ;)
    Właśnie się nad tym zastanawiam czy warto prowadzić wykres przy Clo? Czy wgl warto mierzyć tempkę bo u mnie jakoś to się nie sprawdziło wcześniej :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe Dzięki za wiarę ;)
    Właśnie się nad tym zastanawiam czy warto prowadzić wykres przy Clo? Czy wgl warto mierzyć tempkę bo u mnie jakoś to się nie sprawdziło wcześniej :/

    Mi Clo wydłużyło cykl do 30 dni i raz przesunął owulke na 15dc bo mialam 2pęcherzyki wz 2jajników na jednym torbiel na drugim była owulka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Mi Clo wydłużyło cykl do 30 dni i raz przesunął owulke na 15dc bo mialam 2pęcherzyki wz 2jajników na jednym torbiel na drugim była owulka.


    A przed Clo jak długie miałaś cykle? A brałaś dupka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A przed Clo jak długie miałaś cykle? A brałaś dupka?
    24-26 nie brałam dupka ani lutki. Mi każdy lekarz mówił że nie r potrzebny jest sztuczny progesteron nawet teraz na wizycie lekarka powiedziała że jest ok i nie potrzebny jest.
    Jak już przestałam brać to wszystko zrobiło do starego trybu 24-26dni.

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:20

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 990 991 992 993 994 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ