X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Ogólnie lekarka oglądała wwyniki troszkę zbić jeszcze Tsh za jakis czas powtórzym wyniki.
    iinnym problemem jest endometrium w 4dc jestem a ono ma 9mm okresu już prawie nie ma lekkim plamienia pobrała mi lekarka cytologie. 7kwietnia kolejna wizyta.
    Zrobic mamy też badanie nasienia i powtórne badania tarczycy.
    Lekarka chce mnie zobaczyc 7kwietnia na kolejnym usg. Troche była w szoku i bardzo długo robiła te usg
    czemu była w szoku i czemu endo 9 mm jest problemem?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    czemu była w szoku i czemu endo 9 mm jest problemem?

    Ponieważ powiedziała że są jeszcze resztki okresu i to dopiero 4dzień cyklu powino być cienkie jak na ten dzień bo to że nadal są plamienia mam zaliczać do okresu a on jest grube a poziom się dopiero rozbudowywać by w owulacje osiągnęło swój wymiar.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego zaleciła powtórne usg za 3 tygodnie wtedy też bedzie wynik cyto

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Noł, noł, noł - nie jemy za dwoje, a odżywiamy się za dwoje.
    Pamiętajmy o tym :D


    Ladybag w sumie na to samo wyszło :D hehe ale wiem co miałaś na myśli. Chodziło zapewne o to że się odżywiacie DLA dwojga ^_^

    Judi rzeczywiście te Twoje endo jak na ten dzień to dosyć grube.

    Ja nie wiem my kobiety to musimy tak wszystkiego pilnować. A to za grube a to za cienkie a to, to a to, tamto, masakraaaa... :/ a wgl jest coś na za grube endo???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ladybag w sumie na to samo wyszło :D hehe ale wiem co miałaś na myśli. Chodziło zapewne o to że się odżywiacie DLA dwojga ^_^

    Judi rzeczywiście te Twoje endo jak na ten dzień to dosyć grube.

    Ja nie wiem my kobiety to musimy tak wszystkiego pilnować. A to za grube a to za cienkie a to, to a to, tamto, masakraaaa... :/ a wgl jest coś na za grube endo???


    Narazie nic nie zaleciła tylko chce w następnym cyklu też na początku powtórzyć usg.

    Wspominała też że często zdarza się że endometrium zdarza się polipowate.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Narazie nic nie zaleciła tylko chce w następnym cyklu też na początku powtórzyć usg.

    Wspominała też że często zdarza się że endometrium zdarza się polipowate.


    Kurczę mam nadzieję że to nic poważnego w razie co. Kciukam za następną Twoją wizytę i oczywiście za ten cykl :)

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Ponieważ powiedziała że są jeszcze resztki okresu i to dopiero 4dzień cyklu powino być cienkie jak na ten dzień bo to że nadal są plamienia mam zaliczać do okresu a on jest grube a poziom się dopiero rozbudowywać by w owulacje osiągnęło swój wymiar.

    Rozumiem.
    Trzymam wobec tego kciuki by ten problem był niskiej wagi i byście poradziły sobie z nim szybko :)
    Z drugiej strony przypominam Ci, że moja pani gin do której chodziłam wcześniej twierdziła, że moje endo jest za cienkie i na tym się ciąża nie rozwinie.. także ten :P może w 2 str też to działa, może taka nasza uroda. Nie zamartwiaj się na zapas :)
    Karolina2787 wrote:
    Ladybag w sumie na to samo wyszło :D hehe ale wiem co miałaś na myśli. Chodziło zapewne o to że się odżywiacie DLA dwojga ^_^

    No nie ;).
    Bo możesz zjeść dwa hamburgery i powiedzieć, że jedno dla Ciebie jedno dla dziecka ;) gdzie hamburger ma same puste kalorie i tłuszcze, o wartościach odżywczych nie wspomnę ;) a możesz zamiast tego zjeść pyszny obiad z sałatą (kwas foliowy chociażby) i rybką (kwasy omega) i wtedy nawet jak zjesz więcej to dziecko skorzysta z tego co to danie ma najlepszego a rozmiar spodni tego nie odczuje ;)

    Jakiś czas temu coś czytałam, że będąc w ciązy wystarczy jeść ok. 300 kalorii więcej niż zwykle - to tak naprawdę mało.. raptem jedna kanapka więcej czy większa porcja obiadu - a niektóre ciężarne niestety właśnie powtarzają, że się je za dwóch (czyli ilość a nie jakość jedzenia)
    a potem dopiero lament, że się przytyło 30 kg :D i schuść po ciąży ciężko ;)

    Także na te dobre rady trzeba uważać ;)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 17 marca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej Dziewczyny :)

    MałaMiss nic się nie martw za grubym endometrium, ja mam takie jakbym non stop była w ciąży i taka moja uroda. Przez to grube endometrium mam mega obfite okresy. Jeśli po okresie złuszczy Ci się ładnie wszystko to cacy, jeśli nadal będzie mega grube to mogą robić biopsję i szukać czy nie masz endometriozy, ale ja bym się tego nie obawiała. Masz grube endometrium i to Twoja zaleta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 18:41

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias ale to Judi z tym endo pisała a nie MałaMiss ;-) mają takie same avki więc mogłaś się pomylić. MałaMiss już dawno się nie odezwała ale mogła by :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2017, 18:57

    Anusias lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do jedzenia w ciąży to wszyscy to mylą bo każdy mówi że "je się za dwoch" a tak naprawdę "je się dla dwoch" a to różnica ;) jak byłam w ciąży to ginek od początku mnie na to uczulal :P

    Anusias, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anusias ale to Judi z tym endo pisała a nie MałaMiss ;-) mają takie same avki więc mogłaś się pomylić. MałaMiss już dawno się nie odezwała ale mogła by :-)


    O kurcze, sorki, Judi22 :) mam zeza i bielmo jednocześnie :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    O kurcze, sorki, Judi22 :) mam zeza i bielmo jednocześnie :)

    Nie, po prostu Judi zmieniła avka na taki sam jak MałaMiss i się teraz myli. Ja też wcześniej myślałam że to MałaMiss napisała ;-)

    Anusias lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jak usiąde przed lapkiem to zmienię zdjęcie na inne :-) dobranoc :)

    Anusias lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 03:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A co do jedzenia w ciąży to wszyscy to mylą bo każdy mówi że "je się za dwoch" a tak naprawdę "je się dla dwoch" a to różnica ;) jak byłam w ciąży to ginek od początku mnie na to uczulal :P

    Tak też napisałam :-)

    Judi mnie tam nie przeszkadza Twój avek :-)

    A ja spać nie mogę :-\ od kilku dni mnie męczy bezsenność. Jak zasnąć nie mogę to teraz się obudziłam i oczy jak 5zł ech... i co tu robić.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Ja już po śniadaniu i zaczynam się ogarniać.

    Z tymi 300 kaloriami więcej w ciąży to prawda. Moja dietetyczka też mi mówiła, że to nie duża zmiana i mam na to zwracać uwagę.
    Niby je się dla dwojga, ale mnie się wydaje, że ja jem dla tego małego. Bo jem rzeczy, których przed ciążą nie jadłam.

    Jak tam nastroje weekendowe? Któraś dziś testować miała, wydaje mi się?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek

    Najważniejsze żeby groszki zdrowo rosły i były silne.

    Ja dziś miałam termin @ ale jeszcze poczekam może w ciągu dnia przylezie. Jeszcze ktoś na dziś był z testem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Marteczka jak tam siklas na testa dziś? :-)

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam kawowo :) u mnie leje, zaraz na siłownię biegnę, bo przez najbliższe 5 dni ba Cleo Samara odradzała wysiłek fizyczny i dostosuję się do tego co radziła :) Ja jem za dwóch chociaż nie jetem w ciąży i to złe :D A tak na prawdę pilnowanie tego coś się je i w jakich ilościach jest jeszcze ważniejsze niż na co dzień. Tym bardziej, ze wiele lat było przekonanie, ze je się za dwóch i jak się jest w ciąży to można jeść wszystko a otyła matka wcale nie jest dobra dla swojego zdrowia i swojej dzidzi w brzuniu :)

    ladybag lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias jak @ dziś do mnie nie przyjdzie to zaczniesz pierwsza z Clo i dasz znać po pierwszej dawce co? ;-)

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 18 marca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anusias jak @ dziś do mnie nie przyjdzie to zaczniesz pierwsza z Clo i dasz znać po pierwszej dawce co? ;-)


    Oczywiście, że tak. Ale pierwsze przecieki dostaniesz w poniedziałek, bo planuje wziąć w niedzielę wieczorem, powiem Ci, że mam stresa dziwnego :) Ale damy radę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 09:41

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 988 989 990 991 992 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ