X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 30 października 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka, Oliwka, ja w marcu 30, też na pokładzie miał być już potomek,albo chociaż do 30 być w ciąży 😅 trzymam kciuki za nas żeby się udało zajść 😁🤞

    Manioka, ja właśnie upiekłam poraz pierwszy w życiu biszkopt (bez proszku do pieczenia) i wyszedł!! Trochę wyrósł po środku bardziej niż na brzegach, może jakieś rady żeby był następnym razem równy? Zrobiłam chrupkę z migdałów, cukru, czekolady i płatków kukurydzianych, po obiedzie zrobię krem pistacjowy, a jutro tynkowanie 😁 jak to wyjdzie to będę z siebie mega dumna 😊 dzięki Manioka za inspirację!! Dam znać czy tort smakował 😅

    Manioka lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 30 października 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to nie mam czasu myśleć o testowaniu. Pracuje po 12godzin plus dojazdy do pracy, w wolne dni spędzam 5 godzin za kółkiem żeby do męża po operacji pojechać i wrócić do domu, bo tylko jeden dzień wolnego człowiek ma, męża dziadek jest w niefajnym stanie, więc siedzimy na bombie... Nie mam czasu ani ochoty widzieć jednej kreski i jeszcze tym się dobijać. Czekam, nastawiam się na monitoring ale bez Ovi w listopadzie.

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 30 października 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza, jeżeli chodzi o biszkopt to on zazwyczaj wychodzi nierówny 😅
    Jeżeli Ci to przeszkadza to wyrównaj górę i zjedz😂 to jest moja rada😂😂
    Ja tak robię, bo na biszkopt nie ma rady 🙂
    Ważne, że wyrósł i nie zrobił się zakalcem😁
    Ja poproszę zdjęcie tortu, a nie czy smakował, bo smakować na pewno będzie 😁

    Futuremama cóż zrobisz.. Ja mam już czasem dość.. Jakaś depresja mnie łapie.. Wszystko i wszyscy w koło mnie denerwują.. Młody uciska na przeponę/płuca nie mam pojęcia na co i oddychać nie mogę... 😐 Najchetniej to bym zamknęła się w 4 ścianach i nie miała z nikim kontaktu.. Najlepiej by mi wyszło gdybym mogla spać i spać.. 🙄

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 30 października 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junjul, ja Cię pamiętam i gratuluje 😁 teraz jednego dnia będziecie świętować dwie okazje 😊

    Futuremama, tak dzieci mają urodziny w jednym czasie 🙂 na razie córcia jest pomocna, nie okazuje większej zazdrosci, ale ma też swoje humorki... bunt dwulatka itp.
    Czekam niecierpliwie na wieści o Twoim rozwiązaniu 😃

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2021, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :) ja myślałam ze juz po 6 bo zegarek mi tak pokazywal patrzę na tel a było po 5 zapomnjalsm ze jest zmiana czasu 😃
    Ale jakoś juz spac mi się nie chce niedługo i tak musze jechać na kolejne badania krwi 😇
    Miłego dnia 🤗

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 31 października 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja też zglupiałam bo dzieci się milion razy budziły, rano wcześnie wstały i tak na tel 5, wydawało mi się że po chwili spojrzałam na opaskę i już po 6 było. Dopiero potem ogarnęłam co i jak. Choć myślałam że mi band się też sam zaktualizuje.

    anka lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 31 października 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a jakie badania robisz?

    Ja sie obudziłam o 2 taka strasznie głodna 🙄 przytuliłam się do mojego i położyłam rękę na jego kroczu, cos drgnęło raz potem drugi i tak się skończyło, że musialam go na seks obudzić 😂

    Asia2309, Olenkaqx, midzia lubią tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki
    Estradol 41 robilam dla sb żeby zobaczyć jak rośnie.. i trochę słabo mi się wydaje bo w 4 dc mialam 36 dzisiaj mam 11 dc... ale xobaczymy .
    Tsh 2,183 wiec mi urósł zawsze było idealne... ale chyba nie ma tragedi i nie trzeba konsultować,?
    Ft 3 - 3,12 ( 2,3-4,2)
    Ft4 1,22(0,89-1,76)
    Anty tpo 55 (<60)
    Anty tg 1,3 (<4,5)

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 31 października 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Mam wyniki
    Estradol 41 robilam dla sb żeby zobaczyć jak rośnie.. i trochę słabo mi się wydaje bo w 4 dc mialam 36 dzisiaj mam 11 dc... ale xobaczymy .
    Tsh 2,183 wiec mi urósł zawsze było idealne... ale chyba nie ma tragedi i nie trzeba konsultować,?
    Ft 3 - 3,12 ( 2,3-4,2)
    Ft4 1,22(0,89-1,76)
    Anty tpo 55 (<60)
    Anty tg 1,3 (<4,5)

    Tsh wporzadku jak dla mnie, chociaż to zależy od lekarza bo niektórzy koniecznie nalegaja na ponizej 2. Ja mialam podobne jak twoje i moja gin mowila, że jest wporzadku, teraz jedynie wzroslo trochę. Ale nie ma tez co sie skupiać na samym tsh bo resztę masz wporzadku 😋

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Tsh wporzadku jak dla mnie, chociaż to zależy od lekarza bo niektórzy koniecznie nalegaja na ponizej 2. Ja mialam podobne jak twoje i moja gin mowila, że jest wporzadku, teraz jedynie wzroslo trochę. Ale nie ma tez co sie skupiać na samym tsh bo resztę masz wporzadku 😋
    No w staraniach podobno lepsze miedzy 1-1,5 ;) dlatego pytam ale narazie to zostawię xobacze co powie lekarz w grudniu

  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 31 października 2021, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, fajnie że badania wyszły ok, jeśli chodzi o TSH to u mnie i Endo i gin-endo mówią o zalecanym 1,5, ale ja mam niedoczynność, może to ma znaczenie 🤷🏼‍♀️

    Abrakadabra, czyli to nie plotki o zwiększonym libido w ciąży? 😅

    Dobra, zrobiłam ten tort, jest to mój pierwszy w życiu zaczynając od biszkoptu po chrupkę czekoladowa po tynk i resztę ozdabiania. Ja jestem zadowolona, na żywo wygląda chyba lepiej 😅 także pokazuje, choć wiem że to wprawy i doświadczenia potrzeba by wyszedł tak jak sobie wymyśliłam 😁
    IMG-20211031-194325.jpg

    Olenkaqx, Manioka, midzia, maciejka, Sparky, Limonka26, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2021, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza wrote:
    Anka, fajnie że badania wyszły ok, jeśli chodzi o TSH to u mnie i Endo i gin-endo mówią o zalecanym 1,5, ale ja mam niedoczynność, może to ma znaczenie 🤷🏼‍♀️

    Abrakadabra, czyli to nie plotki o zwiększonym libido w ciąży? 😅

    Dobra, zrobiłam ten tort, jest to mój pierwszy w życiu zaczynając od biszkoptu po chrupkę czekoladowa po tynk i resztę ozdabiania. Ja jestem zadowolona, na żywo wygląda chyba lepiej 😅 także pokazuje, choć wiem że to wprawy i doświadczenia potrzeba by wyszedł tak jak sobie wymyśliłam 😁
    IMG-20211031-194325.jpg
    Ja zawsze miałam ideolo wyniki tarczycy wiec pewnie to takie lekkie odchbylenie.

    Torcik wygląda pysznie 🤤

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 31 października 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza tort wyglada pysznie i pewnie tak smakowal 🤤🤤

    Co do libido w ciąży to nic sie u mnie nie zmieniło, przed ciążą mialam takie samo tylko teraz bardzo chce mi sie ciągle orgazmów 😂😂 Ale nie moge za bardzo sobie pozwolić bo dostaje potem lekkiego bólu brzucha więc sam seks musi mi wystarczyć 😅 Na początku trochę poluzowalismy ale teraz jesli jest wszystko ok i sie nic złego nie dzieje to nie ma co sobie żałować 😅😅 A ogólnie to moja pipka zrobiła się jakas mega wrażliwa 🤔

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 31 października 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza! Wygląda obłędnie! Jak z cukierni! 😍 😍 😍

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 31 października 2021, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza torcik przepiękny i na pewno przepyszny!!! 🤤🤤🤗

    A ja dziś spontanicznie znalazłam się u rodzinki męża w Dusznikach Zdroju😁
    Cóż tam, że zostało 2 tygodnie do terminu 😅 może mnie tu nie chwyci😂

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 31 października 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za komplementy 🥰 a jedzony będzie jutro, bo mój ma urodziny właśnie 1 listopada 😅

    Manioka, spontany są najlepsze! Trzymam kciuki żebyś jednak rodziła tam gdzie zaplanowałaś 😁 ale wiadomo jak to jest 😉

    Kurcze, slyszalyscie o kobiecie w ciąży, która umarła z powodu wstrząsu septycznego? Czekano aż dziecko umrze, a jak to się stało to kobieta umarła? Straszne to nasze prawo w Polsce, zamiast ratować jedno życie to stracili dwa... Przykro mi strasznie, można mieć swoje poglądy na aborcję, ale w takich sytuacjach to nie wiem czy ktoś kto ma choć trochę empatii nie uważa braku aborcji za błąd... Edukacja seksualna nie, aborcja nie, aborcja z zagrożeniem życia dla matki? Nie, bo strach że może jednak dziecko można było uratować i ponoszenie konsekwencji przez ciężarną..

    Manioka lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 1 listopada 2021, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o tym... Ale zmieniające się prawo ostatnimi czasy powodowało wielki strach o moje własne życie w razie W. Mam nadzieję nigdy nie być w sytuacji wyboru ja czy dziecko....

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 1 listopada 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza niestety ale w obecnej sytuacji jeśli kogoś stać to pojedzie za granicę, jeśli nie... Ale też pamiętam jeszcze z forum jak jedna z dziewczyn UK zaszła w ciążę, wiadomo u nich usg dopiero koło 11-13tc. Chwilę wcześniej zaczęła gorączkować, myślała że zwykle przeziębienie, w końcu coraz gorzej i się właśnie okazało że zarodek obumarł ale się nie oczyściła i zakażenie ogólne organizmu...
    A co dopiero gdzieś na dalszym etapie. I znów jak możesz zawsze można prywatnie pość do lekarza, a jak kogoś nie stać a pani w przychodni rzuci jak mi z córką "rejestracja trwa od godziny, trzeba było dzwonić wcześniej, teraz to ja już nie mam terminów" albo tak jak z młodym w ciążę zaszłam, II kreski pod koniec listopada, chciałam do gina pójść i co? Na grudzień nie ma już terminów a na styczeń? Jeszcze nie mają umowy, proszę dzwonić na koniec grudnia albo na początku stycznia i zobaczymy...
    I tak jak mówisz nawet jak mogą wykonać zabieg i to jeszcze przez zmianą prawa to wielu się bało że będzie miało potem problemy i wolało się nie podejmować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2021, 07:11

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Manioka Autorytet
    Postów: 990 807

    Wysłany: 1 listopada 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza, no to pysznego torta i wszystkiego najlepszego dla mężusia😁🎉
    Co do porodu też trzymam kciuki za to, że jednak urodzę tak jak ma być😁😂🍀

    A co do naszego prawa w Polsce to kobiety powoli przestają mieć jakiekolwiek prawa...
    Ale cóż.. Na razie nic z tym nie zrobimy🤷‍♀️
    Można sobie strajkować i inne rzeczy robić, a oni i tak będą się śmiać 🙂

    f2w39jcg9uvyycdv.png
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2573 2925

    Wysłany: 1 listopada 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza tort wyglada pysznie! 😋

    Co do przypadku tej kobiety, to czytałam wczoraj, masakra… 😔 Prawo w Polsce obecnie jest okrutne, a często obawiam się, żeby to dalej nie poszło w złym kierunku np. zakaz in vitro…

    Futuremama nadal w dwupaku? 😁 Dzisiejszy dzień minie i możesz rodzić :D

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ