X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 11 maja 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to zależy o co pytasz 🙈

    Sytuacja z M stoi w miejscu.
    Kazio ma teraz jakąś infekcję układu moczowego - dużo leukocytów i bakterii. Ale leczymy się. Do tego idą nam górne zęby - dwójka i jedynka 😂🙈 przez to ma trudności z kupą 😪 Aaa no i ostatnio przybrał za mało, bo tylko 240g w 5 tygodni, dlatego musieliśmy zrobić usg brzuszka na cito w poniedziałek - na szczęście wszystko tam w porządku 😊
    Ja mam okres jakiego nie miałam chyba nigdy 😅 tak bardzo chciałam go już mieć, a teraz rozważam drugą ciążę haha (żart oczywiście) 😂
    Staram się odbudować swoje życie towarzyskie. Zaczęłam częściej spotykać się ze znajomymi, planuję z nimi i z ich dziećmi wyjazdy nad wodę 😊 nawet w majówkę napiłam się wina z koleżanką 🙈😱

    A tak oprócz tego nic się nie zmienia 😅 życie płynie dalej. Synek rośnie, pojutrze będzie miał już 7 msc 😱

    Olenkaqx lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Żelka jak lekarka znalazla ring w jajowodzie przy becie raptem 112? To mnie bardzo zastanawia bo co ten ring oznacza że niby pęcherzyk ciążowy, który jest widoczny przeważnie przy becie ok 1000-1500?
    Sam pecherzyk jest widoczny przy becie 500 i właśnie obecnie tego będziemy teraz pilnować bo nic wcześniej i tak nie są w stanie zrobić. Przy becie 1000 -1500 jest już widoczny pecherzyk z echem zarodka a to interesuje lekarzy w zdrowej ciąży. Sam pusty pecherzyk można znaleźć już przy becie 500. Tak dzisiaj mi powiedział prof Jach i dr Bereza w szpitalu Uniweryteckim
    A na pytanie co w takim razie zobaczyła Pani doktor odpowiedzieli mi, ze ring charakterystyczny dla cialka żółtego ale nie wiedza dlaczego napisała na karcie i powiedziała ze jest w jajowodzie skoro jest w jajniku. Przy ciałku żółtym i oni tego nie uważają na tym etapie za nieprawidłowość.
    Generalnie jestem dalej pod obserwacja ciąży o nieznanej lokalizacji. Zamienili słowo podejrzenie ciąży pozamacicznej na ciąża nieznanej lokalizacji. I wierze w to głęboko, ze w sobotę okaże się, ze mój lekarz prowadzący to potwierdzi, ze jest dobrze. Bety nie zrobie jutro bo to dla mnie za duży stres. Nie wyrobie się z wynikami w sobotę na wizytę wiec zrobie świeży poziom bety i proga w piątek . Profesor dzisiaj powiedział, ze niepokojący jest ten duży spadek progesteronu ale oni w tej chwili nie mogą dać mi nic na podbicie ze względu na nieznana lokalizacje ciąży jeszcze.
    I lekarze dzisiaj tez mi powiedzieli, ze z takich przyrostów bety tez może być dobrze i żebym była dobrej myśli bo te przyrosty są w normach i mam przestać porównywać.
    Poczułam się dzisiaj po tym badaniu lepiej. Z nadzieja.

    Mój prowadzący lekarz tez jako ten przezorny chciał mnie położyć na oddział, po wczorajszym telefonie od tej doktorki, która dzisiaj mnie badała. Po wiadomościach od lekarzy dzisiaj stwierdził, ze zrobimy częsta kontrole i ewentualnie podejmiemy na bierząco jakieś kroki ale, ze on jest dobrej myśli. Chociaż on tak jak ty zdziwił się, ze przy takiej wartości bety Pani doktor co kolwiek ciążowego zobaczyła.
    Ona a nawet we trzy bo były zrobiły tez błąd i trochę inaczej wszystko oceniały bo wpisały sobie moja ciaze na 5+1 a ja wczoraj miałam 4+4. Generalnie wczoraj na IP się tylko podłamałam. Dzisiaj wyszłam z myślą, Boże będzie dobrze. Porozmawiałam nawet z synkiem i kazałam mu tam wgryzać się w ta macice ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet wrote:
    U mnie to zależy o co pytasz 🙈

    Sytuacja z M stoi w miejscu.
    Kazio ma teraz jakąś infekcję układu moczowego - dużo leukocytów i bakterii. Ale leczymy się. Do tego idą nam górne zęby - dwójka i jedynka 😂🙈 przez to ma trudności z kupą 😪 Aaa no i ostatnio przybrał za mało, bo tylko 240g w 5 tygodni, dlatego musieliśmy zrobić usg brzuszka na cito w poniedziałek - na szczęście wszystko tam w porządku 😊
    Ja mam okres jakiego nie miałam chyba nigdy 😅 tak bardzo chciałam go już mieć, a teraz rozważam drugą ciążę haha (żart oczywiście) 😂
    Staram się odbudować swoje życie towarzyskie. Zaczęłam częściej spotykać się ze znajomymi, planuję z nimi i z ich dziećmi wyjazdy nad wodę 😊 nawet w majówkę napiłam się wina z koleżanką 🙈😱

    A tak oprócz tego nic się nie zmienia 😅 życie płynie dalej. Synek rośnie, pojutrze będzie miał już 7 msc 😱
    Ten czas po porodzie bardzo szybko leci. Matko ja na prawdę już nie pamietam jak to jest mieć takiego maluszka a dopiero chodziłam z córka na usg w brzuszku.
    Ale tymi przyrostami to się tez nie ma co stresować moja córcia urodziła się z waga 2350g ze szpitala wychodziliśmy 1140g i pierwsza waga przybrała za mało potem już cały czas przybierała ale zawsze to była dolna granica. Jest zdrowa po prostu drobna dziewczynka.

    age.png
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy becie ok 700 widać u mnie było tylko ciałko żółte. Nie wiem skad wytrzasnelas tych lekarzy czy może ich źle zrozumiałaś po prostu ale przy becie 500 również nie bedzie widać pęcherzyka ciążowego.. echo zarodka pojawia sie o wiele później i beta wtedy wynosi już kilka tysięcy a nie 1000-1500..
    Oczytasz się informacji w internecie nie wiadomo jakich a potem sama schizujesz niestety bo ktoś mial tak a Ty masz inaczej i wszystko porównujesz do siebie 🤦🏼‍♀️ To nie jest normalne niestety..

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Nutka85 Autorytet
    Postów: 1343 2579

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Przy becie ok 700 widać u mnie było tylko ciałko żółte. Nie wiem skad wytrzasnelas tych lekarzy czy może ich źle zrozumiałaś po prostu ale przy becie 500 również nie bedzie widać pęcherzyka ciążowego.. echo zarodka pojawia sie o wiele później i beta wtedy wynosi już kilka tysięcy a nie 1000-1500..
    Oczytasz się informacji w internecie nie wiadomo jakich a potem sama schizujesz niestety bo ktoś mial tak a Ty masz inaczej i wszystko porównujesz do siebie 🤦🏼‍♀️ To nie jest normalne niestety..
    Betę miałam ostatnio 1800, a lekarz widział "tylko" pęcherzyk. I mówi, że jak na ten etap (5+1) jest to w porządku, że za wcześnie żeby było widać coś więcej. Ufam mu, więc też mi się coś nie zgadzało w tym echu przy 1500 w wiadomości Żelki.

    (UPS... Zobaczyłam dopiero teraz, że to nie "mój" wątek 🤦‍♀️ Wasze Nicki się pojawiają w różnych wątkach, więc przez przypadek się tu Wam wtrąciłam, sorry)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2022, 15:38

    ♀️37l, po terapii pochwicy
    ♂️33l

    01.05 ⏸️
    11.05 "domek dla dzidziusia"
    18.05 jest ❤️
    06.07 prenatalne, niskie ryzyka ❤️
    07.09 połówkowe, 540g dziewczynki
    07.11 bad.3trymestru, 1760g dzidziulki 💝

    01.01.2023 Helena 😍
    53cm, 2970g, 9/10, CC

    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka85 wrote:
    Betę miałam ostatnio 1800, a lekarz widział "tylko" pęcherzyk. I mówi, że jak na ten etap (5+1) jest to w porządku, że za wcześnie żeby było widać coś więcej. Ufam mu, więc też mi się coś nie zgadzało w tym echu przy 1500 w wiadomości Żelki.

    Mi sie tutaj nic nie zgadza ale już kończę swoje tłumaczenia itd. Tylko szkoda, że ktoś nie uszanuje innych dziewczyn tutaj wypisując po prostu takie głupoty co się w głowie nie mieści, totalnie wyssane z palca jakieś chore teorie..

    verliebtindich lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 11 maja 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet wrote:
    U mnie to zależy o co pytasz 🙈

    Sytuacja z M stoi w miejscu.
    Kazio ma teraz jakąś infekcję układu moczowego - dużo leukocytów i bakterii. Ale leczymy się. Do tego idą nam górne zęby - dwójka i jedynka 😂🙈 przez to ma trudności z kupą 😪 Aaa no i ostatnio przybrał za mało, bo tylko 240g w 5 tygodni, dlatego musieliśmy zrobić usg brzuszka na cito w poniedziałek - na szczęście wszystko tam w porządku 😊
    Ja mam okres jakiego nie miałam chyba nigdy 😅 tak bardzo chciałam go już mieć, a teraz rozważam drugą ciążę haha (żart oczywiście) 😂
    Staram się odbudować swoje życie towarzyskie. Zaczęłam częściej spotykać się ze znajomymi, planuję z nimi i z ich dziećmi wyjazdy nad wodę 😊 nawet w majówkę napiłam się wina z koleżanką 🙈😱

    A tak oprócz tego nic się nie zmienia 😅 życie płynie dalej. Synek rośnie, pojutrze będzie miał już 7 msc 😱

    A podjeliscie już decyzję o rozstaniu czy czekacie na wizytę u psychologa?
    Biedny Kazio! A ta infekcja to może być też od zębów jak mu tak idą. Sisotry dzieciak miał podobnie tylko jej małej szlo 4 zęby na raz 🤨
    Test ciążowy zawsze był dobry na wywolanie okresu i jak widać dalej skuteczny sposób 😅
    No no z Kazia to juz kawal kawalera 🤭😁
    Jeszcze trochę i zaczniesz za nim biegać 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2022, 15:50

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Przy becie ok 700 widać u mnie było tylko ciałko żółte. Nie wiem skad wytrzasnelas tych lekarzy czy może ich źle zrozumiałaś po prostu ale przy becie 500 również nie bedzie widać pęcherzyka ciążowego.. echo zarodka pojawia sie o wiele później i beta wtedy wynosi już kilka tysięcy a nie 1000-1500..
    Oczytasz się informacji w internecie nie wiadomo jakich a potem sama schizujesz niestety bo ktoś mial tak a Ty masz inaczej i wszystko porównujesz do siebie 🤦🏼‍♀️ To nie jest normalne niestety..
    Profesor Jach jest kierownikiem katedry w szpitalu Uniwersyteckim.
    Nie chce się kłócić bo zdarza się i tak, ze są lepsze i gorsze sprzęty są lepsi i gorsi lekarze jedni zobaczą wcześniej inni później. Szandra sam napisała ze u nie znaleźli pecherzyk przy becie 250 w jajowodzie

    age.png
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Profesor Jach jest kierownikiem katedry w szpitalu Uniwersyteckim.
    Nie chce się kłócić bo zdarza się i tak, ze są lepsze i gorsze sprzęty są lepsi i gorsi lekarze jedni zobaczą wcześniej inni później. Szandra sam napisała ze u nie znaleźli pecherzyk przy becie 250 w jajowodzie

    Słuchaj dalej teorii innych i porównuj do siebie 🤦🏼‍♀️ Za kilka dni będziesz płakać i przeżywać, że przy becie 500 nie widać u Ciebie pęcherzyka i bedziesz następne problemy wymyślać sobie.
    To, że ktoś jest jakims kierownikiem profesorem itd to nie ma raczej tutaj żadnego znaczenia.
    Nie wiem, może sie mylę. Widocznie za krótko sie staralam o ciążę i pewnie za krótko jestem w ciąży żeby mieć pojęcie o tym o czym mówię🤦🏼‍♀️

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Słuchaj dalej teorii innych i porównuj do siebie 🤦🏼‍♀️ Za kilka dni będziesz płakać i przeżywać, że przy becie 500 nie widać u Ciebie pęcherzyka i bedziesz następne problemy wymyślać sobie.
    To, że ktoś jest jakims kierownikiem profesorem itd to nie ma raczej tutaj żadnego znaczenia.
    Nie wiem, może sie mylę. Widocznie za krótko sie staralam o ciążę i pewnie za krótko jestem w ciąży żeby mieć pojęcie o tym o czym mówię🤦🏼‍♀️
    Tego nie wiem.
    Wiem, ze ja przeszłam stratę , przeszłam cała ciaze, urodziłam wychowałam jak na razie 3 latke przeszłam długie starania wielu lekarzy wiele badan i jestem w obecnie trudnej i stresującej dla mnie sytuacji.
    Na prawdę chcesz się licytować??
    Błagam nie podważajmy kompetencji lekarzy, którzy jednak maja wiedzę. Takie dostałam zalecenia. I liczę na to, ze skoro tak mówią to wiedzą co mówią.
    Nie chce już prowadzić tej dyskusji, sprawiłam wiele stresu już sobie więcej nie potrzebuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2022, 16:27

    age.png
    age.png
  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 11 maja 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Tego nie wiem.
    Wiem, ze ja przeszłam stratę , przeszłam cała ciaze, urodziłam wychowałam jak na razie 3 latke przeszłam długie starania wielu lekarzy wiele badan i jestem w obecnie trudnej i stresującej dla mnie sytuacji.
    Na prawdę chcesz się licytować??
    Błagam nie podważajmy kompetencji lekarzy, którzy jednak maja wiedzę. Takie dostałam zalecenia. I liczę na to, ze skoro tak mówią to wiedzą co mówią.
    Nie chce już prowadzić tej dyskusji, sprawiłam wiele stresu już sobie więcej nie potrzebuje.

    Uwierz, że nie ty jedna na tym forum sie starasz o ciaze i nie ty jedna przeszłaś strate. Nikt sie z toba nie licytuje nawet wiec skad przyszło Ci to do glowy? Ja nie rozumiem po prostu po co wygadywać takie głupoty i jakieś teorie wyssane z palca i samemu sie nakrecac na jakieś chore sytuację bo sie coś gdzies przeczytało. Jakbys miala troche szacunku do innych to byś zastanowiła sie kilka razy zanim coś napiszesz bo nie jesteś tutaj sama i twoje wpisy moga urazić tez inne dziewczyny. Ale Ty tego nie rozumiesz tylko wolisz użalać sie nad sobą i wymyślać dziwne rzeczy.

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończę ta rozmowę bo ja nawet nie wiem o co ty mnie oskarżasz teraz.

    age.png
    age.png
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 11 maja 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sobie daruje obecnie forum. Za dużo zafundowałam sobie stresu a jestem osoba wwo i wszystko bardzo przeżywam.
    Dziękuje za wsparcie, trzymajcie proszę kciuki za mnie by się dobrze skończyło.
    Ja teraz skupie się relaksie bez nakręcania sie i niepotrzebnych mi dram.

    Trzymam za każda z was mocno kciuki na każdym etapie jakim jesteście. ♥️
    Jeszcze raz wam dziękuje za wsparcie.

    age.png
    age.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2342 1902

    Wysłany: 11 maja 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2022, 23:05

    Juliet, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 11 maja 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka polubiłam za to, że się odezwałaś 🙈 cieszę się, że masz takie nastawienie. My tu jesteśmy dla Ciebie cały czas i będziemy Cię wspierać ❤
    Wiem jakie to trudne, wiem co czujesz i bardzo Ci kibicuję 🥰🌷
    Mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży, że szybko wrócicie do starań, a jajowody zostaną dwa i tym razem już wszystko będzie dobrze 😍

    Żelka ja wierzę w Twojego kropka 😊 niepotrzebnie się z Abrakadabrą wzajemnie nakręciłyście. W waszym stanie to nie wskazane 🙈 każda niech wierzy w co chce, ale fakt Żelka, że "powinnaś" być może trochę bardziej pozytywnie nastawiona. Noo.. Ja już się nie wtrącam, ale trzymam kciuki niezmiennie🤞😊

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2558 2908

    Wysłany: 11 maja 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, co tu się zadziało 🙈 Dziewczyny spokój, wszystkie jesteśmy tu w tym samym celu 🙂
    Żelka, odśwież trochę głowę i daj znać jak będziesz wiedziała coś więcej, niemniej jednak odgoń te czarne chmury, bo sama widzisz, że poza spadkiem proga (który jest wydzielany pulsacyjnie!) nie ma żadnych przesłanek, że coś jest nie tak.

    Oliwka, dobrze Cię widzieć 🤍 Mimo wszystko cieszę się, że coś tam się ruszyło, że lek ma szansę pomóc. Zobaczysz, te pare miesięcy szybko minie (ja tu pewnie na Ciebie poczekam 🙈).
    Smutne to wszystko 🙁, ale dobrze, że jesteś pod dobrą opieką, bo to jest teraz najważniejsze. I plan B też brzmi dobrze 🙂 Wierzę, że uda Wam się jeszcze naturalnie, ale nawet w razie in vitro wiesz, że wasze komórki ładnie się łączą i na pewno byłyby świetne efekty podczas procedury. Jednak jest tu wiele historii gdzie po cp udało się naturalnie i u Ciebie na pewno też tak będzie! 🍀
    Trzymaj się i informuj nas tu na bieżąco 😘

    Edit.: Właśnie doczekałam się po dwóch tygodniach wyników na przeciwciała przeciwplemnikowe i na ANA1 - oba są ujemne 🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2022, 21:48

    Juliet, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 11 maja 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abrakadabra, uuu pierwsze ktg brzmi poważnie 😀 Mam rozpisaną antykoncepcję do 6 czerwca.
    Niech się malutka tu raz dwa obraca ✊🏻✊🏻

    Limonka, och szkoda ☹️ dobrze, że jest jakiś plan na kolejny cykl. To w sumie dobrze, że lekarz idzie tak ostrożnie z tą stymulacją. Lepiej żeby było ich mniej niż za dużo 😉
    I gratuluję dobrych wyników ANA i przeciwciała!

    Olenka, zapisałam się właśnie też na za tydzień. Może się uda ☺️

    Oliwka, fajnie że się odezwałaś ☺️ Daję moim niesfornym jajnikom 3 tygodnie na ogarnięcie się 😉
    Mam nadzieję, że druga dawka już pomoże u Ciebie i obejdzie się bez zabiegu ✊🏻😘

    Przekazałam Otter pozdrowienia i to, że o niej myślicie ☺️

    Limonka26, Oliwka91 lubią tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 12 maja 2022, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka polubiłam za pozytywne nastawienie mimo bardzo trudnej sytuacji.I życzę by lek pomógł.

    Abrakadabra ktg to już poważna sprawa.Obie ciąże miałam powikłane i robili mi od 26tyg raz w tygodniu.

    Żelka nie wnikam kto ma racje.Czekam na wieści od ciebie.Liczę na pozytywne.

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

  • Sparky Autorytet
    Postów: 1815 2472

    Wysłany: 12 maja 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwka, cieszę się bardzo, że napisałaś, chociaż rozumiem potrzebę zrobienia sobie małej przerwy od forum. Mam nadzieję, że lek wystarczy i wkrótce będzie już po wszystkim. To wspaniale, że nie tracisz nadziei i wciąż masz w sobie tyle siły do walki 😍 Myślę o Tobie i trzymam za Ciebie kciuki.

    A co u mnie... Dzięki, że pytasz ❤️ Ostatnio czuję się naprawdę dobrze. Pojawił się już brzuszek, na wyraźne ruchy ciągle czekam. Cukrzyca jako tako opanowana🥴 Chociaż nie wiem, jak ja przeżyję lato bez lodów 😂 Ale taki problem to nie problem, zrobię wszystko, żeby z młodym było ok.

    Oliwka91 lubi tę wiadomość

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - 5,91 cm, ryzyka niskie 😍 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    04.06.24 - 150 g śpiącej królewny 😴👸🏼
    27.06.24 - 298 g córeczki 🎀
    02.07.24 - połówkowe, wszystko w porządku 🥰
    18.07.24 - 482 g ruchliwej panienki 🌸
    14.08.24 - 894 g leniuszka 🌞
    03.09.24 - 1274 g ✨
    11.09.24 - III prenatalne, 1517 g, wszystko dobrze 🥳
    26.09.24 - następna wizyta 🤞🏼

    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 12 maja 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka super wieści z wynikami 😍

    Sparky ja miałam cukrzycę w ciąży i jadłam lody normalnie. Najważniejsze żebyś sobie sprawdzała po nich cukry, żeby 1h po zjedzeniu cukier nie był wystrzelony w kosmos 😊
    No i druga sprawa czy Twoja cukrzyca jest na insulinie, czy tylko dieta? Najlepiej skonsultować to z diabetologiem, ale prawda jest taka, że cukrzyca nie wyklucza wszystkiego. Przecież ludzie żyją z nią całkiem normalnie 😊
    Mam nadzieję, że od czasu do czasu będziesz mogła sobie pozwolić na takie dobro 🥰

    Limonka26 lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
‹‹ 583 584 585 586 587 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ