Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2022, 16:20

    Achna, wariancja, KoszulkaUlka, Julkaaa, Junjul, Natalia1992, Olenkaqx, futuremama, nick nieaktualny, Sparky, Selena, Limonka26, Morgana, Oliwka91, Pomarańcza, Magda_Lena, Mama8latka, Monika7 lubią tę wiadomość

  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam brac dupka 7 dni na wywolanie ale samo poszlo po 5 dniach brania wiec odstawilam :)

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dziewczyny, z takim wsparciem od Was nie mogło być inaczej- jajowody drożne, macica czysta 😁

    Dziękuję bardzo za kciuki ❤️

    Dzisiaj 8dc, a u mnie na prawym jajniku już pęcherzyk 17mm i endometrium 7.4mm. Od piątku można działać 😁

    Rozumiem ze nie bolało?
    Gratuluje drożnych jajowodów ❤️ Lepiej być nie może!

    Otter lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter super wieści 😍 😍 😍 😍 😍 działajcie i niech beda efekty 😍 😍 😍 😍

    Otter lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna no masakra dla mnie cykle 60 dni to katorga byłam wtedy taka sfrustrowana a zawsze po dupku po 3 dniach od odstawienia już okres jest. I będę mogła zaczynać stymulację 🤩

    Otter super wieści teraz tylko działać 🥰 podobno po hsg szybciej się zachodzi u mnie akurat się to nie sprawdziło ale u mnie inny problem . Niektóre akurat to zaobserwowały albo akurat był to przypadek 😊

    Martyna33, Otter lubią tę wiadomość

  • Julkaaa Przyjaciółka
    Postów: 82 125

    Wysłany: 24 marca 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter, super! No to teraz powodzenia w tym cyklu :-)

    Otter lubi tę wiadomość

    26.03 11dpo II🍀
    27.03 12dpo Beta 85
    29.03 14dpo Beta 195, przyrost 130% 😄
    15.04 ❤


    12.2019 synek
    2 cykl starań o rodzeństwo
    Pierwszy cykl z NAC

    m3sx43r8h0r2r2hl.png
  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1186 1794

    Wysłany: 24 marca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wspaniałe wieści, powodzenia w tym cyklu 🤞🤞

    Otter lubi tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min
    25+2 - 810g 💙
    29+3 - 1370g 💙
    32+6 - 1940g 💙

    age.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 24 marca 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2022, 16:20

    Selena, Beza27 lubią tę wiadomość

  • KoszulkaUlka Autorytet
    Postów: 588 153

    Wysłany: 24 marca 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter super wiadomosc 🙂
    Teraz działajcie na całego 😀🥰

    Otter lubi tę wiadomość

  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 24 marca 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter super, to teraz działajcie! :)

    Ja mam jakiegoś dola pt „to się nigdy nie uda” 😬 właśnie kończy mi się 🐒 ale zapału zero. Ten cykl nie mierzę i nie robię testów owu, bo nie mam na to siły. W kółko sobie powtarzam, ze muszę się skupić na tym dziecku które już mam a nie roztrząsać w kółko nieudane plany o trójce przed 30 ( już nawet dwójki nie będę mieć przed 30, za późno 🤣) ale coś mi nie idzie

    Olenkaqx, Otter lubią tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 24 marca 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Dziewczyny, z takim wsparciem od Was nie mogło być inaczej- jajowody drożne, macica czysta 😁

    Dziękuję bardzo za kciuki ❤️

    Dzisiaj 8dc, a u mnie na prawym jajniku już pęcherzyk 17mm i endometrium 7.4mm. Od piątku można działać 😁

    Super wiadomość 🍾🥂🎉🎊

    Otter lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 24 marca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie 6 dpo i właśnie zauważyłam plamienie😱 Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. Ciekawe, czy to dobry znak, czy coś mi się powaliło w hormonach🤔 Idę w sobotę na tego proga to się coś może rozjaśni.

    Otter, cieszę się, że wszystko w porządku w badaniu. Trzymam kciuki za owocne starania 🍀

    Iskra444, jak odpoczniesz chwilę od takiej pilnej obserwacji cyklu, to pewnie wróci entuzjazm 😃 Czasami trzeba przynajmniej spróbować się odciąć od tego wszystkiego, starania są wyczerpujące psychicznie 😞

    Magda_Lena, Olenkaqx, Otter lubią tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • wariancja Autorytet
    Postów: 681 799

    Wysłany: 24 marca 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter świetne wieści, pozostaje tylko działać 😉

    Sparky plamienie 6 dpo bardzo dobrze wróży, trzymam kciuki ❤

    Sparky, Otter lubią tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2502 2147

    Wysłany: 24 marca 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Dziewczyny, u mnie 6 dpo i właśnie zauważyłam plamienie😱 Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. Ciekawe, czy to dobry znak, czy coś mi się powaliło w hormonach🤔 Idę w sobotę na tego proga to się coś może rozjaśni.

    Otter, cieszę się, że wszystko w porządku w badaniu. Trzymam kciuki za owocne starania 🍀

    Iskra444, jak odpoczniesz chwilę od takiej pilnej obserwacji cyklu, to pewnie wróci entuzjazm 😃 Czasami trzeba przynajmniej spróbować się odciąć od tego wszystkiego, starania są wyczerpujące psychicznie 😞

    Sparky dobry znak ✊ jeśli nigdy tak nie miałaś to może być to 🍀

    Sparky lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    01.2025 👨‍👩‍👧💖
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1648 1185

    Wysłany: 24 marca 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter działajcie! 😍 Super ze wszystko drożne, endometrium grubiutkie więc Kropek może się pięknie mościć :D

    Sparky mam nadzieję, że to plamienie to Kropek! 🤞 🤞 🤞

    Iskierka odpoczynek jest dobry! Ja odpoczywam psychicznie od temperatury, owulakow, śluzów i szyjek w tym cyklu i świetnie się czuje :) nawet zastanawiam się czy nie przedłużyć tego odpoczynku - niech się dzieje wola nieba!

    Ale coby tej woli nieba dopomóc to umówiłam męża na 8.04 na badanie nasienia, ja 3dc robię badania hormonów, a 9.04 wizyta w Gyncentrum ;) powinnam być wtedy mniej więcej w czasie owulacji, więc podglądniemy jajo :) nooo chyba, że w tym cyklu Bobek raczy się pojawić, to kasa na badania i wizyty pójdzie na wyprawkę :d

    Sparky, Otter lubią tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Nasze marzenie nr 1 spełnione 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 33l
    Endometrioza 3st
    12/2024 8tc 👼 👼

    👨 36l
    OK!
    Walczymy o marzenie nr 2 👨‍👩‍👧‍👦
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2798 2480

    Wysłany: 24 marca 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, dawno się nie udzielałam, niw czytałam... Musiałam odpocząć psychicznie po kolejnej cb od forum, nawet już nie mam jak nadrobić waszych postów 🤦 przepraszam że się tak wpieprzam w połowie :)
    Starania u nas narazie na takim etapie że w sumie tylko stary się spuszcza 😂😂, żadnych wyliczeń, żadnych temperatur, nic kompletnie, jak narazie nawet nie chce się starać za bardzo....
    Jutro znowu pobieranie krwi na tarczycę, pojutrze znowu wizyta u Endo, oczywiście powiem jej o kolejnej cb, niech mi ona w końcu pomoże 😭
    Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 24 marca 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Dziewczyny, u mnie 6 dpo i właśnie zauważyłam plamienie😱 Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. Ciekawe, czy to dobry znak, czy coś mi się powaliło w hormonach🤔 Idę w sobotę na tego proga to się coś może rozjaśni.

    Otter, cieszę się, że wszystko w porządku w badaniu. Trzymam kciuki za owocne starania 🍀

    Iskra444, jak odpoczniesz chwilę od takiej pilnej obserwacji cyklu, to pewnie wróci entuzjazm 😃 Czasami trzeba przynajmniej spróbować się odciąć od tego wszystkiego, starania są wyczerpujące psychicznie 😞

    Nie chce odbierać Ci nadziei, ale u mnie w tym cyklu był spadek temperatury i plamienie 5dpo pierwszy raz w życiu , jednak nic ono nie oznaczało 🤷🏼‍♀️
    Ale wiadomo- szanse zawsze są :)

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 24 marca 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Nie chce odbierać Ci nadziei, ale u mnie w tym cyklu był spadek temperatury i plamienie 5dpo pierwszy raz w życiu , jednak nic ono nie oznaczało 🤷🏼‍♀️
    Ale wiadomo- szanse zawsze są :)

    Nie nakręcam się 😌 Jestem przygotowana na to, że to może nic nie znaczyć. Organizm lubi płatać figle jak się tak dokładnie obserwuje swój cykl 🙈

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2685

    Wysłany: 25 marca 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2022, 16:20

    Sparky, Julkaaa, Magda_Lena, Limonka26, Pomarańcza lubią tę wiadomość

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 25 marca 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ileż można- znowu zaczynam pierwszy dzień ciąży 😒

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ