X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot, a gdzie robiłaś badania na chlamydie, urea i to trzecie? U kaszowicza? Ile płaciłas? Bo będę robic u niego ten wymaz 25 kwietnia. Zostawiłam sobie już ten termin co wczesniej mialam zarezerwowany i podobno nawet w 5 dc jak jest lekkie krwawienie to nie szkodzi :)

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni wrote:
    Kłot, a gdzie robiłaś badania na chlamydie, urea i to trzecie? U kaszowicza? Ile płaciłas? Bo będę robic u niego ten wymaz 25 kwietnia. Zostawiłam sobie już ten termin co wczesniej mialam zarezerwowany i podobno nawet w 5 dc jak jest lekkie krwawienie to nie szkodzi :)
    Tak robiłam od razu u niego przy okazji wizyty. zapłaciłam jakos 450 zł za badania+wizytę. Trochę się przeraziłam jak usłyszałam tą kwotę :O Ja robiłam w 12dc

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie w miare zgadza, mowil mi ze 280 zl za to badanie plus wizyta. No cuz trzeba bulic , jak bedzie dziecko to tez bedzie duzo wydatkow :):)

    kłot, Ajaj88 lubią tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuje Wam za wiarę i kciuki, @ przyszła.
    Ale tak jak Selina nie poddaje sie, kolejny cykl przed nami :) udanego dnia Wszystkim :*

    kłot, Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 Trzymaj się kochana ! ja dzisiaj się budziłam w nocy na siusiu i jeszcze przez sen czułam że mi cycki eksplodują tak bolaly :P ale gdybym w tym cyklu zaciążyła to byłby to cud bo jest to wręcz niemożliwe żeby komórka jajowa czekała 2 dni na plemnika. W ogóle widzę, że dużo osób wierzących jest na tym forum, przyznam się że ja też zaczęłam się modlić zawsze przed snem a nigdy tego nie robiłam.

    Ajaj88 lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni - wczytałam sie dokładniej w Twoje posty i tak jakbym widziała nasza historie ..ja lekko podwyższona prolaktyna, szczuplutka jestem wiec problemu szukałam w sobie. Rok temu wysłałam męża na badanie, szedł niechętnie, ale po seminogramie okazało sie ze 2% morfo.
    Ze swojej strony radziłabym mężowi zrobić badania dodatkowe typu chromatyna, mar i hba. Oczywiscie to Wasza decyzja bo badania są drogie. Samo hba to 400, całość Ok 600-700. Te wydatki są wprawdzie ogromne bo lekarze, badania , zastrzyki itd. , ale my w pewnym momencie przestaliśmy liczyć. Wyszłam z założenia ze ludzie maja różne problemy, my mamy taki i trzeba przez to przejść.

    Kuzmoni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot - dziękuje :*
    Trzymam mocno kciuki, przyznam ze tez modlę się częściej, trochę to nawet pomaga na psychikę ;)
    A co do tego ze niemożliwe - nie takie rzeczy... moja koleżanka dowiedziała sie w 4tym miesiącu ze jest w ciazy bo przez 3 poprzednie miała obfite plamienia (a tak zazwyczaj u niej wyglada okres) tal ze wszystko możliwe :) i tego sie trzymamy

    kłot lubi tę wiadomość

  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj przykro mi, trzym kciuki za kolejny cykl!!!
    Wiosna przyszla nastroje inne wiec moze pozytywnie to wpłynie.
    Odnośnie meza to jesli kolejne wyniki zle wyjda ma zalecenia zrobic jakies konkretnea badania ale sie w to jeszcze nie wczytywalam.
    Ja wlasnie odebralan wyniki progesteronu 15,36 w 17 dc czyli ok 3 dpo. Chyba ok? Oznacza to ze owulacja byla nie?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 11:26

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj polajkowalam za dobre podejście, nie za @
    Ja sobie siedzę już pod gabinetem, zobaczymy, ale już taka jupi nie jestem jak ostatnio, bo wiadomo różnie może być. Z resztą, co będzie to będzie :) aczkolwiek nie wiedzieć czemu czuję stres i nie potrafię się wyluzować.
    Przedwczoraj byłam znów na akupunkturze i było super, ale dziś już stresior mnie dopadł


    Kuzmoni odniosę się tylko do teorii, że można wymazy nawet w 5dc robić. No co za głupota. Mnie w laboratoriach zawsze mówiono że min.9-10dc żeby nie było żadnego brudzenia nawet tam w szyjce wysoko, bo wymazy nie wyjdą. Radzilabym tak odczekać, bo szkoda kasy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 11:58

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj trzymaj sie,ja tez czuje ze @ przyjdzie choc to dopiero 8dpo.Ale hmm no wydaje mi sie,ze jak sie jest w ciąży to jakos sie to czuje,a ja sie czuje pusta

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ajaj polajkowalam za dobre podejście, nie za @
    Ja sobie siedzę już pod gabinetem, zobaczymy, ale już taka jupi nie jestem jak ostatnio, bo wiadomo różnie może być. Z resztą, co będzie to będzie :) aczkolwiek nie wiedzieć czemu czuję stres i nie potrafię się wyluzować.
    Przedwczoraj byłam znów na akupunkturze i było super, ale dziś już stresior mnie dopadł


    Kuzmoni odniosę się tylko do teorii, że można wymazy nawet w 5dc robić. No co za głupota. Mnie w laboratoriach zawsze mówiono że min.9-10dc żeby nie było żadnego brudzenia nawet tam w szyjce wysoko, bo wymazy nie wyjdą. Radzilabym tak odczekać, bo szkoda kasy

    Hmm ja sie nie znam, lekarz powiedzial ze w pierwszej polowie cyklu musi byc, i lekkie plamienia nie szkodzi bo to jest badanie _i tu nie wiem czy dobrze go zapamietalam _ genetyczne, czy z DNA? I lekkie zabrudzenie nie bedzie mialo zadnego znaczenia. Nie pamietam xo dokladnie powiedzial i jak tlumaczyl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 12:25

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie on będzie wymazy pobierał tylko położna, więc ciekawa jestem co powie. Owszem 1 połowa cyklu jak najbardziej, ale mnie zawsze mówiono, że żadnych plamien nie może być. Od kiedy posiewy mają związek z genetyką czy DNA ;) dziwne

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    To raczej nie on będzie wymazy pobierał tylko położna, więc ciekawa jestem co powie. Owszem 1 połowa cyklu jak najbardziej, ale mnie zawsze mówiono, że żadnych plamien nie może być. Od kiedy posiewy mają związek z genetyką czy DNA ;) dziwne
    Selina to prawda co mówi Kuzmoni, to dr pobiera posiewy, on mi pobierał. Też mówił że chodzi o DNA. Chociaż mi też na "chłopski rozum" wydaje się że nie powinno być plamień. Ale jak widać dr ma często odmienne zdanie niż inni lekarze, to co mówi wydaje się być wiarygodne, choć ja własnie dlatego też chodzę raz do niego raz do innej osoby żeby zasięgnąć porady u kogoś innego. Dlatego zanim zacznę brać clomid bez hsg to umówię się na wizytę do kogoś innego.

    Kuzmoni lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wszelki wypadek postaram sie przelozyc termin dwa dni pozniej, ale obecnie najblizszy mozliwy termin to 7 maj :/ mnie nie ma w weekend majowy a wtedy mam miec owulke wiec kolejny cykl bylby bez dzialan. Wiec musze kontrolowac czy termin sie zwalnia. Jesli sie nie zwolni nic to pojde 23 . zobaczyny :)

    moze ktos inny sie wypowie o tych wymazach? Ktos mial jakies doswiadczenia??
    Lekarza obdarzylam zaufaniem od razu. Jednak wiadomo warto posluchac roznych opinii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 14:36

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Selina to prawda co mówi Kuzmoni, to dr pobiera posiewy, on mi pobierał. Też mówił że chodzi o DNA. Chociaż mi też na "chłopski rozum" wydaje się że nie powinno być plamień. Ale jak widać dr ma często odmienne zdanie niż inni lekarze, to co mówi wydaje się być wiarygodne, choć ja własnie dlatego też chodzę raz do niego raz do innej osoby żeby zasięgnąć porady u kogoś innego. Dlatego zanim zacznę brać clomid bez hsg to umówię się na wizytę do kogoś innego.
    Ale tu nie o to chodzi o dr uważa, tylko o normy laboratoryjne. Bo mimo że on pobierze materiał, to nie on go bada i klops by był jakby labo później napisało, że próbka nie zdolna do badania. Przecież to nie on decyduje o normach do badaniach tylko są one odgórnie ustalone. Mnie w 3 różnych labo mówiło to samo a ostatnio jak poszłam do Synevo w 7dc to mi położna nie pobrała, bo zauważyła brudny śluz na szyjce wysoko (a wymazy są z szyjki) i powiedziała, że nie przebadają tego, więc naprawdę nie kumam o co tego lekarzowi chodziło

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni, nie patrz na znanym lekarzu na terminy do niego tylko dzwoń tam. On nie raz mnie przyjmował przed pacjentkami albo pomiędzy jak nie było terminu, ale to telefonicznie najlepiej się umawiać.

    Kuzmoni lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze tam jechac dzis lub jutro bo nie podbilam sobie recepty... Glupia myslalam ze jak lekarz wydal to jest ok, a w recepcji mialam ja pokazac :). Od dwoch aptek sie odbilan ze mi nie wydadza :P
    Takze pojade podbic recepte i dopytam o terminy :)

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się przepisać wizytę na 27 (wprawdzie 7 dc ale dobre i to :P) na 17:30 także rzeczywiście terminy mają dodatkowe nie tylko przez znanego lekarza. Dzieki za radę !!!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 20:37

    kłot lubi tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek a jak Ty się czujesz? :) już wszyscy wokół wiedzą?
    U mnie dzisiaj była klientka która nieco mnie pocieszyła. Starała się ponad rok, wszystkie wyniki ona i mąz mieli ok, łącznie z tym, że ona miała hsg, i nic...dopiero po ponad roku się udało. Potem chciała kolejne, wszyscy mówili, że kolejne to od razu zaskoczy i fakt, szybciej ale tez pół roku to im zajęło. Także jest jakaś szansa, że każda w końcu "zaciąży" :)

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek, Allende gdziśscie są dziołchy? ;) Co u Was?

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ