X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina byłoby cudownie <3 ale chyba byłby to jakiś cud, bo w 12dc jak byłam u gina to powiedział że najprawdopodobniej już jest po owu bo widzi tworzące się ciałko żółte, ale nie był jakiś pewien...a <3 były w 14 i 16dc więc chyba niemożliwe, żeby jajeczko czekało np 2 dni na żołnierzyki :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj nie takie cuda to forum widziało... Poczekaj a zobaczysz

    kłot lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot trzymamy kciuki :)
    Ja powoli tracę nadzieje jutro termin @,dostałam dziś delikatnego plamienia. Za Wasza rada nie trzymaliśmy sie z dała od siebie mimo 4pecherzykow,ale ostrożnie bo jakiś 1-2 dni po owu. Nie łudziłam sie, ale brak plamien mimo ze nie brałam grama lutki i bolące jak nigdy piersi dały mi trochę nadziei, teraz sobie myśle ze to zasługa większej niż zazwyczaj ilości progesteronu ( przez większa liczbę pęcherzyków właśnie)
    Selina - A Ty jak sie czujesz przed IUI ? Bo chyba niebawem bedziecie podchodzić. Może w kolejnym cyklu wreszcie i nam sie uda zrobić ;)

    kłot, Selina lubią tę wiadomość

  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 wrote:
    Kłot trzymamy kciuki :)
    Ja powoli tracę nadzieje jutro termin @,dostałam dziś delikatnego plamienia. Za Wasza rada nie trzymaliśmy sie z dała od siebie mimo 4pecherzykow,ale ostrożnie bo jakiś 1-2 dni po owu. Nie łudziłam sie, ale brak plamien mimo ze nie brałam grama lutki i bolące jak nigdy piersi dały mi trochę nadziei, teraz sobie myśle ze to zasługa większej niż zazwyczaj ilości progesteronu ( przez większa liczbę pęcherzyków właśnie)
    Selina - A Ty jak sie czujesz przed IUI ? Bo chyba niebawem bedziecie podchodzić. Może w kolejnym cyklu wreszcie i nam sie uda zrobić ;)

    Nie trać m nadziei. Dopóki @ nie przyjdzie nigdy nie ma pewności. Testowalas? :)

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj ja tam bym już sikała dzisiaj na Twoim miejscu :D twarda jesteś :P Trzymam kciuki, bolesne piersi bardziej niż zwykle to dobry znak

    Ja w środę jadę na monit i zobaczymy co wyrosło, oby więcej niż 1. Jakoś szczególnie jajników nie czuję, ledwo co i to czasami. Odczucia mam mieszane, chciałabym żeby się udało i wierzę w to, ale przyjmę i kolejna porażkę, bo co zrobić

    Ajaj88 lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina to daj koniecznie znać po wizycie jak tam :) kciuki!

    Selina lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wasza trojeczke! :*

    kłot, Ajaj88 lubią tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni a jak u Ciebie?
    Dzisiaj co jakiś czas czuję mega kłucie w prawej piersi i bolą przy dotyku. Zawsze miałam ten ból w 2fc ale to kłucie pierwszy raz...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam. Wydaje mi sie ze owulacja byla w pt moze w sobote. Jutro mam piersza wizyte u ginekologa , pojde z wynikami i zobaczymy. Myslicie ze jest szansa stwierdzic ba usg czy byla owulacja? Mam podwyzszona lekko prolaktyne i temperatura slabo rosnie wiec nie wiem :(

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni, Selina - jeszcze nie testowałam, nie chce sie rozczarować, zawsze gdzies tam trochę przeżywam jedna kreskę, obiecałam sobie ostatnio ze testy zacznę robić dopiero w dniu spodziewanej @ jak sie raczy wreszcie nie pojawić ;)
    Tez trzymam za Was kciuki dziewczyny, dajcie koniecznie znać po wizytach, testach, betach :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni wedlug mnie jest, gin powinien zobaczyć czy jest ciałko żółte i płyn w zatoce douglasa. Idziesz do Kaszowicza?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki bardzo bardzo mocno! <3

    kłot, Ajaj88 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do Kaszowicza. Udalo mi sie znalezc wczesniejszy termin niz 25 kwietnia :) zatem dzisiaj bede miala pewnie nerwowy dzien.. Takie oczekiwanie. Jak myślicie powinnam wydrukować wykres? Nie wiem czy cos mowi :(

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni wrote:
    Tak do Kaszowicza. Udalo mi sie znalezc wczesniejszy termin niz 25 kwietnia :) zatem dzisiaj bede miala pewnie nerwowy dzien.. Takie oczekiwanie. Jak myślicie powinnam wydrukować wykres? Nie wiem czy cos mowi :(
    Mozna wydrukować, akurat on nie byl jakoś mocno zainteresowany moim wykresem, bardziej tym co mówię. Natomiast będąc u innej gin, to powiedziała, ze bardzo dobrze że przyniosłam wykresy. Na pewno nie zaszkodzi ;) daj znać jak po wizycie, o której masz?

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja wczoraj wzięłam 1 tabletkę foliku i tak sobie myślę jak to będzie jak się uda :) - miesiąc brania i do dzieła :)

    trzymam kciuki za wszystkie :)

  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 wrote:
    Kuzmoni, Selina - jeszcze nie testowałam, nie chce sie rozczarować, zawsze gdzies tam trochę przeżywam jedna kreskę, obiecałam sobie ostatnio ze testy zacznę robić dopiero w dniu spodziewanej @ jak sie raczy wreszcie nie pojawić ;)
    Tez trzymam za Was kciuki dziewczyny, dajcie koniecznie znać po wizytach, testach, betach :)
    A kiedy masz termin spodziewanej @??
    kłot wrote:
    Mozna wydrukować, akurat on nie byl jakoś mocno zainteresowany moim wykresem, bardziej tym co mówię. Natomiast będąc u innej gin, to powiedziała, ze bardzo dobrze że przyniosłam wykresy. Na pewno nie zaszkodzi ;) daj znać jak po wizycie, o której masz?
    Na 17, takze od razu po pracy. Wzielam wszystkie badania i wykres zobaczyny. Ale mam nadzieję ze powie mi cos sensownego i zleci badania jakies bo wkurza mnie to oczekiwanie juz :(

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni jak po wizycie? melduj się tutaj co powiedział :)

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, generalnie po usg wyszlo ze owulacja byla. Cykle mam w miare regularne wiec on tutaj nie widzi problemu. W ogole jest to bardzo nietypowy lekarz, ma specyficzne podejście do pacjenta i zakladam ze nie wszystkim sie to podoba. Spedzialm w gabinecie cala godzinę, opowiadal O wszystkim poczawszy od tego jak wyglada zapłodnienie, co moze je blokowac, gdzie szukac problemu itp. Wszystko opowiada obrazkowo - dosłownie gdyz sam rysuje :):)

    Wg niego moja lekko podwyzszona prolaktyna nie jest problemem, podobno nie wpływa to na nic. Zrobilam badanie progesteronu (niby 17 dpo ale powiedzial ze powinno juz wyjsc powyzej 10 nawet a jakby nie wyszla to bylby bardzo zdziwiony).

    Z tego co go zrozumialam nie widzi u mnie problemu, widzial natomiast wyniki meza i tu by szukal pkt zaczepienia.

    Generalnie mamy zrobić drugi raz badanie nasienia jesli znow wyjdzie zle to tak je bedziemy traktowac. I wtedy wg niego mozemy czekac i probowac naturalnie, ale czas mi nie sprzyja (dla mężczyzn to nie ma znaczenia) wiec warto byloby wtedy juz zaczac badania sprzyjajace do inseminacji, tj na bakterie i potem drożność. I ewentualnie decydować się na to.

    Wg niego jesli mam cykle regularne to owulacja jest nie ma sensu robic monitoringu. Lub inaczej, monitoring to zrobienie usg w 12-14 dc i sprawdzenie czy pecherzyk rosnie( a nie wizyty co 2 dni) i on juz traktuje moje usg po owulacji jaki monitoring.

    Takze czekamy jeszcze ok 2 miesiące na kolejne badanie meza i zobaczyny.
    W kazdym badz razir na usg byl plyn typowy po owulacji i pecherzyk (w prawym jajniku) na odpowiednia wielkosc jak po owulacji. Lewy jajnik bez skazy ale w tyn cyklu nie odgrywał roli.

    Chyyba tyle..


    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też u niego się czuje trochę jak na wykładzie z biologii :P mi się podoba jego podejście do pacjenta. Aczkolwiek trochę niespodobalo mi się jego "luźne" podejście do tematu "zaciazenia" bo zawsze mi mówi że spokojnie, że to dopiero 8 m-cy itd. Dlatego na kolejną wizytę umowie się do dr. Joanny korabel i zobaczę co ona powie na temat clo bez hsg tak jak on mi przepisał.
    A nic nie wspominałaś że M ma słabe wyniki? Który parametr jest słabszy?
    U mojego stwierdził że są ok tylko morfologia na granicy i mogłaby być lepsza...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    No ja też u niego się czuje trochę jak na wykładzie z biologii :P mi się podoba jego podejście do pacjenta. Aczkolwiek trochę niespodobalo mi się jego "luźne" podejście do tematu "zaciazenia" bo zawsze mi mówi że spokojnie, że to dopiero 8 m-cy itd. Dlatego na kolejną wizytę umowie się do dr. Joanny korabel i zobaczę co ona powie na temat clo bez hsg tak jak on mi przepisał.
    A nic nie wspominałaś że M ma słabe wyniki? Który parametr jest słabszy?
    U mojego stwierdził że są ok tylko morfologia na granicy i mogłaby być lepsza...

    Wiesz co kłot. Mt staramy się bity rok. I on tłumaczył dlaczego tak ważne jest ewentualne rozpoczęcie leczenia właśnie po roku. Wcześniej znajdując jakieś przyczyny może się okazać że jest to ta grupa złych wyników ale nie wpływających na plodnosc. I mimo że ktoś ma złe wyniki spokojnie może mieć dzieci. Tzn czynniki fałszywe.
    I on tłumaczył że wprowadzenie leczenia w tym wypadku może równie dobrze zaszkodzić bo to jednak chemia/leki, stres itp.
    Ja myślę że on ma w tym dużo racji niestety.
    O mężu gdzieś wspominałam ale może zapomniałam tutaj :)
    Nie traktuje jego badań jak wyrok, niestety najtrudniej jest wlasnie poprawić wyniki nasienia.
    Zobaczymy. Póki co się staramy i wierzymy. Za jakieś 2 miesiące może wcześniej zbite 2 zbadamy męża i będziemy decydowac co dalej.
    Trzymam za Was kciuki!!

    Edit mój ma 1% morfologii i slaba ruchliwość. Reszta w normie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 07:53

    kłot lubi tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ