X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Selina, a to nie ten wcześniejszy termin bety? kiedy lekarz kazał testować?
    Jutro, więc beta jest pewna

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Chciałam tylko Wam dać znać, że u mnie beta negatywna :( poszłabym schować się do jakiejś nory
    Może za wcześnie robiłaś? Przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Może za wcześnie robiłaś? Przykro mi :(
    Dziś 13dp IUI, miałam badać jutro ale nie dałam rady iść jutro. Na pewno jest pewny wynik

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka przykro mi,nawet nie wiem co Ci napisac.Ale z drugiej strony to dopiero poczatek,można robic do 6 wiec jeszcze macie sporo szans.Tez nie wiem co to scratching.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przewiduje 6 IUI, jak po 4 się nie uda to koniec z tym
    Humor mam lepszy, zjadłam ogromnego burgera i tabliczkę czekolady :P hehe
    Wybieram się też na usg 4D na którym może wyjść wiele nieprawidłowości. Chce iść na to do jednego doktorka ze śląska, który jest też specjalistą laparo i histeroskopii. Czuję, że wszystko będzie dobrze i chyba mam siłę przeć dalej

    kuzmoni1, kłot, tym_janek, Agnessa, Anuśla lubią tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wierzę że wam się uda!! Trzymam mocno kciuki.
    Ja jutro idę do gina i będę mają robione chlamydie i reszte metoda pcr.

    Klot Ty mialas to samo. Ile się na wyniki czeka? Bo czytałam żeś nawet 2 tygodnie..

    Selina lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni1 ja miałam to robione przed świętami i już parę dni po świętach miałam wyniki, a próbki odebrał kurier po świętach więc bardzo szybko. Z tym że ja założyłam sobie kartę w diagnostyce i tam miałam szybciej wynik niż przesłali mi z clinicare

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie przewiduje 6 IUI, jak po 4 się nie uda to koniec z tym
    Humor mam lepszy, zjadłam ogromnego burgera i tabliczkę czekolady :P hehe
    Wybieram się też na usg 4D na którym może wyjść wiele nieprawidłowości. Chce iść na to do jednego doktorka ze śląska, który jest też specjalistą laparo i histeroskopii. Czuję, że wszystko będzie dobrze i chyba mam siłę przeć dalej


    Selina jesteś wielka. Uda się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 12:39

    Selina lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie przewiduje 6 IUI, jak po 4 się nie uda to koniec z tym
    Humor mam lepszy, zjadłam ogromnego burgera i tabliczkę czekolady :P hehe
    Wybieram się też na usg 4D na którym może wyjść wiele nieprawidłowości. Chce iść na to do jednego doktorka ze śląska, który jest też specjalistą laparo i histeroskopii. Czuję, że wszystko będzie dobrze i chyba mam siłę przeć dalej

    Jesli tak czujesz to wspaniale!A przerwa w staraniach na pewno dobrze wam zrobi.Ja postanowilam ze jak teraz nam sie nie uda to zajme sie poprawa jakosci naszego zycia malzenskiego,bo ostatnio do mnie doszlo,ze stracilismy pierwsze najpiekniejsze 2 lata po slubie na zamartwianie sie.Jeszcze kiedys bedziemy tesknily za tymi czasami,zobaczycie dziewczyny!

    kłot, Selina, kuzmoni1, Agnessa lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla dokładnie :) trzeba dbać o to co mamy, bo jak przyjdzie dziecko, to lekko nie będzie a trzeba je wychować we dwoje i e zgodzie :) Mnie wczoraj koleżanka z pracy (która też się dość długo o dzieci starała) powiedziała (wiadomo, nie wiedziała jak mnie pocieszyć a widziała że płaczę), że jeszcze będę miała dość dzieci i będę marzyć żeby się od nich urwać choć na dzień ;) Po części to rozumiem oczywiście, nie powiedziała tego na złość, dlatego cieszmy się tym co jest teraz zamiast żyć tym czego nie ma

    Anuśla, kuzmoni1 lubią tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, przewrotny los. Ja jestem pewna ze jak nam sir kiedys uda, to będę myslala i tym jak łatwo było przed dziecmi, jak można bylo podrozowac daleko nie myslac o tym ze dziecko podroz zle zniesie itp i jak we dwojke wspaniale i spontanicznr decyzje sie pidejmowalo. Wien ze bedzie mi tego brakowac, jednak chcialabym miec dzieci. Nie wyobrazan sobie pozniej zycia bez tego..

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy czas w życiu ma swoje wady i zalety. Ja też, szczególnie pod koniec 1 trym. tesknilam czasem za zyciem sprzed ciazy. Dlaczego? Bo z mdłosciami na miasto nie wyjdziesz, biegajac do wc co 10-15 min kino i teatr tez odpadly, a przy standardowym tętnie ok 90, to spacery tez szybko mecza i zasadniczo nagle sie czlowie czuje jakby byl chory albo stary i z domu sie nie rusza... Teraz z kolei jak zrobilo sie cieplo, mdlosci przeszly, znajomi uzadzaja sobie pikniki na lonie natury i sacza prossecco, a ja mam zakaz przebywania na lonie natury przez alergie, a alkoholu nie bedzie mi dane pic jeszcze dluuuugo. Ale ciesze sie, ze jestem w ciazy i nie zamienilabym tego czasu teraz na inny, ale kazdy etap ma swoje wady i zalety... wiec dziewczyny, poki mozecie to pijcie prossecco, chodzcie do kina i randkujcie ze swoimi mezami podczas romantycznych kolacji przy swiecach ;) a juz za miesiac prosze do mnie dolaczac ;) ja caly czas trzymam kciuki za wszystkie z Was!

    kuzmoni1, Agnessa, kłot, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, przykro mi ale cieszę się, że się nie łamiesz. Zatestuj jeszcze raz na wszelki wypadek, mimo wszystko :)

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a my jesteśmy coraz bliżej iui. Jestem po badaniach MUCH i czekam na wyniki.
    Miałam przy okazji robione usg i mam już pecherzyk dominujący mas lewym jajniku (14mm) a jestem dopiero w 7dc. jestem w szoku bo generalnie myślałam że owu mam ok 13-15 dc a tu nawet za 2 dni może być ok. W kazdym bądź razie lekarz powiedział mi jedna cenna rzecz o ktorej wcześniej nie pomyslalam. Mianowicie nie powinniśmy z mężem współzyc częściej niż co dwa dni. Skoro u nas jest czynnik męski to codzienne współżycie nie sprzyja a wręcz szkodzi.. Niby logiczne a jakoś nie pomyślałam..
    Takze czekam na wyniki, w między czasie uwodze męża co dwa dni i zobaczymy co ten cykl przyniesie.

    Jutro idę do fryzjera, prezent dla siebie s w niedzielę wyjeżdżamy już na majówkę. Takze nie będę zaglądać.
    Trzymam za wszystkich kciuki wy też trzymajcie za mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 18:55

    Agnessa lubi tę wiadomość

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i endomrtrum 5 mm to dobrze? W sumie dopiero okres mi się skonczyl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Selina, przykro mi ale cieszę się, że się nie łamiesz. Zatestuj jeszcze raz na wszelki wypadek, mimo wszystko :)
    To sikne jutro rano, ale to naprawdę formalność, bo beta nie kłamie ;) czuję że @ już jest za rogiem. Pewnie w niedzielę albo poniedziałek dostanę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni spory pęcherzyk jak na ten dc, ale u mnie też szybko rosły :) w 11dc miewałam 21mm. Endo jak na ten dzień pewnie ok, na pewno o jeszcze podrośnie. Będziesz miała zastrzyk na pęknięcie teraz?
    Kciuki trzymam oczywiście i miłego wypoczynku życzę! :) My wyjeżdżamy dopiero w środę

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po IUI,nie bylo tak strasznie jak myslalam,w sumie nawet humor nam dopisywal.Musze sobie kieliszek wina chlapnac jak bede w domu,na rozluźnienie

    kuzmoni1, tym_janek, Agnessa, Selina lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusla powiedzenia! ;) mam nadzieję ze pierwszy i szczęśliwy.
    Selina nie będę miala zastrzyku. Póki co nie stymulujemy. Jesli nasienie się poprawiło (okaze się za miesiąc) to wtedy raz będziemy stymulować owulacje i próba naturalna. Jesli się nie poprawi to symulacja i iui.
    Też mi się wydaje że duży pecherzyk. Lekarz mowi ze ok, ze pewnie będę mieć wczesną owulacje i nie ma się czym niepokoic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:46

    Anuśla lubi tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla, no to kciuki!! :)

    Anuśla lubi tę wiadomość

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ